Taksisti i Uber

Sve od javnog i tajnog interesa
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

31 Jul 2017, 10:57

Pješaci se još nisu dosjetili da bi i oni mogli prosvjedovati. :D


User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

31 Jul 2017, 11:43

Pješaci ne prosvjeduju zato što time samo otkrivaju položaj. :o
I postaju laka meta...:rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

01 Aug 2017, 03:57

Ne podnosim Radio Tahi jer su mafijaška banda koja je gulila kako jim se sviđalo. A sad još i ceste blokiraju. Majko mila, u ovoj državi svaki skorojević more sebi zauzet parcelicu, ajmo malo preziđat obalu rijeke u Lici-more, ajmo malo podić šator u Savskoj il šoping-centar na Cvjetnom-more, ajmo blokirat promet u par gradova-ma kako ne bi moglo...
Mafija, neam druge riječi.

Ne volim EKOTAXI jer od tih lektričnih motora povraćam ko luda. Što se ostalih stvari u njizi tiče, čine mi se okej.

Ne volim Cammeo jer ti idu kroz crveno ko pomahnitali daltonisti, a bome u pun kufer auta su jim odrezani pojasevi na zadnjim sicevima. Zadnji put kad sam se s njima vozila (prije cca. godinu dana), prilikom naručivanja, tražila sam da mi pošalju avto s pojasom na zadnjem sicu. Nije ga bilo. Otad jih ne zovem.

E, al Uber...Uber mrzim. Jebena kapitalistička banditska gulikožarska antidržavna i antisocijalna goldmansaksovska prevara. (Slično mislim i o ostalim startapovima. :zubo: ) Plaćajte porez, mamicu vam vašu. Na Uber gledam ko i na uvođenje licitacije radnika za najnižu satnicu. Mrvu je bolje od robovlasništva, a mrvu lošije od autsorsanja čistačica za 2 iljade kuna. A od pomame za Uberom u glavi mi počinje zvonit ova numera https://www.youtube.com/watch?v=AWtCittJyr0 . Samo da napomenem, nikad nisam koristila njihovo posredništvo u davanju usluga (il kako li već krste tu prevarantsku rabotu).


Sve u svemu, mnogo sam ja zahtjevna u vezi tizih taxija. :zubo:
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

01 Aug 2017, 08:45

Cuj, meni iu udobnosti doma uber isto izgleda kao robovlasnistvo, ali nekom mozda jedini nacin prezivljavanja.
Pricao sam u toku voznje s jednim uberovcem. Bio bez posla. Frend mu posudio auto. Sad zaradjuje pristojnu paru.
Moje misljenje - ima posla za svakog. Neka radije taksisti izbore jednostavnije dobivanje licenci. I jeftinije. I neka i oni pocnu radit.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

01 Aug 2017, 09:03

Pa dokle više s tom jeftinijom politikom? :o
Bolje imat' veću platu pa se vizikat' staksijom i oko granapa, 'nako, nego ovo ciganisanje s konkurencijom. :o

Uostalom, ko je vidio fukaru da se u taksiju vozi? :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

01 Aug 2017, 20:27

Nukac wrote:
01 Aug 2017, 08:45
Cuj, meni iu udobnosti doma uber isto izgleda kao robovlasnistvo, ali nekom mozda jedini nacin prezivljavanja.
Pricao sam u toku voznje s jednim uberovcem. Bio bez posla. Frend mu posudio auto. Sad zaradjuje pristojnu paru.
Moje misljenje - ima posla za svakog. Neka radije taksisti izbore jednostavnije dobivanje licenci. I jeftinije. I neka i oni pocnu radit.
Pokusavaju se izborit, ali krivom metodom blokadom gradova. Trebaju blokirat pravog krivca -vladu rh i markov trg.

A sto se cijene tice, treba omogucit jednake uvjete za sve.

Situacija je vrlo jednostavna.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

01 Aug 2017, 23:04

Upravo tako.
Potpisi su za budale.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

02 Aug 2017, 10:29

Kako možeš od svog reketara tražit da te zaštiti?
Vlada je odredbaama i dodjelom monopola taksistima samo sebi osigurala izvor prihoda. Zašto bi oni sad to mijenjali?
Mi se trebamo buniti, mi koji nemamo veze s tim jer sve pobune na osobnoj razini nemaju efekta. Ne da bismo zaštitili taksiste ili stjuardese nego da bismo vladdi pokazali zube.
kurvanjski avatar, a
Post Reply