Horoskop, gatanje i slične stvari :)

Znanost kakvu u potaji priželjkujete

Moderators: Marsovac7, Tikamoon, Wikiceha

Wikiceha
Gremlin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Post by Wikiceha »

Tikamoon wrote:
20 Aug 2020, 17:49
Što nam daje Venera u Lavu? :kokice:
Šalić kaže :)

Spontanost i darežljivost
Traženje Posebne/og

Stitch
Experiment 626
Has thanked: 19 times
Been thanked: 10 times

Post by Stitch »

scarletlemur wrote:
20 Aug 2020, 20:23
Avantura je (svjesna) odluka za kakvu volje, energije nit, neimam.
Pa dobro, jasno je da ništa ne možeš natočiti u punu čašu. Ako kažeš da si sretna, nećeš srljati u avanturu. To je rezervirano za samce. Opet, možda će ti ta mogućnost zagolicati maštu i pogladiti ego, što je dovoljno da napuniš baterije i u trenutačnu vezu uložiš više energije. Zadovoljnija osoba bolje zrači, tako je u svemu. Uspjeh na poslu može te motivirati za druge stvari. Uspjeh u ljubavi također. Zato ne bih rekao da ćeš išta izgubiti, dapače.
Potpisi su za budale.

scarletlemur

Post by scarletlemur »

Na f.hr se - bacih oko- vodi rasprava oko 'in vivo' ili forum-medij upoznavanja.
Živi prikazi me odavno ne zanimaju, no forum-portreti, lišeni vizualne dimenzije, al zato interesantni u izrazu...nerijetko učine da zarobljena unutar optičke varke ostanem.
Neki su, primjerice, pod prstima tipkovnice, oh, renesansno 'božanstveni', a uživo - čista 'komedija'. Ili...epic fail, tragedija točnije.

Doduše, jedan jedini forumaš odstupa od rečenog 'pravila', što i potvrđuje svojim nick-identitetom: the ONE

Što sam ono htjela reći? A, da!
No 'avantura' for me.
Al vi ostali, slobodno, ožežite!

Također, ne razumijem uzročno-posljedičnu vezu između flerta i ulaganja extra truda u postojeću vezu. Mišljah da je do intrinzičnih motiva a ne do 'sa strane' - poticaja

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

scarletlemur wrote:
21 Aug 2020, 14:02
Također, ne razumijem uzročno-posljedičnu vezu između flerta i ulaganja extra truda u postojeću vezu. Mišljah da je do intrinzičnih motiva a ne do 'sa strane' - poticaja
Najčešće jest. No ako malo očijukanja pomogne da popraviš sliku o sebi, da otkopaš ono što je svakodnevni život zakopao, moglo bi se reći da je flert koristan, pogotovo ako znaš mjeru i granice. Svijest da komu drugome izgledaš lijepo, erotski privlačno i uzbudljivo povećava ti samopouzdanje, nemoj reći da nije tako. Ako nekom muškarcu djeluješ izazovno i poželjno, to će ti vjerojatno goditi. U većini slučajeva jest tako, ne govorim o dosadnjakovićima i predatorima. A budeš li se osjećala dobro u svojoj koži, sva je prilika da će se to pretočiti i u odnos koji imaš, ma koliko dugotrajan i predvidiv bio.

Kad smo već kod toga, sadašnji ti je i bivši, već ste neko vrijeme skupa, poznajete se. Misliš da ne trebate razne poticaje? Pritom ne mislim isključivo na konkretne stvari, na ostvarenje, nego na maštu i činjenicu da seks počinje u glavi.
Potpisi su za budale.

scarletlemur

Post by scarletlemur »

Baš si me nasmijao.
Ali!!!- moram to reći- dojam koji ostavljam je većma takav da ljudima idem na 'onu stvar' - il koji drugi vitalni organ. Žene me, u pravilu, ne vole, a slijedi ih i ne-mali broj 'muškaraca' kojima moja err muškost nikako ne prija, pače, temeljito im je odbojna- što zbog moje (već opjevane) nakurčenosti, što zbog činjenice da je moja ne-ovisnost i/ili uspješnost trn u oku mnogih.
I tako... na objekt ne-svediva, kompleksno konfliktna, ali s pokrićem umišljena i nimalo šarmantna - definitivno nisam na meti pustolovnih zavodljivaca . Da se razumijemo, savršeno mi odgovara da tako bude inače BiH izmanipulirala situaciju- opet u svoju korist. Win-win :lux:

A na ovo drugo - sadašnji a bivši- mogu samo reći da sam probala svašta i izabrala što mi najvalja :love:

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Tikamoon
Been thanked: 11 times

Post by Tikamoon »

Stič, nemoj stati :D

Vjerujem da svi dolazimo škicnuti temu :D
Um postaje monstrum kad je tvoj vladar, a anđeo kada je tvoj sluga.

Wikiceha
Gremlin

Post by Wikiceha »

:zmaj: :D
A i iak se svi znamo, zanima nas i za druge :D

AliceInMess
Been thanked: 1 time

Post by AliceInMess »

Ne vidim svoj horoskop. A nije da ne skicnem :o

Wikiceha
Gremlin

Post by Wikiceha »

Ima još zanimljivog štiva,da :five:

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

AliceInMess wrote:
13 Sep 2020, 10:09
Ne vidim svoj horoskop. A nije da ne skicnem :o
Kad to? :D

Uvijek sam ovdje, i vidim sve. Od mene se ne možeš sakriti. :cerek:
Potpisi su za budale.

AliceInMess

Post by AliceInMess »

Stitch wrote:
14 Sep 2020, 09:38
Kad to? :D

Uvijek sam ovdje, i vidim sve. Od mene se ne možeš sakriti. :cerek:
Znam, znam :angel:
A ti vjerojatno znas da se Lassie uvijek na kraju vrati tamo gdje joj je lijepo :raspa:

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Samo ti dođi. Počet ću za vikend, najvjerojatnije. Još imam nekog posla pa na forum(e) ne stignem. Prva si. ;)
Potpisi su za budale.

AliceInMess

Post by AliceInMess »

Ma sve ok. Kad god bude - sigurna sam da ce biti bas u pravom trenutku :D

scarletlemur

Post by scarletlemur »

Prošle godine u 3.mjesecu sam si sjebala koljeno i općenito sam bila loše sa zdravljem pa sam - u bolovima/bunilu/nemoći- posegnula za nekim jezivim horoskop opravdanjem iznenadnih i nenadanih pratećih boleština. Sve žene su, dakako, stajale u stičevom redu- na začelje kolone koje sam se i ja svrstala.
I pazi!!!! -godinu iPo ništa mi čoek nije reko, osim da ću suprotnom spolu - vaka naka... nikakva, bar nekakva biti od 6.9. na ovamo.
Tako da....sačekaj ba, sa'će on, samo što nije :cerek:

:grli:

AliceInMess

Post by AliceInMess »

Da, cini mi se da si ti u redu bila odmah iza mene :D Ali mene su moji Englezi naucili da su redovi sasvim okej, pa sam se naucila na sve strpljivo cekati :kiss:

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

A što da vam velim, drage moje dame, već dvije i pol godine opijate pijem, drukčije ne mogu sjediti i raditi. Snagu i tablete moram rasporediti tako da najprije posao obavim. Ako poslije ostanem za kompjutorom, teško mi se koncentrirati. Em me boli, em me kriza pere; najbolje mi onda leći i pričekati novi dan. Čim svane, zveknem dvije tablete, da uopće mogu ustati. Šest do osam sati budem miran, a zatim počinje frka. Tako mi je svaki dan. S tim da se malo-malo skidam s opijata, jer više ne djeluju. Dođem do doze od koje mi srce može stati. Onda proživim tjedan dana pakla, tresem se kao šiba, nisam ni za što. Samo spavam, u groznici.

Kad mi krajem 2023. godine liječnici vele da sam čist od karcinoma, pobrinut ću se za to. Dotad - jebe mi se. Ne pada mi na pamet trpjeti bol. A nema razloga da štedim bubrege i jetru ako se to govno vrati pa me opet izrežu kao komad slanine. Takva je otprilike situacija.
Potpisi su za budale.

scarletlemur

Post by scarletlemur »

Čekaj, jel se ti to nama kao nešto opravdavaš?
Onako na prvu - i kad već skoncentrirani smo na prioritete&ciljeve- rekla BiH da je tvoje zdravlje neuporedivo važnije od horoskop-zvjezdane JDS prognoze.
Nego, reci ti nama, oćeš li doć na druženje pa da nam- i bez astrologije- predviđanja ispuniš?

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Redovito dolazim na druženja. Mogu i ženu dofurati. Ako nemaš skrivenih namjera. :D
Potpisi su za budale.

scarletlemur

Post by scarletlemur »

Skrivenih namjera s tvojom ženom? :cerek: A šit, sad si mi pokvario raspoloženje i uništio koncepciju :B

Edit: kako si ti s vremenom? Kad bi vama pasalo?

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Navečer. Ne prije sedam-osam. To je zbog nje, ja sam rizična skupina i radim kod kuće. Ako izađem, idem doktorici, u ljekarnu ili u poznatu kliniku na Črnomercu. Ali ne beri brigu, uvijek sam spreman riskirati za dobro druženje. :D

Doduše, zabranili su mi piti, alkohol nisam taknuo negdje od lipnja 2018. Zapalim džoint tu i tamo, s vrlo malo duhana. Kirurzi vele da smijem, kao, neću ja puno toga popušiti. Nemaju pojma. Bolje trava nego tablete. Jedino što djelovanje nije isto. Tramadol i tapentadol, to je svemirski brod. :cerek:
Potpisi su za budale.

AliceInMess

Post by AliceInMess »

Sad vidim tu nekakve planove :p Ja sam jos na moru, dolazim u Zg iduci petak i jos 10 dana sam u Zg. Pa ako se nesto potrefi - :raspa:

Marsovac7
Svemirka
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Post by Marsovac7 »

Hocemo li onda pricekati da se Alice vrati? Nisam ni ja najsretnija s ovim cetvrtkom jer imam nesto do 20h i ne bih mogla prije 21 stici u Samobor.
Wow, postala sam moderatorica. :)

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Prebacite se na Turizam, lijepo molim. Nema smisla dogovarati se na dvjema temama. A ova i nije za chat.
Potpisi su za budale.