Dobar, loš, majstor

Đurine kućne čarolije
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Dec 2012, 13:42

blue wrote: Care :S :gaah:

Upravo si mi uspio zgadit seks :facepalm:

:crying:


Nije to ništa kako inače znam...


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Dec 2012, 13:45

Pero » wrote: Nikad. Uvijek ugovorim cijenu unaprijed i ne vidim razloga zašto bih davao dodatno na nešto što smo unaprijed dogovorili i s čime su teoretski zadovoljne obje strane.
Nisu to bijedno plaćeni konobari, pa im čovjek ostavi da imaju od nečeg živjeti.
Ti si poslovan čovjek kojim vlada razum. Ja se sav raznježim kad vidim kako slatko mumaju... To ti je oblik korupcije, a to svi vole. Poslije sam siguran kako će po selu kružiti glas o meni kao dobrom gazdi i pravoj ljudini, čovjeku iz naroda... :cerek:
I svaka reklamacija pali... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

05 Dec 2012, 14:25

karambol » wrote:
Ti si poslovan čovjek kojim vlada razum. Ja se sav raznježim kad vidim kako slatko mumaju... To ti je oblik korupcije, a to svi vole. Poslije sam siguran kako će po selu kružiti glas o meni kao dobrom gazdi i pravoj ljudini, čovjeku iz naroda... :cerek:
I svaka reklamacija pali... :zubo:
Moja sadašnja firma ima nevjerojatno stroga pravila što se tiče korupcije. Opekli se u prošlosti više puta, pa se naplaćali kazni, a bogme ih i "zbanalo". :zubo:
Pa sad mi svi:
Pred pionirskom zastavom
i drugovima pionirima....
moramo biti papskiji od pape. :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

01 Feb 2013, 15:28

Trebam krojačicu/krojača hitno, molim preporuke u inbox :lux: :kokice:
Trebam i vodoinstalatera, al to nije toliko hitno, kad se sjetite kojeg... :o :ljepotaprijesvega:
Post Reply