Horoskop, gatanje i slične stvari :)

Znanost kakvu u potaji priželjkujete

Moderators: Marsovac7, Tikamoon, Wikiceha

Stitch
Experiment 626
Has thanked: 19 times
Been thanked: 10 times

Post by Stitch »

scarletlemur wrote:
01 Oct 2020, 09:45
To bi značilo da sam ja iduća na redu, jel da da da :lux:
(kako je pravilno - je l' da da da :misli: )

Ako ti se ne da, mene i ne moraš ispisivati, brzinska analiza na idućim kremšnitama bit će sasvim dovoljna :)
Raspisat ću sve, ne boj se. Volim komentare. A na kremšnite ćemo kad auto sredim - mogao bih to idući tjedan riješiti, ne treba mi trenutačno. Rijetko ga palim, možda je to posrijedi. :(

Što se pravopisa tiče, pišem jelda. Ne držim se tekućih pravila o sastavljenom i rastavljenom pisanju, imam svoja. Ako se sastavljanjem ne dobiva drukčiji smisao i nova vrsta riječi, pišem ih rastavljeno. Primjerice, na posljetku znači jedno te isto bilježila to rastavljeno ili sastavljeno, zato nema razloga za spajanje. No prilozi napamet i nažalost razlikuju se od akuzativnih sintagmi na pamet (pasti) ili na žalost (okrenuti). :mudri:

Potpisi su za budale.

AliceInMess
Been thanked: 1 time

Post by AliceInMess »

Hvala Stitchu :grli:
Vidim se u velikoj vecini napisanog, malo kasnije cu imati vise vremena pa cu fokusirano prokomentirati sve :D

Lemurkice, i ja bih rado na kremsnite s vama, ali ovaj put je sve ispalo nekako naopako. Priicat cu ti :kiss:

Stitch
Experiment 626
Has thanked: 19 times
Been thanked: 10 times

Post by Stitch »

AliceInMess wrote:
05 Oct 2020, 16:10
Hvala Stitchu :grli:
Vidim se u velikoj vecini napisanog, malo kasnije cu imati vise vremena pa cu fokusirano prokomentirati sve :D
Nije to sve, ali samo ti raspali. U idućem nastavku imamo Veneru u Raku, Mars, Jupiter i Saturn u Djevici, s tim da su prva dva planeta u konjunkciji, te Uran, Neptun i Pluton u Škorpionu, Strijelcu i Vagi, što stvara zanimljive aspekte. Zrak i voda dominiraju u tvom horoskopu, što donosi - maglu. :D
Potpisi su za budale.

Wikiceha
Gremlin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Post by Wikiceha »

A dobro, magla ima svojih prednosti :cerek: