Silovanje, silovanje, svakoj ženi radovanje...

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

14 Feb 2014, 21:00

Pa možda ne ide svima tijek misli tom putanjom kako ti pretpostavljaš. U smislu ako nešto ili nekoga ne mogu dobiti da onda još više zagrizu za to pa na koncu neki i pređu te granice.

Možda se treba i roditi s malo nekog pomaka u glavi po tim pitanjima. Ne znam je li to točno tako, nagađam, naglas razmišljam.


nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

14 Feb 2014, 22:36

Tea Tree » wrote:Pa možda ne ide svima tijek misli tom putanjom kako ti pretpostavljaš. U smislu ako nešto ili nekoga ne mogu dobiti da onda još više zagrizu za to pa na koncu neki i pređu te granice.
Pa ne pretpostavljam to :rofl: - da 'svima' tako idu misli, valjda bi bilo i mnogo više slučajeva silovanja nego danas. Nego samo pitam - koji faktori ih zaustave. Evo Miky kaže da ga ne zaustave, a ja nemam pojma je l' se to on zajebava ili ozbiljno govori. :ne zna:

Tea Tree » wrote:Možda se treba i roditi s malo nekog pomaka u glavi po tim pitanjima. Ne znam je li to točno tako, nagađam, naglas razmišljam.
Pomaka u odnosu na što? :ne zna:


In 2007, research suggested that in the Acilius genus of water beetles (also known as "diving beetles"), an "evolutionary arms race" between the two sexes means that there is no courtship system for these beetles. "It's a system of rape. But the females don't take things quietly. They evolve counter-weapons." Cited mating behaviours include males suffocating females underwater till exhausted, and allowing only occasional access to the surface to breathe for up to six hours (to prevent them breeding with other males), and females which have a variety of body shapings (to prevent males from gaining a grip). Foreplay is "limited to the female desperately trying to dislodge the male by swimming frantically around.

Ča ti je priroda...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Feb 2014, 23:50

judolino » wrote:Nodenše, Nodenše...
Ovako ja gledam na tebe: ako nisi supertrol, onda si psihopat.
A ako jesi supetrol, onda si teška budaletina.
Dostojna Vrrrleta...
Ma sta ti je? Nodens je NAJVECI jebac na forumu. Samo nas trola. On je STARFUCKER, garant :tuzni:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Feb 2014, 23:53

nodens » wrote:Evo Miky kaže da ga ne zaustave, a ja nemam pojma je l' se to on zajebava ili ozbiljno govori. :ne zna:
Ja sam uvijek ozbiljan. U cemu je problem jebat svoju zenu kad pozelis :ne zna:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

15 Feb 2014, 00:15

nodens » wrote:
Pa ne pretpostavljam to :rofl: - da 'svima' tako idu misli, valjda bi bilo i mnogo više slučajeva silovanja nego danas. Nego samo pitam - koji faktori ih zaustave. Evo Miky kaže da ga ne zaustave, a ja nemam pojma je l' se to on zajebava ili ozbiljno govori. :ne zna:
Pitaš zaustave li ih samo spoznaje da će nastati zakonske posljedice ili su tu još neke spoznaje, s time da nekako zaobilazno kao da kažeš da bi se kod većine moglo raditi samo o zakonskim posljedicama.

Ne znam, teško je to procijeniti što je kod većine, ali moglo bi se reći da prosječnom čovjeku nije baš nešto napeto ako je odbojan onome kome se sviđa.
Jedna stvar je na daljinu komentirati neku zgodnu žensku i laprdat kako bi je bilo dobro nategnut ili nešto u tom stilu. I još kad je takav "komentator" gotovo pa siguran da neće ni biti u prilici doći u kontakt s tom ženskom, kamoli joj se upucavati. Ali direktno odbijanje je posve druga stvar i koliko god se jedni frajerisali, naći će se i nekih drugih koji se neće usuditi ni uspostaviti kontakt da izbjegnu odbijanje jer to ne mogu podnijeti.
E sad, koliki bi mogao biti postotak onih kojima spoznaja da su određenoj ženskoj odbojni ne znači ništa za ego, ne utječe im na samopouzdanje ni najmanje, već se odlučuju na silovanje (ili bi se odlučili samo da se ne boje zakonskih posljedica)?
Ne znam, možda griješim, ali ne bih rekla da se može pričati o nekim velikim brojevima.

Pomaka u odnosu na što? :ne zna:
Ne u odnosu na nešto nego da je neko malo ono :zec: . Pa ima sklonost nasilju i općenito sklonost ljudima, stvarima, situacijama koje nisu očekivane od većine prosječnih ljudi. Vidiš u filmovima manijake koji svršavaju na hropac umirućeg ili ih pali da jebu ženu koju istovremeno dave i gledaju kako je "život napušta" i slično. Reklo bi se da je takvo što s razlogom proglašeno patološkim.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

15 Feb 2014, 15:35

nodens » wrote:
Zaboravila si. Pitanje je bilo 'što ih sprečava...' itd. Kakvi unutrašnji & vanjski razlozi. :zubo:
Nisam zaboravila, nego sam smatrala da je na to pitanje odgovoreno. Tj., da si sam odgovorio :ne zna:
Tako da stvarno nemam pojma na sta aludiras i na koji nacin zelis o tim razlozima pricat :D

Vecini ljudi je ponizenje da na prisilan nacin dobiju vagine, a k tome i nemaju srca :o ponizit drugu osobu na taj nacin.
Ovi ostali se bore sa sobom. Ili sa super komadom :rofl:


Nije li interesantna ta ljudska žeđ za pravdom. Odakle to? :cerek:
Nije to žeđ za pravdom. Nego racunanje na nekakvu čovječnost, i to ne smislu da je ljudina, nego da mu ta njegova sklonost pricinjava probleme. Da nije stroj koji sve to moze ignorirat i bit hladnokrvan.
Jer riskiraju. Mogu odgovarat pred zakonom, moze se procut po selu itd..
A mozda im je i pred samim sobom neugodno sto zele nesto sto je drustveno neprihvaljivo. Stovise za svaku je osudu.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

15 Feb 2014, 15:43

''Zašto čovek jednu ženu voli, i zašto upravo tu — to još nikad nije objašnjeno.
Uostalom, prava ljubav je sama po sebi tako velika i jasna stvar da joj nikakva objašnjenja ne treba.''

(I. Andrić)
'if you fall, i'll be there' (floor)
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

17 Feb 2014, 13:06

Tea Tree » wrote:Pitaš zaustave li ih samo spoznaje da će nastati zakonske posljedice ili su tu još neke spoznaje, s time da nekako zaobilazno kao da kažeš da bi se kod većine moglo raditi samo o zakonskim posljedicama.
A gdje vidiš da to zaobilazno kažem? :misli: Nabrojao sam ih paralelno, i jedne i druge, bez da sam ičim sugerirao koji su češći. Nemam pojma koji su češći.

Tea Tree » wrote:Ne znam, teško je to procijeniti što je kod većine, ali moglo bi se reći da prosječnom čovjeku nije baš nešto napeto ako je odbojan onome kome se sviđa.
Kad bi to bila istina za 'prosječne' ljude - onda 'prosječni' ljudi nikada ne bi išli kod prostitutki, pa se to ne bi zvao 'najstariji zanat na svijetu'.

Doduše, možda 'dobre' prostitutke znaju uvjerljivo glumiti :misli: da im klijentela nije odbojna :zubo: - ali opet, sumnjam da se prosječne prostitutke tako nečim bave. Moguće da se varam, nisam nikad bio kod prostitutke. :zubo:

Ovo vrijedi i inače - kad god smisliš neki 'argument' vezan za seks (i muškarce), prvo se sjeti postojanja prostitucije, pa pogledaj 'štima' li ti logika na tu činjenicu.

Tea Tree » wrote:Jedna stvar je na daljinu komentirati neku zgodnu žensku i laprdat kako bi je bilo dobro nategnut ili nešto u tom stilu. I još kad je takav "komentator" gotovo pa siguran da neće ni biti u prilici doći u kontakt s tom ženskom, kamoli joj se upucavati. Ali direktno odbijanje je posve druga stvar i koliko god se jedni frajerisali, naći će se i nekih drugih koji se neće usuditi ni uspostaviti kontakt da izbjegnu odbijanje jer to ne mogu podnijeti.
Pa da, to spada pod 'psihološki' razlozi. :zubo: Nisam ništa prejudicirao...

To je inače osobina neiskusnih ljudi... ovi 'iskusniji' su se pokušavali upucavati doslovno stotinama žena, tako da su razvili debelu kožu i relativno dobro podnose odbijanje. E, za takve me zanima što ih sprečava... jednom kad izgube strpljenje s nekom naročito nećkavom damom. :zubo: Moj kafemajstor, koliko vidim, već mjesecima pokušava zbarit jednu simpatičnu zbunjenu žensku (i mnogo zgodniju od njega LOL) - bar koliko se meni čini, moguće da se varam - imam dojam da mu još nije uspjelo... :rofl:

Tea Tree » wrote:E sad, koliki bi mogao biti postotak onih kojima spoznaja da su određenoj ženskoj odbojni ne znači ništa za ego, ne utječe im na samopouzdanje ni najmanje, već se odlučuju na silovanje (ili bi se odlučili samo da se ne boje zakonskih posljedica)?
Ne znam, možda griješim, ali ne bih rekla da se može pričati o nekim velikim brojevima.
Kažem ti, to možda vrijedi za neke ljude, možda i većinu - onih koji nemaju 'debelu kožu' od upucavanja (i doživljavanja kantice) od mnoštva žena. Ovi koji imaju, što njima znači taj 'ego'? Pa prošli su taj proces stotinama puta, teško da ih i dalje muči nekakav ego.

BTW, sjećam se da je netko napisao 'ne daj da te ego liši užitka'. :rofl:

Tea Tree » wrote:Ne u odnosu na nešto nego da je neko malo ono :zec: . Pa ima sklonost nasilju i općenito sklonost ljudima, stvarima, situacijama koje nisu očekivane od većine prosječnih ljudi. Vidiš u filmovima manijake koji svršavaju na hropac umirućeg ili ih pali da jebu ženu koju istovremeno dave i gledaju kako je "život napušta" i slično. Reklo bi se da je takvo što s razlogom proglašeno patološkim.
Pa gle, ja bih se složio :rofl: no očito da sam i ja malo 'pomaknut', pa me to vodi do načelnog preispitivanja samog pojma 'pomaknutosti'. LOL
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

17 Feb 2014, 13:45

Beau » wrote:Nisam zaboravila, nego sam smatrala da je na to pitanje odgovoreno. Tj., da si sam odgovorio :ne zna:
Tako da stvarno nemam pojma na sta aludiras i na koji nacin zelis o tim razlozima pricat :D
Odgovorio je miky0, nitko drugi. A za njegov odgovor, čini li ti se da je ozbiljan ili me vuče za nos? :misli:

Naravno da tebe nisam ni pitao 'koji vanjski i nutarnji razlozi te sprečavaju da siluješ neku ženu'. :rofl:

Beau » wrote:Vecini ljudi je ponizenje da na prisilan nacin dobiju vagine, a k tome i nemaju srca :o ponizit drugu osobu na taj nacin.
Ovi ostali se bore sa sobom. Ili sa super komadom :rofl:
Zaboravljaš prvi zakon sociologije: postojanje prostitucije. :rofl: Ako ljudima nije poniženje da plaćaju novcima seks, ne vidim zašto bi im ovo prvo bilo 'poniženje'. Znaš kako kaže Daario Naharis :rofl: kad mu se kolege rugaju da 'ne voli kurve'? A on kaže - ma volim ja njih... samo im odbijam plaćati. :rofl:

Beau » wrote:Nije to žeđ za pravdom. Nego racunanje na nekakvu čovječnost, i to ne smislu da je ljudina, nego da mu ta njegova sklonost pricinjava probleme. Da nije stroj koji sve to moze ignorirat i bit hladnokrvan.
Ahh.

Enivej, pitanje čovječnosti je zajebano... tko to definira? Ljudska 'priroda', ili možda društvo? Možda logika sama po sebi? Ili božanstvo nekakvo?
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

17 Feb 2014, 14:28

nodens » wrote:
Odgovorio je miky0, nitko drugi. A za njegov odgovor, čini li ti se da je ozbiljan ili me vuče za nos? :misli:
meni se čini da je ozbiljan :ne zna:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Feb 2014, 14:54

Naravno da sam ozbiljan.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

17 Feb 2014, 23:48

nodens » wrote:
Kad bi to bila istina za 'prosječne' ljude - onda 'prosječni' ljudi nikada ne bi išli kod prostitutki, pa se to ne bi zvao 'najstariji zanat na svijetu'.
Pa koliko u postotku ljudi ide prostitutkama? Misliš da je to ono baš uobičajena pojava, kao otići na kavu, za sve koji imaju novaca to platiti?

Ovo vrijedi i inače - kad god smisliš neki 'argument' vezan za seks (i muškarce), prvo se sjeti postojanja prostitucije, pa pogledaj 'štima' li ti logika na tu činjenicu.
Zašto se prvo trebam sjetiti prostitucije? Da vidimo vrijedi li to i inače, de prvo reci odgovori na ono gornje pitanje za broj ljudi koji ide prostitutkama.

To je inače osobina neiskusnih ljudi... ovi 'iskusniji' su se pokušavali upucavati doslovno stotinama žena, tako da su razvili debelu kožu i relativno dobro podnose odbijanje. E, za takve me zanima što ih sprečava... jednom kad izgube strpljenje s nekom naročito nećkavom damom. :zubo:
Baš stotinama? Ne znam, zvuči mi luzerski upucavati se stotinama žena i oguglat na odjebavanje. :misli:
Moj kafemajstor, koliko vidim, već mjesecima pokušava zbarit jednu simpatičnu zbunjenu žensku (i mnogo zgodniju od njega LOL) - bar koliko se meni čini, moguće da se varam - imam dojam da mu još nije uspjelo... :rofl:
Pa što je zapeo za tu jednu? I to mjesecima. Ostavlja dojam da mu se baš ona nešto posebno sviđa, kao da bi je htio bolje upoznati i možda nešto ozbiljnije s njom.
Je li se sjetio prostitucije? :zubo:
Kažem ti, to možda vrijedi za neke ljude, možda i većinu - onih koji nemaju 'debelu kožu' od upucavanja (i doživljavanja kantice) od mnoštva žena. Ovi koji imaju, što njima znači taj 'ego'? Pa prošli su taj proces stotinama puta, teško da ih i dalje muči nekakav ego.

BTW, sjećam se da je netko napisao 'ne daj da te ego liši užitka'. :rofl:
Pa ne znam, možda misle da se čeliče na taj način. :D Bilo kakav neuspjeh, na bilo kojem polju života, pomalo ubija u pojam. Odbijanje u tim i takvim pristupima je dosta osobno pa i unatoč tome što su neki više oguglali.
Pa gle, ja bih se složio :rofl: no očito da sam i ja malo 'pomaknut', pa me to vodi do načelnog preispitivanja samog pojma 'pomaknutosti'. LOL
Dašta, društvo globalno sve više naginje patologiji pa će uskoro manijaci koji dave najlonkama ili grudnjacima, k'o u filmovima iz sedamdesetih, postati normalni, a ti se već sad možeš smatrati pomaknutim jer ne gledaš dobro na to.
Ajd, ne jebi po tavanu, bogati. :D
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

18 Feb 2014, 11:28

Tea Tree » wrote:Pa koliko u postotku ljudi ide prostitutkama? Misliš da je to ono baš uobičajena pojava, kao otići na kavu, za sve koji imaju novaca to platiti?
Google is your friend

Što nam te brojke kazuju? Evo, što ti misliš zašto još više muškaraca (od ovih gore brojki) ne ide kod prostitutki? Misliš li da su 'muškarci koji idu' po nečemu fundamentalno različiti od onih koji 'ne idu'? :misli: Smatraš li možda da su malo pomaknuti? :rofl:

Meni se ovo gore čine prevelike brojke da bi se mogle na taj način objasniti...

Tea Tree » wrote:Zašto se prvo trebam sjetiti prostitucije? Da vidimo vrijedi li to i inače, de prvo reci odgovori na ono gornje pitanje za broj ljudi koji ide prostitutkama.
Zato što su ti brojevi preveliki i previše variraju da bi se ta činjenica mogla ignorirati. U svakom slučaju, vidiš iz gornjeg linka da 'muškaraca koji idu kod prostitutki' - ima daleko više od pedera. :ne zna: :rofl:

Tea Tree » wrote:Baš stotinama? Ne znam, zvuči mi luzerski upucavati se stotinama žena i oguglat na odjebavanje.
Zašto. :ne zna: To ti je ona logika - ako ne probam, neću ni znat. Valjda nakon nekog vremena i nauče prepoznavat neke suptilne znakove... ova kafemajstorova mi se čini zrela za odstrel :rofl:

Tea Tree » wrote:Pa što je zapeo za tu jednu? I to mjesecima. Ostavlja dojam da mu se baš ona nešto posebno sviđa, kao da bi je htio bolje upoznati i možda nešto ozbiljnije s njom.
Je li se sjetio prostitucije? :zubo:
On je inače oženjen, pa mu prostitucija nije apsolutno nužna :zubo: - a i ne vidim gdje sam napisao da je 'zapeo' za tu jednu. To je samo onih pol sata dok sam ja tamo pa vidim što radi. Nagađam da se isto tako upucava još dosta žena, gdje god naiđe na neku koja mu je zgodna. :zubo:

Tea Tree » wrote:Pa ne znam, možda misle da se čeliče na taj način. :D Bilo kakav neuspjeh, na bilo kojem polju života, pomalo ubija u pojam. Odbijanje u tim i takvim pristupima je dosta osobno pa i unatoč tome što su neki više oguglali.
To oguglavanje je višedimenzionalno. Nije to samo stvar 'navike na neuspjeh', nego i određenog pristupa ženama. Ne vjerujem da moj kafemajstor baš toliko cijeni tu žensku, da će ga njeno (npr. konačno) odbijanje ubiti u pojam. Vjerojatno misli nešto tipa 'ako nećeš ti, ima ih koje hoće'.

Tea Tree » wrote:Dašta, društvo globalno sve više naginje patologiji pa će uskoro manijaci koji dave najlonkama ili grudnjacima, k'o u filmovima iz sedamdesetih, postati normalni, a ti se već sad možeš smatrati pomaknutim jer ne gledaš dobro na to.
Ajd, ne jebi po tavanu, bogati. :D
Karikiraš :D davljenje najlonkama ne spada u prirodne potrebe - no seks sa privlačnim ženama svakako spada. Kao što vidimo, čak i u prirodi nekad ta potreba ima i nasilnu crtu... :ne zna:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Apr 2014, 11:35

Silovao psa, pa htio ubiti bivšu ženu

Da se nije malo zabunio... :misli: :misli: :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Papa Benedict XVII
Posts: 23
Joined: 02 Apr 2014, 15:34
Location: Uliks Kazan

18 Apr 2014, 01:06

jebote, teme
nemoj bacat rakiju, ti bacas rakiju, a djeca u Africi...trijezna
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

08 Oct 2014, 18:15

Dodju dve paprike na policiju i vele...

- Dosle smo prijavit filovanje...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

08 Nov 2014, 18:53

Joj koji si ti antitalent za viceve...

Dođu dvije paprike razbijenih zuba, drže dlanove preko usta pa kažu...

Ti si valjda jedini mlađi od pet banki kojemu Alva Kujica nije dala rupu po rupu...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

11 Nov 2016, 22:35

'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

12 Nov 2016, 01:18

nadam se da će se u zatvoru provest kao onaj ćelavi iz serije oz u epizodi sa žlicom. :)
žlica je bila predigra. :)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Nov 2016, 01:46

I onda onaj tenkre Posrat Miljenic smanji minimalnu kaznu s 3 na 1 godinu :facepalm:

I taj bi za sefa SDP-a?

E, neces razbojnice :mad:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

12 Nov 2016, 02:01

Euklid wrote:I onda onaj tenkre Posrat Miljenic smanji minimalnu kaznu s 3 na 1 godinu :facepalm:

I taj bi za sefa SDP-a?

E, neces razbojnice :mad:
posrat miljenić. :rofl: :rofl: :rofl:

judolino, a ti mene zajebavaš da sam koprofilna. :zubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

12 Nov 2016, 02:10

kad si se već dotakao sranja, on djeluje kao osoba koja se voli oprati nakon velike nužde.
za beru imam dojam da koristi vlažni wc papir nakon sranja.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

12 Nov 2016, 02:15

ranku ostojiću nije bitno radi li se o javnom zahodu, zahod je zahod.

kako ih ti euklide zamišljaš?
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Nov 2016, 08:21

ne zamisljam ih... :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

12 Nov 2016, 10:24

Iako sad imam ovlasti da promijem naslov teme, ostavit ću ga da stoji pokretaču i forumu na čast i sramotu.

Lijepo bih zamolila sve forumaše da uključe mozak prije nego što pimpekom opale po tipkovnici. Unaprijed hvala.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Post Reply