Gay pride u Beogradu

Sve od javnog i tajnog interesa
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

07 Oct 2011, 13:50

gdja Castro » wrote: A konkretno bih rekla da ne stoji teza u kojoj jedna država zbog sigurnosti zabrani skup, a druga ga država dopusti, da je prva država šovinistička, ukoliko je i u ovoj drugoj bilo nasilja.
Da, nema baš nikakve razlike između države u kojoj se nađe par idiota i države u kojoj vrh vlasti smatra da nije baš previše važno osigurati ustavna prava jedne skupine, dočim nogometne utakmice, na kojima se tamo ljude doslovno i ubijalo, nikome nije palo na pamet zabranjivati.

Brzo si se ti aklimatizirala tamo, za koji mjesec ćeš nam objašnjavati i da je Vojo tek krivo shvaćen izvan otadžbine, a naslovi njegovih knjiga su sofisticiran oblik humora. :D


Biti i mniti svemiropolisno
Hroboatos
Posts: 565
Joined: 28 Sep 2011, 18:16

07 Oct 2011, 13:53

Norac je heroj i uopće ni ne bi trebao biti u zatvoru.
I general je, vratit će se to nakon nogiranja ove lijeve fukare.

Nego, ovdje se radi o njekom kognitivnom poremećaju: pa kud Schmokija i
ostale među "naciste" ? Oni su neki lijevi, čak i u tom umjereni.

Promašaj vasceloga fudbala :kava:
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

07 Oct 2011, 14:00

Molim te, nemoj me braniti, bit ću guilty by association, nego objasni nije li on osuđen za ubojstvo i na čemu temeljiš tvrdnju da je nevin?

A lijeva fukara nije na vlasti, nego tvoj HDZ, usput.
Hroboatos
Posts: 565
Joined: 28 Sep 2011, 18:16

07 Oct 2011, 14:09

schmokljan » wrote:Molim te, nemoj me braniti, bit ću guilty by association, nego objasni nije li on osuđen za ubojstvo i na čemu temeljiš tvrdnju da je nevin?

A lijeva fukara nije na vlasti, nego tvoj HDZ, usput.
Jest, ali se radi o montaži. Jedan dio Srba-civila je uistinu likvidiran bez suđenja, ali nakon
pada 5. zrakoplovnog korpusa u Zagrebu, kada smo se dočepali popisa agenata KOS-a u Gospiću. Ti su odmah likvidirani bez suđenja, nešto kao u SSSR-u u početcima nacističke invazije, ili u vojsci SMERŠ
(smert špionam).

Dio je ubio patološki tip Orešković, iz vjerojatno više razloga.
Za Norca ne postoji nijedno svjedočenje da je ubio ikoga, nego se radilo o montaži govora na
audio-traci za koju je utvrđeno da je falsifikat, ali je svejedno uzeta u obzir kao ključni osuđujući "dokaz"-
iako je raskrinkana kao patvorina i prije svršetka suđenja.

Norac nije nikakav svetac, no nije imao baš nikavih motiva za ono što mu se pripisuje.
Ni financijskih, ni osvetničkih, ni sadističkih (pokazalo bi se već), ni ...
Realno- nije imao ni vremena baviti se nekakvim starcima kad je bilo biti ili ne biti.

A najvažnije- on nije civlile niti naredio ubiti, niti je ikoga osobno ubio.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

07 Oct 2011, 14:17

Hroboatos » wrote:Norac je heroj i uopće ni ne bi trebao biti u zatvoru.
I general je, vratit će se to nakon nogiranja ove lijeve fukare.

Nego, ovdje se radi o njekom kognitivnom poremećaju: pa kud Schmokija i
ostale među "naciste" ? Oni su neki lijevi, čak i u tom umjereni.

Promašaj vasceloga fudbala :kava:
A tko bi trebao biti u zatvoru? Ti neki ljudi su se sami ubili? Deda Steva, pička li mu materina, si je probio glavu zrnom, a nakon toga bacio pištolj Norcu koji ga je nesretan uhvatio u ruke i ostavio svoje tragove, na koje je naišla Carla del Ponte, i optužila nevinog Mirka.

Zato i imamo svo ovo sranje svih ovih tisuća godina, jer nitko ne može pošteno reći i priznati što je i kako bilo. Sramotni su oni koji imaju više krvi pod noktima, a oni koji imaju manje su i sramotni i glupi. Glupane jedan.

A HDZ je lijev da lijeviji ne može biti. Da je još malo lijeviji, raspali bi se gospodarski.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

07 Oct 2011, 14:18

hrobi, jesi li ti umirovljeni agent? imaš puno vremena za iščitavanje knjiga, zato pitam :zubo:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
Hroboatos
Posts: 565
Joined: 28 Sep 2011, 18:16

07 Oct 2011, 14:27

vrrrlet » wrote:
A tko bi trebao biti u zatvoru? Ti neki ljudi su se sami ubili? Deda Steva, pička li mu materina, si je probio glavu zrnom, a nakon toga bacio pištolj Norcu koji ga je nesretan uhvatio u ruke i ostavio svoje tragove, na koje je naišla Carla del Ponte, i optužila nevinog Mirka.

Zato i imamo svo ovo sranje svih ovih tisuća godina, jer nitko ne može pošteno reći i priznati što je i kako bilo. Sramotni su oni koji imaju više krvi pod noktima, a oni koji imaju manje su i sramotni i glupi. Glupane jedan.

A HDZ je lijev da lijeviji ne može biti. Da je još malo lijeviji, raspali bi se gospodarski.
Bolji, a , bolji :lol:

Da ponovimo:

1. Norac nije nikoga ubio. Priča o nekom pištolju s Norčevim otiscima-
kada, 1991 ? Nitko 1991. nije identificirao, na krim-relevantan način, neki
pištolj s Norčevim otiscima, a i iz kojeg su ubijeni neki Srbi starci.
Da i jest- koji je to dokaz ? Potrebno je ipak daleko više.
Dakle, radi se o montaži ili običnoj laži, kao u slučajevima.

+ Glavaš
+ Hrastov
+ većem dijelu slučaja Lora, ali ne svom
+ ....

Jedini od hrv. vojnika koji jesu počinili ratni zločin dio su iz Merčepove ekipe, i
to se zna. Ostalo je velikosrpska kuhinja, od Sijekovca u općini Bosanski Brod, do Siska
i 2000 Srba koji tobože odoše u dim u željezari 1995.

2. Norcu i drugima su odličja i činove oduzela dva gada, Mesić i Josipović, koji
nisu članovi ni ovog, ljigavog, HDZ-a.
Hroboatos
Posts: 565
Joined: 28 Sep 2011, 18:16

07 Oct 2011, 14:28

blaze » wrote:hrobi, jesi li ti umirovljeni agent? imaš puno vremena za iščitavanje knjiga, zato pitam :zubo:
Nisam umirovljen :zubo:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

07 Oct 2011, 14:41

Hroboatos » wrote:
Bolji, a , bolji :lol:

Da ponovimo:

1. Norac nije nikoga ubio. Priča o nekom pištolju s Norčevim otiscima-
kada, 1991 ? Nitko 1991. nije identificirao, na krim-relevantan način, neki
pištolj s Norčevim otiscima, a i iz kojeg su ubijeni neki Srbi starci.
Da i jest- koji je to dokaz ? Potrebno je ipak daleko više.
Dakle, radi se o montaži ili običnoj laži, kao u slučajevima.

+ Glavaš
+ Hrastov
+ većem dijelu slučaja Lora, ali ne svom
+ ....

Jedini od hrv. vojnika koji jesu počinili ratni zločin dio su iz Merčepove ekipe, i
to se zna. Ostalo je velikosrpska kuhinja, od Sijekovca u općini Bosanski Brod, do Siska
i 2000 Srba koji tobože odoše u dim u željezari 1995.

2. Norcu i drugima su odličja i činove oduzela dva gada, Mesić i Josipović, koji
nisu članovi ni ovog, ljigavog, HDZ-a.
Kriminalnih radnji za rata je bilo puno. Kralo se, miniralo i palilo kuće, otimalo i mučilo ljude. To što je druga strana počinila više štete, ne opravdava niti jedan jedini ukradeni video u neokupiranom dijelu Hrvatske, a kamoli nešto gore.

Ljudi osuđenih i procesuiranih za ratni kriminal je malo, s obzirom na broj kriminalnih djela. Meni nije drago što se ti ljudi šeću među nama, i nikako ne mogu shvatiti kako tebi je.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

07 Oct 2011, 15:02

..jel se to zeli reci da su norac i ko jos..glavas, gej? da su htjeli ici na gej prajd u beograd, ali eto..silom prilika nisu uspjeli stici.

molim, ok nemam nista protiv ako se zeli pricati o tome. dakle, gej su. moram priznat da su meni oni uvijek izgedali malo sumnjivo.

ako se zeli, mozemo privcati ovdje o njima, ali molim da se uvijek napomene kad se budu spominjali na topiku..gej norac, gej glavas, itd..:ne zna:

ko ih vise puta spomene, taj ce bit pobjednik. imat ce titulu pedera topika. :cheer:

..cini mi se da je za sad ja drzim. :cheer:
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

07 Oct 2011, 15:12

Mogao bi postove izravno vezane uz rat moderator izdvojiti u posebnu temu na kojoj će Hroboatos dokazivati, u maniru Milana Vukovića, da se u obrambenom ratu ne može počiniti zločin.
Gzena
Posts: 32
Joined: 06 Oct 2011, 13:53

07 Oct 2011, 17:58

JPK, molim te da me prestaneš patronizirat ili mi navedi te činjenice koje sam ja krivo iznijela. Istina jest da nijedan Srbin više ne sjedi u rvackom zatvoru.


Kad me već tražiš imena, mogu ti recimo dati imena onih Srba koji su pušteni iz Haaga nakon sramotno niske kazne. Trojka za Vukovar primjerice. Da ne spominjem one koji se još uvijek šeću po tom kraju i rade, ah kako ironično, u državnim institucijama. Ne, točna imena im ne znam, ali znam tko zna. :mig: Naše sudstvo i policija npr.

No, kaj bi se oni bavili time ili ne dao Bog tražili silovatelje koji su danas susjedi s tim istim ženama, kad je važnije procesuirati, detektirati i isporučiti naše, jel tak? :mig:
Hroboatos
Posts: 565
Joined: 28 Sep 2011, 18:16

07 Oct 2011, 23:43

Oni su nas napali.
Htjeli su nas realno uništiti kao narod, istrijebiti i raseliti, svesti na neku
etničku skupinu koju bi timarili i jebavali.
Skupinu od možda 1-1.5 M "ljudi".

Ma- da smo im oderali kožu, bilo bi premalo. Ljudski mi je žao Nijemaca
koji su 1944. i 1945. pretrpjeli zlostavljanja sovjetske vojske- ubojstva, deportacije,
silovanje, pljačke,...
No, za Nijemce u tom kraju, njih 13 milijuna, mogu reći kao i za Srbe kod nas i u BH-
a što je Kutuzov rekao u "Ratu i miru" za Francuze, tražeći od ruskih vojnika
samilost prema francuskim zarobljenicima- Pasja im majka, tko ih je zvao, dobili su što su
tražili.


Da budem još jasniji: oni, Srbi, ovom su ratu nametnuli pravila- mi ili oni.
Nema trećeg.
E, pa, onda- MI.
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

08 Oct 2011, 09:42

schmokljan » wrote:Mogao bi postove izravno vezane uz rat moderator izdvojiti u posebnu temu na kojoj će Hroboatos dokazivati, u maniru Milana Vukovića, da se u obrambenom ratu ne može počiniti zločin.
Rado. No budući da sad nemam vremena, cijenio bih da npr. prijaviš prvi post u tom nizu.
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

14 Oct 2011, 10:44

Evo dobrog teksta na h-alteru povodom neodržane Gay parade:

http://www.h-alter.org/vijesti/uvodnik/ ... nenormalno
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

29 May 2012, 13:38

MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

29 May 2012, 18:42

50 metara koji život znače. :S
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

29 May 2012, 20:20

Care to explain? :kava:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

29 May 2012, 20:38

Gradsko poglavarstvo je samo odlučilo da će im za pozornicu "iznajmit" Prokurative umjesto Rive. Koliko mi je poznato, po Zakonu Poglavarstvo ne može odlučivat gdje i kako će se pederi skupljat i paradirat, o tome odlučuje Policija. A sad oće li krajnja točka njihovog prajda bit dno Marmontove ili Prokurative je stvarno nebitno. Čak, možda je i ovako bolje zato jer će bit sigurniji tamo. :ne zna:
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

29 May 2012, 20:58

Točno, samo policija donosi takvu odluku. Policija je odlučila.

Inače, trenutno me manje brinu psihokatolici i neoustašija od činjenice da Split očito nema dovoljno intelektualaca na jebenom hipertrofiranom sveučilištu, eda bi malo prokomentirali ove intelektualce:
http://www.jutarnji.hr/boris-dezulovic- ... i/1031089/

Zaista, koliko luzersko govno moraš bit da odšutiš sav privredni (i ini) kriminal u svojem gradu, da odšutiš to smeće koje vodi grad, da odšutiš strukturalno nasilje nad sobom, ali se osjećaš ugroženim od - pedera :S
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

29 May 2012, 21:06

Nabijem vas na milijun heteroseksualnih kuraca
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

29 May 2012, 21:16

Silajn » wrote:Točno, samo policija donosi takvu odluku. Policija je odlučila.
Kad? Znam samo za ovu gradsku odluku. :ne zna:
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

29 May 2012, 21:20

MightyMe » wrote:
Kad? Znam samo za ovu gradsku odluku. :ne zna:
Policija je već odavno dala - jer su je udruge bile obavezne od njih, a ne od Grada tražiti - dozvolu za Rivu, a Ostojić ju je upravo potvrdio.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

29 May 2012, 21:51

Silajn » wrote:Točno, samo policija donosi takvu odluku. Policija je odlučila.

Inače, trenutno me manje brinu psihokatolici i neoustašija od činjenice da Split očito nema dovoljno intelektualaca na jebenom hipertrofiranom sveučilištu, eda bi malo prokomentirali ove intelektualce:
http://www.jutarnji.hr/boris-dezulovic- ... i/1031089/

Zaista, koliko luzersko govno moraš bit da odšutiš sav privredni (i ini) kriminal u svojem gradu, da odšutiš to smeće koje vodi grad, da odšutiš strukturalno nasilje nad sobom, ali se osjećaš ugroženim od - pedera :S
Stvarno, ali stvarno nemam rijeci.
Gdje mi to zivimo?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

29 May 2012, 22:20

Poznam jednu od osoba sa slike. :brukica:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
Post Reply