Liber Trolum

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

21 Nov 2016, 23:35

MadMarx wrote::raspa: Kao jedan INTP drugome, razočaran sam da nisi prije skužila :zubo:


Aha, jer je crni. Ma ne privlači me jer je crni, već jer mi je na više načina ušao u život. A kakav je kvartz? Kao INTP, pa mi ima smisla :misli:
Kvartz sam jedini primio u ruku sa nekakvom percepcijom i vidim da je živahan odnosno da može biti živahan. Da li sam zabrijao, ne znam...više se pitam kako bih osjetio druge kristale. Ima u Zagrebu negdje za otići vidjeti i primiti ih u ruke?
Aaahaa...jak libido. To objašnjava zašto me već mjesecima jebeš u nozag. :kava:

Kvarc bi trebao biti panaceja, a to ti je, šine, kurčina. :rofl:


Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

21 Nov 2016, 23:40

Nenia Salonitana wrote:možda tu i tamo neka izložba, ali sumnjam da možeš primati u ruke. :ne zna:
Ja sam toga u Mülleru nakupovala - može se dirat, al meni to niš ne vibrira. I u onoj Arki u centru toga ima, bar tako kažu pišači u boce s debelforuma.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

21 Nov 2016, 23:43

Leteća wrote:Ja sam toga u Mülleru nakupovala - može se dirat, al meni to niš ne vibrira. I u onoj Arki u centru toga ima, bar tako kažu pišači u boce s debelforuma.
treba se meditacijom dovesti u to stanje da osjetiš te suptilne vibracije. :rofl:
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

21 Nov 2016, 23:55

Leteća wrote: Kvarc bi trebao biti panaceja, a to ti je, šine, kurčina. :rofl:
:zubo:

Odoh upravo do do psa i zaključih kako je kvartz za njega, ne mene :D
Moglo bi završiti dosta gej, valjda ga neće početi guziti kada mu ga stavim na ogrlicu. Ali jebo mene pas ako to ne napravim - isti su, isti :zubo:
Nenia Salonitana wrote:možda tu i tamo neka izložba, ali sumnjam da možeš primati u ruke. :ne zna:
Evo, gugl veli da ima u svibnju...ma naletit će nešto sigurno - u svakome slučaju, ova stranica koju si dala se čini izvrsna - pokušat ću ekstrapolirati nešto iz toga pa vidjeti dalje :D
Leteća wrote:Ja sam toga u Mülleru nakupovala - može se dirat, al meni to niš ne vibrira. I u onoj Arki u centru toga ima, bar tako kažu pišači u boce s debelforuma.
Nenia Salonitana wrote:treba se meditacijom dovesti u to stanje da osjetiš te suptilne vibracije. :rofl:
Kristali su živi, ni ja nisam znao do prije par dana prije nego mi je uletio taj kvartz. Možda samo na njega reagiran, ne znam :zubo:

Glupo je reći da osjetiš kako vibrira. Više je kao što vidiš i životinju - jednostavno joj primjetiš osobnost uz izgled i složiš nekakav dojam kakva bi mogla biti. S obzirom da životinje lažu rijetko pretpostavljam da je isto sa kristalima. Ne znam, možda niste još naletili na pravi kristal. Opet možemo napraviti analogiju sa životinjama...ne doživljava te svaki pas jednako :D
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

22 Nov 2016, 00:02

Životinje lažu?!?
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

22 Nov 2016, 00:09

Leteća wrote:Životinje lažu?!?
Moj pas često laže kao pas. Da ga vidiš kako zna glumiti da šepa kada negdje ne želi. Da ne pričam o tome kada se pravi da me ne čuje...takvo govno malo <3

Doduše, možda je to samo ljudski konstrukt...da se radi o laži. S obzirom da im je vidljiva komunikacija manifestirana čisto kroz fizičko, možemo zaključiti kako ne lažu, već se samo izražavaju iskreno, ali na način koji ne odgovara fizičkoj stvarnosti nego njihovoj namjeri. Na svoje oči sam vidio kako mi pas doživljava sinkronicitete, ali mislim da je pisanje o tome too much čak i za ovaj forum :zubo:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

22 Nov 2016, 00:24

MadMarx wrote:Moj pas često laže kao pas. Da ga vidiš kako zna glumiti da šepa kada negdje ne želi. Da ne pričam o tome kada se pravi da me ne čuje...takvo govno malo <3

Doduše, možda je to samo ljudski konstrukt...da se radi o laži. S obzirom da im je vidljiva komunikacija manifestirana čisto kroz fizičko, možemo zaključiti kako ne lažu, već se samo izražavaju iskreno, ali na način koji ne odgovara fizičkoj stvarnosti nego njihovoj namjeri. Na svoje oči sam vidio kako mi pas doživljava sinkronicitete, ali mislim da je pisanje o tome too much čak i za ovaj forum :zubo:
Previše? Za ovaj forum? Ma daj! :rofl:

Oš da ti bacim Tarot za pasa da provjerim u kakvom su mu stanju čakre? Možda je prosvijetljen, a da to ni ne znaš.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

22 Nov 2016, 00:30

Leteća wrote:Previše? Za ovaj forum? Ma daj! :rofl:

Oš da ti bacim Tarot za pasa da provjerim u kakvom su mu stanju čakre?
Nećeš vjerovati, ali jako slična ideja mi je pala na pamet malo prije i baš te htjedoh pitati da mu pročitaš auru :rofl:

Evo jedan primjer, na cesti je sreo nekakvu žensku koja je ličila na moju bivšu - jako joj se obradovao, a ovoj jadnici ništa nije bilo jasno - nije to bilo ono lagano veselje, već baš onakvo kakvo ima za prijatelje. I sljedeći dan sretnemo moju bivšu na mjestu i u vremenu koje nikako ne bi trebalo biti normalno. Niti smo se pogledati, niti smo komunicirali...njih dvoje su se pospominjali i to je bilo to. Znam da ju ja prizvao nisam jer nikakve misli o njoj nisam imao, a također znam da ju on jako voli tako da sam si to protumačio kao sinkronicitet.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

22 Nov 2016, 00:38

MadMarx wrote:Nećeš vjerovati, ali jako slična ideja mi je pala na pamet malo prije i baš te htjedoh pitati da mu pročitaš auru :rofl:

Evo jedan primjer, na cesti je sreo nekakvu žensku koja je ličila na moju bivšu - jako joj se obradovao, a ovoj jadnici ništa nije bilo jasno - nije to bilo ono lagano veselje, već baš onakvo kako ima za prijatelje. I sljedeći dan sretnemo moju bivšu na mjestu i u vremenu koje nikako ne bi trebalo biti normalno. Niti smo se pogledati, niti smo komunicirali...njih dvoje su se pospominjali i to je bilo to. Znam da ju ja prizvao nisam jer nikakve misli o njoj nisam imao, a također znam da ju on jako voli tako da sam si to protumačio kao sinkronicitet.
Sumnjiv mi je taj tvoj pas. Neću prejudicirati jer ne poznam životinju, ali pala mi je na pamet ona priča s paštetom. :kava:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

22 Nov 2016, 00:40

Leteća wrote:Sumnjiv mi je taj tvoj pas. Neću prejudicirati jer ne poznam životinju, ali pala mi je na pamet ona priča s paštetom. :kava:
Budeš ga upoznala pa ćeš sama prosuditi, a do onda ga pusti na miru da iskače iz pašteta :D
Mi idemo u noćnu patrolu, dosta trolla za danas, treba i delati :kava:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

23 Nov 2016, 15:15

MadMarx wrote:Budeš ga upoznala pa ćeš sama prosuditi, a do onda ga pusti na miru da iskače iz pašteta :D
Mi idemo u noćnu patrolu, dosta trolla za danas, treba i delati :kava:
Joj da znaš kak ja umirem od smeha na tvoje postove pisao bi još veće budalaštine.

:rofl:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

24 Nov 2016, 21:30

Leteća wrote:Joj da znaš kak ja umirem od smeha na tvoje postove pisao bi još veće budalaštine.

:rofl:
Za dobar humor bih i oligofren postao :D Iskreno ću ti priznati da nemam pojma o kojoj pašteti si pričala, ali nisam htio biti glup pa rekoh prvu glupost koja mi je pala na pamet :zubo: Ovog ::zubo:: nema na debelforumu, right? Izvrstan je, samo zbog njega se i vraćam ovdje postati. :zubo:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

24 Nov 2016, 21:46

Komentar nije bio usmjeren (samo) na taj post, nego na cjelokupni opus. :undazec:

Jasno mi je bilo da nemaš pojma o pašteti...tipični ljubomorni škorpion ne bi tako ležerno odreagirao. Ne znam kako da ti to kažem...

Nego, jel znaš zašto male pse nazivaju pizdolizcima?
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

24 Nov 2016, 22:07

Leteća wrote:Komentar nije bio usmjeren (samo) na taj post, nego na cjelokupni opus. :undazec:

Jasno mi je bilo da nemaš pojma o pašteti...tipični ljubomorni škorpion ne bi tako ležerno odreagirao. Ne znam kako da ti to kažem...

Nego, jel znaš zašto male pse nazivaju pizdolizcima?
:O
Isuse...i uvijek ih imaju babe i klinke :O a muškarci koji ih šeću su isto papčine što objašnjava zašto su ih i te jadne žene nabavile :O


Sada me zanima postotak u općoj populaciji po dobnim skupinama

Škorpioni...trudim se, trudim...puši kurac :cerek:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

24 Nov 2016, 22:15

MadMarx wrote::O
Isuse...i uvijek ih imaju babe i klinke :O a muškarci koji ih šeću su isto papčine što objašnjava zašto su ih i te jadne žene nabavile :O


Sada me zanima postotak u općoj populaciji po dobnim skupinama

Škorpioni...trudim se, trudim...puši kurac :cerek:
Pa ni pas neće raditi besplatno. Najlakše ga je podmititi nekom finom klopom. S vremenom se javi i uvjetovani refleks... Nego, nisi nimalo ljubomoran kad vidiš da se pas tako raduje tvojoj bivšoj?

:undazec:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

24 Nov 2016, 22:26

Leteća wrote:Nego, nisi nimalo ljubomoran kad vidiš da se pas tako raduje tvojoj bivšoj?

:undazec:
Pa ne, ima prijatelje - neki ljudi vole njega više nego mene tako da ih nekada istrpim za njega :cerek: . Ne znam, ima svoj život - malo je čaknut, ali puno toga me naučio.

Nego, ideš ti sa psima u šumu? Jesi im primjetila geometriju kretanja i kako koristiti svoju poziciju i smjer kretanja da vodiš put, rješavaš susrete sa drugim psima etc...?
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

24 Nov 2016, 22:46

Jednim psetom, a tam kod mene baš i nema puno drugih pasa. Ima zecova i pokoji gnom. Ne voli ih baš. Kad počne lajat, znam da su gnomi u blizini.

Mačke voli. To su mu prijatelji. Istina, ne tako intimni kao što je slučaj s tvojim psom i bivšom. Mačke su glupe, ne znaju ni otvoriti paštetu.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MadMarx
Posts: 40
Joined: 17 Nov 2016, 00:10

24 Nov 2016, 23:07

Leteća wrote:Jednim psetom, a tam kod mene baš i nema puno drugih pasa. Ima zecova i pokoji gnom. Ne voli ih baš. Kad počne lajat, znam da su gnomi u blizini.

Mačke voli. To su mu prijatelji. Istina, ne tako intimni kao što je slučaj s tvojim psom i bivšom. Mačke su glupe, ne znaju ni otvoriti paštetu.
I moj bi se sa mačkama družio, ali su glupe je njegov rep tumače kao svoj i misle da je nabrijan i onda se postave kao debili i ništa od prijateljstva. Kakva je mačketina? Vi u šumi ste sigurno i to jeli kada je sranje bilo, priznaj :zubo: Da mu dam da ulovi koju?
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

25 Nov 2016, 13:00

MadMarx wrote:I moj bi se sa mačkama družio, ali su glupe je njegov rep tumače kao svoj i misle da je nabrijan i onda se postave kao debili i ništa od prijateljstva. Kakva je mačketina? Vi u šumi ste sigurno i to jeli kada je sranje bilo, priznaj :zubo: Da mu dam da ulovi koju?
Ne, gnomi nisu jestivi.

I nije mačketina nego tri mačka. Kaj bi oni s paštetom? :ne zna:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

01 Jan 2017, 18:34

Dear Bubimir, jebo si ježa. :rofl:
You have received an infraction at Forum.hr.
Reason: Trollanje
This infraction is worth 35 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.
[/quote]
Iknar kaže: Pogledaj post
naravno da to postoji i dgoađa se,cak sam i ja bio takav,samo na drugaciji nacin jer ipak sam jaci duhom od prosjecnog covjeka,ali Lucifer je ipak imao djelomicnu kontrolu
ali svejedno sredicu Jadnika kad tad,pitanje je samo vremena
Mirko, jesi li to ti?
car_je_gol kaže:
Da, teške su to borbe. Tako je i moja papiga naučila OČenaš i ZdravoMariju i pozdravljala sa HvaljenIsus i takoreći - harmonično se razvijala u jednu krasnu katolkinju, sve dok jednog dana ona meni iz čista mira ne zakriješti - Alahu Uekber!
Tu se očito neke mračne sile imale utjecaj, u liku mog nećaka koji je pod okriljem mraka iz čiste zajebancije naučio sirotu ptičju dušicu nešto što ne treba.
Ali ja ću se boriti za njenu dušu, evo tražim joj egzorcista!
Radim egzorcizme na kućnoj peradi - obratite se s povjerenjem. Ima da stjeramo tog mudžahedinskog šejtana iz nevine katoličke ptičice.

Nazovete li odmah, dobit ćete gatanje iz graha, centrifugiranje i/ili vađenje čakri, solarizaciju aure i otvaranje trećeg oka drevnom metodom k*cem u čelo.
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Ipak demoni vole vjernike bez obzira na sve; rado se na njih nakače i rade im probleme.
Naša psiha je zeznuta stvar
Pa i nije. Ni ja ne volim ljude koji ne vjeruju u mene.
naftali kaže: Pogledaj post
Svećenik itekako može donijeti odluku da učini zlo (dar slobode), pa i konkretizirati ga.
Kad ga on učini, sablazan je još veća.
Stoga, zlo treba detektirati svugdje bez obzira o kome i čemu se radilo.
Samo što treba voditi računa (a to vrijedi za sve ljude, ne samo za svećenike) da se čovjek može istinski pokajati za učinjeno zlo i može dobiti oprost od Boga.
To sam Isus kaže.

Zla se treba jasno i glasno odreći!
Imaš li kakav detektor zla na raspolaganju? Džepnu verziju, po mogućnosti, da mi stane u torbicu uz švicarski nožić i papreni sprej.

naftali kaže: Pogledaj post
Premda sam pisala o svećeniku koji u slobodi odabire napraviti neki zao čin
i time učiniti sablazan, ova je tema više vezana uz djelovanje nadnaravnoga zla (Sotonsko nastojanje da naškodi zemlji i čovjeku) i obrede vezane uz zaštitu i oslobođenje.

Što se samoga zla tiče, inače, naravno da ga se treba odreći u "mjestu" gdje sve započinje i završava - u srcu.
Iz srca ide želja, želja i razum kreiraju argumente za odluku, potom slijedi opredijeljenje za zlo i sam zao čin. No, to je više moralno područje i moralna teologija.

Svećenici (s dozvolom/dekretom biskupa) po sakramentu reda dobivaju ovlast za vršenje obreda oslobođenja i egzorcizma. Isus Krist im je po apostolima dao direktne ovlasti (successio apostolica).
Stoga, za teže slučajeve bolje je to prepustiti onima koji imaju ovlast po sakramentu.
Vrlo je opasno raditi egzorcizme na svoju ruku.

Ljudi to mogu ismijavati, ali kad dođe gusto onda se mnogi nađu pred nogama Gospodnjim....bili oni znanstvenici, liječnici, astronauti ili pastiri.

Ovo je upravo i tema o opsjednućima.
Može se i o moralnoj naravi ljudskih čina, ali to ipak ovdje nije u prvom planu.
Premda, tema se često pretvori u stalno razglabanje o pedofilima, homoseksualcima, abortusima..itd.
Jel mogu dobit broj tvog dilera? Na PP, normalno.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

01 Jan 2017, 21:08

Ma, ko mi je to posivio? :rofl:

:grli:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

02 Jan 2017, 02:47

Ljubi kobilu svoju u pizdu, infilltratoru! :tuctuc:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

02 Jan 2017, 03:27

judolino wrote:Ljubi kobilu svoju u pizdu, infilltratoru! :tuctuc:
Pa kad mi ne da! :mama:


:rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

02 Jan 2017, 10:54

:agrosex:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

13 Feb 2017, 16:23

Imam pun sepet uroka, a ne znam kamo da ih bacim. Povoljno prodajem. Obratite se s povjerenjem.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Post Reply