Kamenac, ocat, solna kiselina...

Đurine kućne čarolije
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

24 Nov 2011, 15:46

Još ti kamenac skinula nisi? E pa ka me neš slušat...zatvori ventil i deri, kog boga Bajrona slušaš, viš da nije za lijeve i desne vijke čuo. :zubo: Nije to prekidač za svjetlo, neš ti jašit non-stop po njemu. Već si ga zavrtala, malo je kapalo i kad si vratila na staro-sve O.K.. E tako će i sad, neće se nikoji vrag desit. Desi li se, ja ću ti doć mijenjat cijevi. Aj kaki ste vi to pičići valjda i za zamjenu žarulja lektričara zovete. :mama: Čuj, Lujo za školjku. Mabogati? Za zamijenit školjku ti treba max. sat vremena, sve i da je ćuskijom razbijaš. :mirko:
Ae deri kad ti kažem. :azdaja:
:zubo:


User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

24 Nov 2011, 15:51

Lord Byron » wrote: Dan dvadeset sedmi: Već dvadeset dana kupaš se, pereš i pišaš u susjeda. Hamper si nabila Luji na glavu i u kupaonu stavila pastrve nek rastu.
:s :s :s :s :s :s :s :s :s za post. Točno tako zvuče moji majstori. Još kad krenu s onim "tko vam je ovo postavljao, nema pojma, to se tako ne radi..."
gonj špadi
User avatar
Lord Byron
Posts: 2972
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

24 Nov 2011, 16:16

nina williams » wrote:Lujo za školjku. Mabogati?
Odišu li ti njezine rečenice spremnošću za hvatanje ukoštac s montažom školjke? :D

BTW, pola sata. Svečano puštanje u promet uračunato. :raspa:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

24 Nov 2011, 19:07

Neš ti koštaca, vidiš da je samo nesigurna, al voljna. :cerek: To je ono što se broji, pogotovo u ovako glupsastim stvarima. Samo joj mrva ohrabrenja treba.
: pogur-pogur :
Uostalom, em je došla pitat, em je uspla nać ventil. Mrvu ga je i vrtila. Ph, to sve joj se broji ko bar 50%. :zubo:
Post Reply