Sanjarica - ovdje tumačimo naše i vaše snove

Znanost kakvu u potaji priželjkujete
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

08 Jul 2015, 21:06

Ne pomaže. Probat ću više pit.


Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Jul 2015, 21:09

A ja sad satra bocu ledene -vode ;)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

09 Jul 2015, 00:57

Leteća » wrote:
Ajme... ja imam drugi problem. Stalno sanjam da sam negdje na moru, blizu vode i nikako da se okupam. Ili je prehladno, ili je pretoplo ili nikako da skinem odjeću sa sebe.

Sinoć sam popizdila i ušla u lucidni san da se barem tako malo osvježim.
:rofl:

meni su horor snovi u kojima sam znala da sanjam ali se nisam mogla probuditi. gore od najgore noćne more. tako da se ne usudim astralno putovati, iako ne bi imala ništa protiv da se malo dulje i redovitije zabavljam u snovima poput onog od neki dan :ckzubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

09 Jul 2015, 01:45

dexter » wrote:
sta mislis zasto sam se ja "zabrinuo" sta moji snovi predstavljaju :zubo:


ne sjecam se vode, to je vise bila neka duboka rupa sa vodom nego jezero jer je malo povrsinom bilo ali dovoljno duboko za nekoliko automobila :zubo:. jedan je bio kao oni americki kamioneti (cini mi se prljavo bijele boje da je taj bio) i jedan je bio ono nesto malo za trkanje po nepristupacnom terenu (kako sam ovo objasnio :facepalm: ). bili su u voznom stanju jer su sami ulazili u vodu malom brzinom. ljudi su bili u tamnom ili crnom, samo jednom od njih sam primjetio lice (tog koji je mene vidio :zubo: ) da ga sretnem mogao bih prepoznati covjeka :rofl:



tvoj san je bolji od mog :rofl:
jezerce/rupa s vodom je stajaćica. to može značiti da ti se gomilaju emocije, trpaš, trpaš i trpaš u to jezerce pa... dokle stane. :D
pozabavi se malo više onime što osjećaš, nemoj zadržavati u sebi, gledaj da barem dio toga "izbaciš" iz sebe i preradiš, odradiš ili što već ti je potrebno.

auto u snu predstavlja način na koji putujemo kroz život. tvoji auti u snu su bili bez vozača(osjećaj manjka kontrole nad vlastitim životom) i bezglavo se strmopizdili u jezerce. mala brzina- osjećaj sporog napretka u životu. auto koji ulazi u vodu predstavlja emocionalno putovanje. mislim da osjećaš tugu ili žaljenje zbog možda u ovom trenu nekih napuštenih ciljeva ili ambicija jer je situacija takva kakva je.

ovo s ljudima je malo zeznuto, jer se ljudi u snu mogu tumačiti kao dijelovi tvoje osobnosti. koliko njih su doveli da ih ubiju? žene, djeca, mlađi, stariji? sjećaš li se ikakvog detalja o tim ljudima ili tvog dojma o njima?
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

09 Jul 2015, 05:08

ja sam po pitanju emocija i mnogo cega u nekom sandby stanju. valjda ce stati jos u to jezero. :zubo: u pravu si za ovo sa manjkom kontrole nad vlastitim zivotom, i za ciljeve i ambicije. ostao mi je samo jedan cilj od kog necu odustati nikada, a sa njim bi i neki drugi mozda se ostvarivali.

ne znam kakvi su bili ni koliko ih je bilo, samo tog jednog "ubice" se sjecam. :D

znam samo da sam osjecao da mi se ne svidja to sto vidim, ni sa autima ni ljudima, i da ne treba da me vide. jebiga nisam uspio u tome :zubo:
karambol wrote:Manje piti prije spavanja. :zubo:
piti cega? :misli:
ako mislis na alkohol nisam pio nista dugo. mozda bih trebao poceti onda. :zubo:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

09 Jul 2015, 11:25

Nenia Salonitana » wrote:
:rofl:

meni su horor snovi u kojima sam znala da sanjam ali se nisam mogla probuditi. gore od najgore noćne more. tako da se ne usudim astralno putovati, iako ne bi imala ništa protiv da se malo dulje i redovitije zabavljam u snovima poput onog od neki dan :ckzubo:
Pa nemoj se pokušavati probuditi nego probaj letjeti ili neznamkaj.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

10 Jul 2015, 08:34

Ili skrši svoje neprijatelje i uživaj u leleku njihovih žena!
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

10 Jul 2015, 13:29

Nisam ja, ali netko drugi me je sanjao kako trošim petnaestogodišnjake. I sad mi baš u firmu došli neki studentići, ne izgledaju ni dana starije od šesnaest i pol. Kaj da radim, kaj?

:gaah:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

10 Jul 2015, 14:28

Leteća » wrote:Nisam ja, ali netko drugi me je sanjao kako trošim petnaestogodišnjake. I sad mi baš u firmu došli neki studentići, ne izgledaju ni dana starije od šesnaest i pol. Kaj da radim, kaj?

:gaah:
A niš se tu ne može...očito da je san bio prediktabilan. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Jul 2015, 14:44

Leteća » wrote:Nisam ja, ali netko drugi me je sanjao kako trošim petnaestogodišnjake. I sad mi baš u firmu došli neki studentići, ne izgledaju ni dana starije od šesnaest i pol. Kaj da radim, kaj?

:gaah:
Pricekaj da malo porastu ;)
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

10 Jul 2015, 14:47

Mislim da hoću. Ni zelene paradajze ne jedem. :zubo:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

10 Jul 2015, 14:49

Leteća » wrote:Mislim da hoću. Ni zelene paradajze ne jedem. :zubo:
Doduse i o'ti zeleni iskustvom postaju zreliji ;)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

10 Jul 2015, 14:50

miky0 » wrote:
Doduse i o'ti zeleni iskustvom postaju zreliji ;)
Iskusni paradajzi... :rofl:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

10 Jul 2015, 22:32

Leteća » wrote:Mislim da hoću. Ni zelene paradajze ne jedem. :zubo:
Ni pohane? :mig:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

11 Jul 2015, 13:17

Iskusne zelene rajčice... zvuči kao nešto što bi Mile Kekin tražio u videoteci.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

12 Jul 2015, 09:58

Ne, on bi tražil razlohane zelene jebačice...
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

13 Jul 2015, 22:03

Leteća » wrote: Pa nemoj se pokušavati probuditi nego probaj letjeti ili neznamkaj.
O da :S jednom sam dobila taj savjet, nije mi se činilo moguće primijeniti taj savjet u snu, ali onda jednom jesam :cerek: od tada - wheeeee :lux:

Ja bi lijepe snove :tuzni:
Moji su glupi ili loši. Dobro, uglavnom su bezvezni, pa s obzirom koliko mogu bit loši, ipak biram bezvezne :cheer:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

22 Aug 2015, 15:50

prije par dana tarantula u mom snu. i to žuto-crna, lijepa. u snu sam se sjetila činjenice kako su najotrovnije životinje često lijepe. kao one male slatke žabice u zoo, jedva malo od centimetra veće, lijepe čiste, jarke zelene i žute boje kakve ni u desigualu ne možeš naći. tako male a otrova u njima dovoljno da pobiju jedno omanje selo. :rofl:


noćas sam sanjala onu frendicu što mi je prije nekog vremena u snu šetala po sobi sa štakorima. bile smo negdje. ona je jako ožednjela i odlučila ući u kafić gdje se skupljaju krimosi i mafijaši. ja sam ušla za njom, jer nisam htjela da sama uđe na takvo mjesto.
tamo sam vidjela čovjeka koji je britvu pokušao sakriti. neprimjetno sam se išuljala van. on je došao za mnom i malo me priklao. :rofl:
njoj nije bilo ništa.
poslije mi je frendica rekla da sam si sama kriva što mi se to dogodilo. ja sam joj rekla, išla sam tamo zbog tebe iako ni 5 minuta dalje našle bi neko normalno mjesto.

izgleda da mi podsvijest nema namjeru prestati dosađivati sve dok ne prestanem biti šupendara u tom odnosčiću. :D
imaju englezi zgodan izraz za takve poput nje, a fair-weather friend. :D
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

22 Aug 2015, 17:24

Jel ona onak, malo sitnije građe? Za tebe znam da si debela pa sigurno nisi tarantula. :kava:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

22 Aug 2015, 20:51

ona je još deblja od mene.
prvo pravilo kod prijateljevanja, biraj deblje i ružnije frendice od sebe! :mudri:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

22 Aug 2015, 22:59

Nenia Salonitana » wrote:ona je još deblja od mene.
prvo pravilo kod prijateljevanja, biraj deblje i ružnije frendice od sebe! :mudri:
:rofl: :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

25 Aug 2015, 14:34

ustajem po noći i odlazim do kupaonice.
vidim nekakve smeđe fleke na podu kupaonice. začudim se, redovito peremo podove, od kud sada to.
tragovi idu od wc školjke do bideTa.
natjerali su nas da ih primimo pod svoj krov.
budim se u paralizirajućem strahu.






:zubo: :rofl:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Aug 2015, 18:05

...pa kad me tenk kroz tranšeju zaganj'o...:facepalm:...jeb'o on gusjenicu svoju, kako je samo mog'o unić u nju, a široka je tek metar. Nema tu...valja bježat'...bilo široko bilo usko...a i ono blato, kišu ti jebem, sve dozavrat, ni dihat nemereš kako treba, al' neka, samo da se nekako propnem na grudobran...pa će me lijepo stara smirit' što izasna skačem uza zid po krevetu.
Uf... :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

25 Aug 2015, 18:33

Još uvijek flešbekovi od rata, Adise? :(
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

26 Aug 2015, 01:06

haram » wrote:Još uvijek flešbekovi od rata, Adise? :(
Znaš šta? Jedino se ovog sna i sjećam. :brukica:
A ne sanjam od cca. 2002. Baš čudno...:misli:...al' kogajebe... :zubo:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Post Reply