Horoskop, gatanje i slične stvari :)

Znanost kakvu u potaji priželjkujete

Moderators: Marsovac7, Tikamoon, Wikiceha

Stitch
Experiment 626
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times

Post by Stitch »

Stitch wrote:
13 Jun 2020, 00:33
Noćas ću dopisati štogod. Dok čekam da se bekapiraju serveri. ;)
Umoran sam, morat ću to planet po planet...

Mars u Raku, gdje je u padu, smješten u šestoj kući ističe osjetljivost, sklonost čestim promjenama raspoloženja. Emotivna frustriranost uzrokuje obiteljske svađe i poremećene odnose. Dobra je stvar što je to Mars orijentiran na stjecanje, hladnokrvan i odlučan u presudnim trenucima. Umjetnost i razne tehničke novotarije područja su koja te posebno zanimaju, ali čime se god bavila, radit ćeš potpuno neovisno, nespremna na žrtvovanje vlastitih stavova.

Seksualno, rafinirana si, senzualna, mogla bi čak pretjerivati u životnim zadovoljstvima. Zato trebaš razvijati samokontrolu kako bi smanjila naglost i indiskreciju koje bi iz toga mogle proizaći. Kvadrat s Mjesecom govori o određenoj netolerantnosti, silovitosti i sarkastičnosti zbog kojih bi te ljudi mogli ostavljati. Kako ne bi postala usamljena i gorka, nemoj od drugih previše zahtijevati. Ne kažem da trebaš susprezati bijes i ljutnju, to je također loše, no ti si uvijek u nekoj vrsti emotivne krize, to je jednostavno tako. Razvijanje svijesti o tome, kontroliranje tih aspekata, bio bi krajnje mudar potez. Pogotovo što te krasi beskrajna energija, brda bi mogla pomicati ako je valjano usmjeriš. Zato je nemoj trošiti na gluposti.

Šesta kuća, kuća Djevice, upravo potvrđuje tu energičnost; i mentalno i tjelesno možeš jako vrijedno raditi, do granice pucanja, zbog čega okolina s pravom tvrdi da te teško pratiti. Jesi vitalna, ali pazi da se ne razboliš, pogotovo što će i suradnici cijeniti ako malo smanjiš tempo – poboljšat će ti to odnose na poslu. Bavi se nekim sportom, tako ćeš se najlakše ispucati. ;)

Potpisi su za budale.

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Kao što rekoh... :D

Jupiter u Blizancima u četvrtoj kući govori o originalnosti, širokim vidicima i sposobnosti za diplomaciju. Iako si u osnovi vedra i sklona zabavi, temperament ti je neočekivano silovit. Imaš mnogo talenata, samouka si, nemirna i mozak ti uvijek radi, spreman za svaku mogućnost. Taj položaj može rezultirati i odvojenošću od djece ili rastavom braka. Jupiter je ovdje u egzilu i umjesto unutarnjeg rasta donosi napetost koju treba kontrolirati jer se osobi može obiti o glavu.

Obitelj ti je važna, odana si joj, i to je okružje u kojem puniš baterije. Kako si po prirodi otvorena i darežljiva, bitno ti je bogatstvo u kojem ćeš živjeti, udobnost i luksuz. Ideal ti je velika kuća na vrhu brda jer osim skupe i ugodne okoline voliš i prirodu.

Konjunkcija sa Suncem iznimno je povoljan aspekt; govori o uspjehu, darežljivosti, sreći i uživanju u životu, što može dovesti do velikih ostvarenja. Donosi entuzijazam i optimizam, ali i neumjerenost koja može rezultirati zdravstvenim problemima. Nisi pretjerano ambiciozna, ali voliš priznanja za napore koje ulažeš. Čime se god bavila, bitno je da pronađeš ono što će stimulirati tvoju maštu. :)

Nastojat ću ostatak napisati odjednom, obećavam. Sad doista ne mogu. :angeleye:
Potpisi su za budale.

Tikamoon
Been thanked: 11 times

Post by Tikamoon »

Vau, zanimljivo :)
Um postaje monstrum kad je tvoj vladar, a anđeo kada je tvoj sluga.

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Valjda će i Kali tako misliti. Nisam ja kriv što su joj Mars i Jupiter loše smješteni. :D

Jupiter doduše ima još jedan pozitivan aspekt, trigon s Mjesecom, što znači da je dobre naravi, spremna pomoći drugima, da ima mnogo prijatelja... To bi moglo pomoći u rješavanju problema vezanih uz devetu i dvanaestu kuću odnosno veze i unutarnje ja. Ali naglasak sam stavio na negativno zato što je vrijedna toga da živi bez napetosti prouzročenih duševnim dilemama. Zdrav razum razvijen joj je do maksimuma, isto kao i intelekt. Nema razloga da se spotiče o banalnosti. :)
Potpisi su za budale.

Wikiceha
Gremlin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Post by Wikiceha »

Meni se čini da si je super opisao :top:
Onak, bistra & britka :)

Kali89

Post by Kali89 »

Stitch wrote:Umoran sam, morat ću to planet po planet...

Mars u Raku, gdje je u padu, smješten u šestoj kući ističe osjetljivost, sklonost čestim promjenama raspoloženja. Emotivna frustriranost uzrokuje obiteljske svađe i poremećene odnose. Dobra je stvar što je to Mars orijentiran na stjecanje, hladnokrvan i odlučan u presudnim trenucima. Umjetnost i razne tehničke novotarije područja su koja te posebno zanimaju, ali čime se god bavila, radit ćeš potpuno neovisno, nespremna na žrtvovanje vlastitih stavova.

Seksualno, rafinirana si, senzualna, mogla bi čak pretjerivati u životnim zadovoljstvima. Zato trebaš razvijati samokontrolu kako bi smanjila naglost i indiskreciju koje bi iz toga mogle proizaći. Kvadrat s Mjesecom govori o određenoj netolerantnosti, silovitosti i sarkastičnosti zbog kojih bi te ljudi mogli ostavljati. Kako ne bi postala usamljena i gorka, nemoj od drugih previše zahtijevati. Ne kažem da trebaš susprezati bijes i ljutnju, to je također loše, no ti si uvijek u nekoj vrsti emotivne krize, to je jednostavno tako. Razvijanje svijesti o tome, kontroliranje tih aspekata, bio bi krajnje mudar potez. Pogotovo što te krasi beskrajna energija, brda bi mogla pomicati ako je valjano usmjeriš. Zato je nemoj trošiti na gluposti.

Šesta kuća, kuća Djevice, upravo potvrđuje tu energičnost; i mentalno i tjelesno možeš jako vrijedno raditi, do granice pucanja, zbog čega okolina s pravom tvrdi da te teško pratiti. Jesi vitalna, ali pazi da se ne razboliš, pogotovo što će i suradnici cijeniti ako malo smanjiš tempo – poboljšat će ti to odnose na poslu. Bavi se nekim sportom, tako ćeš se najlakše ispucati. ;)
Haha Stitch, u potpunosti si me procitao sto se Marsa u Raku tice. Cmizdravost me kod sebe i najvise iritira, no upravo me realno sagledavanje situacije i racionalizacija izvlace iz toga. :D Nespremnost da zrtvujem vlastite stavove cesto mi budu tumaceni kao tvrdoglavost, a u rijetkim slucajevima i kao bahatost, no ne zamaram se puno time.

Znam pucati i ima naglosti u meni, to je istina. To je valjda nesto sto sam nasljedila od tate, od mame nisam sigurno. :zubo: Netolerantna sam prema nepostenju i ugnjetavanje slabijih. Tu naglo reagiram, dok se za sve ostalo, pa i na glupost, vec nekako kontroliram. :D Istina je da ne kotiram bas dobro kod ljudi koji su i sami cmizdravi i osjetljivi. Npr. Strpljivo saslusam i dam konkretne savjete, no ako mi po n-ti put dodju s istom pricom onda znam biti sarkasticna, s ciljem da se trgnu. Ne mozes pomoc nekome ako si taj sam ne zeli pomoc i samo kuka.

Emotivne krize - ima li to veze s prevelikim razmisljanjem kad je sve objektivno u redu, no ja ipak razmisljam da to nije stvarno, vec da mi ipak nekakav problem izmice? XD Cesto sam znala detektirati banalnosti, srecom pa to vise ne radim. :zubo:

Djevica, sesta kuca - istina je. Nikad mi nije dosadno, ali stalno moram nesto raditi. Ako nista drugo, odradit cu poslove unaprijed ili cu si vec nesto zadati. :zubo:

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk

Kali89

Post by Kali89 »

Stitch wrote:Kao što rekoh... :D

Jupiter u Blizancima u četvrtoj kući govori o originalnosti, širokim vidicima i sposobnosti za diplomaciju. Iako si u osnovi vedra i sklona zabavi, temperament ti je neočekivano silovit. Imaš mnogo talenata, samouka si, nemirna i mozak ti uvijek radi, spreman za svaku mogućnost. Taj položaj može rezultirati i odvojenošću od djece ili rastavom braka. Jupiter je ovdje u egzilu i umjesto unutarnjeg rasta donosi napetost koju treba kontrolirati jer se osobi može obiti o glavu.

Obitelj ti je važna, odana si joj, i to je okružje u kojem puniš baterije. Kako si po prirodi otvorena i darežljiva, bitno ti je bogatstvo u kojem ćeš živjeti, udobnost i luksuz. Ideal ti je velika kuća na vrhu brda jer osim skupe i ugodne okoline voliš i prirodu.

Konjunkcija sa Suncem iznimno je povoljan aspekt; govori o uspjehu, darežljivosti, sreći i uživanju u životu, što može dovesti do velikih ostvarenja. Donosi entuzijazam i optimizam, ali i neumjerenost koja može rezultirati zdravstvenim problemima. Nisi pretjerano ambiciozna, ali voliš priznanja za napore koje ulažeš. Čime se god bavila, bitno je da pronađeš ono što će stimulirati tvoju maštu. :)

Nastojat ću ostatak napisati odjednom, obećavam. Sad doista ne mogu. :angeleye:
Volim misliti da sam diplomaticna. Cesto djelujem u ulozi savjetnika ili nekakvog medijatora.

Bas sam gore napisala da stalno moram nesto raditi, a mozak mi ne staje ni kad spavam. Slazem se da sam jako puno vremena u nekakvoj neobjasnjivoj napetosti. Moram nauciti kako biti mirnija pa da ne uzrokujem ovo sto kazes, razvod ili pak odvojenost od djece.

No znam ja uzivati, i puno vremena provodim sa svojima, brinem o njima i pokusavam biti sto bolja. Oni u moje utociste i izvor najvece srece. Mislim da ce to sve bit dobro. :D

Moze luksuzna velika kuca na brdu, 19-23 celzijevih, svjezina, uz ogromne borove i jelke da mi suste kad puse vjetar. Moze i potok, i zivotinje. :D

Konjunkcija sa Suncem mi se svidja! :D

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk

scarletlemur

Post by scarletlemur »

Stitch wrote:Glede natalnih čekaju me Alice, Marisol i Scarlet. To su stare mušterije. Tu je i nova, Marsovac. :frajer:
Mušterije, jašta! Ne pitaš ti jesu li mušterije zadovoljEne? Opslužene na vrijeme...i kad već volje ne nedostaje?
Oćel bit šta odovog :trep:
Liste čekanja uTebe dulje neg na HZZO-u :cerek:

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Dobro da si me podsjetila, zaboravih na to. Nema ljudi, nitko me za rukav ne vuče. Kali je nestala, Alternativa zjapi prazna. :rolleyes:
Potpisi su za budale.

Wikiceha
Gremlin

Post by Wikiceha »

Je, razbježali se ljudi :flop:

Marsovac7
Svemirka
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Post by Marsovac7 »

Ma tu smo. I strpljivo cekamo. Odradi prvo stare musterije. :D
Wow, postala sam moderatorica. :)

scarletlemur

Post by scarletlemur »

Marsovac7 wrote: Odradi prvo stare musterije. :D
Jel samo meni ova odrada, obrada i mušterije prizivaju sexxxualni kontekst?
Prije no krenula sam s ovim opravdanjem, napisala sam kratko - nda, do me!!!, al sam se cenzurirala prije no predala sam takav, možda uvredljiv, khh poticaj.
Ne zamjerite mi šale ne-ukusne.

Marsovac7
Svemirka
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Post by Marsovac7 »

scarletlemur wrote: Jel samo meni ova odrada, obrada i mušterije prizivaju sexxxualni kontekst?
Prije no krenula sam s ovim opravdanjem, napisala sam kratko - nda, do me!!!, al sam se cenzurirala prije no predala sam takav, možda uvredljiv, khh poticaj.
Ne zamjerite mi šale ne-ukusne.
Pa onak, malo da, ali Stitch je prvi poceo. :D
Wow, postala sam moderatorica. :)

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch »

Jedna moja frendica imala je na blogu link "Do me" umjesto zadanoga "Komentiraj" i "Do me again" umjesto "Printaj". Stalno sam je obrađivao. :D
Potpisi su za budale.

scarletlemur

Post by scarletlemur »

Okej, nismo si frendovi, al možda i bolje ovako...bez obaveza... uz povlasticu temeljitog obrađivanja me

:brukica:

Wikiceha
Gremlin

Post by Wikiceha »

Stitch wrote:
Today, 02:04
Jedna moja frendica imala je na blogu link "Do me" umjesto zadanoga "Komentiraj" i "Do me again" umjesto "Printaj". Stalno sam je obrađivao. :D
Cura zvuči zabavno :D