..zaboravljeni govor zvijezda - kljuc, kod & trla brla

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 01:18

..evo, dok ne dodju na forum profesionalni astrolozi koji na ruke ne znaju izracunat nista, ali zato vrlo umjesno mijesaju pojmove zvijezda repatica i zvijezda padalica i opalih zvijezda, dakle, dok se ne pojave konosjeri i dok me ne protjeraju, zauzet cu malo ovdje prostor koristeci moju (undinu) upotrebu astroloskog pravopisa i gramatike, a i ostalog.. :cheer:

alzo, caram, baram, zvizde citam. ne ocekujte nista, jedino tako cete dobiti sve i najvjerojatnije ce vam poslije bit zbog toga zao. :D

ako se neko ustrucava, nek mi posalje podatke na mejl nuaunda@yahoo.com. ne treba mi ni nik, ni ime.

citanje ce biti..svakakvo. negdje krace, negdje duze, negdje nikakvo. sto krace, to je bolje. za sve. sto god rekao, nema frke..sve to ide gore dole tamo amo..sve se to mijenja, jel uopce ovdje tko zna koja ce nam zvijezda odredjivat sjever za ..10000 ili vise godina? ma nece onda vise bit nista, a kamoli sjevera. dva puta ce vec ovaj svijet propast.

dakle, hrabro, tu sam, sve ce bit dobro.. :D


User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Sep 2011, 03:00

Šaljem. Inače to ne radim, ali ovome ne mogu odoljeti. Imaš vremena, ne žuri mi se. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

21 Sep 2011, 03:04

A šta ti točno treba, Milane,? Broj postola, godine, razina kolesterola, dobre, loše masti, minus na tekućem, stanje na iksici...?
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Sep 2011, 03:17

Datum i sat rođenja, mjesto (ako znaš točan zemljopisni položaj, još bolje).
Potpisi su za budale.
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

21 Sep 2011, 07:34

Hekatonhir wrote:Datum i sat rođenja, mjesto (ako znaš točan zemljopisni položaj, još bolje).
to sam jednom napravila i dobila svoju natalnu kartu. i necu se nikad vise tako igrat.
zapravo tad sam postala svjesna sebe. a bolje da nisam :blazeno neznanje:
znam da nije ljudima oko mene lako, al bogme nije niti meni samoj sa sobom.
i zakljucila da nista nije zapravo do mene, to je moj horoskop :shauma: truth is not out ther it's in stars :x-files:
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

21 Sep 2011, 07:38

Zašto? Meni su takve lijepe stvari u natalnoj napisali da mi sve dođe da je prikačim uz CV :raspa:
Happy Easter!
User avatar
dimnjak
Posts: 2430
Joined: 17 Sep 2011, 23:24

21 Sep 2011, 07:42

aisling wrote:Zašto? Meni su takve lijepe stvari u natalnoj napisali da mi sve dođe da je prikačim uz CV :raspa:
kontradikcija kontradikcije. i sto je najbolje, istina. rastrgana izmedju uma i emocija, jave i sna, realnosti i imaginacije i tak :raspa:
samo kad to dobijes crno na bijelo, uf...
mislim, daleko od toga da nisam divna osoba. :zubo:
vaga, podznak u vodenjaku, mjesec u blizancima...milina samo takva :D
mogu te prožvakati, al te moraju i ispljunuti
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

21 Sep 2011, 07:44

Ja se ne sjećam više šta je pisalo, al vjerujem im na riječ jer je bilo krasno :cerek:
Happy Easter!
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

21 Sep 2011, 08:19

Mene straj što bih saznala. :tuzni:
Ja ću ti poslati sve ako mi obećaš da'š mi napisat samo lipe stvari. :durica:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

21 Sep 2011, 08:46

Daleko veći utjecaj na životne ishode imaju veličina, oblik i kvaliteta sisa, nego zvijezde. Stoga, pošaljite meni slike, po mogućnosti golih, i dobit ćete opis karaktera i životnu prognozu!
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

21 Sep 2011, 08:48

E, nogata, fakat - daj ga za modulatora pdfa Astrologija, bioenergija i gatanje iz Ćarapa :zubo:
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

21 Sep 2011, 08:50

Još jedan pdf?! :eek:

Više pdf-ova nego članova. :facepalm:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

21 Sep 2011, 08:51

Morticia wrote:Još jedan pdf?! :eek:

Više pdf-ova nego članova. :facepalm:
gle, gatanje će morat nastat. Naravno da ne sad, sad imamo samo jedan topik. Ali čim ga bude, on će da ga modulira :D :rofl:
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

21 Sep 2011, 08:58

Dogovoreno. : pljuje u dlan :

:zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

21 Sep 2011, 09:06

Mislim da te volim :love: :cerek:
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Sep 2011, 09:57

ček ček
ja a undi pošaljem mail
i onda on meni pošalje mail nazad sa svime.
jel on zajebava il ozbiljno?
zašto ne bi na peem?
ili je mail anonimniji(od foruma)?
ja bih natalnu kaartu!
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 10:54

Hekatonhir wrote:Šaljem. Inače to ne radim, ali ovome ne mogu odoljeti. Imaš vremena, ne žuri mi se. :cerek:
da, tipicno. skorpion koji nagovara na sekxs curu...dodji, necu ti nista, nesto cu ti zanimljivo pokazat, ali ja to inace ne radim, pristani ako radi niceg drugog onda zato jer ces ti bit prva kojoj cu to pokazat..a, i meni ce bit prvi put, tako da..zajedno riskiramo, nije ni meni lako, smrc, tjesi me..i onda kad se cura malo zainteresira & sazali..uoopala. ako iko bari cure na jezik..sori, na..kak se to veli..na spiku? (ne mislim na alfu lava)..dakle na surfajuce zapricavanje s impozantnom kolicinom umrezenih i logicki povezanih detalja, onda si to ti. sto uopce ne znaci da nemas nesto magicno fizicki na svojoj vanjstini..ne animalno, ali nesto misticno sto zene na tebi primjecuju, ali ne bas odmah. ma, nije to bas oziljak neki sekxsi, ali..imas neki trik, neki pogled mracno sjetni, nesto..ima nesto radi cega, a u pogodnim uvjetima, ono, kad se zvijezde poklope i nesto pive, da zasprehane cure i ne znajuci zasto pocnu gestalt vrtiti uvojak svoje kose..misleci da tako ne daju nikakvu poruku. sebi. :D

salim se, naravno, i naravno, ima tu i nesto istine :raspa:, ali ovako, odoka, sve je ok. dovoljno je sareno i zivahno, zanimljivo. ima tu neka koncentracija u sestoj kuci, kvadrarata, nesto opozicija..sve ono, aj, par jacih smjerova i to je to, ali ima detalja, dalo bi se tu do sutra pricat. :D

aj, poslije cu se malo poigrat, samo da ove kokose dovedem u red. :D
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Sep 2011, 10:58

a unda, jel mogu podatci na pem?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 10:59

Zekoslawa » wrote:A šta ti točno treba, Milane,? Broj postola, godine, razina kolesterola, dobre, loše masti, minus na tekućem, stanje na iksici...?
jebote milan. :D

da treba mi tvoja slika obucena i neobucena i ako ti se nebo sto se toga tice nasmijesilo trba mi tvoj telefonski broj, mejl i ostalo..gatat cu ti di god oces i jos cu ti rec kad sise..sori..si se rodila, eto. :D :D

vrijeme rodjenja (da, cak me i sekunde ponekad zanimaju, ali to je vec druga prica), mjesto i spol. mislim, spol nije nuzan, ali puno olaksava, stedi se ogromno vremena iako postoje neke i ne samo neke zajednicke karakteristike nezavisno od spola. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 11:12

dimnjak » wrote: to sam jednom napravila i dobila svoju natalnu kartu. i necu se nikad vise tako igrat.
zapravo tad sam postala svjesna sebe. a bolje da nisam :blazeno neznanje:
znam da nije ljudima oko mene lako, al bogme nije niti meni samoj sa sobom.
i zakljucila da nista nije zapravo do mene, to je moj horoskop :shauma: truth is not out ther it's in stars :x-files:
pa ima tu nesto, to o cemu govoris, ali i ne..nemoj gledat na ono gore, kao naono sto je nad tobom i cemu nemos utec.
zasto bjezat, od koga..od sebe? dis, kus? ako malo promijenimo kut gledanja i promatramo nas kao da smo i mi zvijezde (cuj, neke bitne razlike u svemirskim kvantnim gabaritima i nema) onda sve postaje malo..drugacije, jednostavnije, jel da? :D
ne bi vjerovala koliko je sve do tebe...ono, za usrat se. :D :D

dimnjak » wrote: kontradikcija kontradikcije. i sto je najbolje, istina. rastrgana izmedju uma i emocija, jave i sna, realnosti i imaginacije i tak :raspa:
samo kad to dobijes crno na bijelo, uf...
mislim, daleko od toga da nisam divna osoba. :zubo:
vaga, podznak u vodenjaku, mjesec u blizancima...milina samo takva :D
uf, uf, vaga, vodenjak, bliznac..aj, aj, aj , aj, aj.. :D :D

ono, zaradis ko krez, ali potrosis ko pijani krez i zivis od toga jer ti je jos srecom ostalo najmanje cetiri dzepa (blizanci su dvoje, sjecas se..ali i nigdje u astrologiji ne pise da troje blizanaca nisu blizanci..rijetko, ali postoji :D ) gdje je ostalo nesto love koja je upala tokom velicanstvenih transakcija siroke ruke izmedju tebe zaradjivackog kreza i tebe pijanog trosackog kreza. :D

ali, slab sam na vodenjake, pizde jedne tvrdoglave idealisticke i stas..sve ti je oprosteno. nikad nes odrast i eto.. :D :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 11:18

Morticia » wrote:Mene straj što bih saznala. :tuzni:
Ja ću ti poslati sve ako mi obećaš da'š mi napisat samo lipe stvari. :durica:
..pa kazi tocno sto ne zelis znat, pa cu ti rec sto zelis i sto zelis znat. :zubo: :D

vidi, nu..ne zelim te sad strasit, ali sve je lose. :D e, sad, ti jedino sto mos to je vidjet zasto je to dobro. dakle, nema tu lose, dobro..i ko ti to moze rec drhtavim galsom..buuuhuua, suuutraaa ce tiii see deeesiiiit..tog odmah steraj u materinu i rec imu..ma ne sutra, tebi ce se sada desit ako te puknem jednim volejem u paprcnjak, aj bizi ca tamo.
obicno se govori da od nekih ljudi treba bjezat, da ih treba izbjegvaat. ne, nek oni bize od tebe..:D
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Sep 2011, 11:22

ja sam isto vaga, podznak rak
nekad nisam najsretnija s kombinacimom :tuzni:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Sep 2011, 11:24

..a unda » wrote: da, tipicno. skorpion koji nagovara na sekxs curu...dodji, necu ti nista, nesto cu ti zanimljivo pokazat, ali ja to inace ne radim, pristani ako radi niceg drugog onda zato jer ces ti bit prva kojoj cu to pokazat..a, i meni ce bit prvi put, tako da..zajedno riskiramo, nije ni meni lako, smrc, tjesi me..i onda kad se cura malo zainteresira & sazali..uoopala. ako iko bari cure na jezik..sori, na..kak se to veli..na spiku? (ne mislim na alfu lava)..dakle na surfajuce zapricavanje s impozantnom kolicinom umrezenih i logicki povezanih detalja, onda si to ti. sto uopce ne znaci da nemas nesto magicno fizicki na svojoj vanjstini..ne animalno, ali nesto misticno sto zene na tebi primjecuju, ali ne bas odmah. ma, nije to bas oziljak neki sekxsi, ali..imas neki trik, neki pogled mracno sjetni, nesto..ima nesto radi cega, a u pogodnim uvjetima, ono, kad se zvijezde poklope i nesto pive, da zasprehane cure i ne znajuci zasto pocnu gestalt vrtiti uvojak svoje kose..misleci da tako ne daju nikakvu poruku. sebi. :D
:rofl: :rofl:

Dobar si. :D
salim se, naravno, i naravno, ima tu i nesto istine :raspa:, ali ovako, odoka, sve je ok. dovoljno je sareno i zivahno, zanimljivo. ima tu neka koncentracija u sestoj kuci, kvadrarata, nesto opozicija..sve ono, aj, par jacih smjerova i to je to, ali ima detalja, dalo bi se tu do sutra pricat. :D
Da, imam tzv. veliki križ, čudan splet kvadrata i opozicija Saturna, Marsa, Mjeseca i onog stelija u Strijelcu u šestoj kući. Tu su mi četiri planeta u konjunkciji. Više sam Strijelac nego Škorpion. I više Djevica nego Škorpion, barem po toj gomilici u šestoj kući. Što je dobro jer nemam nijedan zemljani planet. A volim raditi. :D

Velim, imaš vremena. Nemoj otkriti baš sve moje trikove. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 11:25

Pješčana » wrote:ček ček
..
jel on zajebava il ozbiljno?
..je. :kava:
zašto ne bi na peem?
ili je mail anonimniji(od foruma)?
ja bih natalnu kaartu!
ma moze di oces.
nemoooj me samo tlacit s natalnom kartom, ja nju skiciram, ovako, napamet, falijem je, ali u principu to je tu negdje. pgledam jos malo efemeride na brzinu i etoga. :D
imas tamo na internetu, das podatke i oni ti odmah spucaju tu neku natalnu kartu i uglavnom je ka ono ok, nema tu neke filozofije, iako opet..jel ova natalna, ona, po cemu se radi, kako, zasto..:ne zna: :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Sep 2011, 11:44

Hekatonhir wrote:
:rofl: :rofl:

Dobar si. :D
e, da..ti ces mi rec. :raspa:

:D

Da, imam tzv. veliki križ, čudan splet kvadrata i opozicija Saturna, Marsa, Mjeseca i onog stelija u Strijelcu u šestoj kući. Tu su mi četiri planeta u konjunkciji. Više sam Strijelac nego Škorpion. I više Djevica nego Škorpion, barem po toj gomilici u šestoj kući. Što je dobro jer nemam nijedan zemljani planet. A volim raditi. :D

Velim, imaš vremena. Nemoj otkriti baš sve moje trikove. :cerek:
pa sta me jeb..uff :D, vidis da znas bolje od mene, ali ti mene oces isptitivat, testirat, provocirat, provjeravat, jel? bogati?
nemooj se smenon zajebavat, ako ti ja nadjem, ako ti roknem neki upliv zajebani za kojeg ti do sada nitko nije rekao (da, da, radim i sa stajacicama i asteroidima ), nece te bit nigdi. :D :D

je, je sve je to valjda tako, veliki krizevi, steliji, trle brle, ali mene to ne zanima. aj, kako ti citas? jel citas slova pa spajas u glavi i onda sebi kazes..gle, rijec. :D
a sta jos ako se radi o citavoj knjizi? a sto ako se onda radi i o citavoj nekoj ideji gdje ima i ova knjiza i ona i jos pet?
pa necemo tako plosno valjda gledat. nije astrologija bilanca stanja koja sluzi da vidimo kolko smo uspjeli zajebat porez tako da porez radi za nas. :D
valja gledati..kroz..tamo..dalje..trodimenzionalno, najmanje trodimenzionalno. :D
Locked