Kad te Kerum ugodno iznenadi...

Koljite se i gložite!
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Apr 2018, 13:38

"Ne znan ništa o tome, ali vidi, dragi moj: moj komentar ti je da ja imam mater, i dan danas živu, fala Bogu, i tri sestre, i ne dozvoljavam niti prihvaćam da blizu mene bude itko tko ženskoj kaže ružnu rič. Ako je točno to šta mi kažeš, to ne da osuđujem, nego ne želim čuti za to, on je za mene mrtav. Ja san do 14. godine živija na selu di su ljudi tukli žene, i toga se sićan i uvik sam bija ogorčen na takvo ponašanje i biža san od takvih. Mene je mater odgojila u ljubavi, ona i moje sestre su za mene sve, i ko god pomisli da bi stavija prst na žensko, taj je jad i bijeda. Ako je istina ovo što kažete, on više nije član stranke, razumiš?!", rekao je za Slobodnu Dalmaciju bivši splitski gradonačelnik Željko Kerum kada su ga pitali za Damira Ćosića Rodu, vijećnika Skupštine Splitsko-dalmatinske županije iz redova njegove Hrvatske građanske stranke, koji se nalazi iza rešetaka splitskog zatvora na Bilicama zato što je pretukao suprugu.

Što velite? Bit će od njega čovjek, ha? :cerek:


Potpisi su za budale.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

26 Apr 2018, 13:57

Mmmm... neće baš, jer čovjek je dubokomisleće biće svjesno i vlastitih pogrešaka, za razliku od Keruma. Mislim da se lik samo dodvorava biračkom tijelu, i to je njegov krajnji domet, ko i od većine političara, čak i belosveckih.
Da je stvarno čovjek, ne bi se od početka hvatao u to kolo.
Last edited by haram on 26 Apr 2018, 14:00, edited 1 time in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

26 Apr 2018, 13:59

Što reći?
Ne vjeruj Danajcima i kad darove nose.
Ne vjerujem da on stoji iza tih riječi, iako mislim da nije nasilan tip.
Zapravo šteta je da se veselimo takvom stavu koji bi trebao sam po sebi biti najnormalniji. To mi je isto ko da je rekao da ne podupire incest ili ubojstvo.
Ne daj, Stiče, da te to zavede kod seljačine kakav je on. Što on misli o prebrzoj vožnji ili zauzimanju invalidskih parkirnih mjesta? Što misli o švercanju humanitarne pomoći ili o plaćanju/neplaćanju doprinosa i poreza?
kurvanjski avatar, a
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

26 Apr 2018, 14:04

Stitch wrote:
26 Apr 2018, 13:38
"Ne znan ništa o tome, ali vidi, dragi moj: moj komentar ti je da ja imam mater, i dan danas živu, fala Bogu, i tri sestre, i ne dozvoljavam niti prihvaćam da blizu mene bude itko tko ženskoj kaže ružnu rič. Ako je točno to šta mi kažeš, to ne da osuđujem, nego ne želim čuti za to, on je za mene mrtav. Ja san do 14. godine živija na selu di su ljudi tukli žene, i toga se sićan i uvik sam bija ogorčen na takvo ponašanje i biža san od takvih. Mene je mater odgojila u ljubavi, ona i moje sestre su za mene sve, i ko god pomisli da bi stavija prst na žensko, taj je jad i bijeda. Ako je istina ovo što kažete, on više nije član stranke, razumiš?!", rekao je za Slobodnu Dalmaciju bivši splitski gradonačelnik Željko Kerum kada su ga pitali za Damira Ćosića Rodu, vijećnika Skupštine Splitsko-dalmatinske županije iz redova njegove Hrvatske građanske stranke, koji se nalazi iza rešetaka splitskog zatvora na Bilicama zato što je pretukao suprugu.

Što velite? Bit će od njega čovjek, ha? :cerek:
Eto, izrod, znao sam... :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Apr 2018, 15:48

haram wrote:
26 Apr 2018, 13:57
Mislim da se lik samo dodvorava biračkom tijelu, i to je njegov krajnji domet, ko i od većine političara, čak i belosveckih.
Sumnjam da to umije. Lukavost te vrste pretpostavlja promišljanje za koje on nije kadar, a zahtijeva i određene društvene, političke, pa i analitičke vještine. Daleko od toga da je Kerum glup, no njegova je prepredenost mnogo prizemnija i svodi se na to da nadmudri ili prevari koga prodajom bofl-robe ili neplaćanjem računa, a ne da dugoročno, sustavno i disciplinirano krije misli i osjećaje kako bi manipulirao biračima.

Ne, ovo je iskreno. Što me nije toliko iznenadilo koliko jasna namjera da se likovi poput Rode udalje iz javnog života. A to pozdravljam.
Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Apr 2018, 15:53

Donna Sole wrote:
26 Apr 2018, 13:59
Što reći?
Ne vjeruj Danajcima i kad darove nose.
Ne vjerujem da on stoji iza tih riječi, iako mislim da nije nasilan tip.
Zapravo šteta je da se veselimo takvom stavu koji bi trebao sam po sebi biti najnormalniji. To mi je isto ko da je rekao da ne podupire incest ili ubojstvo.
Veselim se najavi da će Kerum tog debila Ćosića izbaciti iz stranke, a ne večerati s njim i gladiti ga po glavi. Kao recimo Plenković Tomaševića.
Potpisi su za budale.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

26 Apr 2018, 21:22

Ono što bi mene razveselilo je jedan kolektivni harakiri od te ekipe koja se drži dobro plaćenih državnih pozicija... :D
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

27 Apr 2018, 02:13

Stitch wrote:
26 Apr 2018, 15:53
Veselim se najavi da će Kerum tog debila Ćosića izbaciti iz stranke, a ne večerati s njim i gladiti ga po glavi. Kao recimo Plenković Tomaševića.
Ošse kandidovat', mjesto Ćose? :raspa:
haram wrote:
26 Apr 2018, 21:22
Ono što bi mene razveselilo je jedan kolektivni harakiri od te ekipe koja se drži dobro plaćenih državnih pozicija... :D
Mislim da im to vjera ne dozvoljava. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

27 Apr 2018, 11:03

Šabović Adis wrote:
27 Apr 2018, 02:13
Ošse kandidovat', mjesto Ćose? :raspa:
To će Miki, ja ne živim u Splitu. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

27 Apr 2018, 14:10

Stitch wrote:
27 Apr 2018, 11:03
To će Miki, ja ne živim u Splitu. :D
Al' on nemlati žeme. :rofl:

:five:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Silajn
Posts: 1518
Joined: 19 Sep 2011, 10:25

29 Apr 2018, 22:37

Od svega mi je najvjerojatnije da Roda nekako ugrožava Keruma (i možda još nekog u HDZ-HGS koaliciji) i da su ga se sad ovim riješili. Iz kojeg je ono nadzornog odbora izletio?
Moš' mislit da ženu tuče od jučer i da se to ne zna.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

01 May 2018, 18:15

Svi koji govore za keruma da je glup, su glupi. On je primitivan i neuk, ali nije glup. I sirovina od covika, takodjer :)
Post Reply