Homoseksualnost

Kopulacija, masturbacija i nešto malo o ljubavi
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Apr 2012, 23:54

jednokratni klon » wrote:Ma nije valjda da tvrdiš da je homoseksualnost odluka? Nemoguće. :misli:
..sta je nemoguce? da ja to tvrdim ili da je to odluka? :zubo:

cuj, kako ce uskoro ispast, sve je priroda i sve je moguce..ili cemo morat totalitarno priznat da je sve nemoguce, a onda nam slijedi duboko razmisljanje o tom problemu kojeg ustvari uopce i nema, jer niceg ovog nema.. :..ili kako ce lastan uskoro krenuti stopama tome akvinskog u racionalnom dokazivanju boga: : :zubo: :D

pa, mislim da je danas ili nesto recentnije, zadnjih koju tisucu godina, velikim ili dobrim dijelom homoseksualizam odluka. ok, ima tu i nesto odgoja i drustva, ima i prirode ako cemo ljudski gen smatrati nepogreskom prirode, ali mislim da neopravdano zanemarujemo odluku, izbor..

mislim cak da se ne radi samo o homoseksualizmu, ako cemo pricat o seksualnom kontekstu. ne mogu nista nego ponovit i ukrasit citat nakon zareza..nuzda je majka cudnog drustva u krevetu, jebiga. :D


User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

05 Apr 2012, 23:56

Čekaj, unda, dal se ti sad zajebavaš na neki način koji ja ne razumijem ili ozbiljno tvrdiš da je homoseksualnost velikim dijelom odluka? :confused:
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Apr 2012, 23:58

kuki » wrote:Čekaj, unda, dal se ti sad zajebavaš na neki način koji ja ne razumijem ili ozbiljno tvrdiš da je homoseksualnost velikim dijelom odluka? :confused:
..ne znam jel homoseksualizam velikim dijelom odluka, ali mislim da je dobar dio homoseksulanih odnosa odluka, pa sad ti kako oces.. :D

a ti mislis da je homoseksualizam..sta? priroda, gen, izbor, volja (cija?)..pravo? sve to? kako kad? :kokice:
Last edited by ..a unda on 06 Apr 2012, 00:01, edited 3 times in total.
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

05 Apr 2012, 23:59

..a unda » wrote:
..sta je nemoguce? da ja to tvrdim ili da je to odluka? :zubo:
Da ti to tvrdiš. Jer ovo drugo se podrazumijeva da nije. :zubo:
pa, mislim da je danas ili nesto recentnije, zadnjih koju tisucu godina, velikim ili dobrim dijelom homoseksualizam odluka. ok, ima tu i nesto odgoja i drustva, ima i prirode ako cemo ljudski gen smatrati nepogreskom prirode, ali mislim da neopravdano zanemarujemo odluku, izbor..
Pa kad to odluče? Kad između barbike i kamiona odaberu barbiku? Kakva je to odluka?
mislim cak da se ne radi samo o homoseksualizmu, ako cemo pricat o seksualnom kontekstu. ne mogu nista nego ponovit i ukrasit citat nakon zareza..nuzda je majka cudnog drustva u krevetu, jebiga. :D
Nužda? Kako to misliš? Iz nužde se jebu sa svojim spolom? :misli:
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

06 Apr 2012, 00:00

..a unda » wrote: ..ne znam jel homoseksualizam velikim dijelom odluika, ali mislim da je dobar dio homoseksulanih odnosa odluka, pa sad ti kako oces.. :D
Ušokirana sam. Koji desničar ti je hakirao account? :ceka:
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

06 Apr 2012, 00:01

..a unda » wrote: ..ne znam jel homoseksualizam velikim dijelom odluka, ali mislim da je dobar dio homoseksulanih odnosa odluka, pa sad ti kako oces.. :D
Da, i heteroseksualnih. To ne znači da je heteroseksualnost odluka.

Ja ću sad odlučit :D da ti trolaš jer mi je na više načina teško povjerovat u suprotno.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

06 Apr 2012, 00:10

jednokratni klon » wrote:
Da ti to tvrdiš. Jer ovo drugo se podrazumijeva da nije. :zubo:
..kako se podrazumijeva? tko to podrazumijeva? kome ti vjerujes? zasto ja ili ti npr dvojom voljom ne bi bili homoseksualci? sto nas prijeci? o cemu to ovisi? :kokice:
Pa kad to odluče? Kad između barbike i kamiona odaberu barbiku? Kakva je to odluka?
ne znam ja kad se to odluci. mozemo konzultirat malo osnove fjorda..frojda, pocevsi od razvojnih vaza, pa do..e, di je smokljan nestao, on pere dere froma.. :cheer:
Nužda? Kako to misliš? Iz nužde se jebu sa svojim spolom? :misli:
a i iz cega inace? zabave mozda? razbibriga druze pukovnice? ma ti se salis. :D

ok, ostaje valjda, potreba? potreba za cim? aj se jos malo sali ili se odluci.. :D

ok, nuzda..nuznost, jest, mozemo se sad s tim igrat, ali ja sam samo citirao jedan zakon. sta tom zakonu fali? :raspa:
Last edited by ..a unda on 06 Apr 2012, 00:14, edited 2 times in total.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Apr 2012, 00:11

zašto homoseksualnost ne bi mogla biti odluka?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

06 Apr 2012, 00:14

Vi trolate. :mama:

Zato što pri pomisli da poljubim ženu ne osjećam ništa. Ne uzbuđuju me. :ne zna: Ne znam kako bih to mogla odlučiti da me odjednom uzbuđuju. Nisam lezbijka, ne osjećam se tako, ne vidim nijedan način kako bih se tako mogla osjećati osim da me netko, ne znam, začara. :rofl:

E, tako je homoseksualcima. Ne pale se na žene. To je kao da kažete da svaki homoseksualac može biti hetero, ajme, imam trenutno jezive konotacije u glavi, odmah se sjetim onih propagandi ispiranja mozga gdje sirote ljude uvjere da se to "liječi" i unište im život.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

06 Apr 2012, 00:16

jednokratni klon » wrote:Ušokirana sam. Koji desničar ti je hakirao account? :ceka:
..nema to veze s desnicarima. oni ne znaju sto govore, to im je svetonazor, a imaju i algoritam.

ustvarii, njihov je svjetonazor da imaju algoritam da ne znaju sto govore. :D
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

06 Apr 2012, 00:17

..a unda » wrote:..kako se podrazumijeva? tko to podrazumijeva? kome ti vjerujes? zasto ja ili ti npr dvojom voljom ne bi bili homoseksualci? sto nas prijeci? o cemu to ovisi? :kokice:
Popravio si kvot. Dakle.. jesi li ti homoseksualac? Ako nisi, zašto nisi? Zašto od sutra ne bi bio?
ok, nuzda..nuznost, jest, mozemo se sad s tim igrat, ali ja sam samo citirao jedan zakon. sta tom zakonu fali? :raspa:
Pa zato jer ih privlače. Ne privlače ih žene, drveća, životinje nego muškarci. I nisu se jednog jutra probudili s mišlju "jao, kako bi bilo super biti homoseksualac".
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Apr 2012, 00:17

ok, dajem primjer na koji sam mislila.
ja mogu bez problema zamislita heteroseksualnog muškarca ili ženu koji odluče seksati se s istim spolom da prežive, nebitno imaju li nož pod grlom ili u tome vide financijsko preživljavanje.
ili u tome vide proboj u politici, showbiznisu, diplomaciji, religiji, čemu već.
neće mu se sviđati, ali odluka će biti njegova/njezina. kako bi se to drugačije zvalo ako ne (homo)seksualnost?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

06 Apr 2012, 00:20

Nije to dobar primjer. Jer mnogi homoseksualci se iz poznatih nam razloga žene i imaju djecu. Dakle, jesu li oni onda hetero ako se jebu samo sa ženom?
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

06 Apr 2012, 00:20

Pješčana » wrote:zašto homoseksualnost ne bi mogla biti odluka?
Ne znam, hajde probaj odlučiti biti lezbijka, ne osjećati privlačnost prema muškarcima nego prema ženama, moći se zaljubiti u ženu i poželjeti ostarjeti s njom, pa reci ti nama.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

06 Apr 2012, 00:21

kuki » wrote: Da, i heteroseksualnih. To ne znači da je heteroseksualnost odluka.

Ja ću sad odlučit :D da ti trolaš jer mi je na više načina teško povjerovat u suprotno.
..cek malo. nego sto je nego odluka. ili nesto slicno. aj ti kazi sto je, aj. zasto se to ne bi moglo odlucit, mijenjat?

aj da cujem, kako to ide sa identifikacijom homoseksualnom, sa svjesnoscu homoseksualnom. ja ne znam, ali pretpostavljam, a u svakom slucaju ne vjerujem svemu sto ljudi govore. narocito o sebi. :D
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

06 Apr 2012, 00:23

Kako ćeš promijeniti nešto što je sastavni dio tebe? Možeš potisnuti, vratit će ti se. Možeš negirati čitav život, patit ćeš. Možeš se pokušati "liječiti" u nekoj religijskoj komuni, oženiti se, imati djecu, sjebati djecu, sebe i ženu. Možeš svašta, ali na kraju dana ti si homoseksualac. Sviđalo se to kome ili ne.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

06 Apr 2012, 00:24

..a unda » wrote: ..cek malo. nego sto je nego odluka. ili nesto slicno. aj ti kazi sto je, aj. zasto se to ne bi moglo odlucit, mijenjat?
Dakle, oni ljudi koji su homoseksualci negdje gdje se homoseksualni odnosi kažnjavaju smrtnom kaznom su isto odlučili da bi radije bili homoseksualci nego heteroseksualci koji će se oženiti nekom dragom djevojkom i nikad se ne zaljubiti u njenog brata i silno poželjeti tjelesno se voljeti s njime?

Nije li lakše prerezat si žile i bok?
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

06 Apr 2012, 00:25

Mislim da unda samo trola na neki način izvan dosega mog shvaćanja, da je toliko retardiran da ozbiljno ovo misli već bi se primijetilo. :D
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

06 Apr 2012, 00:25

jednokratni klon » wrote:Vi trolate. :mama:

Zato što pri pomisli da poljubim ženu ne osjećam ništa. Ne uzbuđuju me. :ne zna: Ne znam kako bih to mogla odlučiti da me odjednom uzbuđuju. Nisam lezbijka, ne osjećam se tako, ne vidim nijedan način kako bih se tako mogla osjećati osim da me netko, ne znam, začara. :rofl:

E, tako je homoseksualcima. Ne pale se na žene. To je kao da kažete da svaki homoseksualac može biti hetero, ajme, imam trenutno jezive konotacije u glavi, odmah se sjetim onih propagandi ispiranja mozga gdje sirote ljude uvjere da se to "liječi" i unište im život.
pa kako ti znas da se to, u vezi tog poljupca nece promijenit? od kada se tako osjecas? zasto si zamisljala poljubac sa zenom? ok, ne zelim te sada tlacit, ali sta mislis..zasto se tako osjecas? od kada imas seksualnu..necu rec averziju, nego indiferentnost prema zenama?

samo mi nemoj rec..zato jer sam zena. ili, to je prirodno.. :zubo:

ne , ne, mala, zabrijala si. to sa lijecenjem je u tvojoj glavi, ne u mojoj. :D

dobro, a sto cemo s onima koji se pale..ne znam, na prozorske skure? jel i njih treba lijecit? :kokice:

a da zene ne smatras nekom kao konkurencijom, a? :kokice:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Apr 2012, 00:28

kuki » wrote: Ne znam, hajde probaj odlučiti biti lezbijka, ne osjećati privlačnost prema muškarcima nego prema ženama, moći se zaljubiti u ženu i poželjeti ostarjeti s njom, pa reci ti nama.
napisala sam svoje objašnjenje u idućem postu . pročitaj ga

isto tako, vidim da nitko još nije spomenuo biseksulalnost.
kako ono ide teorija ? :misli: ako je na jednoj kraju skale homoseksualizam, a na drugom kraju heteroseksualizam, sredina, najveći dio je biseksualna, zar ne?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

06 Apr 2012, 00:29

..a unda » wrote:pa kako ti znas da se to, u vezi tog poljupca nece promijenit? od kada se tako osjecas? zasto si zamisljala poljubac sa zenom? ok, ne zelim te sada tlacit, ali sta mislis..zasto se tako osjecas? od kada imas seksualnu..necu rec averziju, nego indiferentnost prema zenama?
Otkad znam za sebe.

Prijeđi na poantu jer nemam strpljenja. :D Već sam na rubu živaca da itko može nešto ovakvo misliti. :zubo:
samo mi nemoj rec..zato jer sam zena. ili, to je prirodno.. :zubo:
Ne, nego zato jer sam hetero.
a da zene ne smatras nekom kao konkurencijom, a? :kokice:
Pa kakvo je to pitanje. Svakoj ženi je cilj odstraniti konkurenciju. Ni osnove ne znaš, a trolao bi. :giggle:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

06 Apr 2012, 00:31

jednokratni klon » wrote:Kako ćeš promijeniti nešto što je sastavni dio tebe? Možeš potisnuti, vratit će ti se. Možeš negirati čitav život, patit ćeš. Možeš se pokušati "liječiti" u nekoj religijskoj komuni, oženiti se, imati djecu, sjebati djecu, sebe i ženu. Možeš svašta, ali na kraju dana ti si homoseksualac. Sviđalo se to kome ili ne.
..o, miloga ti drage :D, sto je to sastavni dio tebe? kako je to doslo u tebe, kako se to s tobom skrasilo? kad?

i dakle, kazem da je izbor neopravdano podcijenjen. ko zna kako se netko slozi i kad i zasto (ne kazem da ne bi bilo zanimljivo to ispitat), ali zasto zanemarivati (mozda time i omalovazavati kao osobu, kao opredjeljenje, kao integritet) neciju volju, slobodu, izbor..? :kokice:
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

06 Apr 2012, 00:33

..a unda » wrote: ..o, miloga ti drage :D, sto je to sastavni dio tebe? kako je to doslo u tebe, kako se to s tobom skrasilo? kad?
Znala sam da ćeš se na to uhvatiti. :o
i dakle, kazem da je izbor neopravdano podcijenjen. ko zna kako se netko slozi i kad i zasto (ne kazem da ne bi bilo zanimljivo to ispitat), ali zasto zanemarivati (mozda time i omalovazavati kao osobu, kao opredjeljenje, kao integritet) neciju volju, slobodu, izbor..? :kokice:
Istina. Možda se složi u maternici. :ne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

06 Apr 2012, 00:37

kuki » wrote: Dakle, oni ljudi koji su homoseksualci negdje gdje se homoseksualni odnosi kažnjavaju smrtnom kaznom su isto odlučili da bi radije bili homoseksualci nego heteroseksualci koji će se oženiti nekom dragom djevojkom i nikad se ne zaljubiti u njenog brata i silno poželjeti tjelesno se voljeti s njime?

Nije li lakše prerezat si žile i bok?
..pa ne kazem da nema i takvih. milosti ne traze, niti bi dali. :D ..ali, sto su prioriteti, to te ja pitam.

dakle, kako smo se mi to naucili nasoj (homo)seksualnosti? nismo naucili, nego je jednostavno tako genetika poslagana?

i time ces se zadovoljit i gotova prica?
i na pustom otoku s nekom heterokokom nakon brodoloma i tri godine kokosa i banana cete pricat o hajduku i smislu zivota i tako cete cekati da vas spasu da biu poslije mogli lazirati memoare? ..jelda? :raspa:

mislim, moguce, sta ja znam.. :ne zna: ..ali ti ocito znas, ti si sigurna. :D
Last edited by ..a unda on 06 Apr 2012, 00:38, edited 1 time in total.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

06 Apr 2012, 00:37

Pješčana » wrote: napisala sam svoje objašnjenje u idućem postu . pročitaj ga
Jesam. Ali to nije homoseksualnost. Nisu svi ljudi koji se seksaju s osobama istog spola gay. Homoseksualnost je kad te fizički, emocionalno, seksualno privlače osobe istog spola. Pušenje kurca ili lizanje pičke ili primanje u dupe koje nije izazvano željom za seksom s tom osobom nego željom za unapređenjem u firmi, željom za ručkom, ili znatiželjom ne znači homoseksualnost.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Post Reply