Muzika na struju

Muzičari koji piju
nemoralan
Posts: 40
Joined: 21 Oct 2011, 15:40

12 Jan 2012, 21:36



Palim pljugu......ko je u blizini stigne.


nemoralan
Posts: 40
Joined: 21 Oct 2011, 15:40

17 Jan 2012, 13:43

stariji zoberi znaju stvar u originalu, vjerujem i ovi mlađi koji znaju dobru muziku na struju, ali ova reworked stvar od Der Dritte Rauma je nešto najbolje što sam čuo u zadnjih par godina od muzike

User avatar
lucca
Posts: 297
Joined: 10 Nov 2011, 09:31
Location: grid.

20 Jan 2012, 17:36

nemoralan » wrote:stariji zoberi znaju stvar u originalu, vjerujem i ovi mlađi koji znaju dobru muziku na struju, ali ova reworked stvar od Der Dritte Rauma je nešto najbolje što sam čuo u zadnjih par godina od muzike

veri veri veri najs :s :s :s

tenkjuverimaČ
Song to the Siren
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

24 Jan 2012, 10:04

Evo jedne koju je posudio Coldplay.

Kraftwerk - Computer Love.
Potpisi su za budale.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

28 Jan 2012, 23:56

nemoralan
Posts: 40
Joined: 21 Oct 2011, 15:40

29 Jan 2012, 17:52

Kaj loše bilo jučer vani kad se u jedan dođe doma pa Sven mora slušat, btw pogledaj 4 posta iznad svog. :D
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

30 Jan 2012, 00:31

nemoralan » wrote:
Kaj loše bilo jučer vani kad se u jedan dođe doma pa Sven mora slušat, btw pogledaj 4 posta iznad svog. :D
:rofl: :rofl:
A, pitala sam se je li to netko već stavio ovdje, a nisam kliknula na taj tvoj post. Trebala sam, mogla sam pretpostaviti. Napiši lijepo o čemu se radi da se ne ponavljamo. :D

Nisam ni bila vani, kao sve luda zabava po klubovima, mo'š mislit. Mislim da Sven nije bio u ZG već nekoliko godina.

Aj, nema veze, ionako je mrtvo na struji pa bar da se malo proćaska. :D
nemoralan
Posts: 40
Joined: 21 Oct 2011, 15:40

30 Jan 2012, 18:02

Ej u petak je bilo presavršeno vani, u aquariusu je Dundov odsvirao old school techno set kakav nisam čuo tamo negdje od 2000 i to bolje nego neka puno jača strana imena.

Ugođaj su jedino kvarili klinci koji su nazobani ko majke zujali tamo bezveze, baš se vidlo da su padobranci jer uopće nisu kužili stare stvari.

Al super sreo neke stare ljude, upoznao par novih i tak....... nije mi žao kaj sam bio, što u zadnje vrijeme ne mogu reći kad poslije izlaska dođem doma.

User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

30 Jan 2012, 18:45

nemoralan » wrote:Ej u petak je bilo presavršeno vani, u aquariusu je Dundov odsvirao old school techno set kakav nisam čuo tamo negdje od 2000 i to bolje nego neka puno jača strana imena.
Nisam ni znala da je nešto u Aquariusu, ali Dundov mi ni inače nije baš. Više sam za Kiki i Mary stil. :D
Ugođaj su jedino kvarili klinci koji su nazobani ko majke zujali tamo bezveze, baš se vidlo da su padobranci jer uopće nisu kužili stare stvari.
Nazobani padobranci, otkad to nisam vidjela. :rofl:
Al super sreo neke stare ljude, upoznao par novih i tak....... nije mi žao kaj sam bio, što u zadnje vrijeme ne mogu reći kad poslije izlaska dođem doma.

Pa jedino zato i idem van, da se vidim s ljudima, a da muzika baš nije skroz bezveze. Više i ne očekujem da će mi biti super.
Technasia :cerek:
(stavi je ovako, da te ceo svet razume :D )
nemoralan
Posts: 40
Joined: 21 Oct 2011, 15:40

30 Jan 2012, 19:30

Tea Tree » wrote: Nisam ni znala da je nešto u Aquariusu, ali Dundov mi ni inače nije baš. Više sam za Kiki i Mary stil. :D


Pa to i pričam, ni ja nikad Dundova nisam volio, zato mi je i bilo čudno, baš to Stereo Studio ekipa mi je bila puno bolja.
Nema beda frend je snimao sve setove i to direktno sa mixete, zalijepit cu vam setove cim ih uploada da čujete to čudo.
Tea Tree » wrote: (stavi je ovako, da te ceo svet razume :D )
E a ne znam tak, šonjo sam što se tog tiče, buš mi ti objasnila.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

30 Jan 2012, 19:40

Ovako:

Ako hoćeš preko imena staviti link, napišeš to ime, riječ, što god, označiš je, i klikneš url.
Pojavit će ti se oko riječi kod, ovako:

Technasia

u prvi dio koda ubaciš = (znak jednakosti) iza url i ukopiraš sam link, ovako:


Technasia

Namjerno ti nisam stavila pravi link tako da ga ne pokupi nego da vidiš što sam radila. Eto, aj probaj. :)
User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

31 Jan 2012, 15:02

Dajte link na neki dobar tehno set (ali da ga pegla bez milosti :D)

The Antidote - Blind Test
(kažin kreće negdje na 2.50 :D)
nemoralan
Posts: 40
Joined: 21 Oct 2011, 15:40

31 Jan 2012, 20:36

Ze. » wrote:Dajte link na neki dobar tehno set (ali da ga pegla bez milosti :D)
Kaj stigla dobra roba? :zubo:

dj rush - live @ strasse e, dresden

Ovo bi te moglo zadovoljiti, premda nisam ziher, ja ne volim takav techno, ali ako je roba dobra..... :D
I da nemoj preskakat set, slušaj cijeli od početka.
Javi možemo naći i bolje.

Hvala Tei što me naučila linkat kak spada.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

01 Feb 2012, 00:37

@ nemoralan - vidim da fercera. :mig:

Nego, dok sam tražila nešto što bih stavila, naišla sam na ovo:

ART & STRATEGY - Be My Fetish @ TVORNICA KULTURE, ZG, Petak 03.02.2012, 23h

Večer istinske i "prave" ART elektronske - industrijske glazbe s kraja 80'ih, početka i sredine 90'ih, zlatno doba alter diska i elektronike + pokoji noviji elektronski bend.. Pozadinske video strukture legendarnog filma "Metropolis (1927)".. BE THERE.. more infos : ART & STRATEGY - Be My Fetish @ TVORNICA KULTURE, ZG, Petak 03.02.2012, 23h
Za uvod ovdje je Cabaret Voltaire Human Run remix prvog EP-a legendarnog UK INDUSTRIAL benda Test Department (bili u Zagrebu na turnejama '85/'92). That's REAL ORIGINAL INDUSTRIAL SOUND OF 80's and 90's!!


Moglo bi biti dobro. :D
User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

03 Feb 2012, 13:57

nemoralan » wrote:

Kaj stigla dobra roba? :zubo:

dj rush - live @ strasse e, dresden

Ovo bi te moglo zadovoljiti, premda nisam ziher, ja ne volim takav techno, ali ako je roba dobra..... :D
Da bar...:D

Dobro pegla, takvu tehnjavu sam negdje i htio (ne volim onu neku laganiju na koju stalno nalijećem). Zna mi nekad bit monotono na trenutke, ali ga zna i zavidat kako spada. :D

Ako ste za malo šumskog mračnjaštva, izvolite lijepo najnoviji uradak:

Šumar ima šumu na dlanu

PS. Nije baš za pijuckat kavu i čitat knjigu, više je za pošmr...popit Red Bull i trest se u hipnozi. Ima također greškica ili dvije (ostao mi drugi deck uključen u mix dok sam ga štelao) jer sam kućna njuboza. :D Ali kad čovjeka veseli.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

06 Feb 2012, 01:01

Ajme, Ze, moram priznati da nisam ni znala da postoji taj šumski trance. :rofl: To je sve stvarno mutiralo otkad sam ja ispala iz đira.

Nego, jel netko bio u Tvornici u petak? Ja najavila, ali nisam bila.
Doduše, od ove gužve ovdje ne znam tko bi mogao i biti. Ze nije sigurno, ostaje nemoralan. :D
Nemoralan, jesi li bio?
nemoralan
Posts: 40
Joined: 21 Oct 2011, 15:40

06 Feb 2012, 13:06

Nisam, išao sam u subotu ujutro na Sljeme, gore je bio snowboard dan i drum and bass, confusion ekipa, super samo da nisam pijan pao i sjebao rame. Inače odlićan provod. Da sam bio u petak vani kurac bi išao na bordanje.

Nego kako na struji nema ni jedan link čarobnjaka.
Jeff Mills
Klasika, da nas malo vrati u dane kad nije bilo šugavih dj koji vrte cd-ove i drkaju na sync tipku u traktoru.
Ze kakvu opremu koristiš?
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

06 Feb 2012, 13:30

nemoralan » wrote:Nisam, išao sam u subotu ujutro na Sljeme, gore je bio snowboard dan i drum and bass, confusion ekipa, super samo da nisam pijan pao i sjebao rame. Inače odlićan provod. Da sam bio u petak vani kurac bi išao na bordanje.

Nego kako na struji nema ni jedan link čarobnjaka.
Jeff Mills
Klasika, da nas malo vrati u dane kad nije bilo šugavih dj koji vrte cd-ove i drkaju na sync tipku u traktoru.
Ze kakvu opremu koristiš?
Kak je bilo tamo? One rampe kaj su stavili su mi zgledale debilno dosta, pa to nije ni za vrat strgat.

Ajme Ze ala ti se jovo dugo skida...
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

06 Feb 2012, 15:11

nemoralan » wrote:Nisam, išao sam u subotu ujutro na Sljeme, gore je bio snowboard dan i drum and bass, confusion ekipa, super samo da nisam pijan pao i sjebao rame. Inače odlićan provod. Da sam bio u petak vani kurac bi išao na bordanje.

Nego kako na struji nema ni jedan link čarobnjaka.
Jeff Mills
Klasika, da nas malo vrati u dane kad nije bilo šugavih dj koji vrte cd-ove i drkaju na sync tipku u traktoru.
Ze kakvu opremu koristiš?
Aj, aj, vinyl entuzijast :D
Koristim lošu "opremu" - Numarkov Mixtrack. Jest da je plastičan, ali obavi posao. Knobovi su malo neprecizni, a pitch fader loš do ibera (ima 7 bita i ne možeš precizno uštelat BPM nikako) - tako da me računaj pod drkađiju na sync botunu. :D
Pokušavao sam beatmatchati ali ne možeš nikako s tim i takvim pitch faderom, čak i kad gledaš koliki je BPM. Pretrzav je. Jogovi su začudno dobri, ali pitch fader je meh.

Ali, sve i da imam para, vremena i prostora i dalje bi vrtio digitalno (recimo nekakav vinyl timecode).
vrrrlet » wrote:
Kak je bilo tamo? One rampe kaj su stavili su mi zgledale debilno dosta, pa to nije ni za vrat strgat.

Ajme Ze ala ti se jovo dugo skida...
Moš preslušat i onlajn. Nisam nešto oduševljen prijelazima jer imam nekih novih trackova pa sam ih samo potrpao bez previše razmišljanja. :D
nemoralan
Posts: 40
Joined: 21 Oct 2011, 15:40

07 Feb 2012, 13:59

@vrrrlet
Ma na sljemenu je špica bilo, ona ekipa u borderskom klubu gensa kao luda, čudim se kak im svinje na skijama već nisu razjebali akciju. Nisam ganjo rail nisam taj level još.

@Ze
Hvala na iskrenosti, isti kurac i ja radim, samo sam svjestan situacije pa se barem ne nazivam dj-em za razliku od ostalih šonja koji misle da su dj-i zbog toga što su svladali traktor.
Al bi ja rado 2xmk2 i kolekciju, pa nek pucketa. Al je digitalno prakticnije jebi ga.
User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

07 Feb 2012, 14:44

Da se ima para, vremena i prostora... :D
Nemam šta kriti, nije da se nečeg sramim, miksam po dnevnom boravku. :rofl:

Ipak, Traktor i digitalno diđejiranje je budućnost. Neke su stvari odista jednostavnije (beatmatching npr.), što znači da već sada postoji cijela popla kiddy DJ-eva bez nekog skilla i ljubavi za to što rade.

S druge strane, možeš igrati s efektima, stavljati samplove i slično - što je poprilično moćnije od dva TT-a i miksete.
nemoralan
Posts: 40
Joined: 21 Oct 2011, 15:40

06 Mar 2012, 16:00

ma u kurcu ste svi, zakej se ovdje nikaj ne sluša

User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

07 Mar 2012, 09:39

nemoralan » wrote:ma u kurcu ste svi, zakej se ovdje nikaj ne sluša

Kud si ti zbrisao? :D

User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

07 Mar 2012, 13:49

nemoralan » wrote:ma u kurcu ste svi, zakej se ovdje nikaj ne sluša

Awww, starine! :cerek: Ova je mene zakačila svojedobno.


nemoralan wrote:@vrrrlet
Ma na sljemenu je špica bilo, ona ekipa u borderskom klubu gensa kao luda, čudim se kak im svinje na skijama već nisu razjebali akciju. Nisam ganjo rail nisam taj level još.
Svinje na skijama. :rofl: Ja sam isto svinja na skijama. Vi borderi samo rujete stazu i cijelo vrijeme sjedite kao tuljani. :durica:
Ze. wrote:Kud si ti zbrisao? :D

Lepi, jesi ti Leppy?
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Ze.
Posts: 1098
Joined: 17 Sep 2011, 21:26

08 Mar 2012, 10:41

Lepi je hepi. :D
Post Reply