Brozova obljetnica i kopanje po smeću

Koljite se i gložite!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

18 May 2017, 19:27

nvnk wrote:
18 May 2017, 19:17
Ma nemoj, netko se tebi usudio pripisat nešto što nikad nisi tvrdio i još te bezobrazno pitat da to objasniš? :rofl:

Bezobraznik jedan, kako mu je to palo na pamet. :kava:

BTW, hvala na dugom i opširnom odgovoru.... tj. na oba. :bicedobro:
Aj ostavi se ti mene dok te nisam prijavio administraciji nego reci šta to treba veselit tih 230 000 penzića sa 1 400kn? Jel kopanje po smeću, jado?

Hvala tebi na seruckanju bezveze... kod Krokoartusa se bar vidi gdje je drekčina...
Last edited by haram on 18 May 2017, 19:32, edited 1 time in total.


what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

18 May 2017, 19:31

Nevenko, imaš li ti neku alternativnu tvorevinu koja bi ti mogla poslužiti za olajavanje, mislim, osim SFRJ. Nemoj šta zamjerit', al' ja sam rođen u njoj pa kad god nešto ružno kažeš o njoj ja se nađem pogođen, ne znam zašto...:nogica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

18 May 2017, 19:34

Šabović Adis wrote:
18 May 2017, 19:31
Nevenko, imaš li ti neku alternativnu tvorevinu koja bi ti mogla poslužiti za olajavanje, mislim, osim SFRJ. Nemoj šta zamjerit', al' ja sam rođen u njoj pa kad god nešto ružno kažeš o njoj ja se nađem pogođen, ne znam zašto...:nogica:
Javit će ti čim vidi iz autobusa, siguran sam :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

18 May 2017, 19:49

haram wrote:
18 May 2017, 19:34
Javit će ti čim vidi iz autobusa, siguran sam :cerek:
Mislim, stvarno mu nije fazon. Što ne olajava svoju zemlju, ako mu je do olajavanja stalo, nego se ufatio moje, eee... :nogica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

18 May 2017, 20:04

haram wrote:
18 May 2017, 19:27
Aj ostavi se ti mene dok te nisam prijavio administraciji ...
I nakon svih "djedica poličkih emigranata", "proustaških emigracija", proglašavanjem moje majke o kojoj ništa ne znaš "uhljebom" i ostalih najvulgarnijih gadarija koje si, ničim izazvan s moje strane izrekao na moj račun, imaš obraza tražiti da se ja "ostavim tebe" i prijetiti administracijom? :facepalm:

Sram te bilo.

I da, ovo za ozbiljno, bez zajebancije:

Možeš o meni izmišljat kakve god hoćeš neosnovane gadarije i laži, možeš me proglašavat "kozumeristom koji svijet gleda iz turističkog autobusa" do besvjesti, baš me briga, samo ćeš o sebi na taj način svjedočit, a ne o meni.

Ali moje majke, mog djeda i ostale moje rodbine se ostavi.

Za svoje dobro.
Last edited by nvnk on 18 May 2017, 20:20, edited 1 time in total.
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

18 May 2017, 20:18

Šabović Adis wrote:
18 May 2017, 19:31
Nevenko, imaš li ti neku alternativnu tvorevinu koja bi ti mogla poslužiti za olajavanje, mislim, osim SFRJ. Nemoj šta zamjerit', al' ja sam rođen u njoj pa kad god nešto ružno kažeš o njoj ja se nađem pogođen, ne znam zašto...:nogica:
Nemoj me jebat da nisi rođen u FNRJ. :misli:

Ne kužim pitanje. Pitaš li ti to mene imam li ja neku imaginarnu i izmišljenu domovinu ko što ti imaš SFRJ, pa da mi se "osvetiš" tako što ćeš ju blatit?

Ak je tak, imam lošu vijest za tebe:

Nama, svjetski putnicima, čitav je svijet domovina. Nismo mi toliko uskih i ograničenih nazora ko vi koji obožavate SFRJ, samo SFRJ i ništa drugo nego SFRJ.

Zato nas teško možeš uvrijedit olajavajući samo jednu državu, ma koja to bila. :ne zna:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

18 May 2017, 20:20

nvnk wrote:
18 May 2017, 20:04
I nakon svih "djedica poličkih emigranata", "proustaških emigracija", proglašavanjem moje majke o kojoj ništ ane znaš "uhljebom" i ostalih najvulgarnijih gadarija koje si, ničim izazvan s moje strane izrekao na moj račun, imaš obraza tražiti da se ja "ostavim tebe" i prijetiti administracijom? :facepalm:

Sram te bilo.

I da, ovo za ozbiljno, bez zajebancije:

Možeš o meni izmišljat kakve god hoćeš neosnovane gadarije i laži, možeš me proglašavat "kozumeristom koji svijet gleda iz turističkog autobusa" do besvjesti, baš me briga, samo ćeš o sebi na taj način svjedočit, a ne o meni.

Ali moje majke, mog djeda i ostale moje rodbine se ostavi.

Za svoje dobro.
Oprosti, ispričavam ti se, nek ti sva penzionisana i ostala rodbina u prosperitetnoj i bogatoj Hrvackoj u miru kopa po smeću, nego odakle tebi onda to o bezdušnom milicijskom premlaćivanju penzića koji bi se u bivšoj Jugi usudili kopat po smeću? Izvukao ispod sjedala?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

18 May 2017, 20:39

nvnk wrote:
18 May 2017, 20:18
...
Nama, svjetski putnicima, čitav je svijet domovina. Nismo mi toliko uskih i ograničenih nazora ko vi koji obožavate SFRJ, samo SFRJ i ništa drugo nego SFRJ.

Zato nas teško možeš uvrijedit olajavajući samo jednu državu, ma koja to bila. :ne zna:
Ej, Hrobi, vidi ovog antihrvatskog globounitaristu! :vidiga: A jesi kršten?

I šta sad; nisi prvi ni zadnji kojem paše država u kojoj ne živi, a "sve zna" o onoj u kojoj nikad živio nije... :kava:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

18 May 2017, 21:16

nvnk wrote:
18 May 2017, 20:18
Nemoj me jebat da nisi rođen u FNRJ. :misli:
Pa nisam, jbg.
Esefejotovac, tu d boun. :nogica:
Ne kužim pitanje. Pitaš li ti to mene imam li ja neku imaginarnu i izmišljenu domovinu ko što ti imaš SFRJ, pa da mi se "osvetiš" tako što ćeš ju blatit?
Ne.
Onako kako sam i napisao; imaš li neku alternativnu, rezervnu, tvorevinu pogodnu za olajavanje? Ako da (i ako ti je baš do olajavanje stalo) koristi tu, neku drugu! Molim te da ne koristiš SFRJ. :facepalm:

Npr. bandera, pa onda raspališ: jes' ova bandera glupa, sva nekako drvena, ne mrda s mjesta, itakoto...:ne zna:
Ak je tak, imam lošu vijest za tebe:

Nama, svjetski putnicima, čitav je svijet domovina. Nismo mi toliko uskih i ograničenih nazora ko vi koji obožavate SFRJ, samo SFRJ i ništa drugo nego SFRJ.

Zato nas teško možeš uvrijedit olajavajući samo jednu državu, ma koja to bila. :ne zna:
Ok.
A ja za tebe imam jednu ne tako lošu:
Nama, eseferjotovcima, ostatak svijeta znači samo to - svjetski ostatak. Što se mene tiče, eto ti tih ostataka pa blati, ismijavaj, omalovažavaj isl.! Nije da ti naređujem da to radiš nego ti samo ukazujem na to da postoji i ta mogućnost - ne moraš se kačit' isključivo za SFRJ -, ako toga nisi do sad bio svjestan.
Mislim, i na zvijezde mo'š lajat'...za šta zvijezde služe? :ne zna:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Hroboatos
Posts: 565
Joined: 28 Sep 2011, 18:16

18 May 2017, 23:37

Goran je Milić dao najbolji odgovor na floskule o penzosima u ovoj emisiji, na 8:50 i dalje:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

18 May 2017, 23:47

Hroboatos wrote:
18 May 2017, 23:37
Goran je Milić dao najbolji odgovor na floskule o penzosima u ovoj emisiji, na 8:50 i dalje:
Goran Milić je poznati komunistički agitptopovac i jugonostalgičar :mad:

I šta je rekao, kako preživljava 230 000 ljudi sa >1 400 HRK pemzije?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
nvnk
Posts: 2979
Joined: 21 Feb 2017, 12:31
Has thanked: 20 times
Been thanked: 58 times

20 May 2017, 15:28

Šabović Adis wrote:
18 May 2017, 21:16
Mislim, i na zvijezde mo'š lajat'...za šta zvijezde služe?
Laje ti se na mjesec, a ne na zvijezde. :misli:

Uostalom, pitaj si ovog svog kompića iz harema, on je stručnjak za lajanje. :ne zna:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

20 May 2017, 15:58

nvnk wrote:
20 May 2017, 15:28
Laje ti se na mjesec, a ne na zvijezde. :misli:
Meni?! :rofl:
Ajde, ajde, znaš ti i bolje, a znaš i da ja znam da znaš i bolje. :D
Uostalom, pitaj si ovog svog kompića iz harema, on je stručnjak za lajanje. :ne zna:
Nemoj tako!
Ako malo bolje pogledaš vidjećeš da ni ja ni on ne agiramo nego reagiramo na temu koju je Hrobi otvorio, a koja nije ništa drugo doli - provokacija.
E sad, to što Hrobi u meni i Haramu ne nailazi na istomišljenike i to što mu ta antijugoslovenština ne prolazi tek tako to je nešto sasvim drugo.

Hrobi ti je tipični agitator, iliti mučki provokator. :D
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Post Reply