Što je obitelj?

Za antropologiju, ekonomiju, filozofiju, povijest, sociologiju...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

02 Aug 2013, 12:48

kukuriku wrote:
Meni nije žao. Nego mi baš nako puca. Zvao se, ne zvao se.
Ja bi da se ljudi, bili oni pederi il ne, zaposle. I rade. I dobivaju plaću.
To mi je žao što nije tako.
Za pokrenut zaposljavanje, da ne spominjem placanje, trebat ce se prolit jos litre znoja u ovoj zemlji.

Za omoguciti ubracivanje turoperatorima dovoljno je ispisat par slova na papiru...


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

02 Aug 2013, 12:51

BoDerek » wrote: Žao mi je što se neće zvati brak :tuzni:
Meni svejedno. Ja se, doduše, nisam nikad niti ubračio.
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

02 Aug 2013, 12:58

BoDerek » wrote: Eto, nije mi jasan issue koji imaš s pederima.
Sjo, kako dosadno... :zijev: blablabla... da, sigurno nisam normalna ili barem moralna jer ne dižem barjak na barikadama za njihov brak. A ne bih ih ni na goli otok.

Nema tu trt-mrt, svi oni koji nama nisu jasni, bilo kao oni koji bi ih na goli otok, bilo kao borci za njihov brak, e tek ti su sumnjivi, drugovi i drugarice! S njima se treba razračunati, nek izvole da se svrstaju kako bismo mi znali s kim imamo posla. Mislim, znamo mi i ovako, nije da ne znamo, al nek izvole da se izjasne! Njah... :kava:
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

02 Aug 2013, 13:03

Viš, sad mi palo na pamet da bi mali princ mogo ispast peder.
Ipak je on iz duge loze strastvenih tampona.

Nako, men se ćini dab to moglo dovest do konačnog pada monarhije a i općenito, kraja svijeta kakvog poznajemo.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

02 Aug 2013, 13:11

Perzefona » wrote: Sjo, kako dosadno... :zijev: blablabla... da, sigurno nisam normalna ili barem moralna jer ne dižem barjak na barikadama za njihov brak. A ne bih ih ni na goli otok.

Nema tu trt-mrt, svi oni koji nama nisu jasni, bilo kao oni koji bi ih na goli otok, bilo kao borci za njihov brak, e tek ti su sumnjivi, drugovi i drugarice! S njima se treba razračunati, nek izvole da se svrstaju kako bismo mi znali s kim imamo posla. Mislim, znamo mi i ovako, nije da ne znamo, al nek izvole da se izjasne! Njah... :kava:
Uopće nije stvar u tome.

Nodens je tu rekao puno rigoroznijih stvari na račun pedera. Ali on je jasno rekao što ga muči. Što mu se točno gadi, i tako dalje.
Emerici je rekao svoje. Nije da mi je njegova teorija jasna, ali donekle se potrudio objasniti svoje viđenje, bez sustezanja.

Jedino tvoju poantu ne mogu ubrat. Na temi o pravima pederskih brakova, ti si pričala o subjektivnim dojmovima. Te postove nisi ispisala u trolerskom ili četerskom stilu, pa kao ajde, usput si rekla da ti idu na živce s nekim stvarima. Nego si postala s namjerom da poentiraš neki svoj stav, a meni je taj stav nejasan, odnosno šupalj, ne drži vodu.
User avatar
Perzefona
Posts: 1959
Joined: 18 Sep 2011, 20:40

02 Aug 2013, 14:17

A zašto bi ti moralo biti jasno? Nije da sam ja neki autoritet niti da sama svojem mišljenju pridajem neki naročiti značaj.

Al dobro, ako ti je važno, onda idemo probat s crtanjem:

Image
Recimo sad da ovdje fali netko zdesna tko bi rekao pederu da je naporan, i to bi bila homofobija. Ma je drek, to je obična izjava. Eto.
Nodens - making women's period comfortable (by ex anais)
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

02 Aug 2013, 14:27

Perzefona » wrote:Recimo sad da ovdje fali netko zdesna tko bi rekao pederu da je naporan, i to bi bila homofobija. Ma je drek, to je obična izjava. Eto.
Ja sam zdesna. Šta treba reć?
Mislim, rado bi rekla mom direktoru pederu da je naporan, ali se ne usudim. A on čak nije ni pravi peder, nego samo nako, metaforički.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

02 Aug 2013, 14:29

:rofl:

Okej, idemo ovako.

Za što je točno argument, na temi o pravima gej brakova, to da pederi cendraju i da ti zato ti nisu dragi?
Evo samo mi na to pitanje odgovori, ako postoji odgovor. Ako ne postoji, onda okej, shvatit ću to kao da si samo malo četala i trkeljala.

Nodens je argumentirao zašto nije za brak i grak. Emerici zašto nije za brak a je za grak. A za što je ovaj tvoj argument?

Nemam problema s onima koji su kontra, a niti sa nesvrstanima. Niti najmanje.
Ne napadam ih niti omalovažavam.
Meni je samo nejasno što ti želiš reći.

a ti slobodno ne voli pedere, ili voli. prihvaćam to.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

02 Aug 2013, 14:34

BoDerek » wrote::rofl:

Okej, idemo ovako.

Za što je točno argument, na temi o pravima gej brakova, to da pederi cendraju i da ti zato ti nisu dragi?
Evo samo mi na to pitanje odgovori, ako postoji odgovor. Ako ne postoji, onda okej, shvatit ću to kao da si samo malo četala i trkeljala.

Nodens je argumentirao zašto nije za brak i grak. Emerici zašto nije za brak a je za grak. A za što je ovaj tvoj argument?

Nemam problema s onima koji su kontra, a niti sa nesvrstanima. Niti najmanje.
Ne napadam ih niti omalovažavam.
ja sam danas vidla dva mlađahna pedera. jedan je izgladao ko peder, a drugi nije. taj koji je nepederski peder, brat bratu, izgledo mi je sasvim okej. a ovaj pederasti peder mi je izgledo ko peder. zaključujem da ja isto imam problem s pederima, nevezano uz njihovo cendranje. inače, i pederi cendraju, zar ne? :ne zna:
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

02 Aug 2013, 14:34

Perzefona » wrote: Recimo sad da ovdje fali netko zdesna tko bi rekao pederu da je naporan, i to bi bila homofobija. Ma je drek, to je obična izjava. Eto.
To bi jedino ti tako protumačila :ne zna:
Last edited by Beau on 02 Aug 2013, 14:35, edited 1 time in total.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

02 Aug 2013, 14:35

kukuriku » wrote:
ja sam danas vidla dva mlađahna pedera. jedan je izgladao ko peder, a drugi nije. taj koji je nepederski peder, brat bratu, izgledo mi je sasvim okej. a ovaj pederasti peder mi je izgledo ko peder. zaključujem da ja isto imam problem s pederima, nevezano uz njihovo cendranje. inače, i pederi cendraju, zar ne? :ne zna:
:confused: :o
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

02 Aug 2013, 14:37

BoDerek » wrote: :confused: :o
Gladna je žena... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

02 Aug 2013, 14:39

karambol » wrote:
Gladna je žena... :zubo:
Čega? :o
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

02 Aug 2013, 14:39

karambol » wrote:
Gladna je žena... :zubo:
Mah. Više nako, zavidna. :cerek:
Nek(v)arljiva.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

02 Aug 2013, 14:40

o čemu vi pričate?? ako je nešto s ostalih topica, ne čitam, imam posla :gaah:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

02 Aug 2013, 14:43

BoDerek » wrote:o čemu vi pričate?? ako je nešto s ostalih topica, ne čitam, imam posla :gaah:
ae, vidi se. :S
Nek(v)arljiva.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

02 Aug 2013, 14:58

kukuriku » wrote:
Mislim, ove lezbe na slici....glupe su ko kurac
Odjenule su se tako da ostavljaju dojam da im upravo on fali. Zašto nemaju dvije vjenčanice?
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

02 Aug 2013, 15:03

Margarita » wrote: Odjenule su se tako da ostavljaju dojam da im upravo on fali. Zašto nemaju dvije vjenčanice?
Hm, ne znam.
Ja sam upoznala samo dva lezbijska para i u oba je jedna izgledala i nosila se ko cura, a druga ko dečec. Mislim, svaki dan, ne po vjenčanjima, ali valjda se i na vjenčanju nose kako se i inače nose.
To me podjstilo na strau narodnu: ko se nosi, taj se prosi. Oprostte, digresija.
A i ovi pederi što ih danas viđeh; jedan je izgledao ko mačo, a drugi ko pićkica.
Valjda im tako paše. Nisam baš upućena u gej pitanja. :ne zna:
Nek(v)arljiva.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

02 Aug 2013, 15:22

Nije baš da sam se nagledala lezbi u velikom broju. zapravo sam ih prilično rijetko sretala. Ali ono malo što sam ih vidjela, koliko se sjećam da jesu bile u tim kombinacijama da je jedna muškarača, a druga ženstvena.

Pedera znam dosta, rijetko sam kod njih vidjela takvu kombinaciju da je jedan ženskast, a drugi mačo.

Nemam pojma zašto je to tako.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

02 Aug 2013, 15:34

Ovi koji su macho ne vole se outati.
Ovi drugi su outani sami po sebi...
'if you fall, i'll be there' (floor)
nodens
Posts: 3065
Joined: 09 Dec 2011, 17:15

02 Aug 2013, 16:01

Margarita » wrote: Odjenule su se tako da ostavljaju dojam da im upravo on fali. Zašto nemaju dvije vjenčanice?
Pa i fali im :E

Ma koliko mi šutjeli o tome :E
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

03 Aug 2013, 01:30

kukuriku » wrote:
Da.
Evo će sad donijet zakon koji će im omogućiti da imaju sve što i mi, osim što se neće zvati brak i neće moći posvajati djecu.
Pozdravljam.
Pa ne znam pozdravljam li. Jer, vidi ovo: nacrt zakon u Ministarstvu uprave posebna radna skupina izrađuje već nekoliko mjeseci. Onda bi tek na jesen prijedlog trebao biti upućen u javnu raspravu, do kraja godine u Sabor, na prvo čitanje.

To je previše vremena, rada i proračunskog novca.

Daleko jednostavnije i jeftinije bi bilo ugraditi/promijeniti par članaka u Obiteljskom zakonu. :cerek:
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

03 Aug 2013, 05:49

nije baš da kužim zašto su vam cure na slici 'notorne glupače'
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

03 Aug 2013, 12:12

BoDerek » wrote:Evo, ni ja ne volim cajke i cajkaše. Bljuje mi se od te muzike.
No, da im se sad pokušaju oduzeti cajkaški klubovi, ne, ne bih bila ravnodušna. Želim da cajkaši imaju svoje klubove kao što rokeri imaju svoje. Pa makar i moje uši prokrvarile tu i tamo.
I u čemu je onda problem? Meni se ne bljuje na pedere i lezbijke. Nimalo. Ne krvare mi ni oči niti uši, pa ni duša. Skroz sam komotan s njima. I popizdio bih da im se ne dozvoli da imaju svoje klubove i štoliveć. Za koji kurac ne bi to smjeli imati? Pa ljudi su kao i ja. Imaju pravo na svoje želje i potrebe.

Ali kužiš, ti sad, recimo, ideš u svoj neki klub gdje svira, kajjaznam, jazz. A ljubitelji se sevdaha napenalili svoju glazbu zvati jazz. I sva je prilika da će im i ZAMP i Ministarstvo kulture i voditelji klubova to prihvatiti. Ionako taj 'pravi' jazz i nije nešto silno popularan. Prošlo je njegovo pravo doba. Koliko bi bila zadovoljna tom odlukom?

Mislim, ne bi ti bilo baš ništa. Nikakva šteta. Minorna iritacija što ne bi znala na kakvu ćeš glazbu naletjeti u jazz klubu. I što moraš s vremena na vrijeme ljudima objašnjavati, "znate, ja vam slušam onaj jazz a ne ovaj. Ma da, znam, lijep je i ovaj i onaj i u oba puno improviziraju ali... "

Nikome ništa. A opet ne bi bila baš sretna što se to dogodilo. Drag je tebi jazz. I nije ti baš jasno što je onim budalama trebalo da se pačaju u nešto što stvarno s njima nema neke ozbiljne veze... Ali dobro, neka im, kad su navalili. Nek se gluparaju.
Post Reply