..zaboravljeni govor zvijezda - kljuc, kod & trla brla

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 17:36

..pjescana (cek da vidim..) da, pjescana..:D

sta oces da ti kazem? os prvo dobru ili losu vijest? aj, prvo losu. sve je ok. evo ti i losa vijest..zapitaj se bi li ti stvarno bilo bolje da je bolje? :D

vidi, mjesec mi je nesto slab, kvari mi malo skoro perfektnu sliku. mislim, ono..bozica erosa, sta ne stima, sta ne valja? ..a bit ce frizura? :D

ne kuzim, jel se radi o tome da ne zelis da te gledaju kao objekt, sto? ili upravo zelis da te gledaju kao objekt svojih putenih zelja (najvjerojatnije muskih), ali na nacin na koji ti to zelis?
ok, ako to nije sada problem, mora bit da je bio. :ne zna:

tu je negdje ta neka, ja volim rec iako grubo zvuci, razapetost..izmedju neke njeznosti koju nudis i agresije okoline koju primas.
vaga si, ti to hendlas dobro, ali ja bih ipak malo manje se psiicki trosio. mislim, nije bitno..sta, ko, di..ko je tolko vazan? ajde, bolan..
vidi, vaga moze vagat i moze bit u ravnotezi i ako vaze na jednosj strani tonu i na drugoj strani tonu. ali isto moze mjerit ako je na jednoj mjerici gram i na drugoj mjerici gram, i aj ti meni kazi sto je lakse (sta vaga zna sto je lakse sebi, ona zna sto je lakse drugome, ko je jos mjerio dvije vage) mjerit ukupno dvije tone ili dva grama? pa nemos ti ic okolo i govorit, dajte, natovarite, ja sam vaga, sve cu ja to izbalansirat, pomirit..mos, naravno, onda pocnu napadi panike, pa napadi frke, pa onda mislimo da cemo se toga rjesit ako se dobro rke koke, ciki mjau br, pa onda to ne ispadne to, nego suprotno, pa onda jos gore, pa onda mjerica pretegne, pa trazi protuteret..nti, pa stani malo, di si zapizdila, ooooj, ustav se? :D

ok, nije to bas tako, ali pocni polako cistit, iako mi se cini da si vec pocela nesto, pa ce se i situacija pocet sama od sebe cistit. i cuj, kuzim ja sve, kad ces ako nes sad, ali nije sve u sekxsu, stvarno..:D
cak ni sto se druge strane tice. :D

inace, sve ok, koliko god njezno djelovala, imas ti fajt grifa, ne das na se i to je dobro. iskoristi to. :D
sve je ok, komunikacija, situiranost cak, ono, klasika vaga..diplomacija, jezici, umjetnost, putovanja, koncerti, lijecnik, london, pariz, njujork, lijecnik, promjena zemalja, promjena podneblja, lijecnik, gluma, film, televizija, mediji, komunikacije, lijecnik...

cek, cek, cek..sta je ovo, cek malo. odakle sad ovaj lijecnik? jel ti znas odakle ova medicina neka, odakle je to sad se stvorilo? ko ti je to? mislim, ne zanima me, ali neko toliko blizak ili nesto toliko blisko medicini, povezano s medicinom..nesto tu ima? jel se zubari isto racunaju? ne da mi se sad carat, ali taj..to ti se stalno nesto mota kud god krenes. ne mora bit lose, dapace, ali ja bih htio to maknut, jer mi se uopce ne uklapa. :confused: :D

dakle (ovo je epp za voajere ovdje) zgodna i to uranski zgodna, neodoljiva, bistre i brze misli, ono, skoro pa vlaske, za nadjebavat se, dusa je vise dusica, ne bas fragilna, ali fina recimo, malo u otporu prema svijetu cak i nesto infantilnija; nijedan se ne treba bojat da ces se za njega udat radi love, obitelj.. a cuj, ko svaka obitelj, ima tu nesto rakovskoga, neke dominacije ili nedostatacije, da si musko samo bih ti jednu rijec rekao..mammmaaa :D ( :misli: da mi se da, sad bih mozda spojio..lijecnik, obitelj, roditelj..hm..i jos nesto, ali..), ma sve u svemu ne zanima me sto je bilo i nije bilo, ali sve je ok..jedino taj mjesec da je bilo nekako ojacat, dat mu malo be kompleksa, blijedi mjesec, blijeda rakovska put, nikako mi ne ide odvojit jedno od drugoga, i to..zelja za sigurnoscu, obitelji i sudar sa slobodom i samostalnosti koji vaga hoce pomirit i eto, nesto jace emocije nego sto bi vaga po zvanju trebala imat.
eto, to meni tu malo nije jasno, jer ovako napamet gledajuci, ne vidim u cemu je problem, nema ga, kao da ga je neko izmislio.
kad se malo bolje razmislim, mozda cak i ja, sasvim je moguce. :ne zna: :D


User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 17:54

Morticia » wrote:Evo, ja sam rođena 22.07. u 9 h i 20 min ujutro.
I do dana današnjeg ne znam što sam po horoskopu. :tuzni:
Negdje piše rak, negdje lav. :ne zna:
di pise rak, di pise lav? koja godina? ..a i nije bas nevazno gdje si rodjena..na tuvalu ili na aoteraoi..aoatearao..kako se izgovara. :D

najvjerojatnine si racica, ali treba konzultirat efemeride negdje..
uostalom, to ti nije ni bitno toliko. to ti dodje nesto kao da imas dvojno drzavljanstvo. :D
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Sep 2011, 18:06

hvala :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

21 Sep 2011, 18:53

..a unda » wrote: di pise rak, di pise lav? koja godina? ..a i nije bas nevazno gdje si rodjena..na tuvalu ili na aoteraoi..aoatearao..kako se izgovara. :D

najvjerojatnine si racica, ali treba konzultirat efemeride negdje..
uostalom, to ti nije ni bitno toliko. to ti dodje nesto kao da imas dvojno drzavljanstvo. :D
1980. Rijeka.

Ujme, sad me straj. :tuzni:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

21 Sep 2011, 18:55

Ajd, analiziraj i mene, analize su ti zakon. :D

Rođen u Zagrebu (ako hoćeš precizne koordinate, provjeri bolnicu Sv. Duh), 8. prosinca 1982. Nisam siguran je li točno vrijeme bilo 19:30 ili 19:50, ali natalne se karte IIRC ni u čemu bitnom ne razlikuju.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 19:06

Ashtaroth » wrote:Mogu i ja? Sviđa mi se ovo kreativno iščitavanje :zubo:

24.11.1983, 7:30 (da stignem u školu :zubo:)
Spol: ženski :)
Mjesto: Zagreb
draga su meni jutarnja rodjenja, gdje se poklapaju rodjenja i ascedenti, pa taman i maglovita bila. jutra, jel, nista drugo nisam rekao. :D

cek malo..t t t tn, t t t tn, ovo, ono, pisem pet, pamtim dva, t t t tn, tn ttn, ta taa, tnta, tn, t t tn, t t tn, t t tn tn tn..duoguodilo se na davanasnji dan.

vako, ti si ustvari, kad ja to sve saberem, kokerspanijel koji obozava lokat pivu i letit, a cesto pozali sto nije i divokoza. :D

dakle, stvarno se sada ne mogu sjetit, ali ne znam nijednog strijelca koji se ne moze toliko ubit..bilo cime. ok, ima i rogatih nekih stvorenja koja toliko mogu popit, naduvat se, satrat bilo cega u mitskim kolicinama, ali rijetko da moze parirat nekom strijelcu, pa cak i strijelcici. a jos ako je dupla..ajajajajajjjj, paloomaaaa, kukurukukuuuuu..lokkavaaaa. :D

dobro, ok, shvatili smo. ti si iznimka. ok, moze bit, ima tu akcije neke, kretanja sporta. jesi li sigurna da nikad nisi probala slobodno penjaje na stometarskou liticu, kako bi mogla doc do paraglajdera s kojim bi poletila samo zato da sa njega moz napravit bandzi dzamping? nisi? ali nije losa ideja, jelda? :D

eto, ja bih rekao da je sve u tvojim rukama. ono sto shvatis kao izazov, to ces napraviti i u tome ustrajati sve dok ne napravis. onda to das drugima jer to postaje dosadno, ti imas jos toliko toga zanimljivoga za napravit.
cak i revoluciju ako treba ces povest, uspjet ce ti ono sto nikom nije uspkelo. slijedit ce te dva miljuna ljudi, predvodit ces ih niz ulicu, lijeva pest obavezno i cvrsto prema gore i onda se okrenes, vidis masu da te slijedi, znas da masa sad zna sama, izgubis motiv i nekako se izvuces u pokrajnu ulicum sjednes ispred nekog kafica, narucis pivu i gledas uzivo revoluciju i cudis se kud ta blesava masa ide. :D

dakle, kad smo kod pive, piva mi je simbol ili primjer da strijelci mogu toliko toga napravit, cak i loseg po sebe, samo ako to oce. njih ne zanima ko moze popit vise pive, oni se natjecu sa sobom, jer..konkurencije gotovo i nema. :D

dakle, samo je pitanje gdje ces se zaustavit kad se zavrtis oko sebe. mos postat i ovisnik o nekim opijatima, ali cak i to ovakvim strijelcima zna dosadit. :D

dobro, u tvom slucaju isto sve to stoji, ali u nesto drugacijem pravcu, iako ne bi bilo lose svako malo se sjetiti da superego i nije tako losa stvar, treba se se sjetiti da i on postoji i ti kao sasvim razumna osoba to prihvacas..ajd, koliko moras, ali da se tu radi o nekom modelu komformizma, ma daaaj. :D

znanje je sistematicno, ali ne i skolasticko. ima ga se, barata se njime i sluzi za pribaviti nova znanja, koja nisu mozda jos priznata, ali..he he, priznat ce se ona vec, polako. :D
enivej, izazovi mogu bit bilo kavi, ovdje mi malo pretezu na intelektualne, kreativne, socijalne.. tako nesto. cak mi se cini da sam vidio dio neke uniforme, sto bi mozda moglo buniti, ali..uniforma je i onako samo moda, za voditi i ne treba uniforma. :D

dakle, vrlo kreativni i slobodni duh i..e, tu bi sad mogo doc do problema. a ko ce to pratit? a htjela bi da neko prati. a ko je taj/ta? a di taj zivi? a jel ima ko njegov mejl? al, cekaj..ja njega da trazim, pa zar nije bolje da on mene nadje, nek me ufati ako moze? :D
e, onda, ako taj se i pojavi..jadnamu..najprije treba proci inicijaciju, test izdrzljivosti i to ne samo u krevetu..zasto ne tri dana u bivku na dvije hiljade metara visine, negdje na onoj strmijoj strani materhorna?
ali, ma cak da je i u civilnim to okolnostima, opet..nece znat gdje mu je rep, a gdje glava, koljena ce klecat..:D

ipak, horoskopska slika ova kaze da se radi o odluci i ako se ti odlucis, onda ces i na manje pristat i bit zadovoljna, sve ce stimat ako ne zapita..a gdje ti to ides veceras? onda moze bit svasta, jer takva otvorenost i iskrenost koja se nudi, ne trpi sumnju. :D

dakle, ako se ne ode u slabost izborom, a mislim da nece, ali s druge strane, ako je ta neka slabost nastala van kontole ili utjecaja nositelja ovakve horoskopske slike, nema te prepreke koja se nece savladat. ma savladat ce se upravo zato jer postoji. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 19:18

Pješčana » wrote:hvala :D
dobro, shvatio sam, sve sam zabucao, ali nije to moja krivnja, mora bit da si mi dala lose podatke, ali mene sad zanima, stvarno :D, samo jedno mi kazi..lijecnik, medicina..ne znam, stomatolog, fizioterapeut..ok, za travara nisam siguran jel tu spada, jel ima ista znacajno u vezi toga. samo mi reci da ili ne da budem miran.
ako je ne, opet dobro, znat cu i gdje sam zabucao. naime, ako je ovo o lijecniku, taj detalj, ako to nije nesto znacajno, onda sam ti falio horoskop za tocno 180 stupnjeva. mos ga komodno okrenut naopako, sve sto sam napisao i onda ce funkcionirat, garant. :D :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 19:39

Hekatonhir » wrote:
Ma znam da će biti dobro, uvijek bude. :D

Nego, daj pošalji mi te črčkarije, mejl imaš.
..ma, nije to ono, bit ce se sve dobro, za dvjesto godina ce bit sve dobro..:D ..stvarno, debel ti je i cist horoskop. malo s nekim onim korintskim kapitelima problemicica sa strane..ono, akantusovi listici pokraj puta.
e, da, samo jos jedan detalj..nabavi svudje svitla, lampe, ne muci se citat, nosi cvike i za vid i za sunce i za vitar i za varit i za pilat i za zavidavat i za kompjuter..cuvaj oci, stedi ih, kontrole redovno. mislim, nista strasno, ali odjednom ne vidis vise izostrit sliku na teleobjektivu. e, shvatio si..ok? cuj, sta ja tu mogu, tako pise po horoskopu..ili mi se tako cini da pise, ne vidim dobro. :D :D

saljem ti to nesto, ali poslije, sad je frka na tezgi. :D
Last edited by ..a unda on 21 Sep 2011, 19:42, edited 1 time in total.
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

21 Sep 2011, 19:42

Danas oko 3 ujutro mi je zdravlje ošlo kvragu, oko 8 i pol sam shvatila da nemam pristup trkeljanjima cijeli dan pa je i zabava bila ograničena, a onda oko 11 su mi rekli da bi trebala početi tražiti novi posao ako već nisam.
Zdravlje, zabava i posao me dakle ne zanimaju.

Kaću se ja zaljubit? :D
Happy Easter!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Sep 2011, 19:50

..a unda » wrote: dobro, shvatio sam, sve sam zabucao, ali nije to moja krivnja, mora bit da si mi dala lose podatke, ali mene sad zanima, stvarno :D, samo jedno mi kazi..lijecnik, medicina..ne znam, stomatolog, fizioterapeut..ok, za travara nisam siguran jel tu spada, jel ima ista znacajno u vezi toga. samo mi reci da ili ne da budem miran.
ako je ne, opet dobro, znat cu i gdje sam zabucao. naime, ako je ovo o lijecniku, taj detalj, ako to nije nesto znacajno, onda sam ti falio horoskop za tocno 180 stupnjeva. mos ga komodno okrenut naopako, sve sto sam napisao i onda ce funkcionirat, garant. :D :D
ja nemam liječnika u svom životu.
ni prijatelje, ni susjede, ni poznanike, ni FB prijatelje, ni neprijatelje, ni prijatelje mojih prijatelja.
ni fizijatre, ginekologa vidim jednom godišnje, zubar zaista nije :D
tak da mislim da si djelomično fulao :D
no hvala svejedno, uzet ću ostali dio plahte u obzir :mig:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 20:01

Pješčana » wrote: ja nemam liječnika u svom životu.
ni prijatelje, ni susjede, ni poznanike, ni FB prijatelje, ni neprijatelje, ni prijatelje mojih prijatelja.
ni fizijatre, ginekologa vidim jednom godišnje, zubar zaista nije :D
tak da mislim da si djelomično fulao :D
no hvala svejedno, uzet ću ostali dio plahte u obzir :mig:
a cuj, ne znam..nisam zadovoljan. sad me to muci. van sam kondicije, ali..toliko bas. ne znam, ne znam..ma bar jesi li dr hausa pratila ono..svetacki, svaku epizodu? :D

c, ebenti, sad bih morao sjest i zaozbiljno to napravit, tolko me to sada nervira.. :D
a, cuj..mozda ce bit, a? jelda?..nikad se ne zna..mozda je neki ovdje lijecnik na forumu pa se ne zeli outat. :ne zna:
znas sta, amo mi malo sacekat, pa vidit oce li se on pojavit, a? :D :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 20:15

kukuriku » wrote:Dragi aundo, molim te, pomozi.

Reci mi kad ću ja konačno riješiti svoja dva osnovna problema; višak tjelesne te manjak monetarne mase.
Ima li nade za mene???

Ostajem u nadi i očekivanju dobrih vijesti, pravih odgovora, mudrih savjeta, visprenih doskočica iz pravca tebe. Neba. Svejedno.

Srdačno,

K.
ko kaze da je visak tjelesne tezine? muz, ostrokondze, doktor, ti? cuj, ovo nije psiho kauc, ovo je astrolebdilo..trebaju mi sasvim drugi inputi.
cuj, visak tjelesnetine se po definici rjesava fizickom nekom zbrkom, kretanjem, i tako to. ako nije neka kemija, a i da je, ravnas se po teroji troskova. moras trosit vise nego sto unosis.
kod monetarne mase je nesto suprotnije. najprije moras vidjet sto zelis i precrtavat ono sto ti stvarno ne treba, dakle smanjit potrosacki apetit.
a ako je vec ta faza prosla i kao ne mos vise tolko stezat, a oce ti iskljucit struju npr, onda spoji ugodno sa korisnim, ajde u elektru i kazi im ako ti ne smanje ratu da ces ih sve odreda pojist. :klopa:
koliko ces uspjet u toj akciji, zavisi o tome koliko za sebe ti mislis da imas tjelesne mase za efikasnu takvu prijetnju.

:D :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 20:23

[quote="Zekoslawa »"]
ma ne moras se ni skidat, niti svlacit. :D

milan ti porucuje ovo..ok, 26.1 u minus deset navecer. prije nove ere ili poslije? oko francuske revolucije?

cuj..mislim, ili cemo ovako ili onako..ili ces mi ti rec sve tocno, pa i godinu, a da mi ne kazes..misliiim da je oko 1970. ili ces mi stvarno poslat sliku i ispunit formular s neki pitanjima, pa cu ti ja untarag izracunat datum rodjenja do desetinke sekunde, a cak i provjerit jel se radi o sibeniku ili dikod drugdi..:raspa:

:D :D
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

21 Sep 2011, 20:28

Joj, oprostite, izvinite, Milane, za godine me se smije pitati, nisam ništa rekla. Oko Černobila. Dakle, 1987. I deset manje dvajst navečer. :D

A jesi li kakvi s urocima? :D
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Sep 2011, 20:37

..a unda » wrote:
znas sta, amo mi malo sacekat, pa vidit oce li se on pojavit, a? :D :D
ajmo :rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

21 Sep 2011, 20:39

A ovo stvarno funkcionira? :zubo: Mene uvijek strah bilo kakvih predviđanja. :o

1985, Zadar, ne znam vrijeme, mislim da je oko 22. 30, ali nisam sigurna. Bik u horoskopu.
Oću ikad završit faks? :rofl:
Neću pitati oću se ikad više zaljubiti i na što će to sličiti, bolje da ne znam. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 23:04

Zekoslawa » wrote:Joj, oprostite, izvinite, Milane, za godine me se smije pitati, nisam ništa rekla. Oko Černobila. Dakle, 1987. I deset manje dvajst navečer. :D

A jesi li kakvi s urocima? :D
uf, dobra godina. :top: :D

milan, jel? ok, cek, malo..da vidim.

tjah, stvarno nemas srice. bilo je oblacno, jel tako? e, i zvizde nisu zvizdile..tj nisu sjale, nista se nije vidilo pod milim bogom. mrcina, brate. odakle ce milan citat, aj kazi..ali, unda..ee, to bi on vec mogao. :raspa:

:D

s urocima sam super. gadjam ih ko invajdere..piju..pijuu.:D

aj, kazi ti..sto ce tebi uopce horoskop? 87 godiste? pa horoskop treba tebe, a ne ti horoskop! :D

cuj, dok se unda ne pojavi, milan ti za sad kaze ovo..sve kul, sve blista..jedino, mars ti se seta po krovu..:D
ti si ustvari rodjena za pdf tracevi. kao subjekt, ne kao objekt. kaze mars na izlazecem istoku da si zulum tracerica i da ne biras bas sredstva za djipat napred. ali, to moze i znacit da ces bit odlicna odvjetnica. :D

vodenjak-vaga? pjesma. neki govore da su to idealni parovi, narocito kad je on vodenjak. e, sad, kako ces ti zivjet s tim da imas idealnu vezu sama sa sobom, eee, to mi je vec malo kinki. :D
bojim se da tezis nekom kao..opustanju. nije fjaka, nije lijenost nego kako se to kaze..zna se pojaviti nedostatak motiviranosti. :D

os jos pitat za uroke i horoskope? :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 23:10

ex_anais » wrote:A ovo stvarno funkcionira? :zubo: Mene uvijek strah bilo kakvih predviđanja. :o

1985, Zadar, ne znam vrijeme, mislim da je oko 22. 30, ali nisam sigurna. Bik u horoskopu.
Oću ikad završit faks? :rofl:
Neću pitati oću se ikad više zaljubiti i na što će to sličiti, bolje da ne znam. :zubo:
steta sto to neces pitat, jer je na to najlakse odgovorit, a ne moras ni glavu dignut da vidis kakvo je vrijeme, a kamoli trazit neki drugi odgovor. :D

1. da. 2 oce, slicit ce. 3. sad znas. :D bikica, pa vavik nezaljubljena. eh, dakuce. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

21 Sep 2011, 23:17

..a unda » wrote:
1. da. 2 oce, slicit ce. 3. sad znas. :D bikica, pa vavik nezaljubljena. eh, dakuce. :D
Ih, da vavik nezaljubljena... nazaljubljivala sam se ja. :zubo:
Ovo prvo bi moglo bit prije penzije? :o
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

21 Sep 2011, 23:18

aundo, hvala ti na odgovoru.
iako očekivah nešto više sudbinske, zvjezdane i metafizičke, nego tako praktične i pragmatične prirode.
šta, jel za to baš moram dat jmbg?
ajd, nu ti ga u peemu.
Nek(v)arljiva.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 23:25

kukuriku » wrote:aundo, hvala ti na odgovoru.
iako očekivah nešto više sudbinske, zvjezdane i metafizičke, nego tako praktične i pragmatične prirode.
šta, jel za to baš moram dat jmbg?
ajd, nu ti ga u peemu.
sta ce mi jbmg? pa nisam ti nista ni napisao. a i da sam htio, po cemu to? ..ah, da, jbmg. evo stigao jbmg. :D

edit

cuj, kolko te to radjalo? 120 kilometara? pa ti si cim si se rodila odmah progovorila..zum, zum, mejkuj! :D

ok, pokusat su i s tim. mislim, mogla si mi tako rec i da si se rodila u evropi. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 23:34

ex_anais » wrote:
Ih, da vavik nezaljubljena... nazaljubljivala sam se ja. :zubo:
Ovo prvo bi moglo bit prije penzije? :o
pa ako ne mislis ic u pemziju za dva, tri mjeseca, onda da. :D

cek malo. sacu ja..imam jedan nesto tezi zavrsit. bojim se da bi mi na nos mogao izac. :D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Sep 2011, 23:39

ElliQuinn » wrote:Ja ne znam svoj datum rođenja, ni godinu. No, prislonila sam dlan na monitor da mi očitaš s njega što mi zvijezde kažu. Može i ovdje, javno. :)
Pretpostavljam da pitaš mene, ja sam spominjao hiromantiju. Kako ne znaš datum rođenja, zar takvo što postoji u ovo moderno doba? :D

Tvoje sam otiske već bezbroj puta gledao na svom monitoru. Zvijezde su ti naklonjene jer si dobra, topla, nježna, pristojna, pravedna i osjećajna. Tvoj je put tvoj karakter. Ako i bude prepreka, ne sumnjam da ćeš ih svladati. :)
Potpisi su za budale.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

21 Sep 2011, 23:44

netko mi je upravo obrisao post na pitalicama i prijedlozima.
šokirata sam.
to mi nisu ni TAMO radili. :mama:
Nek(v)arljiva.
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

22 Sep 2011, 00:20

kukuriku » wrote:netko mi je upravo obrisao post na pitalicama i prijedlozima.
šokirata sam.
to mi nisu ni TAMO radili. :mama:
Prebačen je na mjesto gdje će zauvijek ostat spremljen. :o
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
Locked