Gay pride u Beogradu

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

29 May 2012, 22:55

Biologa? :kokice:


Porazno mi je saznanje da ljudi iz te inicijative nisu oni Kerumovi krezubi pajdaši nego odvjetnici, doktori i profesori. :facepalm:


Da se razumijemo, ne mislim da stupanj obrazovanja nužno igra neku ulogu u količini primitivizma, više me ljuti što su to nekakvi ljudi s nekakvim određenim utjecajem u gradu, nekakva kvazi-kulturna elita. Brrrrr.


gonj špadi
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

30 May 2012, 11:27

klonka » wrote:
Porazno mi je saznanje da ljudi iz te inicijative nisu oni Kerumovi krezubi pajdaši nego odvjetnici, doktori i profesori. :facepalm:
Pa, krezubi idioti bacaju kamenje, ali stvarnu mržnju ne mogu producirati takvi kvartovski alkoholičari, jer im nedostaje vještina. I Hitlera, i Tita i Tuđmana i sve takve krebile je stvorila i obožavala baza mediokriteta, običnih ljudi.

Nema tu morala ni pameti. Ti isti koji su obožavali Tita su kasnije obožavali Tuđmana, a sada mrze pedere. Ušupčeni su u svoju većinu, i hrabro govore ono što većina misli, uvijek, pa čak i kada je to potpuno kontradiktorno prethodnom govoru.

Oni se bore za prava katolika, kojima ova država daje bijednih milijardu milijuna novaca, a da ne pričamo kako su ukinuli crkvenu desetinu. Svećenici po crkvama jedu svijeće od gladi.... i ne sjećaju se kad su kupili zadnji Mercedes. U Golfu se voze, sramota.

Njima su u ovoj državi problem pederi. Đizs. Umjesto da su sretni, što više pedera to veće šanse da i njihov krezubi mozak šarmira neko djevojče i ostvari kopulaciju. Svaka im je pomoć dobrodošla.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

30 May 2012, 18:21

Sto vise citam i slusam sve mi je jaca zelja da dodjem dolje paradirat.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

30 May 2012, 23:28

klonka » wrote: Porazno mi je saznanje da ljudi iz te inicijative nisu oni Kerumovi krezubi pajdaši nego odvjetnici, doktori i profesori. :facepalm:
...koji su interdisciplinarnom analizom zaključili da je najbolje doliti ulje na vatru, stvarno :(
split bi trebao izići na ulice kontra njih
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

31 May 2012, 06:55

Nedavno sam nakon dosta vremena opet bila u Splitu i upoznala neki posve drukčiji Split od tog nakaradnog od kojeg mi se bljuje već drugu godinu zaredom. Osebujan, ali ne i nakaradan. Ne mogu shvatiti da u tako lijepim gradovima (uključujuć moj, jel :zubo: ) živi toliko stoke. I svaki put kad tako nešto iskrsne imam poriv odseliti i to ne iz Dalmacije nego iz države. Zaista mislim da nas ništa ovdje dobrog ne čeka, može biti samo gore. Za par godina će ona kljusina od Karamarka biti premijer, a onda se možemo kolektivno zakopati.

A ti intelektualci, oni su korov ovog društva zajedno s Crkvom kao i svi oni mediokriteti koji "samo izražavaju svoj stav" i kojima ništa ne smeta samo dok se pederi vole u svoja 4 zida. I onda kad mi takav netko tko je protiv parada krene osuđivati te kamenobacače, osjetim mučninu. Da nije toliko priglupih ljudi koji ne shvaćaju da se takva osnovna prava moraju izboriti na ulicama, ne bi bilo ni krvavih epiloga.
"Ja sam tolerantan/na, ali..." To "ali" je stavljen kamen u ruke nekom nasilniku.

Dno dna.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

31 May 2012, 09:33

Morticia » wrote:Sto vise citam i slusam sve mi je jaca zelja da dodjem dolje paradirat.
Dođe i meni, ali ne znam koliko je to filozofski ispravno, da ne ispadne da tamo paradiraju pederi, lezbe, Srbi i purgeri. :ne zna: :D A mislim da u Splitu ima sasvim dovoljno tolerantnih i razumnih ljudi koji bi trebali tamo otići kao građani, ali mi nije jasno zašto šute. Već negdje 20 godina.

Ali i pederi su malo pederi oko te organizacije. Trebali bi imati barem jedan kamion s tehnjavom, kao što i vani bude, pa da se može plesati, a trebali bi i izričito pozvati sve hetero ljude dobre volje da im se pridruže u paradi. Masa ljudi ne dolazi jer se boji da bi ih netko mogao prepoznati kao "pedera". :rofl:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

31 May 2012, 09:36

vrrrlet » wrote: A mislim da u Splitu ima sasvim dovoljno tolerantnih i razumnih ljudi koji bi trebali tamo otići kao građani, ali mi nije jasno zašto šute.
ae, tribali bi, ako ni zbog čega drugog onda dišpeta radi :D
ovo im je jedinstvena prilika da pokažu i drugo lice splita
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

31 May 2012, 11:01

vrrrlet » wrote:A mislim da u Splitu ima sasvim dovoljno tolerantnih i razumnih ljudi koji bi trebali tamo otići kao građani, ali mi nije jasno zašto šute. Već negdje 20 godina.
Boje se da će dobiti kamenom u glavu kao što metaforički dobivaju već 20 godina.
gonj špadi
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

31 May 2012, 12:16

klonka » wrote: Boje se da će dobiti kamenom u glavu kao što metaforički dobivaju već 20 godina.
Pa u redu se bojati. Lijepo je Tomić napisao, ne da se nije bojao, nego da je bio skroz usran. Ali jednom treba izaći pred sav taj kamen. A i bolje kamen nego geler, a gelere su preživjeli.

Ja bih napravio transparent "Danas sam i ja peder, dajte i meni kamen", posudio burazovu kacigu za motor, obukao štitnike za downhill, uzeo pet sprejeva sa suzavcem i gas masku, pa braćo kamenujte i tucite.

A tu su i napredne tehnike. Ako ti netko prijeti da će te ruknuti u glavu, ti brže bolje namaži glavu govnetom, unesi mu se u facu i kaži ajde pičko udri ako smeš.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

31 May 2012, 13:00

MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

31 May 2012, 13:09

Kaj? Ma vidi kako je sladak taj osmijeh i kako ima lijepu kravatu... :zubo: Pogledaj taj izraz lica, kao da mu je butt plug u anusu. Ima mokre snove i sanja kako puši nečiji qrac jer guzicu je već dao, a mora se praviti da nije. K'o što su se sloba i karadžić pravili veći srbi od ostalih tako se i on pravi najvećim moralnim čistuncem. :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

31 May 2012, 15:41

Znam da ću sad ispasti debil i postaviti pitanje koje je najmanje milijardu puta do sad postavljeno, ali stvarno, stvarno mi nije jasno- kako nekome može smetati nečija LJUBAV?

Kako?
Zašto?
Na koji točno način jednog hetero Splićanina ugrožava to što se na ulicama njegova grada ljudi vole?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

31 May 2012, 16:13

Morticia » wrote:Znam da ću sad ispasti debil i postaviti pitanje koje je najmanje milijardu puta do sad postavljeno, ali stvarno, stvarno mi nije jasno- kako nekome može smetati nečija LJUBAV?

Kako?
Zašto?
Na koji točno način jednog hetero Splićanina ugrožava to što se na ulicama njegova grada ljudi vole?
Fobija?
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

31 May 2012, 16:24

Pa ako se hraniš mržnjom, ljubav ti se gadi kao hrana. :ne zna:

Kao što se vegetarijancima gadi meso.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

31 May 2012, 16:40

karambol » wrote:
Fobija?

Kakva, od cega, prema cemu?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

31 May 2012, 16:48

Fobija od različitoga i nepoznatoga.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

31 May 2012, 17:08

Sto je tocno razlicito i nepoznato u ljubavi i analnom seksu?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

31 May 2012, 17:15

Gledaj, ja pedera i strej osobu gledam na isti način. Ali, tim ljudima je čudno(različito i nepoznato) da se dva muškarca ili dvije žene drže za ruke pa iz fobije prema tome reagiraju neprimjereno. Ovaj prethodni post nije bio nikavo opravdanje njihovog ponašanja, nego pokušaj shvaćanja što se u tim mozgovima događa.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

31 May 2012, 17:26

Pa ja bih pitala isto i njih- sto je njima strano i nepoznato u necijoj ljubavi i manifestaciji iste na fizicki nacin?

Jesu li ikad u zivotu voljeli?
Jer ako jesu onda valjda znaju da ne postoji razlicita i drugacija ljubav.
Ljubav ili jest ili nije, ni manje ni vise.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

31 May 2012, 17:38

I od takvih šta bacaju kamenja, 0.03% bi se zamislilo nad tvojim pitanjima, ostali bi nastavili po svome.
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

31 May 2012, 18:13

Ahahahha, a Salapičev transfer iz HDZ-a su prihvatili bez homofobnih ispada :rofl: :rofl:
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

01 Jun 2012, 10:22

Morticia » wrote:Znam da ću sad ispasti debil i postaviti pitanje koje je najmanje milijardu puta do sad postavljeno, ali stvarno, stvarno mi nije jasno- kako nekome može smetati nečija LJUBAV?

Kako?
Zašto?
Na koji točno način jednog hetero Splićanina ugrožava to što se na ulicama njegova grada ljudi vole?
strah
strah od nepoznatog, strah od ponuđenih sloboda - gdje im je granica?
prosječnom hrvatu-katoliku-heteroseksualcu se taj strah čini opravdanim gledajući izvorište takvih sloboda jer je takva parada u san franciscu, npr., uistinu sodoma i gomora
slobode, kao i politička korektnost, počnu u nekom stadiju razvoja jesti vlastitu djecu
vladajuće strukture bi se trebale pobrinuti da se sloboda ne odmetne u anarhiju i izopačnost, a oni su kod nas nažalost i pokretači nekritičke i zlurade hajke
i to je zastrašujuće
kako reče barba fromm:
Vjerojatno ne postoji pojava koja sadrži toliko destruktivnih osjećaja kao što je to "moralna sablazan" koja dopušta da se zavist i mržnja izražavaju pod maskom vrline
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

01 Jun 2012, 10:41

Zašto je Sodoma i Gomora, što tamo rade?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

01 Jun 2012, 10:44

Pa šta, on je samo izrazio mišljenje.

:visi:

Ja ne razgovaram s jednom koja je "izrazila mišljenje", a bile smo dobre godinama.

Morti, ne radi se o sličnostima, nego o razlikama. Hajd devedesetih izjavi da su srpski i hrvatski jezik slični, da se možemo sporazumjeti, ma gle, skoro su isti. Sličnosti nikoga ne zanimaju.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

01 Jun 2012, 10:50

Morticia » wrote:Zašto je Sodoma i Gomora, što tamo rade?
malo se stanu sa strane dok jedan drugom popuši, s/m performansi,.... i tako :o
Post Reply