Šoping kutak, a da nije za jesti

Đurine kućne čarolije
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

05 Jan 2013, 14:50

A jeptese, sad hoću jednoga :mama:


Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

05 Jan 2013, 14:55

Serem, hoću ih SVE Image
User avatar
aisling
Posts: 3899
Joined: 18 Sep 2011, 00:37

05 Jan 2013, 15:04

Pješčana » wrote: onaj nakit? :D
Aha :cerek:

Rosey, sorry :zubo:
Happy Easter!
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

05 Jan 2013, 15:09

Mah, ja ionako nisam mala od nakita. Ne sjećam se kad sam zadni put nosila viseće naušnice, recimo. Ovih se dana kitim malim zlatnim nakaradnim kosturčićem na dugačkom lancu kojeg sam dobila od frendice :cerek:

ot: bordo "kožne" (coated) hlače iz Orsaya, ne uspijevam pronaći fotku na netu, mrmlj. Sviđa mi se što mi od dupeta naprave :raspa:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

05 Jan 2013, 18:31

Pješčana » wrote: onaj nakit? :D
ja mislio da oce robotica pa mu tepa..onog robotica sta usisava po kuci, onog okruglog. :o
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Jan 2013, 20:01

ili onog što kuva kavu :zubo:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

05 Jan 2013, 23:09

Kupila sam si divne ljubicaste kozne rukavice i ljetnu haljinu mrvicu prevelikog broja (imalo je smisla kad sam je kupovala, sad vise nema :misli:).
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

12 Jan 2013, 19:35

Kupila sam si danas pancerice. Lažem, kupljene su mi. Bile su mi tako lijepe i udobne da nisam mogla odoljeti. Ali ja bih ipak tvrđe za natjecanje, tako da bih ove prodala. Broj 37.

Image

http://buy-ski.glisshop.co.uk/ski_boot/ ... 38536.html
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

18 Jan 2013, 00:00

kupila sam danas na dobrom sniženju, 50% off, u Bati smeđe niske ravne muške oxfordice.
lijupaf :cerek:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

18 Jan 2013, 07:35

ja sam kupila jedne prodle godine (trebale su mi ravne cipele), ali ne mogu se prisiliti da to stavim na nogu :tuzni:.

kupila sam i ja crvene hlace u h&m-u. jedva cekam ljeto :D
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Jan 2013, 21:49

zašto? jel te muče il su ti grde? ak su grde, prodaj ih.
ja svoje šetam po stanu, premazala sam unutrašnjost niveom pa pacam noge u njima :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

20 Jan 2013, 12:52

Ma grde su mi. Stvarno su udobne, ali nemam pojma na što da ih nosim. Trebale su mi cipele za proljeće/jesen kad je pretoplo za čizme, a vani pada kiša i ne mogu nositi ništa otvoreno jer će promočiti.
Tenisice ne mogu nositi na posao, a niti inače ih baš ne nosim.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

20 Jan 2013, 13:33

ne znam kakva ti je garderoba i što nosiš na posao, ali ja ove svoje planiram na suknje do kljena štofane za posao, traperice, hlače/bermude do koljena, kratke hlače visokog struka, i na par "poslovnih" haljina koje su sličnog đira.
povrh će ići baloner, maslinasto zeleni ili crna samt jakna,
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

18 Jul 2013, 23:53

Alpina u Mercator centru Zadar.

To mi je inace najdrazi ducan u kojem si uvijek nesto kupim a danas je apsolutno sve bilo snizeno 50% za gotovinsko placanje.

Sam Bog zna kako, izmedju ostalog, nisam kupio i jedne gojze snizene s 900kn na 450kn. Valjda zato sto imam dva para doma od kojih je jedan defakto nov... :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

19 Jul 2013, 10:45

Gle, ovu sam temu zaboravila :)

Prijavak za sniženja u Seiresbergu (od prije par tjedana) - sniženja jesu počela, popusti su ok, ali je izbor dosta loš :ne zna: Ne vidim neku drastičnu razliku između popusta kod nas i u Grazu, a nema neke razlike ni u robi.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

20 Jul 2013, 01:37

prošli tjedan bila sam u Nami na trgu, i našla jedan mali protvan. kupim ga, blagajnica me ni ne doživljala, cijleu transakciju me nije ni gledala, i nakon što sam kupila, protvan ostane stajati na pultu. pitam za vrećicu, odbrusi da se vrećica plaća.
jbt pa upravo sam protvan kupila!

onda sam dva dana kasnije pročitala u medijima da je Nama otišla u kurac.
peotvan je ok. ostalo što sam mislila kasnije kupiti tamo, ne budem. taman mi je uletio poklon bon Emezzette, pa ću tamo.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

20 Jul 2013, 01:52

Pješčana » wrote: ...onda sam dva dana kasnije pročitala u medijima da je Nama otišla u kurac...
Ja sam pročitala prije 20 i nešto godina da je Nama otišla u kurac pa nikako da ode definitivno. :D Sjećam se još prije rata :mudri: (<== ovo hoću reći stari, a ne mudri, ali ajd) da je bio pokrenut stečajni postupak i tada je isto na naljepnicama s cijenom pisalo Nama d.d. - u stečaju. Onda su se nekako izvukli iz toga, ne sjećam se kako. 2000.g. otvoren novi stečajni postupak i nedavno su proslavili 13. obljetnicu. :zubo:
Prodavačice u nami se vjerojatno zapošljavaju po kriteriju da su sposobne biti što gore prema kupcima, a i Nama njeguje takav imidž oduvijek.
Inače mislim kako je Konzum dno dna, ali uvijek zaboravim da postoji Nama. :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

20 Jul 2013, 09:50

U mojem selu na moru je Konzum preuzeo Kerumove ducane.
Prodavacice su ostale ista ali su sada potpuno neljubazne.

Mozda im je to u opisu posla... :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Jul 2013, 14:29

ma ide mi nakurac to s Namom. u centru centra su, masa turista im stiže, one sve pokisle ko da ih puškom tjera netko da tamo stoje.
plus ova bahatost mi je bila vrh.

nevezano za to, jučer bila u Westgateu. prvo, prodavačice su im nasmiješene i ljubazne (ne čini se lažno).
imaju rasprodaje, malo sam kupovala po Galebu, gaćice 50% sniženja, majice za posao 30% sniženja, i Humanica, neke tenisičaste cipele/tenisice s air motionom, 50%off.
svud sam dobila vrećicu :o
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

27 Jul 2013, 00:39

ma meni ta naučena ljubaznost ide nakurac, a vrh je u billi
jeste li zadovoljni kupnjom - je li sve bilo u redu - imate li prigovora
kao gramofonska ploča, a ja bih se valjda trebala osjećati personalizirano i poštovano

i onako, idem nešto reć jednom, baš da vidim...
- na borovnicama ne piše ni datum pakiranja ni rok trajanja
žena se zbuni, nabaci još veći osmijeh i...
ne dogodi se apsolutno ništa
vrijeme isteklo, okrene se drugom kupcu, ja izađem
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

27 Jul 2013, 09:32

Uh, ovo s 'jeste li bili zadovoljni s kupnjom' je uzasno iritantno.

Ne znam kome je vise neugodno.
Blagajnica bi najradije propala u zemlju od neugode a meni neugodno sto je njoj neugodno.

Pocet cu izbjegavat ducane u kojima me to pitaju...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Jul 2013, 09:46

u Kauflandu kažu blagajnice nešto tipa"nadam se da ste zadovoljni kupnjom"to jest "nadam se da ste zadovoljni s kupnjom".
meni ta naučena ljubaznost i opća neljubaznost su dvije krajnosti. između njih se da sasvim fino komunicirati u dućanima
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

27 Jul 2013, 10:55

blaze » wrote:ma meni ta naučena ljubaznost ide nakurac, a vrh je u billi
jeste li zadovoljni kupnjom - je li sve bilo u redu - imate li prigovora
kao gramofonska ploča, a ja bih se valjda trebala osjećati personalizirano i poštovano

i onako, idem nešto reć jednom, baš da vidim...
- na borovnicama ne piše ni datum pakiranja ni rok trajanja
žena se zbuni, nabaci još veći osmijeh i...
ne dogodi se apsolutno ništa
vrijeme isteklo, okrene se drugom kupcu, ja izađem
Kako godinama kupujem u Billi, začudila sam se što ih je odjednom spopalo da to pitaju. Kvartovska Billa, znamo se već, pozdravljamo na cesti i odjednom oni meni jesam li bila zadovoljna blabla. Pa sam ih pitala otkud im to.
Jedna mi je objasnila da je to uvedeno kako bi kupce potaknuli na sugestije i poboljšali ponudu. Ajd dobro, to čak i nije loša ideja. Kažem joj kako bih rado htjela kupiti u Billi pureću Argeta paštetu, da ne moram ići u Spar po nju kad mi je već bila 2 min od doma. E, super, to i očekuju od kupaca! Zapiše ona tu pureću paštetu u neku bilježnicu, zahvalimo se jedna drugoj.
Još nekoliko puta sam iz zajebancije spominjala tu paštetu otkako su uveli ta debilna pitanja, ima, brat bratu, pola godine. Naravno da je nema do danas. :cerek:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

27 Jul 2013, 23:54

Tea Tree » wrote: Kako godinama kupujem u Billi, začudila sam se što ih je odjednom spopalo da to pitaju. Kvartovska Billa, znamo se već, pozdravljamo na cesti i odjednom oni meni jesam li bila zadovoljna blabla. Pa sam ih pitala otkud im to.
Jedna mi je objasnila da je to uvedeno kako bi kupce potaknuli na sugestije i poboljšali ponudu. Ajd dobro, to čak i nije loša ideja. Kažem joj kako bih rado htjela kupiti u Billi pureću Argeta paštetu, da ne moram ići u Spar po nju kad mi je već bila 2 min od doma. E, super, to i očekuju od kupaca! Zapiše ona tu pureću paštetu u neku bilježnicu, zahvalimo se jedna drugoj.
Još nekoliko puta sam iz zajebancije spominjala tu paštetu otkako su uveli ta debilna pitanja, ima, brat bratu, pola godine. Naravno da je nema do danas. :cerek:
Ja bih joj rekao da bih volio kupit duvan od švercera Čombe, a ne da moram na Jakuševac...
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

27 Jul 2013, 23:57

judolino » wrote: Ja bih joj rekao da bih volio kupit duvan od švercera Čombe, a ne da moram na Jakuševac...
Jooj, da je to jedino što im fali. A, polovni autodijelovi? Polovni auti?
Post Reply