Smak svijeta - nema nam pomoći

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

23 Nov 2016, 11:59

Leteća wrote::lektorirano:
:slavko cvitković:


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

23 Nov 2016, 15:41

Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

24 Nov 2016, 23:57

World Destruction

bio je prije jedan odličan prikladan video, nema ga više, šteta :(
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

25 Nov 2016, 00:06

what we've got here is failure to communicate
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

27 Nov 2016, 00:12

A da bacimo neku kladionicu? Ja ću skupljat uplate. :raspa:

Vaš novac bit će na sigurnom sve do smaka svijeta. :glumina banka:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Dec 2016, 20:57

'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

13 Dec 2016, 00:54

To ti je sve holivudski bulšit, moj Euklide, namijenjen za punjenje blagajni komercijalnih medija.

Trenutnih sedam i pol milijardi ljudi zdušno radi na vlastitom armagedonu a da toga uopće nije svjesno. Filaju tlo, vodu i zrak kemijskim i biološkim toksinima, mijenjaju kemijski sastav atmosfere uzrokujući klimatske promjene koje će učiniti dostatnu proizvodnju hrane neodrživom, stvaraju socijalno-političke tenzije pretjerano neujednačenom raspodjelom resursa i dobara...
Naša civilizacija neće dočekati kobni asteroid niti virus, niti distopijsku fašističku globalnu vladu, sama sebe će proždrijeti negdje od oko sredine pa do kraja ovog stoljeća.
Jedan jako pametan čovjek kojega ja jako cijenim zbog cjelokupnog lika i djela, SF-novelist, filozof i futurolog, Poljak Stanislaw Lem, rekao je da je sretan što neće živjeti u 21. stoljeću.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 Dec 2016, 13:40

da mi nije vlastite đece sad bih zapljeskao tvojim riječima :lux:

P.S.

na ovom sjedištu pravilno je reći hemijskim umjesto kemijskim... ;)
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

13 Dec 2016, 14:47

BMK

jms
kurvanjski avatar, a
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Dec 2016, 15:48

Vodič za put u propast svijeta u 2017. - najcrnji scenariji

''Prošle godine analitičari Bloomberga koji su pisali "Vodič za pesimiste za 2016." u mnogočemu su se pokazali da su bili u pravu, primjerice oko Brexita. A i tamo gdje nisu bili u pravu, bili su vrlo blizu. Angela Merkel nije pala, ali je najmoćnijoj ženi svijeta u jednom trenutku kancelarsko mjesto bilo vrlo poljuljano. Ističući da ovo nije prognoza, nego skup mogućnosti, isti ljudi sada pišu "Pesimistički vodič za 2017." i evo što kažu.''



dobro, i nije tako strašno...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

14 Dec 2016, 22:16

Znači kad Merkelovica zijani fotelju to je smak svijeta?! :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

15 Dec 2016, 01:57

Ne kužim zašto je baš 2017. toliko bitna, osim za punjenje dnevnih novina. Kao da nekoga tko pada sa nebodera pitaju tamo kod 17. kata je li još živ.

A još je 1972. objavljena knjiga Granice rasta (The Limits to Growth) od grupe autora okupljenih oko trusta mozgova poznatog kao Rimski klub. U njoj je, na temelju kompjuterskih modela iznijela vlastite procjene posljedica koje bi eksponencijalni ekonomski rast uz porast stanovništva mogli imati po budućnost Zemlje i čovječanstva, s posebnim naglaskom na međusobne odnose između stanovništva svijeta, industrijalizacije, zagađenja, proizvodnje hrane i osiromašenja resursa. Studija je izazvala izuzetno zanimanje javnosti, pogotovo nakon izbijanja Prvog naftnog šoka sljedeće godine, i značajno uticala na popularizaciju ekološkog pokreta i koncepta održivog razvoja, ali i na dugoročnu politiku mnogih, pogotovo najrazvijenijih industrijskih zemalja. Istovremeno je postala i predmetom žestokih debata koje traju do današnjeg dana.
https://sh.wikipedia.org/wiki/Granice_rasta

Samo je ova zadnja rečenica netočna: nema više nikakvih debata. Predviđanja Rimskog kruga su se do sada pokazala točna, kao što se i novije studije slažu sa budućim scenarijem.

Image

- znači tamo negdje sredinom ovog stoljeća javit će se pad populacije jer uz eksponencijalni broj rođenih još će veći biti broj umrlih.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

15 Dec 2016, 02:54

Inače, Jukatanski asteroid nije sasvim izbrisao sve dinosaure, neke vrste su živjele još barem 700 000 godina.
http://www.telegraph.co.uk/news/science ... ision.html
A mnogo je gori bio udar prije 251 milion godina koji je rasčistio tlo od drugih arhaičnijih gmazova upravo za pojavu dinosaura, udar čiji tragovi su danas vidljivi kod sjeverozapadne obale Australije.
http://www.rochester.edu/news/show.php?id=1787

Danas astronomski programi za praćenje potencijalno opasnih tijela ne vide niti jedan krupniji asteroid ili komet koji bi u dogledno vrijeme bio na putu kolizije sa Zemljom. U medijima vole, iz vlastitog neznanja ili senzacionalizma napuhavati opasnost od pada asteroida, pa su tako dizali i frku oko Toutatisa koji je 2004. prošao na udaljenosti 4x dalje od Mjesečeve orbite, i to je bio do sada najbliži prolazak za taj asteroid koji relativno često siječe Zemljinu putanju, što nije spriječilo novinare da pune stupce katastrofičnim najavama o opasno bliskom prolasku s mogućnošću sudara. Ali pouzdano se zna da taj asteroid neće udariti u Zemlju još barem 6 stoljeća, dalje je nemoguće predvidjeti zbog složenosti putanja relevantnih tijela u Sunčevom sustavu.
https://en.wikipedia.org/wiki/4179_Toutatis
Slično je i sa drugim astroidima i kometima. NASA je sastavila katalog sa desecima tisuća radi svoje veličine i kinetičke energije potencijalno opasnih objekata za koje se sa sigurnošću zna da bar u idućih 100 godina neće udariti u naš planet.
http://neo.jpl.nasa.gov/risks/
http://neo.jpl.nasa.gov/
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

15 Dec 2016, 10:37

A sta se cudis novinarima?
Pa cilj je zaraditi klik.
Jel bi ti otvorio clanak naslovljen s ''Asteroid XYZ proci ce pored Zemlje na samo 200 000km udaljenosti''?
Sto je blize nego Mjesec, ne.

Zato se takvi clanci naslovljuju s "Asteroid XYZ juri prema Zemlji".

Jbg, trebaju ljudi zaradit za kruh, pogotovo ako je sezona kiselih krastavaca...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Dec 2016, 12:43

evo ga još jedan...

NASA: Pogodit će nas asteroid koji je "izbrisao" dinosaure

nije mu bilo dosta što je pokokao diniće nego sada hoće i nas, đubre komunističko... :gaah:



''Gigantski se asteroid sprema na put prema našem planetu, a ne postoji baš ništa što bi ljudi mogli napraviti da to spriječe, upozorio je dr. Joseph Nuth iz NASA-inog centra Goddard Space na prošlotjednoj konvenciji Američkog geofizičkog saveza. ''


..samo još da spakira četkicu za zube i par krpica i bit će spreman... :trk:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

21 Dec 2016, 13:23

Euklid wrote:evo ga još jedan...

NASA: Pogodit će nas asteroid koji je "izbrisao" dinosaure

nije mu bilo dosta što je pokokao diniće nego sada hoće i nas, đubre komunističko... :gaah:



''Gigantski se asteroid sprema na put prema našem planetu, a ne postoji baš ništa što bi ljudi mogli napraviti da to spriječe, upozorio je dr. Joseph Nuth iz NASA-inog centra Goddard Space na prošlotjednoj konvenciji Američkog geofizičkog saveza. ''


..samo još da spakira četkicu za zube i par krpica i bit će spreman... :trk:

Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

27 Dec 2016, 06:01

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6177 ... count=7568
ja sam ,vidiš, uvjeren da je to što nemaš poziciju prema '' tome, greška TVOG uma, točnije srca, odnosno ''greška tvoje temeljne životne pozicije..
A da nam otkriješ ko te uvjerio u tu grešku, mislim, pošto si, kako i sam kažeš, uvjeren?!
Vidi , ne kažem ja da si ti ''loš '' nego ti uopće ne vidiš u čemu je problem jer
ti ustvari ''spavaš '' u vezi tog pitanja .


Uuuuu, kako ćeš se samo zaprepastiti kada saznaš da je i indiferentnost itekako stvar izbora!
Al' ti to već znaš, jer ne bi ti bio parsifal...
Ne da ti to ne možeš razumjeti (jer to nije pitanje inteligencije) nego je to pitanje srca i DOŽIVLJAVANJA STVARNOSTI ...
evo objašnjavat ću u hodu...
Za one u zadnjim redovima, to vam je suprotno od nedoživljavanje nestvarnosti! :giggle:

To što se ne želiš pozicionirati je isti stav onog čovjeka u njemačkoj (ili bilo gdje u svijetu koji se ne želi pozicionirai u vezi onog što ga ne DODIRUJE
1) Nije nego jednak stav - isti je samo jedan.
2) Dodiruje, i pozicionira se samo ne onako kako ti to očekuješ.
dakle to ide ovako u životu svakog addxa i neopredjeljenih ...
:traca:

1)
addx čita da odvode židove ''negdje '' iz stanova..
koji je njegov odgovor-
nije to moja briga.sigurno ima neki razlog. ja pošteno radim svoj posao..i nemam se što pozicionirati
Ovo...tipfeler, jel'? Trebalo pisat' "žirove"?! I "odnose"?!

2) adx čuje da odvode cigane, komuniste ljevičare, ...
Ovo ne može bit' - odvođenje komunista se odvija bešumno.

što on kaže...nije to moja briga.
Pa ne odvodi ih on.
Kako će to odvođenje bit' njegova briga? Nevermajnd...
sigurno ima neki razlog.


Ma jok, bezrazložno...

ja pošteno radim svoj posao..i nemam se što pozicionirati. ne vidim u čemu je tu problem...neka državni organi rade svoj posao


Fakat, čemu služe državni organi i za šta je addx stavljao te i takve državne organe u tu i takvu službu?

3) policija kuca na vrata addx i kaže mu da mora u logor

Otkud Policija zna šta addx mora ili ne mora? I, uopšteno govoreći, moranje, kao takvo, nije ni zabranjeno. A nije ni kucanje na vrata...
koji je njegov odgovor -?
A koje je pitanje, ljebtejebo? :rofl:

UPOMOOOĆ LJUDI ...
JA NISAM KRIV
NIŠTA NISAM UČINIO


pomoziteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mi ........
neka mi javnost, novine, forum svi pomognuuuuuuuu
nemam pojma što mi se ovo događa ....
ja sam dobar i pošten forumaš ...
Malo si se zajeb'o, nema nikakvi ljudi - ima samo židovi, cigani, ljevičari, njemci...forumaši!
Al' samo zato što nema komunista da to spriječe, jer ih je neka Viša sila (buhahahaha :rofl: ) nečujno odvela na neko skrovito mjesto a da ti isti komunisti nisu nikom zabili šrafciger u oko il' tup nož u grlo, uopšteno govoreći, nisu počinili nijedan od, danas tako modernih, komunističkih zločina. Ni partizanskih.
Ma ni zločinčića... :rofl:

Što je dakle u ovoj priči addx ,a što policija i gdje ga to vode i što je logor


Šta?
Policija je subjekt, addx je objekt, odvođenje predikat a logor je đe se pali logorska.

pa addx je ugodan građanski život koji tipičan (mladi) addx zaista vodi pošteno i inteligentno i takvih addxova ima većina i oni su u biti ok ljudi,ALI ONI UOPĆE NISU SVJESNI DA SPAVAJU I NIŠ NE KUŽE
Generalizuješ, Titami!

policija su 4 jahača pokalipse



Nisi prije tako bio rekao.
I, jel' policija došla na konjima? Da nije Vojna, konjanička?! Il' na magarcima?! Nisu valjda na Tauntaunima stigli...

( tj patnja... bol .SMRT
Ovo je tri. Đe četvrti? :flop:
...pitanje tko sam ,što sam kuda idem..
Parsifal je addx. A može i u društvu kuda ići, ne mora sam.

Ne, ne, ne... addx je addx, parsifal je parsifal a mudo nije bubreg.
a logor je ono pitanje koje će ih '' MAAT '' (savjest, postojanje, ) pitati kada se jedan dan zaista probude u logoru i drami života



Sereš, k'o da mi ne znamo šta je logor.
Usput, ako ko od mojih uspita za mene - pa, mahni mojim! :rofl:
tko si ti doista
Doista si odista taj koji pita. A što pitaš?
i koliko teži tvoje srce


Jebot' Indijanac Džonson!
i možeš li uravnotežiti pero Maat ?
Mogu.


i
zašto nisi reagirao kada su vodli židove.....

Pa kad su provodljivi.
i zašto nemaš pojma o tome što te Buddha upozoravao DA GORI SVE !!!!
!!


Ma nije da nemam pojma nego ne hajem za to.

TEK KADA SE SVAKI ADDX ZAISTA SUOČI sa pitanjem boli, patnje, gubitka,smrti ,i da gori sve tj odvođenjem židova i potrage za istinom tj kada mu oni zakucaju ZAISTA na vrata on će se probuditi iz tobožnje sreće i neopredljenosti i ''tuđih grešaka ''
Koji kurac se ima s tim sranjima suočavat'? Niko normalan ne želi s tim da se suočava.
Haj' das' rek'o da se treba sa nekom super-ultra-sega-mega-hot-faj-slips-gud-najt pičkom suočit, pa hajd', al' ovo tvoje, ono, strašno, jebote! :flop:
:rofl:

TI UOPĆE NE DOŽIVLJAVAŠ I NE VIDIŠ DA TI NIKADA NISI UISTINU PATIO,

A đe problem? :rofl:
niti te zaista više od svega zanima tajna postojanja..
Evo, ja postojim i krijem se na otvorenom, za razliku od tebe...
PA NE MOŽE TI NITI JEDAN FAKULTET niti 5 doktorata iz filozofije, inžinjerstva, fizike i biologije dati odgovor na TAJNU UNIVERZUMA


Niti Tajna Univerzuma može dati diplomu...

nego upravo ono prema čemu se ti odbijaš pozicionirati .
I TVOJA AKTIVNA ULOGA U TOME.
Tajne polako počinju bivati navalentne...
TEBE UOPĆE JOŠ NE DIRA ŠTO NEMAŠ POJMA TKO SI I KAKVO JE IZGLEDALO TVOJE LICE PRIJE NEGO ŠTO SU ROĐENI TVOJ BAKA I DJED .

Ješčuo, addx, ti nisi addx!
I, baka i djed ti nisu znali kako izgledaš prije nego što si se rodio.
Ups, obratno.
Ti si mlad (ne vjerujem da imaš više od 35 godina jer je i to važno) zdrav, pametan, čovjek , ali nemaš pojma o religijama pa naravno ni o budizmu.

To zato što ga nisu dostojne. I dostojan.
Upravo budizam(ali i sve religije) imaju aktivan odnos prema bolu , patnji, neznanju I TAJNI UNIVERZUMA.
Frikin mazohisti... :rofl:
Buddha izričito kaže GORI SVE !!!!!!!!!!!!!!!
I niko ništa?!
Znam taj osjećaj, evo, ja, npr., puno puta sam rek': "Joj, prisralo mi se! :eek:", a niko tutu da mi prinese. Al' sve na bebećem jeziku.
Strašno, eeeeej... :rofl:

Znaš li ti uopće što to znači.?
To znači da svaki dan 4 jahača apokalipse u zagrebu , new yorku , indiji ''odvode židove, komuniste, cigane, ljevičare...''i većinu ljudi
a koji SE NIKADA NISU HTJELI POZICIONIRATI DA GORI SVE I DA SU ZAROBLJENI U VLASTITOJ PLATONOVOJ PEĆINI.

Da nis'ti malo opterećen konjskim trkama?

Kao prvo, Njujork (još) nije u EU, a nije stoga ni u Zagrebu, koji, opet, nije u židovima koji nisu u ciganima.
I kakve veze apokalisa ima sa brojem četiri? Četiri pećine?! Imal' to? Ani Ščetri pištolja?!

Platona, iz fenjera, usred bijela dana, išćero Diogen jer nije bilo ljudi da ga prepoznaju iz bačve? Ciničke?!
Jarane, meni se sve pobrkalo.

ali ti živiš ugodan građanski život i najveća ti je briga što si upao u crveni val na semaforu....i što te šef gnjavi na poslu, a žena ti prigovara...i što ne kužiš Sigmunda i Hegela...
Uuuu, a znaš kol'kačka jezičina u moje Dade?
Ma nema to, ja joj jednom rek'o: "Pa kako mo'š?", kaže "Šta je, ko šuti - muti. Ja, kad ne bi' na usta, na guscu bi progovorila.", "A jel' te makar strah? Mislim, od mene?", "Obraza nemam - gusci se ne bojim.".

Fakat, žene...:facepalm:

Tebe još nikada u životu nije pogodilo to Budhino GORI SVE
Kako nije? A što se baba onda češlja?
jer ti još nikada nije zakucala ''policija '' i ''4 jahača apokalipse ''na vrata


Šta zakucala? Ekser?!
ti uopće ne shvaćaš što znači kada ti Buddha kaže da ti gore oči, usta, um, cijeli život tj da sve oko tebe gori i ti goriš ...
Eto, nek Budo ne gori...

TI UOPĆE NE SHVAĆAŠ DA SI ZAROBLJEN I DA TI JE POTREBNO OSLOBOĐENJE !!!

E sad zovi Policiju! Sad!
jer ti USTVARI spavaš i sretan si i kažeš pa meni je lijepo..
ne vidim da išta gori
ne miriše se nikakav palež..
nisam ja zarobljen ja sam slobodan i sretan...

Pa ne "vidim" ni ja da me, evo, upravo ovog momenta, komšija macolom klepa po vugli, i dokle god ne vidim - udri burazere, nije ti je mater rodila! :rofl:
istina čujem neke glasine da odvode židove, cigane...slabiće, kriminalce u neki logor i smrt i kraj....... ali to je njihova greška a ne moja...

Čija? Odvoditelja?!
Joj, zajeb'o sam, treb'o sam okrenut' na vodoinstalacije s ovim odvodom.
jer moj je stav jasan...
Moj glas je mek, ali je zato toljaga tvrda!

'' uopce se ne zelim pozicionirati u odnosu na to pitanje slobode i da gori sve jer bilo kakva pozicija zapravo opravdava i to pitanje i te glasine..'' kažem jasno svima

meni je dobro i ne gori mi ništa
a osobito mi ne gore oči, usta, um...

nego sam zdrav, pametan, mlad, sretan ...
Ma dobro, ba, kaže se:
"Or'lo - gor'lo", il' "Nek *hala gori", šta'se zad'o u skribomanisanje...

Ka'ćemo na fuka, a?


*WC isl.
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

27 Dec 2016, 15:01

Kakve veze ovo ima s konjskim trkama? :misli:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

27 Dec 2016, 22:05

Leteća wrote:Kakve veze ovo ima s konjskim trkama? :misli:
:ne zna:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

28 Jan 2017, 12:26

nu ga još jedan koji se namjerio na nas već ovih dana:

OBJEKT WF9
'POGODIT ĆE NAS 16. VELJAČE I IZAZVATI MEGATSUNAMI'


''Neidentificirani objekt nazvan 2016 WF9 otkriven je prošle godine, prošao je Marsovu orbitu, a otkrila ga je NASA-ina misija NEOWISE.''


e, nećeš, razbojniče... :usama:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Jan 2017, 12:31

Jebote, kako objekt nazvan 2016 WF9 može biti neidentificiran?! Pa identificiran je čim je dobio ime, zar ne? :rofl:
Potpisi su za budale.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

28 Jan 2017, 12:33

To smo ga mi tako nazvali.

On se sam još uvijek nije identificirao niti pokazao dokumente.

Tako da nemam ništa protiv da ga se i dalje smatra neidentificiranim... :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

28 Jan 2017, 19:54

Stitch wrote:
28 Jan 2017, 12:31
Jebote, kako objekt nazvan 2016 WF9 može biti neidentificiran?! Pa identificiran je čim je dobio ime, zar ne? :rofl:
Nije. Samo je legitimisan. Dok se ne identifikuje neidentifikovan je. :zubo:

E:
Jbg., nisam bio pročitao Euklida. :facepalm:
:rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Jan 2017, 20:56

Nisi, da. :kava:
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

28 Jan 2017, 20:59

Šabović Adis wrote:
28 Jan 2017, 19:54
Nije. Samo je legitimisan. Dok se ne identifikuje neidentifikovan je. :zubo:

E:
Jbg., nisam bio pročitao Euklida. :facepalm:
:rofl:
Upravo obratno. Tek kad pokaže dokumente, smatra se legitimiranim. Bogati, ti kao da si se jučer rodio. :D
Post Reply