Horoskop, gatanje i slične stvari :)

Znanost kakvu u potaji priželjkujete

Moderators: Marsovac7, Tikamoon, Wikiceha

Stitch
Experiment 626
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Post by Stitch »

Meni bi trebalo malo te sposobnosti. Što sam god pokrenuo - udrugu, firmu, kulturni centar u Zagrebu - gomila mi brige i probleme. I zadužnice, njih ne treba zaboraviti, mogle bi me u Remetinec spremiti. Ako prije toga ne zaglavim na Mirogoju.

Lako stječem samo kilograme. Za dijetu doduše ne marim, 2000 kalorija mogu izgubiti jedino kad mi ispadne burek. :rolleyes:

Potpisi su za budale.
Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Kad smo već kod kluba, stavit ću dvije-tri fotke. Prije nego što ga zbog korone zatvorim.

Image

Image

Image

Image

Potpisi su za budale.
Tikamoon
Neš jebat!
Been thanked: 11 times

Post by Tikamoon »

Kako je divan :cerek:
Što je stvarno propao radi korone? Mislim, ljudi ne dolaze, slabo dolaze ili što? Ma grozno je to sve, samo me nanervira ispočetka.

Jesi li možda pogledao što ti zvijezde kažu po pitanju kluba? :nogica:

Um postaje monstrum kad je tvoj vladar, a anđeo kada je tvoj sluga.
Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Tikamoon wrote:
18 Nov 2020, 13:34
Kako je divan :cerek:
Što je stvarno propao radi korone? Mislim, ljudi ne dolaze, slabo dolaze ili što? Ma grozno je to sve, samo me nanervira ispočetka.
Ma dolaze oni, čak smo prilično poznati i vole nas, ali troškovi su nam golemi i ne možemo se pokriti uz tolika ograničenja. Da ne govorim o koncertima, izložbama, predstavljanjima knjiga i sajmovima. To nam je srž, a takvo što ne prolazi bez publike. :/
Tikamoon wrote:
18 Nov 2020, 13:34
Jesi li možda pogledao što ti zvijezde kažu po pitanju kluba? :nogica:
Poslom se minimalno bavim, ne smijem se živcirati. To mi je strogo zabranjeno. Klub vode partneri. Što se rjeđe čujemo, bolje se osjećam. :D

Potpisi su za budale.
scarletlemur
atomski zdesna!
Been thanked: 3 times

Post by scarletlemur »

Hm, izgleda odlično, ali :cerek:
...zar se ne bi mogla napraviti neka platforma koja bi live prenosila koncerte/promocije/radionice/izložbe/predavanja itd, a kojima bi svatko od nas mogao pristupiti iz udobnosti svoga doma uz neku simboličnu cijenu 'ulaznice'? I još dostavom poručiti piće...uz potpisanu knjigu say

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Mogla bi se, naravno, ali to košta. Prijenos, oprema, serveri, ostala infrastruktura... Cijene su bajoslovne, a profit u odnosu na to simboličan. Dodaš li tomu činjenicu da plaćanje internetskih sadržaja nije uobičajena hrvatska praksa, brzo ćeš shvatiti zašto smo od toga odustali.

K tomu, džez, rokenrol i ostala moderna glazba bolji su kad ih neposredno doživiš. I izvođačima i publici. Interakcija je poticajna, bez toga je sve sterilno.

Potpisi su za budale.
Tikamoon
Neš jebat!

Post by Tikamoon »

Uh, oh... Baš mi krivo bude :tuzni:
Ne znam ni što pametno reći, nema tu neke velike utjehe.
Dobro je da nisi u tome puno :nogica:

A reci mi, što zvijezde kažu za globalnu situaciju sljedeće godine? :kokice: :nogica:

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Početkom godine mogla bi biti prilično zbunjena i nesigurna kojim putem krenuti, ali to su sve ostatci nesretne 2020. Strpi se, proći će, pogotovo što ti je materijalno dobro aspektirano sve do početka ljeta. No nemoj ništa korjenito mijenjati, za to pričekaj jesen. Mlati pare i uživaj.

I ne opterećuj se onim što je bilo. Krajnje je vrijeme da neke stvari pustiš. Dedlajn ti je blizu. Ako to ne napraviš za dva-tri mjeseca, poslije ćeš se samo mučiti, bez ikakve potrebe.

Potpisi su za budale.
Tikamoon
Neš jebat!

Post by Tikamoon »

Oh, pa ti si meni pogledao :o Hvala :D al ja sam mislila kakva će biti globalna situacija, u svijetu :D

I inače, makar je ova godina generalno loša, meni je na osobnom nivou poprilično dobra. Pogotovo sad druga polovica godine. Kuc kuc u drvo.

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Tikamoon wrote:
18 Nov 2020, 16:32
Oh, pa ti si meni pogledao :o Hvala :D al ja sam mislila kakva će biti globalna situacija, u svijetu :D
To ćeš vidjeti na naslovnicama, što ću ti ja. :D

Potpisi su za budale.
Wikiceha
Gremlin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Post by Wikiceha »

Lijepo izgleda
Šteta...

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Hah, ni forum ne radi bolje. Mogao bih jednim udarcem dvije muhe srediti. Napravit ću tamo oproštajni dernek trkeljaša. :rofl:

Potpisi su za budale.
Wikiceha
Gremlin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Post by Wikiceha »

Odlazak u vječne poljane :zubo: