Umjetničke sotonjare

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

14 Nov 2016, 15:00

Prenosim ovaj dragulj s debelog foruma:
Krećem se u umjetničkim krugovima, i tek odnedavno sam osvijestila da određeni broj ljudi u mom okruženju posjeduje određene...hm, moći, sposobnosti, ne znam kako ih nazvati, ali nepoznate prosječnom čovjeku. Od prvog trenutka sam osjetila da je nešto u vezi njih drugačije mada nisam znala o čemu je tačno riječ, kasnije sam to povezala s određenim poremećajima ličnosti poput sociopatije, objašnjavajući time nadmoć koju posjeduju u odnosu na većinu ljudi.

No, odnedavno, nakon određenih spoznaja mi se čini kao da sam osvijestila jednu potpuno novu dimenziju kojoj nikada ranije nisam imala pristup, imam osjećaj da je u pitanju nešto puno kompleksnije od poremećaja ličnosti, ti ljudi se svi međusobno prepoznaju, svi odlično čitaju druge ljude, njihove emocije, misli, namjere, imaju odličnu intuiciju, većina ih manipuliše drugima i većina ih je izrazito talentirana u polju umjetnosti kojima se bave. Većina ih ima neku mračnu auru, takav barem ja imam osjećaj. Određeni broj njih se bavi okultizmom.

O čemu je ovdje tačno riječ? Čemu to ovi ljudi imaju pristup, da li se radi o znanju, magiji, urođenim sposobnostima? Buni me velik broj tih ljudi kojima sam okružena, kao da ih privlačim nečim. Različiti su, suštinski, ali je opet nešto u vezi svih njih nevjerovatno slično.

Koju literaturu da nabavim ako želim saznati više o ovome? O čemu ja zapravo tačno govorim? Intuitivno sam osvijestila nešto, ali ne znam uopće u kojem smjeru da krenem dalje, ne znam čime sam to okružena.

Koliko god ovo glupo zvučalo, ali - zašto meni nije dostupno to nešto što svima njima svima očigledno jeste, da li nemam urođenu sklonost ili što?
Komentari? :E


Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

14 Nov 2016, 17:40

Eto, i među sotonjarama su klasne razlike :o ... jedni su hoh, nobl, haj sosajeti sa zepter sotonskim loncima u kojima se krčkaju nojevi bataci, janjeći kotleti i teleća jetrica - drugi tamo neka stoka sitnog... :misli: ... pentagrama, s ofucanim plaštevima iz kineskih šopova, jeftinom darkerskom šminkom iz deema, i jeftinim grincajgima i kokošjim krilcima u oksidiranim sastruganim rajnglama... :tuzni:




Stoka sitnog pentagrama... :D
what we've got here is failure to communicate
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Nov 2016, 19:26

Stoka sitnog pentagrama...:rofl:
:top:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

14 Nov 2016, 19:38

judolino wrote:Stoka sitnog pentagrama...:rofl:
:top:
:rofl:

Maestralno!
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

14 Nov 2016, 20:56

Pa da... i sad bi ti jalnuši diletantski bacali čini, uroke, prizivali crvene, žute i zelene vragove :giggle: ... pa nije Belzebub lud da im iz vječnog ognja papcima stoji na hladnim podovima njihovih svijećama grijanih sobičaka :o ... i na kakvu žrtvu, kad ovi nemaju ni karitasovog miša za zaklat?... pa Belzebub ide tamo gdje su pravi dvori, gdje je podno grijanje, gdje su ljudske žrtve, ne samo jedna, mnogo njih, čitave smjene... ma kakve smjene, čitave tvornice... hmpf! :durica:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

14 Nov 2016, 22:00

haram wrote:Pa da... i sad bi ti jalnuši diletantski bacali čini, uroke, prizivali crvene, žute i zelene vragove :giggle: ... pa nije Belzebub lud da im iz vječnog ognja papcima stoji na hladnim podovima njihovih svijećama grijanih sobičaka :o ... i na kakvu žrtvu, kad ovi nemaju ni karitasovog miša za zaklat?... pa Belzebub ide tamo gdje su pravi dvori, gdje je podno grijanje, gdje su ljudske žrtve, ne samo jedna, mnogo njih, čitave smjene... ma kakve smjene, čitave tvornice... hmpf! :durica:
Ovo ću ti ukrast čim izađem iz bana na debelom. :rofl:

Ma ne mogu oni prizvat ni nacrtanu ovcu...čak i ona bi im se popišala u bocu. :facepalm:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

14 Nov 2016, 23:14

Leteća wrote:Prenosim ovaj dragulj s debelog foruma:



Komentari? :E
Šta?
Išćerat' joj zlo a dobro joj ućerat' - d južual. :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

14 Nov 2016, 23:28

Šabović Adis wrote:Šta?
Išćerat' joj zlo a dobro joj ućerat' - d južual. :D
E, al kako... jel nekom sikičkom, il psihofizičkom metodom? :ne zna:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

14 Nov 2016, 23:35

haram wrote:E, al kako... jel nekom sikičkom, il psihofizičkom metodom? :ne zna:
Gastronomskom prvo. Kažeš:

- Mala, jes'ti kad probala čimprte u sosu? :djecoljub:
A kad rekne da nije, onda:
- Aj', pokažem ti ja čimprte, al' prvo moraš probat' gamžete na plati! :agrosex:

Il' joj predložiš goveđi gutaš, a mo'š i kombinovat'. :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

15 Nov 2016, 00:15

Šabović Adis wrote:Gastronomskom prvo. Kažeš:

- Mala, jes'ti kad probala čimprte u sosu? :djecoljub:
A kad rekne da nije, onda:
- Aj', pokažem ti ja čimprte, al' prvo moraš probat' gamžete na plati! :agrosex:

Il' joj predložiš goveđi gutaš, a mo'š i kombinovat'. :D
Sve sam svatijo :zubo:
what we've got here is failure to communicate
Post Reply