Budućnost trkeljanja

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
Locked
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

13 Nov 2016, 21:10

Ajmo vračevi, gatare i vidovite Milane! Što će biti od ovog mjesta? Hoće li preživjeti mikijevu strahovladu ili će opet biti prodano za dvije litre rakije? Kristalne kugle na sunce! Što vidite u telećoj džigerici? Vremena su teška, proričimo zajedno!


Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Nov 2016, 00:05

trkeljanje će nadživjeti spliskoga ajduka... sve sam reko... :kava:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

14 Nov 2016, 00:15

živjet će i preživjet će.

ali morat će se boriti za opstanak. vidim nekakve neprijatelje, sličnih imena kao u terminatoru. napadat će ovo mjesto, to nisu ljudi.

vidim nekakvu sektu i članove koji nam dolaze a ne želimo ih. žrtve fašizma koje to nisu. vidim i broj 4. i nekakav vodoskok u blizini, ali to nije bandićeva fontana. i zgrada u obliku kruga. a par ulica dalje se vrti gadna lova. od tamo dolaze.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

14 Nov 2016, 03:47

Nenia Salonitana wrote:živjet će i preživjet će.

ali morat će se boriti za opstanak. vidim nekakve neprijatelje, sličnih imena kao u terminatoru. napadat će ovo mjesto, to nisu ljudi.

vidim nekakvu sektu i članove koji nam dolaze a ne želimo ih. žrtve fašizma koje to nisu. vidim i broj 4. i nekakav vodoskok u blizini, ali to nije bandićeva fontana. i zgrada u obliku kruga. a par ulica dalje se vrti gadna lova. od tamo dolaze.
Majketi, naježila sam se....democracy is coming... spašavaj se tko može!!!

Sad kad opet čitam kužim da je to džamija... iz koje dolaze skynetovi spamboti. Ali četiri je dobar broj, mogao bi nam donijeti dio te gadne love. :undazec:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

14 Nov 2016, 06:44

Leteća wrote:Ali četiri je dobar broj, mogao bi nam donijeti dio te gadne love. :undazec:
Samo na Zapadu, i to zahvaljujući onom mamlazu Pitagori. U Kini i Japanu isto je što kod nas broj 13. No, kao pristojna hrvatska čeljad, držat ćemo se Biblije u kojoj je četvrtoga dana Bog stvorio materijalni svijet. Ostaje nam samo da riješimo pitanje: smatra li se novac materijalnim. Mislim, s obzirom na to da kod nas svojevremeno nije bio imovina.

P. S. Jedan dio ovoga pokupila sam iz Zlatne grane, čini mi se, ili negdje kod Junga, nešto iz škole i sa studija, a ostalo je iz hrvatskih medija.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

14 Nov 2016, 08:54

Nenia Salonitana wrote:živjet će i preživjet će.

ali morat će se boriti za opstanak. vidim nekakve neprijatelje, sličnih imena kao u terminatoru. napadat će ovo mjesto, to nisu ljudi.

vidim nekakvu sektu i članove koji nam dolaze a ne želimo ih. žrtve fašizma koje to nisu. vidim i broj 4. i nekakav vodoskok u blizini, ali to nije bandićeva fontana. i zgrada u obliku kruga. a par ulica dalje se vrti gadna lova. od tamo dolaze.
Dobar ti je diler. Može broj? :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

14 Nov 2016, 10:26

MmeTipfeler wrote:Samo na Zapadu, i to zahvaljujući onom mamlazu Pitagori. U Kini i Japanu isto je što kod nas broj 13. No, kao pristojna hrvatska čeljad, držat ćemo se Biblije u kojoj je četvrtoga dana Bog stvorio materijalni svijet. Ostaje nam samo da riješimo pitanje: smatra li se novac materijalnim. Mislim, s obzirom na to da kod nas svojevremeno nije bio imovina.

P. S. Jedan dio ovoga pokupila sam iz Zlatne grane, čini mi se, ili negdje kod Junga, nešto iz škole i sa studija, a ostalo je iz hrvatskih medija.
Papa Njofra veli da je novac vražji izmet. Stoga bih zamolila uzoritu kardinalku Neniu Salonitanu da ujedini naše sfinktere u analnoj molitvi za boljitak ovog nesvetog mjesta.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

14 Nov 2016, 11:35

Stitch wrote:Dobar ti je diler. Može broj? :raspa:
Potvrđujem kvalitetu. Što misliš kako bi me inače nagovorili da otvorimo ovakav podforum? :cerek:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

14 Nov 2016, 12:58

Pitala sam proročište. I ono reče:
50 - Fifty
Ting / The Caldron

Fire rises hot and bright from the Wood beneath the sacrificial caldron:
The Superior Person positions himself correctly within the flow of Cosmic forces.

Supreme Accomplishment.

SITUATION ANALYSIS:
Your needs are coming into harmony with the requirements of the Cosmos.
Blending brilliantly with the Dance of Life, you are becoming an actual element of Cosmic Law.
Your goals will now be realized because you no longer cut against the Cosmic grain; you are no longer swimming against the flow of the Tao.
You are acquiring an intuitive sense of what can and cannot be, and aligning your efforts accordingly.
Tako da... vidim vam sreču u kuču. :zecohop:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
Locked