Homoseksualnost

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

07 Apr 2012, 14:08

ombia » wrote:Fakat ne razumijem. Ovo mi je jedna od najcudnijih diskusija ever ovdje.
Da, odluka je kakvo ponasanje, tu se slazemo. Ali zelja/privlacnost/nagon za nekim spolom sta god NIJE stvar odluke. Nekog latentnog homoseksaulca ne cini hetero cinjenica da jos nije odlucio svoje zelje sprovesti u djelo.
Ako te privlace seksualno i zene ti nisi hetero nego biseksualka ma kako se sad ponasala.
Mene ne privlace zene na seksualan nacin i nikakva odluka nece tome pomoci.
Kao ni odluka judolinu recimo da od sutra sevi samo muske.
Da bi nesto odlucio tome prethodi zelja ili nagon. A on nije u domeni racia.
Kak si znala? Evo, baš krećem popit pivu pred dućanom sa seoskim pederima...


User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

07 Apr 2012, 16:49

Silajn » wrote:Pa vidim, Hobbes je valjda zakon :zubo:
Na postmodernističke bljezgarije su alergični i bacači kamena. Nema fundamentalne razlike između tvoje linije razmišljanja i onih koji misle da pederluk treba iskorijeniti. Jedna istina postoji i za njih i za tebe :ne zna:

I gle, ja sam vrlo jasno napisala što mislim. Tvoji pokušaji da to prevedeš na sebi razumljiv jezik, nebljezgariju :D. su patetični. Ili, da se ne mučimo više, da ja tvoje izvrtanje proglasim trolanjem i tako zaključim raspravu?
Sad mi je jasno zašto se tako dobro slažeš s undom. :kava:

Postmodernističke su bljezgarije inače dokazano bljezgarije, ali na to stvarno ne mislim trošiti više ni minute svojeg vremena.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

07 Apr 2012, 17:06

Ne muče me pederi. Niti mršavi modeli. Cijeli dan sam u panici zbog onog proždiranja mužjaka nakon parenja. Prvo mi se učinila baš dobra ideja. E, onda mi je sinulo. Kako uloviti svježeg mužjaka svaki dan? Pogotovo u takvoj nestašici kakva bi nastala.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

07 Apr 2012, 17:08

Margarita » wrote:Ne muče me pederi. Niti mršavi modeli. Cijeli dan sam u panici zbog onog proždiranja mužjaka nakon parenja. Prvo mi se učinila baš dobra ideja. E, onda mi je sinulo. Kako uloviti svježeg mužjaka svaki dan? Pogotovo u takvoj nestašici kakva bi nastala.
Pa, neki nisu ni jestivi, bude ti zlo od njih. Takvi bi ostali.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

07 Apr 2012, 23:30

Margarita » wrote:Ne muče me pederi. Niti mršavi modeli. Cijeli dan sam u panici zbog onog proždiranja mužjaka nakon parenja. Prvo mi se učinila baš dobra ideja. E, onda mi je sinulo. Kako uloviti svježeg mužjaka svaki dan? Pogotovo u takvoj nestašici kakva bi nastala.
Sniziš kriterije.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

07 Apr 2012, 23:40

kuki » wrote:I još jedna stvar koja mi sad pada na pamet, a nije mi jasna. Kako to da nema više biseksualaca?
Pa, pitanje je nema li. Vrlo je vjerojatno da postoji nekakav (nelinearni) kontinuum od 100% heteroseksualnog do 100% homoseksualnog, to jest da su praktički svi bar u nekom malom postotku biseksualni. A onda se svrstaju u jedan ili drugi tabor već prema onom jačem porivu, društvenoj atmosferi u svom konkretnom okolišu, trenutku itd. itd.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

08 Apr 2012, 11:11

Lako vam je tako. Ajte nešto teže. :zubo: Pete Burns.
Sjećate li se ili (za mlađe generacije) znate pjesmu You Spin Me Round (Like a Record) od Dead or Alive?
Tako je onda izgledao Pete Burns, pjevač.
Za one koji izbjegavaju klikati na linkove:
Image
Unatoč povremenom seksu s muškarcima, s 19 godina se oženio ženom i ostao s njom u braku 28 godina.
Ništa to ne bi bilo neobično da on nije s vremenom mijenjao izgled i imidž.
1995. odlučio je izgledati ovako:
Image
Nosejob s početka karijere nisam posebno naglašavala, ajd, nek mu bude. Kao što vidite, momak se s vremenom raspištoljio.
Svašta mu se motalo po glavi pa je do 2006. za sebe smislio ovo:
Image
Iste godine objavio je i autobiografiju u kojoj je naveo da ga je u mladosti silovao muškarac, koji nikada nije osuđen za to djelo, da pati od kronične depresije i da je imao nekoliko pokušaja samoubojstva. Odlučio se konačno i razvesti i ući u tzv. civilno partnerstvo s Michaelom Simpsonom:
Image
Protekom samo godinu dana ustanovio je da gay brakovi ne funkcioniraju i da je bolje biti u braku sa ženom. :misli: Nema podataka da bi ga žena primila natrag u zagrljaj pa pretpostavljam da i nije.
Galerija slika Petea Burnsa po fazama je ovdje.

Ne pitam se ja kako se zove njegovo stanje i koja je to vrsta seksualnosti.
Mene zanima Lynn Corlett, njegova žena. Što biste napravili da vaš muž/dečko, odnosno cura/žena, odluči tako malo eksperimentirati pa još malo i tako, situacija se otme kontroli? :D
Koliko vidim u podacima iz Wikipedie, od prve drastične promjene, 1995. do razvoda, 2006., prošlo je 11 godina, u kojima je njegova žena bila uz njega, takvog kakav jest.
I nakon pokušaja braka s muškarcem, Burns izjavljuje da je ipak bolje biti u braku sa ženom.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

08 Apr 2012, 11:16

Cim bi poceo pokazivati naznake zenstvenosti prestao bi mi biti jebozovan. Volim muske atribute. Muske sake, celjust, muskarca.
A samo nekoliko slika od pocetka je vec postao nakardna lutka. I nikako se ne bih mogla zamisliti da me to napaljuje.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Apr 2012, 11:44

Tea Tree » wrote:Lako vam je tako. Ajte nešto teže. :zubo: Pete Burns.
Sjećate li se ili (za mlađe generacije) ..
..evo mene opet. :cheer:

ovo sto si ti postala, ok, mozda ovdje konkretno nije taj slucaj, ali citam i onda mi bljesne rijec..lova. pa opet citam, pa mi opet bljesne..lova. pa citam dalje, pa bljesne..sou biznis, pa moc, pa sve tako nesto..nkako da se koncentriram na hetero, na homo, na bi, na tri bi, na minus dva bi,,

sve mi neki flesevi bljeskaju takvi. jesam li ja to lovoseksualac?

sve mi nekako izgleda da ima slucajeva gdje nakon nekog drustvenog statusa, statusa moci ili kakvog vec, i/ili nakon sto se predje neka granica love i svega sto netko misli da mu moze omoguciti ili ga osloboditi, osoba se jednostavno opusti i..ne znam, kao da hoce nadoknaditi propusteno ili vidjeti sto sve ima, sto se sve moze i oce li mu to biti dobro.. :ne zna:

ne nuzno da se tu radi samo o seksu ili seksualnosti, moze to i u drugim nekim oblicima se iskazat..:ne zna:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

08 Apr 2012, 12:04

..a unda » wrote:
..evo mene opet. :cheer:
:cheer:
:rofl:
ovo sto si ti postala, ok, mozda ovdje konkretno nije taj slucaj, ali citam i onda mi bljesne rijec..lova. pa opet citam, pa mi opet bljesne..lova. pa citam dalje, pa bljesne..sou biznis, pa moc, pa sve tako nesto..nkako da se koncentriram na hetero, na homo, na bi, na tri bi, na minus dva bi,,

sve mi neki flesevi bljeskaju takvi. jesam li ja to lovoseksualac?
E, vidiš, sve bi to još držalo vodu da se radi o nekom drugom, ali ovako, skoro da bi se moglo reći da je Pete Burns sirotinja za pojmove showbiza.
sve mi nekako izgleda da ima slucajeva gdje nakon nekog drustvenog statusa, statusa moci ili kakvog vec, i/ili nakon sto se predje neka granica love i svega sto netko misli da mu moze omoguciti ili ga osloboditi, osoba se jednostavno opusti i..ne znam, kao da hoce nadoknaditi propusteno ili vidjeti sto sve ima, sto se sve moze i oce li mu to biti dobro.. :ne zna:

ne nuzno da se tu radi samo o seksu ili seksualnosti, moze to i u drugim nekim oblicima se iskazat..:ne zna:
A, o čemu se radi? O čemu se radi u njegovom slučaju, a posebno u slučaju njegove žene. Pazi, brak je trajao 28 godina! 28!
Evo, ja skrušeno priznajem da ne kužim.

Što bi on nadoknadio? Vrhunac slave je imao sredinom '80ih, a da bi tek sredinom '90ih odlučio "pomahnitati". Što je čekao 10 godina?
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Apr 2012, 12:34

Tea Tree » wrote: :cheer:
:rofl:

E, vidiš, sve bi to još držalo vodu da se radi o nekom drugom, ali ovako, skoro da bi se moglo reći da je Pete Burns sirotinja za pojmove showbiza.


A, o čemu se radi? O čemu se radi u njegovom slučaju, a posebno u slučaju njegove žene. Pazi, brak je trajao 28 godina! 28!
Evo, ja skrušeno priznajem da ne kužim.

Što bi on nadoknadio? Vrhunac slave je imao sredinom '80ih, a da bi tek sredinom '90ih odlučio "pomahnitati". Što je čekao 10 godina?
mozda nije cekao, mozda mu je dosadilo cekat, unaprijed dosadilo. :D

a cuj, tako je kako je, sve je dobro dok su svi zivi i zdravi. :D

..i da, rekao sam da mozda ovdje nije takava slucaj, ali me podsjetilo, tj vise sam govorio o sebi, naravno :zubo:, nego o drugima. a opet, da sam govorio o drugima, rekli bi mi..vaki, naki, gledaj svoja posla, ako se ja ne mecem u te, sta se ti stavljas u me.. :zubo:

..ali, eto, da sad ne razvijam hodograme s kontrolnim tockama, zar u nekom okolnostima, ili ako mogu to rec..drustvenim okolnostima, neke granice nestaju, mijenjaju se, mijenjaju se i odluke i izbori, neke je korake lakse napraviti i onda..eto, jel, zivom covjeku svasta se desi.. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

08 Apr 2012, 14:35

Rado bih pogledala galeriju do kraja, ali ne mogu podnijeti ta usta. Kad je itko pomislio da to odvratno napuhano, brrr, ima ikakve veze sa ženstvenošću?!? :crying:
Doslovce imam refleks povraćanja na te usne.

U početku, samom početku je bio ok, malo feminiziran, ali nije to ništa strašno. Ali to pretvaranje u ženu i to ružnu jeftinu barbie, hm, ne znam, ali možda ženu nije svo vrijeme seksualno privlačio, možda ga je smatrala svojim partnerom, drugom, ne znam :D , a ne nekog s kim se rado ševi. Ako se to nakon nekih osam, deset, petnaest godina braka desi i običnim heteroizgledajućim muškarcima i ako im brak više počne sličiti na prijateljstvo nego išta drugo, onda zašto ne bi i njima. Dakle, možda ga je jednostavno voljela kao svog životnog sudruga i prihvatila ga takvog kakav se mijenjao (ovdje inače dođe "kakav jest" :zubo: ) Uostalom, ne znam ništa ni o njoj tako da je sve to nagađanje.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

08 Apr 2012, 14:47

Evo, malo sam nju guglala, ali kako ona nije selebriti, nema bogznašto.
Njih dvoje, sredinom osamdesetih:
Image
Prilično kul par za ono vrijeme.

I nešto kasnije:
Image

:ne zna:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

08 Apr 2012, 14:48

On izgleda kao Cher.

Ne znam, uobičajena žena. Ali ne bih se okladila da su se seksali u cher fazi. :o
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

08 Apr 2012, 14:53

Ona bi se trebala ošišati, prestara je za toliku kosu. :raspa:

A, on - dobro bi bilo da izgleda kao Cher. To bi još bilo umjereno. :rofl:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

08 Apr 2012, 14:55

Tea Tree » wrote:Ona bi se trebala ošišati, prestara je za toliku kosu. :raspa:

A, on - dobro bi bilo da izgleda kao Cher. To bi još bilo umjereno. :rofl:
Da, htjela sam dodati podivljala Cher.
Pa ne znam, i nije, meni je kul vidjeti da neke žene zadrže toliku kosu. :o
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

08 Apr 2012, 15:02

ex anais » wrote:Rado bih pogledala galeriju do kraja, ali ne mogu podnijeti ta usta. Kad je itko pomislio da to odvratno napuhano, brrr, ima ikakve veze sa ženstvenošću?!? :crying:
Doslovce imam refleks povraćanja na te usne.

U početku, samom početku je bio ok, malo feminiziran, ali nije to ništa strašno. Ali to pretvaranje u ženu i to ružnu jeftinu barbie, hm, ne znam, ali možda ženu nije svo vrijeme seksualno privlačio, možda ga je smatrala svojim partnerom, drugom, ne znam :D , a ne nekog s kim se rado ševi. Ako se to nakon nekih osam, deset, petnaest godina braka desi i običnim heteroizgledajućim muškarcima i ako im brak više počne sličiti na prijateljstvo nego išta drugo, onda zašto ne bi i njima. Dakle, možda ga je jednostavno voljela kao svog životnog sudruga i prihvatila ga takvog kakav se mijenjao (ovdje inače dođe "kakav jest" :zubo: ) Uostalom, ne znam ništa ni o njoj tako da je sve to nagađanje.
Usne su krenule ukrivo. :zubo: Zato i je tuzio plasticara da mu je unistio zivot i nagodio se izvansudski za neku odstetu.
I kakve to veze ima koliko dugo im je brak opstao kao sto TT pita? Pa neki se ljudi nikad ne razvedu a imaju vecinu vremena itekakvo sranje od braka. Neki imaju drugarstvo a ne brak kakav mozda ja zamisljam i dok je njima dobro, who cares.
Da slazem se s tvojim postom.

Sto to znaci biti prestar za dugu kosu? Neke zene do starosti dobro nose dugu kosu. Njoj mozda ne stoji ali nema to sa staroscu veze.
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

08 Apr 2012, 21:45

Evo malo Tei veselja za kad se probudi
Tea Tree » wrote:
A, o čemu se radi? O čemu se radi u njegovom slučaju, a posebno u slučaju njegove žene. Pazi, brak je trajao 28 godina! 28!
Evo, ja skrušeno priznajem da ne kužim.
KOliko vidim, oženio se sa 18 :ne zna: E sad, to baš i nije doba u kojem čovjek za sebe može reći da se poznaje (ne možeš to često reći ni puno kasnije, ali sa 18 definitivno). Ajmo malo pretpostavljat:
Vjerojatno se on s godinama mijenjao, pa onda vjerojatno se mijenjala i ta njegova žena - kako se kaže: rasli su u braku ili tako nešto :misli: - samo što su rasli svatko na svoju stranu očito, dok nisu skužili da se više ne "dodiruju".
Jasno mi je da je ovo što sam gore napisala jasno i samo po sebi :D , ali mislim da je bitno ponoviti zato jer ništa se ne događa preko noći (dobro, ne cjepidlačite sad, znam i ja da je svima jasno da se kod njih na kraju više ništa nije dešavalo preko noći :rofl:).

Kao ono kad sretneš nekog koga nisi vidio 25 godina pa ćeš se šokirati kako se npr. udebljao (je ovo sad ontopik ili off :o ), a sumnjam da njegovoj ženi (ili njezinoj, da ostanem OT :rofl: ) je gledajući ga iz dana u dan ta stvar jasna na jednak način.
Ja se skroz mogu staviti u tu (njenu) situaciju, jer em mi je nekoć taj tip bio hot (btw. već sam jednom negdje nabrajala tko mi je sve bio napaljujuć - tipa on, Boy George, George Michael itd. pa sam osvijestila da je riječ isključivo o gay i/ili feminiziranim muškarcima (e, i onima koji u imenu imaju george :rofl: )), em kad nekog voliš (bar na početku) ga vjerojatno nećeš odjednom odjebat ako je nabacio koju kilu viška, dlaku manjka, operirao nos, išao na liposukciju ili ugradio silikončić, pa ma koliko ti to možda samo po sebi bilo odbojno ili "ti to ne bi nikad", jer riječ je o osobi koju voliš pa si možda pomalo i slijep ili samo toleriraš više. (to za one koji nisu nikad bili zaljubljeni pa ne znaju :D ).
Eventualno ćeš možda jednog dana (nakon 20 godina vjerojatno) ustanoviti da se taj netko "odjednom pretvorio u nešto drugo" i da ti se u stvari uopće ne sviđa.

Znači, napališ se (zaljubiš) na nekog, u međuvremenu vi postanete prijatelji (i on nakaza btw.), ali zašto bi ti to smetalo? Zašto komplicirati život rastavom pošto poto ako/dok nije u pitanju novi brak/veza nekog od vas dvoje - u ovom slučaju njegov brak s muškarcem.
Ozbiljno :ne zna:

Malo sam čitala sad o njemu pa mi je zapelo za oko što je rekao o svojoj majci:

as far as parental skills go in the conventional, normal world, she certainly wasn't a mother, but she's the best human being that I've ever had the privilege of being in the company of, and I know that she had a special plan for me. She called me Star Baby and she knew that there was something special in me. Just an incredible German woman; tiny, five-foot-one, but she could move a fucking wardrobe, she could lift a wardrobe.

Zanimljivo :kava:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

24 Mar 2020, 02:12

Unda je dobro trolao. :D No tema zaslužuje vađenje iz naftalina, pročitajte ovo: When a disorder causes sexual disorientation.

Psychologytoday.com nije neki bezvezni sajt nego izvor kvalitetnih stručnih članaka pa zaključujem da Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders popisuje mnogo toga, pravo ili krivo, ali ni izdaleka ne popisuje sve.
This may sound like it’s a set-up for a joke, or an ongoing laugh line in a sitcom, but it is a real disorder that some have labeled as Homosexual Obsessive-Compulsive Disorder (HOCD), though the Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, the “bible” of psychiatry, has yet to recognize it.
Dopuna DSM-a. Homosexual Obsessive Compulsive Disorder (HOCD): A Rare Case Report.
Homosexual Obsessive Compulsive Disorder (HOCD) is marked by excessive fear of becoming or being homosexual. The subjects often experience intrusive, unwanted mental images of homosexual behaviour. The excessive uncontrolled thoughts/doubts are very distressing and lead to compulsions in form of checking. We present a rare such case who was suffering from HOCD.
Štošta bi tu trebalo proučiti prije izricanja bilo kakvih konačnih sudova. Osobito negativnih. :)
Potpisi su za budale.
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

07 Jun 2020, 09:53

Čekaj malo ... Homoseksualnost je goruća tema? :misli:

Ono, kao, drmnuo najjači potres u par stoljeća - ajmo ga stavit na Goruće teme! Čovjek s automatskom puškom šetao Splitom i rafalno ubijao ljude - hop!, evo ga na Gorućim temama! Izbila pandemija - evo je na Gorućim temama! ... Naglo prokuljala homoseksualnost - to je Goruća tema! :facepalm: :rofl:
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

07 Jun 2020, 12:01

Ne bi covjek vjerovao, ali korona i potres su potresli homoseksualni svijet i naglo je porastao broj homoseksualaca.
Naime, ostao sam neki dan sokiran jer se broj profila na Grindru skoro udvostrucio. I pri tom nisam sarkastican i ne pretjerujem.
Ili je to zato jer su najednom svi bili doma i online u istom trenutku.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

14 Jun 2020, 04:16

nvnk wrote:
07 Jun 2020, 09:53
Čekaj malo ... Homoseksualnost je goruća tema? :misli:
Hah, s obzirom na stalne rasprave, pogotovo ovdje, homoseksualnost spada u neriješena društvena pitanja. To će se promijeniti tek kada policija ne bude čuvala LGBT povorke i kada nitko od demonstranata ne dobije ciglom u glavu. K tomu, goruće teme po definiciji su ključne, aktualne, o kojima se raspravlja svuda. Ali dobro, prebacujem na Ljubav i seks, čisto da ti srce ostane na mjestu. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Tikamoon
Neš jebat!
Posts: 265
Joined: 03 Sep 2019, 10:26
Been thanked: 16 times

14 Jun 2020, 10:58

Nemam ništa protiv homoseksualaca, ali kao i kod svih drugih “manjina”, smeta me nasilno guranje stavova i opće napadanje za štogod im ne paše.
Um postaje monstrum kad je tvoj vladar, a anđeo kada je tvoj sluga.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

14 Jun 2020, 11:31

Naravno da nasilno nametanje stavova nije dobro. LGBT manjine i feminizam često boluju od iste boljke - agresivni su u nastojanju da svima dokažu kako su u pravu. Uglavnom i jesu, no poželjno bi bilo da ublaže retoriku. Velim, sve dok se manjine u nas napadaju, licemjerno je govoriti o nekakvoj "normalnosti". Ali tada treba razgovarati, poučavati i usmjeravati, a ne kamenjem odgovarati na kamenje.
Potpisi su za budale.
User avatar
Tikamoon
Neš jebat!
Posts: 265
Joined: 03 Sep 2019, 10:26
Been thanked: 16 times

14 Jun 2020, 14:24

Istina.

Agresija vodi na agresiju i onda je uvijek tu sudar nerazumijevanja.

Ali pod nasilno nametanje mislim na razna nametanja koja veze s vezom nemaju. Ok, nisu homoseksualci u ovom slučaju u pitanju, al može se primijeniti: npr. kad su crnci napali zašto u seriji Černobil koja je pravljena po dobro znanom istinitom dogadjaju digli halabuku zašto u seriji nema crnaca i kako je to napad na njih.

Znaju tako slično i homoseksualci režati tamo gdje realno gledajući, stvarno nema mjesta za režanje, već eto, režu samo da bi režali. U ljudima to još vise onda povećava nerazumijevanje za njih.
Um postaje monstrum kad je tvoj vladar, a anđeo kada je tvoj sluga.
Post Reply