homoseksualnost = pedofilija = zoofilija

Za antropologiju, ekonomiju, filozofiju, povijest, sociologiju...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

25 Oct 2016, 00:13

Skup Ž. Markić: Ako homoseksualnost nije poremećaj, zašto ne legalizirati pedofiliju i zoofiliju

O rodnoj pripadnosti progovorio je i Zvonko Rumboldt s Medicinskog fakulteta u Splitu. Rumboldt se protivi rodnoj teoriji prema kojoj čovjek za sebe može "izabrati" jedan ili više rodova.

"Pojam spola je ukinula Svjetska zdravstvena organizacija, napominjući da je osoba definirana rodom, a ne spolom. To znači da dječak u jednom trenu može za sebe reći da je dječak, pa onda djevojčica, i tako dalje. To sve zbunjuje, jednako kao i primjer para u kojem je muž bio žena, ali je rodio dijete, i slični primjeri. Rodna teorija tvrdi da je znanstveno utemeljena, makar bi znanost trebala biti hladna, lišena svih emocija. Etika je ta koja vrednuje i preispituje ono što čovjek osjeća. Ako je sve "znanstveno" utemeljeno i ako za znanost homoseksualnost i biseksualnost nisu poremećaji, pa takvi parovi imaju pravo legalizirati svoje brakove, zašto onda ne legalizirati i pedofiliju, kao i, primjerice, "vezu" između čovjeka i životinje", upitao je Rumboldt.


Daklem, ako sam dobro shvatio govornika homoseksualci su jednako poremećeni kao pedofili ili zoofili i nema neke suštinske razlike među njima.

Zamislimo znači 2 muškarca koji se vole, žive zajedno... ne, ne, ne... zamislimo si dvije djevojke koje se vole, žive zajedno, nikom ne smetaju, seksaju se unutar svoja 4 zida, odgajaju svoju djecu možebitno... one su, dakle, jednako poremećene kao pedofili ili zoofili i ako one imaju legalizirana građanska prava onda ih trebaju imati i pedofili.

E, pa živio medicinski fakultet u Splitu i sav njegov kadar, a posebno živjeli svi njihovi pacijenti, kako sadašnji tako i budući.
Aj uzdravlje... :Pivo:


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Oct 2016, 01:03

Stao sam kod onog "zamislimo si dvije djevojke koje se vole" - i zaboravio što sam htio napisati. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Oct 2016, 01:22

Stič je pametniji nego ja. I prisebniji.
Ja sam htio napisat' da se prave trebe nikako ne podnose i nikad se ne ljube...osim prekokurca - doslovce.
Al' neću. :zubo:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Oct 2016, 03:06

Ima nešto u tome, nisi ni ti baš blesav. ;)
Potpisi su za budale.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

25 Oct 2016, 10:07

gle ovu dvojicu... :gaah:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Oct 2016, 10:10

Što, pa sve si sâm rekao, temu slobodno možemo zatvoriti. :zubo:
Potpisi su za budale.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

25 Oct 2016, 10:39

Pa onda bi ja izumiteljima ove ideje rekla da ako nisu pederi onda su sigurno nešto od ostalog pa se preko pedera oće dočepat svojih prava na jebanje ovaca i krava . Pa eto im, imaju markićku.

Nedoimbog da se u djecu diraju.
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

27 Oct 2016, 21:57

Šta je zapravo psihički poremećaj, uvelike je stvar društvenih konvencija motiviranih etikom ili tradicijom, a mnogo manje medicine. Ovim ciničnim izjednačavanjem sporazumne homoseksualnosti sa unutarpersonalnim parafilijama samo se iskazuje mržnja prema drugačijim emotivnim doživljajima.
Zanimljivo je i prilično neočekivano vidjeti koje su sve ikone modernog doba bile homo/bi orijentirane:
http://stars.topix.com/slideshow/16611

Hejteri očito nikada neće naučiti ništa iz primjera jednog Alana Turinga.

Inače, ako je iko na ovom svijetu psihički poremećen, to je Markićka. Bizarne deluzije koje prelaze u psihoze, osobno sam se uvjerio duže komunicirajući s njom na nekoliko tema podforumu Alternativa.
Last edited by haram on 27 Oct 2016, 22:16, edited 1 time in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

27 Oct 2016, 22:16

Euklid wrote:gle ovu dvojicu... :gaah:
Care to tango? :love:

O.T.

Jebatmater pedersku, poremećenu, napalm, CiklonB, flajšmašina&Co. :kava:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

27 Oct 2016, 22:23

haram wrote:Šta je zapravo psihički poremećaj, uvelike je stvar društvenih konvencija motiviranih etikom ili tradicijom, a mnogo manje medicine. Ovim ciničnim izjednačavanjem sporazumne homoseksualnosti sa unutarpersonalnim parafilijama samo se iskazuje mržnja prema drugačijim emotivnim doživljajima.
Zanimljivo je i prilično neočekivano vidjeti koje su sve ikone modernog doba bile homo/bi orijentirane:
http://stars.topix.com/slideshow/16611

Hejteri očito nikada neće naučiti ništa iz primjera jednog Alana Turinga.

Inače, ako je iko na ovom svijetu psihički poremećen, to je Markićka. Bizarne deluzije koje prelaze u psihoze, osobno sam se uvjerio komunicirajući s njom na podforumu Alternativa.
A da? Markićka na Alternativi? E pa, morat ću to istražiti. :raspa:

Međutim, ovdje se zapravo uspoređuje ono što se ne može usporediti. Mislim, u izjavi da treba dopustiti pedofiliju i zoofiliju kad se već "dopušta" homoseksualnost.

Homoseksualnost se ne dopušta niti se odabire. Zato mi užasno ide na živce termin "seksualna orijentacija". Ono, jednog se jutra probudiš i kažeš sam sebi: od danas se orijentiram na isti spol. Koješta. Homoseksualne se osobe rađaju kao takve, a društvo im može dopustiti ili zabraniti da se kao takve deklariraju. I ponašaju.

Međutim, homoseksualnost podrazumijeva obostrani pristanak. Pedofilija i zoofilija znače prisilu, a svaka je prisila izopačenost, seksualna ili ne.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

27 Oct 2016, 22:25

Koji 'nick'? :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

27 Oct 2016, 22:36

MmeTipfeler wrote:A da? Markićka na Alternativi? E pa, morat ću to istražiti. :raspa:

Međutim, ovdje se zapravo uspoređuje ono što se ne može usporediti. Mislim, u izjavi da treba dopustiti pedofiliju i zoofiliju kad se već "dopušta" homoseksualnost.

Homoseksualnost se ne dopušta niti se odabire. Zato mi užasno ide na živce termin "seksualna orijentacija". Ono, jednog se jutra probudiš i kažeš sam sebi: od danas se orijentiram na isti spol. Koješta. Homoseksualne se osobe rađaju kao takve, a društvo im može dopustiti ili zabraniti da se kao takve deklariraju. I ponašaju.

Međutim, homoseksualnost podrazumijeva obostrani pristanak. Pedofilija i zoofilija znače prisilu, a svaka je prisila izopačenost, seksualna ili ne.
Homoseksualnost je odabir manjeg od dva zla i u očima homoseksual(a)ca to je visokomoralan čin - ono veće zlo vodi u incest a ovo manje "samo" u rodoskvrnuće, a temelji se na pretpostavci, koja, kao takva, može biti (a i jeste) samo pogrešna. :)
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

27 Oct 2016, 23:10

Šabović Adis wrote:Homoseksualnost je odabir manjeg od dva zla i u očima homoseksual(a)ca to je visokomoralan čin - ono veće zlo vodi u incest a ovo manje "samo" u rodoskvrnuće, a temelji se na pretpostavci, koja, kao takva, može biti (a i jeste) samo pogrešna. :)
Ne razumijem te. Ne vidim vezu između homoseksualnosti i incesta. Incest i rodoskrvnuće inače su jedno te isto.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

27 Oct 2016, 23:11

Stitch wrote:Koji 'nick'? :raspa:
Javit ću ti. Samo dok pronađem. A možeš i ti meni. Pa tko prvi otkrije. Vidiš da Haram čuva inkognito. I svoj i njezin. :raspa:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

28 Oct 2016, 00:32

MmeTipfeler wrote:Ne razumijem te. Ne vidim vezu između homoseksualnosti i incesta. Incest i rodoskrvnuće inače su jedno te isto.
Pazi ovo:
Jel' istina da smo svi braća i sestre? Ono, van big hepi femili?! (I svi se prezivamo - Šabović?! :rofl: )
E sad, zamisli da tu priču slušaš od malih nogu i usvojiš je kao postulat! Ili ja. I kad mi dođe vrijeme ženidbe kome ja da ga zabijem - sestri, pa da zatrudni i rodi mi (nam) brata, ili da ga zabijem bratu pa da ne ispadne incestuozno rođenje nego - ćorak (samo oskvrnem svoj rod, bez začeća, dakle)? Dalje, ni mene, dakle, nije majka rodila nego sestra, otac mi je zapravo brat a brat mi je ustvari- šta? Smrtni neprijatelj?! Aupičku i bratoubilašvo...:rofl:
Ima pojedinaca koji fakat to uzimaju zazbiljno stoga se, da bi izbjegli užas izbora koji se svodi na manje od dva zla, uopšte ni ne žene/udaju. Ono, treba izbjeći takvu vrstu začeća i rođenja. :rofl:
Ima ih koji to, iako to uzimaju zaozbiljno, zanemaruju. A ima ih koji na to nikad nisu ni pomislili a ni razmislili o tome. :D

Kome se onaj obraća sa: "Braćo i sestre!", pa "Braćo i sestre!", pa "Braćo i sestre!", pa nikako da promijeni ploču?
Jesul' to fakat njegova braća i sestre? Jel' se lik zajebava il' kojikurac? Dal' da ga zanemarimo il' uvažimo? Ionako samo drži monolge a komunikacije tj. dijaloga u tom pozorišnom komadu niđe ni za živu glavu - mo'š samo vikat' amin. Il' amen, ovisno o verziji teksta. A i ne moraš. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

28 Oct 2016, 00:34

MmeTipfeler wrote:A da? Markićka na Alternativi? E pa, morat ću to istražiti. :raspa:
Bilo je to prije nekoliko godina.
MmeTipfeler wrote:Međutim, ovdje se zapravo uspoređuje ono što se ne može usporediti. Mislim, u izjavi da treba dopustiti pedofiliju i zoofiliju kad se već "dopušta" homoseksualnost.
Upravo tako. Radi se o zlonamjernoj interpretaciji.
MmeTipfeler wrote:Homoseksualnost se ne dopušta niti se odabire. Zato mi užasno ide na živce termin "seksualna orijentacija". Ono, jednog se jutra probudiš i kažeš sam sebi: od danas se orijentiram na isti spol. Koješta. Homoseksualne se osobe rađaju kao takve, a društvo im može dopustiti ili zabraniti da se kao takve deklariraju. I ponašaju.
Pa, nisam siguran je li to stvar rođenja ili razvoja (nisam baš proučavao to pitanje), ali slažem se da je iz svake perspektive pogrešno činiti represiju ili neko "preodgajanje/lječenje" nad tim osobama.
MmeTipfeler wrote:Međutim, homoseksualnost podrazumijeva obostrani pristanak. Pedofilija i zoofilija znače prisilu, a svaka je prisila izopačenost, seksualna ili ne.
Na žalost, naše društvo obiluje nekakvim prisilama, koje se katkad i ne mogu izbjeći, katkad za opće dobro, a katkad i čisto iz besmislenih razloga. Ne bih ni po pitanju pedofilije bio baš sasvim isključiv... svi smo zapravo do neke dobi bili pedofilni, samo su neki ostali duže, neki kraće, a neki to nisu nikad prestali biti. Ali slažem se da je svaka prisila zlo.
I, uh, kad se sjetim svoje energične cicate nastavnice tjelesnog iz osnovnjaka... niko sretniji od mene da je bila pedofil :cerek: ... ili, uf, druge šta je u srednjoj zemljopis predavala :shy:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

31 Oct 2016, 08:30

s evolucijskog i bioloskog stajalista homoseksualizam je poremecaj jer ne vodi u stvaranje novog zivota, problem je da se poremecaj cesto (namjerno) predstavlja kao bolest, a to nije. no pitanje je trenutka kad ce se pojaviti netko tko ce proglasiti poremecajem a ne bolescu pedofiliju, zatim ce poremecaj preci u potrebu i pravo. sad kad bi bio zlocest podsjetio bi na stulhoferovog nizozemskog kolegu koji je i sam bio urednik pedofilskog casopisa ciji je rad kasnije postao temelj stranke pedofila. ali nisam zlocest pa cu samo primjetit euklide da nisi dobro shvatio sto je markicka rekla. razumljivo, i meni je iritantna no ne znaci da je uvijek u krivu.
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

07 Nov 2016, 14:39

7nationarmy wrote:s evolucijskog i bioloskog stajalista homoseksualizam je poremecaj jer ne vodi u stvaranje novog zivota, ...
Sodoma i Gomora, onda je sve šta ne vodi do prokreacije poremećaj!
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

14 Nov 2016, 08:48

haram wrote:Sodoma i Gomora, onda je sve šta ne vodi do prokreacije poremećaj!
iskreno bi me zabrinulo da je budala poput tebe shvatila sto sam napisao.
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

14 Nov 2016, 16:41

7nationarmy wrote:iskreno bi me zabrinulo da je budala poput tebe shvatila sto sam napisao.
Zašto baš na svakoj temi moraš dokazivati da si bahati sociopatski neizživljeni egomanijakalni kreten sa teškim narcističkim poremećajem? Mislim, nije da to do sada već i svaka budala poput mene nije shvatila... vjerojatno smatraš da je normalno samo ono gdje te dida u djetinjstvu učio da se nacionalni ponos ugurava.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

22 Nov 2016, 14:29

haram wrote:Zašto baš na svakoj temi moraš dokazivati da si bahati sociopatski neizživljeni egomanijakalni kreten sa teškim narcističkim poremećajem? Mislim, nije da to do sada već i svaka budala poput mene nije shvatila... vjerojatno smatraš da je normalno samo ono gdje te dida u djetinjstvu učio da se nacionalni ponos ugurava.
evo nek mi zadnji upis na ovom dreku od foruma bude ozbiljan:

vidi moj upis iz kojeg si iscupao jedan jedini red, procitaj ga u cjelini i budi iskren - jesi li samo ogranicena budala ili si zlonamjerna ogranicena budala? pitanje je retoricko naravno ali svejedno se malo zamisli kakva osoba izvlaci zakljucke iz dijela jedne recenice.
AJ EM BAK!
User avatar
superkrkan
nataknjivać i mislijoc
Posts: 514
Joined: 15 Dec 2016, 00:31

16 Dec 2016, 00:26

a sta je sa nekrofilijon :misli: nekom umre baba, rodjo zaledi babu i dalje prima babinu pemziju i jos je nako ledenu "stema"
znaci napravija je dupli prekrsaj :zubo:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Dec 2016, 11:19

šta mu nije lakše skočit do staračkog doma i uzet neku rezervnu...? :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
superkrkan
nataknjivać i mislijoc
Posts: 514
Joined: 15 Dec 2016, 00:31

16 Dec 2016, 11:36

Euklid wrote:šta mu nije lakše skočit do staračkog doma i uzet neku rezervnu...? :misli:
je al nema pemzije onda ,a i tamo bi skužli po broju da fali baba :kava:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Dec 2016, 11:57

kako nema penzije? samo uzmeš neku koja je slična
ko da poštari razlikuju te babe

a ni ovi iz stračkog se neće puno buniti jer opet mogu uzeti mito za ispražnjeno mjesto u domu... :kava:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply