Dop

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

25 Mar 2013, 19:49

Ja sve potvrđujem. :o


MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Mar 2013, 19:51

Hvala. :D

Unda, jesi vidio, ha? :B
Potpisi su za budale.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

25 Mar 2013, 20:09

Morticia » wrote:Ja sve potvrđujem. :o
I ja sve potvrđujem. Nekad se vrtim i gnjijezdim i nikako se ne mogu otresti tog kaleidoskopa, samo što je još višedimenzionalniji od onog u kutijici. I ima šare u obliku krivulja koje se nekako ironično smijulje a ne samo poliedre. I tužne stvari postanu jako smiješne. I uz čudne brojalice mi padaju na pamet vicevi na vlastiti račun.
Jesam li rekla da se ne drogiram?
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Mar 2013, 20:13

Ti si kao mala pala u kazanče. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
elma
Posts: 3104
Joined: 02 Feb 2013, 01:33

25 Mar 2013, 21:24

Ne razumijem ove što se drogiraju, a ne navuku se skroz. Valjda jer ja nemam nikakve samokontrole :zubo: Kako uopće to izgleda - vikendom se drogiraš, a preko tjedna normalno ispunjavaš obveze, radiš, studiraš itd. :misli:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

25 Mar 2013, 21:36

Osim heroina ni jedna druga droga te ne uzme toliko brzo i toliko jako da nisi u stanju dobar niz godina sasvim pristojno funkcionirati kad nisi ni na cemu.

Ali meni je cudno da je tebi to cudno. :zubo:
Ja sam dijete devedesetih, cijela moja generacija je stasala i odrasla u Quorumu, na bombonima i tehnu, a preko tjedna smo uredno sjedili u gimnazijskim i studentskim klupama, a kasnije na poslovima. :D
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

25 Mar 2013, 21:42

Morticia » wrote:Osim heroina ni jedna druga droga te ne uzme toliko brzo i toliko jako da nisi u stanju dobar niz godina sasvim pristojno funkcionirati kad nisi na na nicemu.
..jel to znaci da je poanta u uzimanju? :kokice:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

25 Mar 2013, 21:44

..a unda » wrote: ..jel to znaci da je poanta u uzimanju? :kokice:
Kakva poanta?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

25 Mar 2013, 21:44

Morticia » wrote:
Kakva poanta?
pa ono, gus ti je kad te uzme. :kokice:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

25 Mar 2013, 21:46

..a unda » wrote: pa ono, gus ti je kad te uzme. :kokice:
Nup, gust je kad ti uzmes nju. To.
Kad to uzme tebe je sranje.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Blesava
Posts: 779
Joined: 27 Sep 2011, 20:10

25 Mar 2013, 22:01

Morticia » wrote:cijela moja generacija je stasala i odrasla u Quorumu
Zerica OFFa: Ajme...Quorum... što je sad tamo?
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

25 Mar 2013, 22:04

Blesava » wrote: Zerica OFFa: Ajme...Quorum... što je sad tamo?
Mislim ponovno neki klub, ali stvarno ne znam tocno.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

26 Mar 2013, 10:29

Zanimljivo: tablica s procjenom štetnosti droga, kako po konzumenta tako i po njegovu okolinu. Dop ipak nije prvi.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Mar 2013, 10:32

Mislim da je to ponajviše zbog dostupnosti, danas svatko u kući ima alkohol.
Potpisi su za budale.
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

26 Mar 2013, 14:12

Stitch » wrote:LSD ti neće staviti u glavu ništa što već ne postoji u njoj.
Shvatio sam to. Ali kao što rekoh, znam što mi je sve u glavi. :D
Nećeš postati superzločinac, ali ako si štogod skrivio, štogod komu loše učinio, pojačat će ti osjećaj krivnje. Uvjet je, jasno, da se toga sjetiš, da počneš razmišljati o tome. <snip>

Onda, kompleksi. I to se stostruko pojača.
No, samo lagano. Već sam rekao da mi ne pada na pamet probati. :D Ne moraš me dalje uvjeravati. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

26 Mar 2013, 16:56

Morticia » wrote:
Nup, gust je kad ti uzmes nju. To.
Kad to uzme tebe je sranje.
ma cek, cek, cek malo.. jel ti volis kad te se uzme ionda bivas uzeta ili sta? :kokice:

mislim, mozda se tu krije nesto..volimo kad nas se uzme.. :ne zna: :zubo: :D

ono, mislis da si ti taj koji uzima, a ono..uuoopala djilda.. :cheer: :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

26 Mar 2013, 17:25

Stitch » wrote:Hvala. :D

Unda, jesi vidio, ha? :B

..sta? :kokice:

Stitch » wrote:
Pa kad jest tako. To ti je kao kaleidoskop. Znaš što je to? Ona cijev s ogledalima koju si imao kao dijete a u kojoj se nalaze šareni predmeti, staklena zrnca ili papirići. Okrećeš je, a sve se mijenja.

Kad te trip malo spusti, isto tako djeluje. U biti, na tripu ti se zjenice cijelo vrijeme ritmički šire i sužavaju. Pola efekata kretanja, migoljenja i slično dolazi od toga. Isto je i kad zatvoriš oči. Ako ništa drugo, gledaš svjetlost koje ti prodire kroz kapke. To je racionalno objašnjenje. :D

Eto, Morti će ti reći ako meni ne vjeruješ. :cerek:
znam sta je to i znam za lusi skaj dajmonds..znam i za stosta drugo oko toga, ali..

1. nisam imao tu cijev s ogledalima kao dijete. ne sjecam se kad sam prvi put to vidio, ali se sjecam da mi je odmah djelovalo nekako ..matricno povrsno sablasno i to jos dosadno.
mislim, mi smo se kao dica carali sa staklima i zrcalima. ti lazni fraktali i geometrijske repetitivne apstrakcije su nam bile dosadno sarene..ta filtracija nam nije bila gust.
mi smo se bavili vise sustinskim refleksijama i refrakcijama, projekcijama, bljeskovima, sustavima, sjenama.. :ne zna:
ono, ko macke i pasi, mos trcat za refleksom sunca do sutra, ali uc u tu malu tubu da bi oko tebe bilo nesto ka ono, ne znas di je introspekcija, tamo il amo..ono, spuki malo, jel? izblesas se bezveze i sta sad..di je tu akcija, dijalektika, panta rhei.. :ne zna:
puno veselije je bilo pucat garburu i zamisljat da je to vatromet.. :cheer:
tako da mislim da je dosta te moje generacije vise sklono refleksijama npr, asocijacijama, masti, nego gotovom proizvodu. gotovi proizvodi su siromasni.. :kokice:

sto vise, dogadjaju se tu i greske..npr, sjecam se da sam jednom gledao kroz refraktor sunce. sve ono, s onim poklopcem sa rupom, s onim crnozelenim ili neutralne gustoce filterom, i to ne nesto dugo, ali..rascijepi se taj filter na okularu nekako, vjerojatno od topline, ono, pukotina se pojavi..

eeej, da vidis ti tog tripa. srecom..srecom nisam izgubio vid, a da je malo nesto bilo osteceno, valjda jest.
kad me to propuvalo kroz glavu..mislim da mi je sjena primozga se pojavila na zidu, osvijetlilo i osvijestilo je sva moja subiskonska sjecanja dnk i rna genetska dok sam jos bio zaba, ameba, undatiranodakitl..
dan danas se sjecam tog bljeska. kazu da fotoni nemaju masu. nemaju kurac..otpuvalo me, jebate. :D

mislim, imam jos ja takvih nekih dozivljaja i cijenim ja svaciji dozivljaj, neka ih, ali ako cemo se nadjebavat sad nekim iskustvima, pa ih jos mistificirat, pa jos to onda statistizirat i sistematizirat..sta rec..ono, amateri ste, jebala vas spranca i to komercijalna..zajedno sa racionalnim objasnjenjem i vjerovanjem.. :giggle:

:D :D
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

26 Mar 2013, 17:43

..a unda » wrote:
ma cek, cek, cek malo.. jel ti volis kad te se uzme ionda bivas uzeta ili sta? :kokice:

mislim, mozda se tu krije nesto..volimo kad nas se uzme.. :ne zna: :zubo: :D

ono, mislis da si ti taj koji uzima, a ono..uuoopala djilda.. :cheer: :D
Ja ne znam sto bih ti rekla.

Jbga, priznajem, siromasna sam duhom i zbog toga sam toliko svinjski uzivala u drogama i alkoholu da je to cudo jedno.
Volila sam i uzet i da me uzme i sve s tim sam voljela.
Onako, strastveno.
I da nisam imala nesto osnovnog nagona za prezivljavanje, ljubavi prema sebi i starcima sad bih vjerojatno bila mrtva da mrtvija ne bi mogla bit.
Pokojna, hocu rec.

Zasto, koji je uzrok, koliko sam sjebana zbog te cinjenice, nije mi bitno.
Ne bih mijenjala taj dio sebe i svog zivota za nista.
Nije ovo nikakva oda drogama, ja sam svjesna da je blago ljudima koji to sve mogu osjetit i dozivjet cisti.
Ja nisam i ne mogu.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

26 Mar 2013, 17:53

Morticia » wrote:
Ja ne znam sto bih ti rekla.

Jbga, priznajem, siromasna sam duhom i zbog toga sam toliko svinjski uzivala u drogama i alkoholu da je to cudo jedno.
Volila sam i uzet i da me uzme i sve s tim sam voljela.
Onako, strastveno.
I da nisam imala nesto osnovnog nagona za prezivljavanje, ljubavi prema sebi i starcima sad bih vjerojatno bila mrtva da mrtvija ne bi mogla bit.
Pokojna, hocu rec.

Zasto, koji je uzrok, koliko sam sjebana zbog te cinjenice, nije mi bitno.
Ne bih mijenjala taj dio sebe i svog zivota za nista.
Nije ovo nikakva oda drogama, ja sam svjesna da je blago ljudima koji to sve mogu osjetit i dozivjet cisti.
Ja nisam i ne mogu.
nu nje sada. ne radi se tu o siromastvu duhom, nego mi je bila zanimljiva ta igra rijecju, ta neka semantika, zaboravljena semantika, potisnuta semantika..uzeti.
pa sam se, eto, kezjuel zapitao, jel se to moze nesto s necim nekako povezat.. :D

naravno da ni bi mijenjala taj dio svog zivota. kao prvo, zasto? nema razloga, to smo mi..mi. kus od sebe?
a kao drugo, nazalost il na srecu i nemos ga mijenjat i da oces. ko to zna sta se zasto di kako dogadja, pogadja, idje? tako je kako je. to sto se mi potajno ufamo da smo uspijeli nekako nesto barem malo kontrolirat ili cak umaknut kontroli, pa makar zrtvujuci pijuna nekog u sebi, da bi tu kontrolu, bilo kakvu, barem zajebali ako nista drugo. to mi je ono malo ka.. :giggle: :D

ili kako glasi onaj prvi, drugi i treci korolar onog marfijevog zakona.. kapitalizam se temelji na ideji da mos pobijedit, socijalizam d amos izvuc nerijesno, misticizam da mos prekinut igru. :D

eto, samo toliko o tom.. :kokice:

:D
Last edited by ..a unda on 26 Mar 2013, 17:56, edited 1 time in total.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Mar 2013, 17:55

Morti, kenjaš kvake. Zaboravljaš da sam te upoznao. I krasna si, izvana i iznutra. :cerek:

Ne padaj na njegove provokacije, nema on čime opravdati vlastiti kukavičluk. Boji se on kaleidoskopa pa pljuje po sirotoj dječici kojoj je kaleidoskop drag. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

26 Mar 2013, 18:02

Stitch » wrote:Morti, kenjaš kvake. Zaboravljaš da sam te upoznao. I krasna si, izvana i iznutra. :cerek:

Ne padaj na njegove provokacije, nema on čime opravdati vlastiti kukavičluk. Boji se on kaleidoskopa pa pljuje po sirotoj dječici kojoj je kaleidoskop drag. :D
Ja stvarno nisam dozivjela provokaciju.
Ali isto tako sam stvarno svjesna da neki klinac ne valja kad mi treba toliko vanjskog podrazaja. :D
Ozbiljno.

Sto se kontrole tice, ne zavaravam se, vjerujem da sam jednostavno imala srece.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Mar 2013, 18:12

Možda si previše moralna i dobro odgojena da bi se mogla tek tako otkvačiti i zaboraviti, ha? Jesi li kad tako razmišljala o tome? :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

26 Mar 2013, 18:14

Stitch » wrote:Možda si previše moralna i dobro odgojena da bi se mogla tek tako otkvačiti i zaboraviti, ha? Jesi li kad tako razmišljala o tome? :D
Ma jok.
Nego sam previse zakracunata inace. :D
Plus teski kontrol frik.
No dobro, neka druga tema.:)
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Mar 2013, 18:20

I mislio sam. Samo, previše sam moralan i dobro odgojen da ja to kažem. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

26 Mar 2013, 18:35

Stitch » wrote:I mislio sam. Samo, previše sam moralan i dobro odgojen da ja to kažem. :D
Pa, dobro odgojen jesi.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
Post Reply