Tantra - sveta jebačina

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

28 Nov 2016, 22:13

Dakle, vrijeme je da konačno otvorimo jednu duhovno uzvišenu temu na ovom podforumu.

Tko će prvi počet? :o


Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

28 Nov 2016, 22:28

No, dobro. Ajmo nabacit neki formalni uvod:

No one knows exactly when Tantra began. Some scholars believe the earliest texts were written three to five thousand years ago. The form of Tantra we’ll be exploring began in India in the early centuries AD when the popular religions were Hinduism and Buddhism. The numerous sects of these religions all believed that enlightenment—by which they meant release from an endless cycle of rebirths—involved the renunciation of worldly pleasures. Each sect had its own opinions on which pleasures should be the most conscientiously avoided and how best to avoid them. Tantra was quite deliberately different. Tantra promised enlightenment in a single lifetime to those who cultivated pleasure, vision, and ecstasy instead of avoiding it. Tantra, then, was not only a spiritual pursuit but also a kind of sociopolitical revolt, aimed at least in part at breaking down India’s strict caste system. Tantra in India in the early days probably resembled the social revolution in America in the 1960s: experimentation with sex and drugs; group ecstatic rituals with music, dancing, and sex; loving whomever you choose regardless of race or background; and questioning the moral, ethical, and philosophical precepts of the day.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

28 Nov 2016, 23:49

Ljudi često seksualno zadoboljenje dozibljabaju kao neko duhobno iskustbo¸ a u biti ne radi se o nečen bitno različitijen od uzibanja¸ retsino¸ u čokoladi˛ Sano šta u Indiji slabo jedu čokoladu˛

Dobro¸ seks je nalo bolji˛˛˛ ak nije Bounti u pitanju˛
Joj otkad nisan Bounti jeo :(


neenoj nisliti na tortitsu˛˛˛ neenoj nisliti na tortitsu˛˛˛
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

29 Nov 2016, 00:01

haram wrote:Ljudi često seksualno zadoboljenje dozibljabaju kao neko duhobno iskustbo¸ a u biti ne radi se o nečen bitno različitijen od uzibanja¸ retsino¸ u čokoladi˛ Sano šta u Indiji slabo jedu čokoladu˛

Dobro¸ seks je nalo bolji˛˛˛ ak nije Bounti u pitanju˛
Joj otkad nisan Bounti jeo :(


neenoj nisliti na tortitsu˛˛˛ neenoj nisliti na tortitsu˛˛˛
Jebalo te pivo, sredi tipkovnicu :raspa:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

29 Nov 2016, 00:15

miky0 wrote:Jebalo te pivo, sredi tipkovnicu :raspa:
A buden¸ sano to bi ne noglo koštat¸ obaj¸ tantre
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

29 Nov 2016, 06:21

Koja je razlika, ako uopće postoji između koncepta "tantrički sex" i "tao sexa"? Ono što znam sam je da se "tao sexa" ne bavi samo odnosom žene i muškarca, već odnosom pojedinca spram sebe. Više ulazi u sferu duhovne tjelovježbe, a ne samoga sexa.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

29 Nov 2016, 07:31

haram wrote:Ljudi često seksualno zadoboljenje dozibljabaju kao neko duhobno iskustbo¸ a u biti ne radi se o nečen bitno različitijen od uzibanja¸ retsino¸ u čokoladi˛ Sano šta u Indiji slabo jedu čokoladu˛

Dobro¸ seks je nalo bolji˛˛˛ ak nije Bounti u pitanju˛
Joj otkad nisan Bounti jeo :(


neenoj nisliti na tortitsu˛˛˛ neenoj nisliti na tortitsu˛˛˛
Užitak i jest duhovno iskustvo, jedino pravo. Sve ostalo su halucinacije izazvane nedostatkom istog.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

29 Nov 2016, 07:34

haram wrote:A buden¸ sano to bi ne noglo koštat¸ obaj¸ tantre
Moglo bi te koštat društveno korisnog rada gdje ćeš malo razmisliti o svojim postupcima.
Ak nemaš para, poslat ću ti ja tipkovnicu, sam da te skinem s kurca. Ali sve mi se nekako čini da sereš ko foka, tako da ozbiljno razmišljam da te pošaljem u Sibir na neko vrijeme.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

29 Nov 2016, 07:41

MadMarx wrote:Koja je razlika, ako uopće postoji između koncepta "tantrički sex" i "tao sexa"? Ono što znam sam je da se "tao sexa" ne bavi samo odnosom žene i muškarca, već odnosom pojedinca spram sebe. Više ulazi u sferu duhovne tjelovježbe, a ne samoga sexa.
Čini mi se da je tantrički seks nešto širi pojam. Inače, u hrvatskom jeziku ne postoji "sex". Može seks, može jebanje i još štošta ali "sex" nikako.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

29 Nov 2016, 07:44

judolino wrote:Moglo bi te koštat društveno korisnog rada gdje ćeš malo razmisliti o svojim postupcima.
Ak nemaš para, poslat ću ti ja tipkovnicu, sam da te skinem s kurca. Ali sve mi se nekako čini da sereš ko foka, tako da ozbiljno razmišljam da te pošaljem u Sibir na neko vrijeme.
Kajje ovo? Tema za kurčenje moderatorskim ovlastima?

:gaah:

Nitko se više neće normalno jebat, svi bi neš perverzno. :tuzni:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

29 Nov 2016, 09:00

Leteća wrote:Čini mi se da je tantrički seks nešto širi pojam. Inače, u hrvatskom jeziku ne postoji "sex". Može seks, može jebanje i još štošta ali "sex" nikako.
Osobno vjerujem samo u jebanje, zato i poganski koristim riječ sex. Ne stoji ti grammar nacism, not your style.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

29 Nov 2016, 11:36

MadMarx wrote:Osobno vjerujem samo u jebanje, zato i poganski koristim riječ sex. Ne stoji ti grammar nacism, not your style.
Bilo je to samo prijateljsko upozorenje. U logor koncentracije će te već strpati netko drugi. :E
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Istiphul Amue
Posts: 20
Joined: 19 Nov 2016, 18:08

02 Dec 2016, 15:33

Leteća wrote:Užitak i jest duhovno iskustvo, jedino pravo. Sve ostalo su halucinacije izazvane nedostatkom istog.
Jel?
Nisam upućen, ali nije li smisao tantre rad s energijom (seksualnom, dakako) odnosno njego dizanje prema krunskoj šakri :zubo:, a manje lovljenje užitaka (u čemu, razumije se, nema ništa loše)? :ne zna:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

02 Dec 2016, 15:44

Ne bih znala, tek se učim. Evo što veli knjižurina:
MYTH #5: THERE’S NO REAL FUCKING. Trust me, you’ll get to fuck, whatever that might mean to you. You can fuck as much and as long as you want to. If you are a man, you may appreciate that you will be able to have multiple orgasms without ejaculating, which means you can fuck a lot longer.

But the fact is, sex is a lot more than fucking. Sexual energy exists well beyond your genitals. Tantric sex is a full-body/full-spirit experience. People who practice Tantra are less genitally focused. When your entire body is pulsing and vibrating with pleasure, you’re more likely to talk about the atoms in your body dancing to the rhythm of the universe than you are to describe the experience as a great fuck.
To mi se sviđa. Čemu bi uopće trebalo služiti dovođenje enerđije u krunsku čakru?
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

03 Dec 2016, 01:56

Leteća wrote:Ne bih znala, tek se učim. Evo što veli knjižurina:
Ček, ček, ček...ti vjeruješ ovakvoj osobi:
Image
??? :zubo:

Hipnotizirani jenki koji se naslikava sa truplom purice? :zubo:

Jebanje je jebanje, i tko kani oduzeti tu presliku seksualnoga odnosa ima za popričati sa 14 milijardi godina evolucije :rofl:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

03 Dec 2016, 03:18

MadMarx wrote: Jebanje je jebanje, i tko kani oduzeti tu presliku seksualnoga odnosa ima za popričati sa 14 milijardi godina evolucije :rofl:
Isto vrijedi i za one koji misle da ne bismo trebali jesti purice, nego da bi purice trebale jesti nas. :p
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

03 Dec 2016, 03:57

Meščini daje patka...:nogica:...ja dezena igovana. :facepalm:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

03 Dec 2016, 09:08

Leteća wrote:Isto vrijedi i za one koji misle da ne bismo trebali jesti purice, nego da bi purice trebale jesti nas. :p
Slažem se, sve su to war and fear mongering huškačke priče iz udbo-masonskog podzemlja. Mir između purice i čovjeka je jedino rješenje. Svejedno, ne vjerujem ovo ženskoj i mislim da se loše jebe :rofl:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

03 Dec 2016, 11:57

MadMarx wrote: Slažem se, sve su to war and fear mongering huškačke priče iz udbo-masonskog podzemlja. Mir između purice i čovjeka je jedino rješenje. Svejedno, ne vjerujem ovo ženskoj i mislim da se loše jebe :rofl:
MadMarx wrote:Slažem se, sve su to war and fear mongering huškačke priče iz udbo-masonskog podzemlja. Mir između purice i čovjeka je jedino rješenje. Svejedno, ne vjerujem ovo ženskoj i mislim da se loše jebe :rofl:
Ne znam, ali ja je ne bih jebala. :o

Čak bi me bilo malo strah gledat je u oči. Srećom, slova ne grizu. Kod čitanja mi nije bitno da vjerujem autoru, nego da skužim kako razmišlja. Za fikciju vrijedi obratno. :zubo:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

03 Dec 2016, 12:03

Šabović Adis wrote:Meščini daje patka...:nogica:...ja dezena igovana. :facepalm:
Trule zapadnjakinje. Pričala sam s jednom njihovom književnicom prije par godina i isto je imala tak zagovnjenu kosu. I preseravala se i bila jako kul jer je plivala s morskim psima i svaštanešto. Ne kuže one da je za Balkan to sve kamilica. :rofl:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

03 Dec 2016, 18:01

Leteća wrote: Srećom, slova ne grizu. Kod čitanja mi nije bitno da vjerujem autoru, nego da skužim kako razmišlja. Za fikciju vrijedi obratno. :zubo:
Zajebano je to, nadam se da ćeš uspjeti dobiti što je bitno od nje onda. Lijek je otrov u rukama budale :zubo:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

03 Dec 2016, 18:09

Leteća wrote:Trule zapadnjakinje. Pričala sam s jednom njihovom književnicom prije par godina i isto je imala tak zagovnjenu kosu. I preseravala se i bila jako kul jer je plivala s morskim psima i svaštanešto. Ne kuže one da je za Balkan to sve kamilica. :rofl:
Samos' trebala reć': "Holi fak (sveta jebačina), Sis, vadiđu du vid jo her? Kudav gatn balkanajzd baj dem šarks, ful!". :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

03 Dec 2016, 22:24

ova je poza jednostavno vulgarna, iako je licem u lice.


Image
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Dec 2016, 23:06

Šabović Adis wrote:Samos' trebala reć': "Holi fak (sveta jebačina), Sis, vadiđu du vid jo her? Kudav gatn balkanajzd baj dem šarks, ful!". :rofl:
I tebi ošla tipkovnica, a? :D
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

03 Dec 2016, 23:33

haram wrote:I tebi ošla tipkovnica, a? :D
Blu-tut, na bateriju. :raspa:
More se i telefakirat s njom. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Post Reply