Sanjarica - ovdje tumačimo naše i vaše snove

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

24 Mar 2015, 21:37

sanjala sam da imamo vješticu na faksu. :kava:

kako je ujević napisao, samo[spoiler]što[/spoiler] je san stvarnost :zubo: :facepalm: :rofl:


User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

31 Mar 2015, 16:11

Sanjala sam da povraćam :rofl: Ne sjećam se konteksta, samo ja, eto, rigam dušu. Svašta :rofl:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

31 Mar 2015, 23:22

blue » wrote:Sanjala sam da povraćam :rofl: Ne sjećam se konteksta, samo ja, eto, rigam dušu. Svašta :rofl:
Znam što je to. Ideš Mikyju na tulum garant. To ti je prediktabilni san i spada u sferu paranormalnog.
...
Ako nastavim doći ću do zaključka da si ti Carrie... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

03 May 2015, 12:59

Moj boze, sanjala sam da sam Kapoviceva studentica i da me bari, a meni nije mrsko. :mama:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

03 May 2015, 14:09

Zekoslawa » wrote:Moj boze, sanjala sam da sam Kapoviceva studentica i da me bari, a meni nije mrsko. :mama:
Moraš hitno popit neko fino pifo. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

03 May 2015, 14:15

Zekoslawa » wrote:Moj boze, sanjala sam da sam Kapoviceva studentica i da me bari, a meni nije mrsko. :mama:
I? U čemu je problem?
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

03 May 2015, 15:14

karambol » wrote:
Znam što je to. Ideš Mikyju na tulum garant. To ti je prediktabilni san i spada u sferu paranormalnog.
...
Ako nastavim doći ću do zaključka da si ti Carrie... :zubo:
A Splenda bi onda došla ko Chmarrie... :raspa:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

14 May 2015, 11:32

ja i kad sanjam jednom u 100 godina ne mogu sanjati nista lijepo.
sanjao sam mrtve macke na terasi od naseg stana. bilo ih je 3, mozda je bilo i vise ali za 3 sam siguran. naravno da sam u glupom snu razmisljao kako su dospjele tu i kako da ih se rijesim.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

14 May 2015, 15:08

:rofl:
krenula ti staviti nešto o simbolici brojeva, a onda mi sinulo.

Image

:zubo:


srećom ne sanjam nešto u zadnje vrijeme. ali počelo je buđenje zbog vrućine. :puke:
neki dan pokrila se dekom, ujutro se probudila pregrijana i preznojena.
bijesna ko pas, otuširala se navečer a probudila se ujutro znojna. ogavno godišnje doba tj. ogavna ta dva godišnja doba.
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

14 May 2015, 17:39

:rofl: :rofl: za svaki prst po jedna mtrva macka :zubo:
ni ja ne sanjam cesto a kad sanjam bude neko sranje.

ako imas nesto o simbolici slobodno i to stavi, nikad se ne zna sta se zanimljivo moze saznati :zubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

20 May 2015, 18:38

jednoj frendici sam oprostila pizdunsko ponašanje jer se pokajala kad su nastale nevolje u raju s dečkom zbog kojeg je odjebala prijatelje.
sve je stvar tajminga. dobar je izabrala. s obzirom da sam imala nedavno jednu čistku po pitanju prijateljstva još i ljeto dolazi pa sam slabijeg karaktera jer sam bezvoljna, odlučila sam dati novu priliku. nekako mislim da ću kroz koje vrijeme zažaliti. :facepalm:

sanjala sam nju i štakore kako mi hodaju po sobi.

štakor. glodavac, štetočina. ne treba puno istraživati simboliku. :D
štakori u frazi kad brod tone... :D prevedeno na ljudsko ponašanje, karakter koji samo misli na svoju guzicu.
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

20 May 2015, 19:16

i do kada ce biti takva, dok ponovo ne zavlada raj :zubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

20 May 2015, 23:13

otprilike. ili dok si ne popuni život nečime pa više neće imati vremena. :facepalm:

ali nakon toga nema povratka. kad nekoga pokopam, onda ga pokopam zauvijek.

vrijeme će pokazati. :D
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

28 May 2015, 17:12

Prije par dana sanjala sam da bih trebala nabaviti pastele i bilježiti snove u bojama. Nakon toga sam sanjala čovjeka u narančastom, potom otrovno zelenog guštera, a onda ružičaste fleke na jednom dokumentu. Što bi značile te boje?
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
elma
Posts: 3104
Joined: 02 Feb 2013, 01:33

29 May 2015, 20:50

sanjala sam da me ugrizao pas jer je bio gladan
bilo je jako zastrašujuće. probudila sam se isprepadana
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

02 Jun 2015, 22:09

Leteća » wrote:Prije par dana sanjala sam da bih trebala nabaviti pastele i bilježiti snove u bojama. Nakon toga sam sanjala čovjeka u narančastom, potom otrovno zelenog guštera, a onda ružičaste fleke na jednom dokumentu. Što bi značile te boje?
http://www.dreammoods.com/dreamthemes/colors.htm
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

02 Jun 2015, 22:15

elma » wrote:sanjala sam da me ugrizao pas jer je bio gladan
bilo je jako zastrašujuće. probudila sam se isprepadana
pih, ja sam se neki dan utopila u snu. :raspa:
bio je toliko jebeno stvaran osjećaj kako mi ponestaje zraka, moguće da sam se pokrila preko glave u snu. :zubo:

zašto ne staviš tamo na pdf astrologiju da ti analiziraju? ako imaš volje reci, imam nešto frojdovštine u obliku linkova. :D
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

04 Jul 2015, 17:34

Nekidan sam sanjala Mortisu :eek:
Bas me iznenadilo, ni inace ne sanjam forumase, a nju nisam citala ne pamtim otkad. Prvo smo se dopisivale, a onda smo se stvorile na nekom tulumu u nekoj gadnoj velikoj dvorani. Bila je sva draga i prelijepa :cerek:

Ovim putem je pozdravljam dje god bila :w
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

05 Jul 2015, 00:19

poplava. vidim kroz prozor voda samo što nije došla do moje sobe na katu. ali ovaj put nije prljava, nego lijepe tamne boje. ne znam koje točno boje.
ovo mi je već ne znam koji san u nizu sličnih motiva. čini mi se da me nesvjesni sadržaji preplavljuju.

a opet, moguće da je ovo san koji ima veze sa seksom. osim emocija, voda predstavlja i tjelesne tekućine... :D

undamidore, ovaj topic vapi za tvojom providnošću! :undazec:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

07 Jul 2015, 16:15

opet sam sanjao neke gluposti.
u snu sam zivio u kuci iza koje je neko jezerce koje je u mom dvoristu. neko je dovozio automobile i ubacivao ih u to jezero, sigurno nekih 4-5 automobila su tu bacili. nakon automobila su doveli neke ljude da ih ubiju i bace isto u jezero ali nisu ih ubili jer su vidjeli mene da to posmatram iz sobe :zubo: . tu sam se probudio i ne znam da li su i mene ubili sa njima :mama: :rofl:

sad citam svoj prethodni post na ovoj temi, od tada nisam nista sanjao, moji snovi mi se ne svidjaju. sanjam samo nesto ruzno, nasilje, smrt. ako snovi imaju neke veze sa podsvjescu ne znam sta da pomislim o sebi :zubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

08 Jul 2015, 00:53

dexiću, ovaj san ti je za leći na psihoanalitički kauč. :ckzubo:
sjećaš li se kakva je bila voda u jezeru? auti u kakvom stanju? slupani, novi? nekog detalja u vezi ljudi?

nisam ni ja ništa bolja. zadnje sam sanjala perverziju, nešto u stilu onog kad na iksenu "pacijentica" dođe kod "doktora". :facepalm: :rofl:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

08 Jul 2015, 02:11

Nenia Salonitana » wrote:dexiću, ovaj san ti je za leći na psihoanalitički kauč. :ckzubo:
sta mislis zasto sam se ja "zabrinuo" sta moji snovi predstavljaju :zubo:
sjećaš li se kakva je bila voda u jezeru? auti u kakvom stanju? slupani, novi? nekog detalja u vezi ljudi?
ne sjecam se vode, to je vise bila neka duboka rupa sa vodom nego jezero jer je malo povrsinom bilo ali dovoljno duboko za nekoliko automobila :zubo:. jedan je bio kao oni americki kamioneti (cini mi se prljavo bijele boje da je taj bio) i jedan je bio ono nesto malo za trkanje po nepristupacnom terenu (kako sam ovo objasnio :facepalm: ). bili su u voznom stanju jer su sami ulazili u vodu malom brzinom. ljudi su bili u tamnom ili crnom, samo jednom od njih sam primjetio lice (tog koji je mene vidio :zubo: ) da ga sretnem mogao bih prepoznati covjeka :rofl:
nisam ni ja ništa bolja. zadnje sam sanjala perverziju, nešto u stilu onog kad na iksenu "pacijentica" dođe kod "doktora". :facepalm: :rofl:
tvoj san je bolji od mog :rofl:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

08 Jul 2015, 14:40

Nenia Salonitana » wrote:poplava. vidim kroz prozor voda samo što nije došla do moje sobe na katu. ali ovaj put nije prljava, nego lijepe tamne boje. ne znam koje točno boje.
ovo mi je već ne znam koji san u nizu sličnih motiva. čini mi se da me nesvjesni sadržaji preplavljuju.

a opet, moguće da je ovo san koji ima veze sa seksom. osim emocija, voda predstavlja i tjelesne tekućine... :D

undamidore, ovaj topic vapi za tvojom providnošću! :undazec:
Ajme... ja imam drugi problem. Stalno sanjam da sam negdje na moru, blizu vode i nikako da se okupam. Ili je prehladno, ili je pretoplo ili nikako da skinem odjeću sa sebe.

Sinoć sam popizdila i ušla u lucidni san da se barem tako malo osvježim.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

08 Jul 2015, 20:04

Manje piti prije spavanja. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
Post Reply