Kvartalno izjašnjavanje o Balaševiću - ko izda pizda

Muzičari koji piju
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

23 Dec 2011, 15:45

Beta ženka » wrote:
:( To je tako tužno. Meni osobno.
Ja sam skužila da je to njihov pravi odnos. Zato toliko i traje. :o


Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

23 Dec 2011, 17:51

Beta ženka » wrote:
Mrmlj :almost rosey: - želiš li za sebe da te partner vara okolo, a da ga ti i dalje obožavaš, ili da ti imaš nekog tko će te obožavati, a ti ćeš švrljati s drugima? :misli:
A netko od njih dvoje to radi? :misli:
cini mi se da je on zvijezda na van, al da je ona zvijezda privatno. I cini mi se eto da se vole i postuju sve te godine. A Olja k tome izgleda super.

JPK pa ovo je tako divna posicna zelja :xlux: :xlux: :xlux:
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

23 Dec 2011, 18:18

ombia » wrote:
A netko od njih dvoje to radi? :misli:
cini mi se da je on zvijezda na van, al da je ona zvijezda privatno. I cini mi se eto da se vole i postuju sve te godine. A Olja k tome izgleda super.
Radi.
Ona sjajno izgleda ali je kao osoba prava kuja.
Ali oni kao par opstaju i to je dobro za obadvoje.
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

23 Dec 2011, 18:27

:crying: :crying: a to su tracevi ili ko vara koga? E jebiga uzeli ste jedan od zadnjih ideala u pogledu ljubavi. Bas sam gledala sinoc neku snimku sa snimanja filma, snimano nesto privatno, amaterski i kako su njezni jedno prema drugome i kako se svako malo cmoknu. I kako ga je grlila dugo dugo kad je nakon rata prvi put sa UNHCR-om isao za Sarajevo.

Zasto mislis da je ona kuja? I tko koga vara? :crying:

Mozda nije lose da netko ima cvrscu ruku malo, valjda to tako u biznisu treba, ne mora odmah biti kuja. I sta mu je ona manager ili?
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

24 Dec 2011, 15:03

Čuj, Olja je poznata po NS i šire po svojim hopa-cupa avanturama.
Također, prije koju godinu sam čitala neki članak o tome da se on povukao u osamu jer ga je povrijedila svojim silnim nevjerama.
Zatim, isto prije koju godinu su se skoro razveli.

Ne znam. :ne zna:

Jesu li u pitanju samo tračevi i zlobni jezici, ili je mazohizam, "prava ljubav" (koja je, naravno, tužna), realnost, što li je... Not my cup of tea.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

24 Dec 2011, 15:07

Beta ženka » wrote:Čuj, Olja je poznata po NS i šire po svojim hopa-cupa avanturama.
Također, prije koju godinu sam čitala neki članak o tome da se on povukao u osamu jer ga je povrijedila svojim silnim nevjerama.
Zatim, isto prije koju godinu su se skoro razveli.
Baš ljubav kakvu svatko želi :s

Nemam pojma o balaševiću i njegovoj ženi, al jeste pomislili da je to medijska prectava? :xd: To grljenje i ljubakanje pred kamerama, onako, da malo potpiri patetičnost potrebitu zagriženim fanovima poput kiseonika?
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

24 Dec 2011, 15:20

Pa nije ni on u lošoj poziciji, može jebati sve ove balavice koje svršavaju na njega. :xd:
Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

24 Dec 2011, 15:24

Onda neće imati onu duboku, istinsku pjesničku patnju.
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

24 Dec 2011, 15:32

Kanonski tekst legende glasi: u vrijeme kad su im se rađale kćeri Đole je nju varao i ona pižđela radi istog. Kasnije se situacija okrenula, ali ništa od tog nije uspjelo oskvrnut njihov poslovni odnos. Oni su institucija Balašević i tako treba bit. :)
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

24 Dec 2011, 15:49

Perverzan i nakaradan odnos :romantićna:
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

24 Dec 2011, 16:07

A.P. » wrote:
Baš ljubav kakvu svatko želi :s

Nemam pojma o balaševiću i njegovoj ženi, al jeste pomislili da je to medijska prectava? :xd: To grljenje i ljubakanje pred kamerama, onako, da malo potpiri patetičnost potrebitu zagriženim fanovima poput kiseonika?
A njemu to treba? Ono nije dosta sto ga cijela bivsa Juga 30 godina slusa, treba mu glumiti farsu? Kome? Cemu? Zasto?

Ne znam jel su se skoro razveli, bilo bi cudno da se ne traca o njima, nekoga svrbi taj nesenzacionalizam kojeg furaju cijelo stoljece, a kao da je smrtni grijeh nakon 30 godina braka imati krizu? :facepalm:
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

24 Dec 2011, 16:09

ombia » wrote: A njemu to treba? Ono nije dosta sto ga cijela bivsa Juga 30 godina slusa, treba mu glumiti farsu? Kome? Cemu? Zasto?
Pa Polina je napisala gore da su "balaševići". A zašto, bmk, treba pitati njih :xlux:
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

24 Dec 2011, 16:10

ombia » wrote:
A njemu to treba? Ono nije dosta sto ga cijela bivsa Juga 30 godina slusa, treba mu glumiti farsu? Kome? Cemu? Zasto?
Pa treba mu.

Kao što mu je trebalo uzet novce od države radi snimanja FILMA, znači FILMA koji bi ti isti porezovni obveznici mogli gledat u kinu, te nakon tog čergarit diljem ex-yu regiona i ubirat novce od privatnog prikazivanja istog FILMA, dobrim dijelom financiranog novcima porezovnih obveznika (koji su dobili kurac, jel). :xne zna:
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

24 Dec 2011, 16:24

Pa dobro, može dobiti taj novac jer je umjetnik - teško da mu se to IKAKO može osporiti.


(meni je katastrofa što se odvaja ogroman novac na sportaše - puno u nogama, praznina u mozgu :facepalm: )

A što se njihovog braka tiče - ne tiče me se. Samo prema onom što prenose zlobni jezici :), ne bih mogla tako dugo živjeti na taj način, prsla bih davno prije. Ali to sam samo ja, nekima takvi odnosi odgovaraju pa ne bih sudila, pričam samo iz svojeg ugla.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

24 Dec 2011, 16:31

Polina Belilowsky » wrote: Pa treba mu.

Kao što mu je trebalo uzet novce od države radi snimanja FILMA, znači FILMA koji bi ti isti porezovni obveznici mogli gledat u kinu, te nakon tog čergarit diljem ex-yu regiona i ubirat novce od privatnog prikazivanja istog FILMA, dobrim dijelom financiranog novcima porezovnih obveznika (koji su dobili kurac, jel). :xne zna:
Pa hrpa ljudi dobije novac od drzave za umjetnicke projekte. I dobio bi novac i da se rastao, pa nismo u srednjem vijeku. :facepalm:
I drzavne pemzije i svasta dobiju, a koliko je stadiona I.Jusic napunio za tu penziju, necemo o tome. K tome oni su imali ne znam koliko, ali mnogo besplatnih prikazivanja tog filma danima, gdje je u njihovom gradu i ne znam gdje jos sve ne, mogao doci tko je god zelio i besplatno pogledati film, rekli su da je to malena hvala za novce koje su dobili.

Ak se od drzavnog novca moze placati neki supljoglavac koji trci za loptom, graditi stadioni i ostali megalomanski projekti onda se moze i sufinancirati film.

A ovo o varanju ne varanju su za mene tracevi i ne vjerujem ni slovca.

Polina napisala si da ste vi nesto kao obiteljski prijatelji, nesto slicno ne da mi se traziti a ovdje si ga olajala i ljigav mu stav i brak mu nista ne valja, sacuvaj me boze takvih prijatelja i poznanika. :facepalm:
User avatar
Polina Belilowsky
Posts: 304
Joined: 07 Dec 2011, 22:46

24 Dec 2011, 16:44

ombia » wrote:
Pa hrpa ljudi dobije novac od drzave za umjetnicke projekte. I dobio bi novac i da se rastao, pa nismo u srednjem vijeku. :facepalm:
I drzavne pemzije i svasta dobiju, a koliko je stadiona I.Jusic napunio za tu penziju, necemo o tome. K tome oni su imali ne znam koliko, ali mnogo besplatnih prikazivanja tog filma danima, gdje je u njihovom gradu i ne znam gdje jos sve ne, mogao doci tko je god zelio i besplatno pogledati film, rekli su da je to malena hvala za novce koje su dobili.

Ak se od drzavnog novca moze placati neki supljoglavac koji trci za loptom, graditi stadioni i ostali megalomanski projekti onda se moze i sufinancirati film.
Krivo gledaš.
O državnim penzijama podijeljenim krivim ljudima i trčanju za loptom drugi puta.

A glede Balaševića: hrpa ljudi dobije novce za umjetničke projekte, često ih dobiju pogrešni ljudi za projekte male ili nikakve kvalitete. Ali kakvi god bili ti projekti, oni nakon realizacije moraju biti DOSTUPNI JAVNOSTI. Znači, film koji je dobrim dijelom snimljen s pomoću državnih (dakle i mojih) novaca, mora ići u kina. DILJEM DRŽAVE, a ne tamo gdje Đole odluči da će ga pustit. Jer to nije njegov privatni film.

PS.
Nismo mi prijatelji, nego postoji stanovita obiteljska veza. Dakle, nekakav rođak mi jest, prijatelj nije.
Kad ugledah tu reč crnu u smeh tuga se obrnu zarad sviju starih dana što taj nick obeležiše. Mada dugo piso nisi dobrodošo ovde ti si na svaki topic Trkeljanja da ti opet nama svraćaš mani ovaj chat i kaži kada se na forum vraćaš. Reče Elvis - nikad više.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

24 Dec 2011, 17:24

Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

23 Oct 2015, 16:11

Doslovno mi se dlake na vratu nakostriješe kad ga negdje čujem ili pročitam.

Pretpostavljam da mi je to trauma od bivšeg koji je toliko volio "Đoleta" (ne podnosim ni to prepersonalno obraćanje) da ga je citirao u svim mogućim prigodama, uključujući i svađe. :mad: :mad:

Prije nego što smo prohodali, Balaševića samo nisam voljela, odonda ga ne podnosim
Slatko sam se nasmijao ovome života mi lijepo je klonka izrazila svoja osjećanja. A Balavljeviceve recitacije izazivaju sličnu reakciju i kod mene, taj miks cviljenja i iritantnog landaranja u bekgraundu je valjda na nekoj frekvenciji što mi iritira nešto u glavi, a i taj zanat čitavi sa udri rimovanjem kite i pite i dje god se javi taj fenomen da se riječi tako podudare to mi nekako banalan posao. Vidim da je u zadnje vrijeme taj biznis proširio na posthumne elegije i od toga se tek najezim, dobro je da se ne znamo nebih volio da dobijem njegovu recitaciju na poklon kad umrem. Podsjeti me to sad na onaj vic dobar je, kad su pričala tri Crnogorca šta bi voljeli da kažu o njima kad umru. I veli prvi ja bih volio da pomenu da sam bio pošten, častan familijaran covjek, drugi veli isto tako nesto, poštovan, udarnik na poslu i tako, a treći veli ja bi volio da kažu Vidji mrda se!
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

28 Oct 2015, 08:36

otac od bivse odrasto s balasevicem u istoj ulici u novom sadu, i danas su prijatelji ali ja ga nikad nisam upoznao jer dijelim gadjenje prema djelu te dezmekaste nakupine patetike. takvo njesra se fakat moze prodavati samo u zatvorenim sredinama gdje se nove albume izvana cekalo mjesecima, ako bi uopce stizali.
AJ EM BAK!
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

24 Nov 2015, 23:13



Kako se suprotstaviti mraku nego svetlom, kako se suprotstaviti tuzi nego srećom, kako se suprostaviti Balavljevićom naricanju nego sirom brate trapistom u ušima
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

30 Nov 2015, 02:26

I onda se neki čude što ih žene izbjegavaju. :cerek:


Nego, ovo do sada nisam znao:

Rani Mraz
- članovi:

Đorđe Balašević
Verica Todorović
Vladimir Knežević Knez
Bora Đorđevićć
Biljana Krstić

:eek:
what we've got here is failure to communicate
Post Reply