Kuća ili stan?

Đurine kućne čarolije
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

04 Jul 2012, 11:11

baja » wrote: :rofl:

što će mi se dogoditi ako ih prijavim?! :zubo:
potajice će te fotkati, staviti sliku po banderama, otvoriti lažni fejspuk profil u kojem će te predstaviti kao zadnju vješticu i droliju, bušit' će ti gume na autu, krasti otirač ispred vrata, zvati te u sitne sate, davati razne oglase s tvojim brojem telefona, ostavljati lešine malih životinja po tvojoj uobičajenoj trasi kretanja...i tak...a nećeš imati dokaza da su to oni... Onda ćeš im kupiti gajbu piva i zamoliti ih da prestane to sranje... :zubo:


Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

04 Jul 2012, 11:16

karambol » wrote: Onda ćeš im kupiti gajbu piva i zamoliti ih da prestane to sranje... :zubo:
:top:
ovo mi je bila prva ideja :cerek: :D
ali moglo bi se vrlo lako pretvoriti u naviku; ono, ispod prozora su dok ne spustiom gajbu :zubo:

mislim da ću poslušati blue i kupiti sačmaricu :usama:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

04 Jul 2012, 11:28

baja » wrote: :top:
ovo mi je bila prva ideja :cerek: :D
ali moglo bi se vrlo lako pretvoriti u naviku; ono, ispod prozora su dok ne spustiom gajbu :zubo:

mislim da ću poslušati blue i kupiti sačmaricu :usama:
Kombinacija je najbolje riješenje. Ispadneš osoba puna razumijevanja (jer si donirala pivo) i s ograničenom tolerancijom i strpljenjem, s kojom se nije za šaliti (jer imaš pušku)... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

04 Jul 2012, 16:56

Pripazi malo s tim pivama, jer ako je ekipa maloljetna mogao bi na kraju tebe netko prijaviti :S

Ja bih na tvom mjestu bila pristojna i tolerantnija, lako je moguće da se među tim mangupima krije i budući zet :zubo:

:vidiga: :rofl:
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

05 Jul 2012, 11:13

ali » wrote:Ja bih na tvom mjestu bila pristojna i tolerantnija, lako je moguće da se među tim mangupima krije i budući zet :zubo:
razlog više za sačmaricu :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 11:23

baja » wrote: razlog više za sačmaricu :zubo:
Tako moraš doći blizu i netko će svjedočiti tvom nasilnom činu. Predlažem malokalibarsku s dobrom optikom za skidanje mete u parkiću... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

05 Jul 2012, 11:32

karambol » wrote: Predlažem malokalibarsku s dobrom optikom za skidanje mete u parkiću... :zubo:
čini se da si upućen :o
zainteresiran za suradnju? Image :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 11:35

baja » wrote: čini se da si upućen :o
zainteresiran za suradnju? Image :D
Da upućen...Imam kćer... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Jul 2012, 11:40

kuki » wrote: Ja bih jedan ovakav. :cerek:

U tom stanu bih sjedila na prozorskoj dasci i čitala i pila crno vino i gledala kroz prozor i kontemplirala o smislu i bitku. Mogao bi imati i 10 kvadrata, sve okej.

I onda još jednu kuću s potkrovljem koju bi mi održavali mali crnci. :cerek:

Potkrovlje bi s vanjske strane vrata imalo kuglu i ključanicu, a s unutrašnje kvaku. To kad budem imala djecu, da me ne mogu gnjaviti. :cerek: Napravila bih im velike sobe i u njima ljuljačke, da im ne falim dok nemajčim u potkrovlju s krovnim prozorima.
:confused: Stan na 3488. katu bio bi viši od Mt Everesta za par kilometara. Sjedila bi na prozorskoj dasci uz vjerove 200 km/h, uz ljuljanje zgrade 200 metara amo-tamo, i razmišljala o smislu i bitku? Razmišljala bi o tome kako si trebala guzicu namazati super ljepilom.

A da ne pričam o UV zračenju i bocama za kisik. Jedino kaj bi ušparala na ljuljačkama, one ti ne bi uopće trebale.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

05 Jul 2012, 11:44

vrrrlet » wrote: uz ljuljanje zgrade 200 metara amo-tamo,
frend mi živi na zadnjem katu (16 ?) onih nebodera na srednjacima i mrtav-hladan mi saopćio da se to ljulja kad puše!!!???
ja tamo ne bi oka sklopila, nikad
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Jul 2012, 11:48

baja » wrote: frend mi živi na zadnjem katu (16 ?) onih nebodera na srednjacima i mrtav-hladan mi saopćio da se to ljulja kad puše!!!???
ja tamo ne bi oka sklopila, nikad
Ljulja se i tvoja zgrada kad puše, ali to ne osjetiš. Vjerojatno ni on ne osjeti baš nešto, nego vidi luster.

A kuće na drvetu? A stare kuće s drvenim grednicima ( stropne ploče od drvenih greda), koje vibriraju kad prođe manji pas po podu? A seks? Seks je cijeli u ljuljanju.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

05 Jul 2012, 11:51

vrrrlet » wrote: A seks? Seks je cijeli u ljuljanju.
pa dobro, ne spavam dok se seksam :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 11:51

vrrrlet » wrote:
Ljulja se i tvoja zgrada kad puše, ali to ne osjetiš. Vjerojatno ni on ne osjeti baš nešto, nego vidi luster.

A kuće na drvetu? A stare kuće s drvenim grednicima ( stropne ploče od drvenih greda), koje vibriraju kad prođe manji pas po podu? A seks? Seks je cijeli u ljuljanju.

...sve se oko mene ispravlja i savija... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Jul 2012, 11:57

baja » wrote: pa dobro, ne spavam dok se seksam :D
Lažeš. Bar koji put jesi.
karambol wrote:
Da upućen...Imam kćer... :zubo:
Ohoho. Pa što šutiš, nesrećo jedna? Trebaš li bejbisitera?
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 12:05

vrrrlet » wrote:



Ohoho. Pa što šutiš, nesrećo jedna? Trebaš li bejbisitera?
Dvojicu sam već preselio na ahiret, a trećega sam raskomadao i njena mama ga je, dio napravila a la wild, a dio je još u škrinji kad dođu nemili gosti, za gulaš... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Jul 2012, 12:22

karambol » wrote:
Dvojicu sam već preselio na ahiret, a trećega sam raskomadao i njena mama ga je, dio napravila a la wild, a dio je još u škrinji kad dođu nemili gosti, za gulaš... :D
Tja, doći će ona već nekome sama od sebe, tri tenka je neće moć' zadržat'. :ne zna:


Ali fascinantno kako muška solidarnost ode u kurac čim netko dobije kćerku. :rolleyes:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 12:32

vrrrlet » wrote:



Ali fascinantno kako muška solidarnost ode u kurac čim netko dobije kćerku. :rolleyes:

Ne samo solidarnost i ne samo muška... Ode u qrac i sva tolerancija, strpljenje i obzir, svaka trunka čovječnosti, ako vidim njenu suzicu...
:D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

06 Jul 2012, 09:08

baja » wrote:kuća!!!

naše prvo ljeto u stanu:
otkako je zatoplilo, mangupi se okupljaju vani
svađaju se skoro svake noći
točnije, izvikuju poluartikulirane rečenice kojima se jedva nazire smisao među bujicom psovke
zvuči na rubu fajta ali se još nisu potukli do sad
dal' da ih odem zamoliti da se skuliraju? :D
Za utjehu, ovo ti se može vrlo lako dogoditi i u kući. :D
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

06 Jul 2012, 10:02

Herp » wrote:
Za utjehu, ovo ti se može vrlo lako dogoditi i u kući. :D
:nono:

u mom selu, ne :D
tamo se dogodi da čujem svadbu iz susjednog sela ali taj zvuk dođe, preko šume, omekšan i ne smeta me, ne zabija se u mozak tako agresivno kao ritam grada
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

06 Jul 2012, 10:16

baja » wrote: :nono:

u mom selu, ne :D
Greetings from Dubrava :D
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

06 Jul 2012, 10:21

hello :zubo:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Jul 2012, 10:37

samo da znate, nisu ljudi jedini koji buče.

moja rodna kuća je u prirodi, i kad padne mrak sve divlje životnje krenu s komunikacijom. provela sma nekoliko dana kod oca prije par tjedana, pola noći nisam mogla spavati jer su sove odlučile vrištati iznad livada pored mog prozora, a sve krošnje su bile prepune ptica koje su se svađale.
jednako bučno kao da netko priča pod prozorom. samo ovima ne možeš pozvati policiju
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

06 Jul 2012, 10:52

Pješčana » wrote:..., pola noći nisam mogla spavati jer su sove odlučile vrištati iznad livada pored mog prozora, ...
izgleda da je, ipak, do navike, mene takvi zvukovi ne smetaju
a možda i do toga što razumijem ljudski jezik: jebotipasmaterkuracpičkajebote...a... a... a... :D
možda i ptice psuju :o
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Jul 2012, 11:25

sove u mom kraju zvuče ko nepodmazane ljuljačke :D

a kad spavaš, i to te budi, jednak učinak ima kao i verbalno jebanje majki pijanih sunarodnjaka pod prozorom.

moram li spominjati da su se mačke odlučile družiti također? :facepalm:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

06 Jul 2012, 11:27

Pješčana » wrote:sove u mom kraju zvuče ko nepodmazane ljuljačke :D
I u mom kraju. Samo mi je trebalo neko vrijeme da skužim. Parkić s ljuljačkama mi je pod prozorom i noćima sam mislila koja se to budala svake noći ljulja i ljulja i cvil, cvil, cvil...
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
Post Reply