Boris Lalovac

Koljite se i gložite!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Jan 2017, 22:42

Da je bog zenama da pamet umisto jezika, nijedna zena ne bi sluzila za nist drugo nego za jebat. I drustvo ne bi znalo za nasilje u obitelji :amen:


User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

15 Jan 2017, 22:52

Aupičku! :rofl:

Nego, to što muško ima dvije glave, jel' to dokaz da žensko nema nijednu? :ckzubo:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Jan 2017, 22:58

Šabović Adis wrote:
15 Jan 2017, 22:52
Aupičku! :rofl:

Nego, to što muško ima dvije glave, jel' to dokaz da žensko nema nijednu? :ckzubo:
Ne znam, sve je moguce :zubo:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

15 Jan 2017, 23:02

miky0 wrote:
15 Jan 2017, 22:58
Ne znam, sve je moguce :zubo:
Zato lete k'o riba na sviću... :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

16 Jan 2017, 08:41

miky0 wrote:
14 Jan 2017, 07:35
Aha, sada je on razroki zlostavljac, a to sta ga je zena raspizdila radi malo kurve sa strane, nema veze. Po njegovoj konfiguraciji je jasno da on nije pahuljica, al da je zlostavljac jer je skrisija malo mobitela je previse :)

Ja i zena se svako toliko pobijemo, ona me napadne tako da mi zalipi cusku, ja uzvratim s cupanjem kose i tako se malo poubijamo i vratimo svakodnevnici, pa ne bi rekao da smo jedno drugom zlostavljaci. Dapace, nakon toga se lipo nasmijemo ;)
hahahah ujebemti.
ovo mi se čak ne čini tako loše :nogica:
s bračnim partnerom imati povremeno dobar i ravnopravan chick fight. ono, bez da ti ućera strah u kosti.
i bez previše durenja nakon toga. keeewl :E

i nadam se, miki, da ne prelaziš granicu čupanja kose.

a glede lalovca. ne želim komentirati bez više informacija.
da mi na toj snimci zvuči neugodno, zvuči. to je zasad to.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Jan 2017, 09:26

Nenia Salonitana wrote:
15 Jan 2017, 18:13
osoba koja se ponaša kao zadnji nenormalni kreten, dere se i prijeti, kaže osobi koja pokušava civilizirano razgovarati "ajd budi normalna".

lalovca brane oni koji su i sami zlostavljači ili žrtve koje su naviknute na takvo ponašanje pa misle da je to normalno. trećeg nema.

tončiki u prilog idu i boleštine koje ima, štitnjača je jako osjetljiva na stres, a imala je i karcinom.
A njegovu ludu pičku brane blentače koje kurcu pojma nemaju kaj je brak.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Jan 2017, 09:29

miky0 wrote:
15 Jan 2017, 20:18
Ti ocito nisi imala priliku zivit u normalnoj familiji di otac posalje mater ukurac a ona uzvrati tavom po celu :misli: Steta jer sigurno ne bi govorila pizdarije da malo dernjave znaci nasilje :facepalm:
Bravo, gazda! :top:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Jan 2017, 09:32

Nenia Salonitana wrote:
15 Jan 2017, 21:33
za neke ni puno dernjave, ni vrijeđanje ne znači nasilje.

poslije će se praviti da to nisu rekli.... ili će reći da su bili izazvani, kao siroti lalovac. :crying:

nasilnik nikada nije kriv. uvijek ga je žrtva isprovocirala. jadan lalovac. :crying:
Aj ti lijepo u kurac.
Kolko si ga nadrobila, da si mi na dohvatu, sad bi ti čiliprkno kompjuktor u glavušu... :majstor lale:

[latex]Koji je ovo kurac?[/latex]
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Jan 2017, 09:36

superkrkan wrote:
15 Jan 2017, 22:31
judolino nataka pravobraniteljicu :misli: . aaa sa je men jasno kako je judolino posta moderator, zna san ja da je ima niku vezu :kava:
Svaka ćas, pajdo, mam mijenjam profil! :top:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

16 Jan 2017, 10:08

Beau wrote:
16 Jan 2017, 08:41
hahahah ujebemti.
ovo mi se čak ne čini tako loše :nogica:
s bračnim partnerom imati povremeno dobar i ravnopravan chick fight. ono, bez da ti ućera strah u kosti.
i bez previše durenja nakon toga. keeewl :E

i nadam se, miki, da ne prelaziš granicu čupanja kose.

a glede lalovca. ne želim komentirati bez više informacija.
da mi na toj snimci zvuči neugodno, zvuči. to je zasad to.
Ok, znam i ja puknit ali recimo nakon pola sata njezinog kokvocanja, potegnem stolic nogom ili slicno, ne nju da ne bi bilo zabune, al da ona zna mene udrit ako ja trpim i trpim ne reagiram -zna. Zalipi mi trisku samo takvu, ali ona zna sta tada slijedi, i kao da joj to godi, malo je pocupam i povucen ju do poda bez dernjave i nakon toga se smirimo, a nakon doslovno 3-4 minute ona pita ocu li palacinke. Naravno :klopa:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

16 Jan 2017, 11:02

miky0 wrote:
16 Jan 2017, 10:08
Zalipi mi trisku samo takvu, ali ona zna sta tada slijedi, i kao da joj to godi, malo je pocupam i povucen ju do poda bez dernjave i nakon toga se smirimo, a nakon doslovno 3-4 minute ona pita ocu li palacinke. Naravno :klopa:
:lol: jao umrijet ću. točno tako smo se sestra i ja mlatile. obavezno sam joj vukla kosu sve do poda :S, pala bi i koja ćuška po glavi, a za tri minute upravo to, oš palačinku :D
meni je to bilo zakon. tada, jel.

svjesna sam da je u odraslom svijetu to ipak dosta neprihvatljivije. opet ovisi tko je kakav. meni je tu najvažnije da se osobe na isti način vole svađati, vrijeđati, "lemati". odnosno, da apsolutno nijedno ne osjeća strah od ovog drugog, niti ugnjetavanje ili poniženje. ako se to može postić, rispekt. ko voli nek izvoli. doduše, mislila sam da je to moguće jedino u dječjem svijetu, al očito je i u mikijevom :zubo:

sve preko toga mi je nasilje kojeg se apsolutno grozim. baš jako. čak i udaranja nogom u stolicu ako dolazi od agresivnog muškarca. jer se userem.
žene su tu ipak drugačije, one kad viču i luduju nekako se kuži da je bezopasno i da ti ne žele naudit, nego se samo žele istrest. govorim generalno, naravno da ima svakakvih ženskih munjara.i naravno da ima muškaraca koji nisu agresivci čak i kad viču i udaraju nogom stolicu. i guess :zubo:
User avatar
superkrkan
nataknjivać i mislijoc
Posts: 514
Joined: 15 Dec 2016, 00:31

16 Jan 2017, 12:28

veliki vrach i poglavica 4 plemena zalosna sova je govorija da uvik triba imati dobar i cvrst stap za skvo.
njemu je njegov cukundida veliki vrac ostavija u nasljedstvo taki stap. mozda neb bilo lose pokrenit proizvodnju izdrzljivih stapova za skvo :misli:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

16 Jan 2017, 16:20

Šabović Adis wrote:
15 Jan 2017, 22:31
Buuuu...žrtva je žrtva tek post mortem, prije toga je bila drčni izazivač. I mučki provokator. :rofl:
:rofl: :rofl: :rofl:

dobar crnjak.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Jan 2017, 16:29

Kak to da Neniu nije smetalo kad je Zoka lemao ženu a sad kad Lalovac oponaša (bivšeg) šefa onda je to grozno? :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

16 Jan 2017, 16:36

judolino wrote:
16 Jan 2017, 09:26
A njegovu ludu pičku brane blentače koje kurcu pojma nemaju kaj je brak.
možda kurca ne znam što je brak ali po pitanju nasilja u obitelji komotno mi možete kao doktoru vranji, uručiti počasni doktorat. :raspa:

lalovac je btw zlostavljač najnižeg ranga, sitnozubaški. moja mater je profi. prijetnje moje matere jedino bi mogli prepoznati jako iskusni policajci, i to ako. jer kad bi ju vidjeli uživo posumnjali bi, đubre hoda okolo s 3cm izrastom na kosi, ona je žrtva.

kučka mi je neki dan iščupala kapuljaču na kopčanje s kaputa, jednim potezom. sotona skills. :S :rofl: sreća da sam ionako bila na odlasku pa sam šmugnula van dok se pseto ne smri. kad sam se vratila, osim što je uslijedio monolog o mom neprihvtaljivom ponašanju :rofl: , rekla je nešto u stilu da ti je ovo zadnji put, ili će se nešto gadno promijeniti. smirenim tonom.

s tim što se tončiki ovo snimanje možda i prihvati kao dokaz na sudu, jer je specifična situacija u pitanju, suprug politički moćnik.
ona nije mogla biti sigurna kad uđe u policijsku postaju da prijava neće završiti u smeću, morala je snimati. sreća u nesreći.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

17 Jan 2017, 08:39

Euklid wrote:
16 Jan 2017, 16:29
Kak to da Neniu nije smetalo kad je Zoka lemao ženu a sad kad Lalovac oponaša (bivšeg) šefa onda je to grozno? :misli:
euklide, prestani mi gadit zoku :rolleyes:
nije ti dosta što ste ga ti i miki svrgnuli s vlasti i doveli nam hdz??
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

17 Jan 2017, 08:41

Nenia Salonitana wrote:
16 Jan 2017, 16:36

kučka mi je neki dan iščupala kapuljaču na kopčanje s kaputa, jednim potezom. sotona skills. :S :rofl: sreća da sam ionako bila na odlasku pa sam šmugnula van dok se pseto ne smri. kad sam se vratila, osim što je uslijedio monolog o mom neprihvtaljivom ponašanju :rofl: , rekla je nešto u stilu da ti je ovo zadnji put, ili će se nešto gadno promijeniti. smirenim tonom.
:eek: a kako joj ti uzvraćaš? jel imate žestoke okršaje ili??
(ne moraš odgovorit ako ti se ne da :o )
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Jan 2017, 08:53

Beau wrote:
17 Jan 2017, 08:39
euklide, prestani mi gadit zoku :rolleyes:
nije ti dosta što ste ga ti i miki svrgnuli s vlasti i doveli nam hdz??
Zar ti nije lipse vidit ovog plenkija od frika zokija :ne zna: ovaj barem zasad nema ludjacki pogled i ne vridja sve oko sebe, i barem za sad dolazi na vrijeme na posal, dok linguza nije nikako ;)
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

17 Jan 2017, 08:54

miky0 wrote:
17 Jan 2017, 08:53
Zar ti nije lipse vidit ovog plenkija od frika zokija :ne zna: ovaj barem zasad nema ludjacki pogled i ne vridja sve oko sebe, i barem za sad dolazi na vrijeme na posal, dok linguza nije nikako ;)
:rofl:

ne, nije, miki, ne, nije :raspa:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Jan 2017, 08:59

Nenia Salonitana wrote:
16 Jan 2017, 16:36
možda kurca ne znam što je brak ali po pitanju nasilja u obitelji komotno mi možete kao doktoru vranji, uručiti počasni doktorat. :raspa:

lalovac je btw zlostavljač najnižeg ranga, sitnozubaški. moja mater je profi. prijetnje moje matere jedino bi mogli prepoznati jako iskusni policajci, i to ako. jer kad bi ju vidjeli uživo posumnjali bi, đubre hoda okolo s 3cm izrastom na kosi, ona je žrtva.

kučka mi je neki dan iščupala kapuljaču na kopčanje s kaputa, jednim potezom. sotona skills. :S :rofl: sreća da sam ionako bila na odlasku pa sam šmugnula van dok se pseto ne smri. kad sam se vratila, osim što je uslijedio monolog o mom neprihvtaljivom ponašanju :rofl: , rekla je nešto u stilu da ti je ovo zadnji put, ili će se nešto gadno promijeniti. smirenim tonom.

s tim što se tončiki ovo snimanje možda i prihvati kao dokaz na sudu, jer je specifična situacija u pitanju, suprug politički moćnik.
ona nije mogla biti sigurna kad uđe u policijsku postaju da prijava neće završiti u smeću, morala je snimati. sreća u nesreći.
Ne bitrebalo mijesat ono sto osobno prozivljavas s necijim iskustvima jer je svaka prica zasebna da bi se generaliziralo.

Mozda ti je mater stvarno malo maknuta, ali klin se klinom izbija, ako ne ide drugcije, naravno.

No, to ne umanjuje mogucnost da je lalovceva zena manipulator i da boris na koncu nije zrtva psiholoskog terora svoje zene.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Jan 2017, 09:00

Beau wrote:
17 Jan 2017, 08:54
:rofl:

ne, nije, miki, ne, nije :raspa:
A sta da ti kazem, dovedi si ga doma ;)

Btw, di si u subotu popodne?
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

17 Jan 2017, 09:05

miky0 wrote:
17 Jan 2017, 09:00
A sta da ti kazem, dovedi si ga doma ;)

Btw, di si u subotu popodne?
eno san ti na temi odgovorila di sam. pod dekicom u dugin gaćan, di ću bit :rolleyes:
javi se na proljeće :troll:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

17 Jan 2017, 14:24

Beau wrote:
17 Jan 2017, 08:41
:eek: a kako joj ti uzvraćaš? jel imate žestoke okršaje ili??
(ne moraš odgovorit ako ti se ne da :o )
ne uzvraćam . rekoh da sam šmugnula van. dovoljan je jedan slab udarac da nezgodno padne i udari glavom. a nije vrijedna posljedica koje bi ja trpila zbog tog čina.

odavno sam viša i jača pa kuji to nije primarna metoda kao lalovcu.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

17 Jan 2017, 14:51

miky0 wrote:
17 Jan 2017, 08:59
Ne bitrebalo mijesat ono sto osobno prozivljavas s necijim iskustvima jer je svaka prica zasebna da bi se generaliziralo.

Mozda ti je mater stvarno malo maknuta, ali klin se klinom izbija, ako ne ide drugcije, naravno.

No, to ne umanjuje mogucnost da je lalovceva zena manipulator i da boris na koncu nije zrtva psiholoskog terora svoje zene.
tebe mlati žena, ti nju, klinac osnovnoškolac gađa oca šlapom u glavu. ne bih rekla da ja miješam ono što osobno proživljavam s iskustvima obitelji lalovac. ovaj slučaj mora da ti je prouzrokovao gadnu kognitivnu disonancu kad usprkos dokazima inzistiraš na tome da je žrtva zlostavljač.

na onoj je snimci jasan odnos moći. lalovac je zlostavljač.

jebe mi se što će sud reći, vrlo lako da će biti oslobođen. žrtva obično nema svjedoke, ili ako ima isto su ili mrvicu manje đubre od zlostavljača. pozdrav mom djedu, ujnici, široj i užoj familiji. ima među vama divnih primjeraka, koji gazite ljude autom pa ne pozovete hitnu i/li koljete svinje sjekirama jer ste škrti kupiti pištolj za uspavljivanje. o nakradanju poticaja neću ovaj put, polje nije vidjelo tu kulturu za koju su poticaji uzimani... al nek sam ja dno što imam crvenu iskaznicu.
User avatar
caramba
Posts: 129
Joined: 07 Dec 2016, 07:18

17 Jan 2017, 16:43

Šabović Adis wrote:
14 Jan 2017, 18:06
Pa pravo muško nikad ne bi priznalo da joj je kose počupalo. Il' uši. :rofl:

:top:

E:
Eno, Stič je sve rek'o. :cerek:
Tako je. :mudri:
Pravo muško ne plače poslije seksa.

superkrkan wrote:
15 Jan 2017, 18:36
meni oni lalovac slići malo na barnija :misli: ,onoga prijatelja od kremenka, samo što barni nije gleda štraločo (ukriž) ki lalovac i nije lema beti bar dok je traja crtani :kava:
Ma ona bit će lemala njega. Zato je ona u svakoj sljedećoj epizodi malo porasla a on se smanjiv'o.
Post Reply