Sanader napokon na odsluženju kazne

Koljite se i gložite!
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

05 Apr 2019, 09:53

Sanader od jučer popodne počeo izdržavati 6-godišnju zatvorsku kaznu za slučaj Planinska i mora vratiti zamračene pare. Komentari?

Nije jako važno, ali oni policajci u civilu koji su došli po njega su mi izgledali kao klošari nekakvi. :rolleyes:


Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

05 Apr 2019, 10:26

Policajci u civilu? Šteta što nije došao Mile Pendrek da ga sprovede i provede...
Mislim da će njemu i u zatvoru biti puno bolje nego većini penzića u ovoj zemlji, na žalost.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

05 Apr 2019, 14:20

A on je već nešto i bio u pritvoru? Pa će mu to odračunati.

Bez obzira na sve - uživanje u zatvoru, policajce u civilu, nekako ti ipak bude drago kad se takvo što desi. Samo... sporo to ide, a bagra se gomila na vlasti pa se Sanader doima kao ljubičica bijela. I nije zapravo važna duljina kazne, nego bi mu trebalo ubuduće zabraniti da radi išta što ima veze s lovom, na bilo koji način. Za teške prometne prekršaje oduzima se vozačka, zar ne?
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

05 Apr 2019, 15:07

MmeTipfeler wrote:
05 Apr 2019, 14:20
Bez obzira na sve - uživanje u zatvoru, policajce u civilu, nekako ti ipak bude drago kad se takvo što desi. Samo... sporo to ide, a bagra se gomila na vlasti pa se Sanader doima kao ljubičica bijela.
Baš tako. Sanader je obrazovan, pametan, uglađen i šarmantan; imao je stila i uza sve mane bio je gospodin. Ovi što su poslije njega došli obični su klošari. Brkić, Tolušić, Jandroković, Glasnović, Đakić, Modrić... - praktički svi viđeniji HDZ-ovci pate od kroničnog nedostatka elementarnoga kućnog odgoja, da ne spominjem ostalo.
Potpisi su za budale.
User avatar
Marsovac7
Svemirka
Posts: 751
Joined: 27 Mar 2019, 16:14
Location: Negdje u svemiru
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Gender:

05 Apr 2019, 18:32

MmeTipfeler wrote:
05 Apr 2019, 14:20
A on je već nešto i bio u pritvoru? Pa će mu to odračunati.
Navodno mu se od ove kazne neće ništa odračunati jer je u pritvoru bio za neko drugo kazneno djelo.
MmeTipfeler wrote:
05 Apr 2019, 14:20
Bez obzira na sve - uživanje u zatvoru, policajce u civilu, nekako ti ipak bude drago kad se takvo što desi. Samo... sporo to ide, a bagra se gomila na vlasti pa se Sanader doima kao ljubičica bijela. I nije zapravo važna duljina kazne, nego bi mu trebalo ubuduće zabraniti da radi išta što ima veze s lovom, na bilo koji način. Za teške prometne prekršaje oduzima se vozačka, zar ne?
Meni jest jučer bilo drago vidjeti kako ga odvode. Predugo se čekalo, ali bolje ikad nego nikad. Osim zatvora, bit će mu oduzeti i novci stečeni ovim kaznenim djelom (Planinska).
Naravno da su i oni koji su došli poslije njega bagra, kamo sreće da jednoga dana i oni dospiju u zatvor ili bar na neki drugi način odgovaraju za sve zlo koje su počinili i još čine.
Wow, postala sam moderatorica. :)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

11 Apr 2019, 01:31

Izvlačim iz naftalina stari vic... :D

Unajmio netko iz opozicije američkog profesionalnog ubojicu da smakne Sanadera. Došao ubojica u Hrvatsku, puca jednom i promaši, drugi put puca i opet promaši, treći put puca i promaši još jednom. Naručitelji ubojstva pozovu ga na razgovor i pitaju kako to da on, vrhunski profesionalac iz Amerike, ne može triput pogoditi. A on: - Ma pogodio bih ja još prvi put, ali kod vas su zbilja otežani uvjeti rada. Kad god nanišanim i taman da povučem obarač, netko mi priđe s leđa, lupi me po ramenu i vikne - to, majstore! :rofl:
Potpisi su za budale.
Post Reply