sedmicin kutak za objasnjavanje gorucih pitanja

Koljite se i gložite!
7nationarmy

sedmicin kutak za objasnjavanje gorucih pitanja

Post by 7nationarmy » 18 Oct 2016, 09:14

tute cu vas educirat o svemu sto morate znat a: preglupi ste il samo mislite da ste preglupi.

krenimo redom, inflacija. toje jednostavno, vidi u gugl pod jugoslavija. socijalizam - ne radi, ne zna, ne moze ali zeli tvoju lovu. kapitalizam - ti radis, ja gustam, kotejebe. lustracija - totje kad ja jozu manolica puknem nogom u dupe i dok pada pokosi mesica, josipovica i bratiju.

etoga, tusam zavas, pitajte.

AJ EM BAK!

Quark
Informatičar starog kova

Post by Quark » 18 Oct 2016, 10:49

iman ja jedno pitanje: jel nan bilo bolje kad nan je bilo gore?

Fermat je napisa tri slova, a Wiles poginija 7 godina na tavanu.

miky0
Site Leader

Post by miky0 » 18 Oct 2016, 11:52

Quark wrote:iman ja jedno pitanje: jel nan bilo bolje kad nan je bilo gore?
:lux:

:S

:rofl: :rofl: :rofl:

7nationarmy

Post by 7nationarmy » 18 Oct 2016, 12:39

Quark wrote:iman ja jedno pitanje: jel nan bilo bolje kad nan je bilo gore?
kome 'nan', za pocetak, a u nastavku moram upozorit da se ne racunaju posljedice konzumacije opojnih sredstava kakobse ublazili efekti trulog sustava.

AJ EM BAK!

Quark
Informatičar starog kova

Post by Quark » 18 Oct 2016, 14:14

hrvatskom radnom narodu, eto kome "nan".
ovo pitanje postavljam kao građanin republike hrvatske koji ima status hrvatski branitelj - obrtnik

Nenia Salonitana

Post by Nenia Salonitana » 18 Oct 2016, 14:44

bilježim se sa štovanjem.

Orak

Post by Orak » 18 Oct 2016, 18:41

:giggle:

Quark
Informatičar starog kova

Post by Quark » 18 Oct 2016, 18:53

ajde sedmice jebo te grk vid publike al se skupila, ima pičaka ki drva, pokaž kolkos pametan

haram
persona non grata

Post by haram » 19 Oct 2016, 02:43

7nationarmy wrote:tute cu vas educirat o svemu sto morate znat a: preglupi ste il samo mislite da ste preglupi.

krenimo redom, inflacija. toje jednostavno, vidi u gugl pod jugoslavija. socijalizam - ne radi, ne zna, ne moze ali zeli tvoju lovu. kapitalizam - ti radis, ja gustam, kotejebe. lustracija - totje kad ja jozu manolica puknem nogom u dupe i dok pada pokosi mesica, josipovica i bratiju.

etoga, tusam zavas, pitajte.
Baš mi je drago sedmulice šta si se ponudio da otvaraš oči nama ne-rvatinama koje nismo pohađale nikaki teksaški kreacionistički koliđ :) , makar si temu otvorio ko da si jopet pod dojmom žute ose iz didovog sna... imam ja jedno goruće pitanje, ustvari dva-tri, a neznam gdje bih to pito:

- zašto Ministarstvo rada ( :rofl: ) ne angažira odvjetnički ured Hanžeković da ovog poduzetnika http://net.hr/danas/hrvatska/bestidni-p ... dao-placu/ privede pravdi, i zašto HRT isto tako ne podnosi kaznene prijave protiv penzića koji su se ogriješili o pretplatu državne dalekovidnice?

E da, i:
- zašto netko tko vozi bicikl pa padne i povrijedi sebe mora bit osuđen bezuvjetno
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska ... ./1892067/
http://www.forum.hr/showthread.php?t=905114
a netko tko vozi jahtu pa usmrti druge može bit osuđen uvjetno
http://www.news-bar.hr/vijesti/hrvatska ... vo-je-more

Što misliš, koga bi (osim JBT-a, Marxa i Berije ofkorz) trebalo puknut u dupe što su administrativni i pravni sustavi ove pseudodržave tako kurvinjski klijentelistički?
Last edited by haram on 19 Oct 2016, 03:12, edited 5 times in total.

Šabović Adis
Inventar

Post by Šabović Adis » 19 Oct 2016, 02:54

Imam i ja goruće pitanje: šta je vatra? :confused:

Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:

7nationarmy

Post by 7nationarmy » 19 Oct 2016, 07:45

Quark wrote:hrvatskom radnom narodu, eto kome "nan".
ovo pitanje postavljam kao građanin republike hrvatske koji ima status hrvatski branitelj - obrtnik
potpuno promaseno zanimanje, zivotni smjer a i na seksualni imam sumnje nakon sto citam ovo obrtnik - naime ti koji su radili u jugi bili su kontrarevolucionarni nusprodukt trulog zapada i ki taki proglaseni biciklistima i tubasima (jedini duhovit dubrovacki izraz).

danas? vid srece i blagostanja, napises blog i picaka ki pljeve. eno cujem da nives svaku vecer naskace na kiklopa i vice kvarkvarkvark

AJ EM BAK!

7nationarmy

Post by 7nationarmy » 19 Oct 2016, 07:50

haram wrote:Baš mi je drago sedmulice šta si se ponudio da otvaraš oči nama ne-rvatinama koje nismo pohađale nikaki teksaški kreacionistički koliđ :) , makar si temu otvorio ko da si jopet pod dojmom žute ose iz didovog sna... imam ja jedno goruće pitanje, ustvari dva-tri, a neznam gdje bih to pito:
jucer bas klopao u dide, izdrzao jedva prvopoluvrijeme one sramote od dinama i pokupio se.
- zašto Ministarstvo rada ( :rofl: ) ne angažira odvjetnički ured Hanžeković da ovog poduzetnika http://net.hr/danas/hrvatska/bestidni-p ... dao-placu/ privede pravdi, i zašto HRT isto tako ne podnosi kaznene prijave protiv penzića koji su se ogriješili o pretplatu državne dalekovidnice?
ne mogu ja rashodovanom udarniku objasnjavat da se u pravnoj drzavi preuzete obveze moraju ispunjavati ili idu sankcije. to ne moze majka bozja, kamoli njen sin.
E da, i:
- zašto netko tko vozi bicikl pa padne i povrijedi sebe mora bit osuđen bezuvjetno
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska ... ./1892067/
http://www.forum.hr/showthread.php?t=905114
a netko tko vozi jahtu pa usmrti druge može bit osuđen uvjetno
http://www.news-bar.hr/vijesti/hrvatska ... vo-je-more
zato jer i dalje zivimo u zemlji gdje postoji sustav, ako je biciklist naletio na osobu i priznao krivnju sto su potvrdili svjedoci to se razlikuje od slucaja di vec cetvrti strucnjak daje drugo misljenje. a ima i ona jedna sitnica koja se zove nevin dok se ne dokaze suprotno. zatim ima i osnovne logike da covjek koji je na slobodi placa veci porez nego osoba koja nije na slobodi. i tako dalje, ali neka tebe koji bi ljudima sudio ko toliko ti draga partija - metak u potiljak pa ti rodjo raspravljaj.
Što misliš, koga bi (osim JBT-a, Marxa i Berije ofkorz) trebalo puknut u dupe što su administrativni i pravni sustavi ove pseudodržave tako kurvinjski klijentelistički?
tebe, nobila, josipovica i jos sacicu ostataka proslog sustava. sve ostalo ode antibakterijskim sapunom.

AJ EM BAK!

Quark
Informatičar starog kova

Post by Quark » 19 Oct 2016, 13:13

sedmice tis u kurcu... blago rečeno

7nationarmy

Post by 7nationarmy » 19 Oct 2016, 13:39

Quark wrote:sedmice tis u kurcu... blago rečeno
prestani misli o mom kurcu, nisam ti ja taki :p

AJ EM BAK!

haram
persona non grata

Post by haram » 19 Oct 2016, 19:19

7nationarmy wrote:jucer bas klopao u dide, izdrzao jedva prvopoluvrijeme one sramote od dinama i pokupio se.
ne mogu ja rashodovanom udarniku objasnjavat da se u pravnoj drzavi preuzete obveze moraju ispunjavati ili idu sankcije. to ne moze majka bozja, kamoli njen sin.

zato jer i dalje zivimo u zemlji gdje postoji sustav, ako je biciklist naletio na osobu i priznao krivnju sto su potvrdili svjedoci to se razlikuje od slucaja di vec cetvrti strucnjak daje drugo misljenje. a ima i ona jedna sitnica koja se zove nevin dok se ne dokaze suprotno. zatim ima i osnovne logike da covjek koji je na slobodi placa veci porez nego osoba koja nije na slobodi. i tako dalje, ali neka tebe koji bi ljudima sudio ko toliko ti draga partija - metak u potiljak pa ti rodjo raspravljaj.
Sedmulice, i dalje te žuta osa ne pušta? Šta je s pravnim obavezama prema radnicima, načelu jednakosti pred zakonima, i kakav nalet bicikliste, kakva druga mišljenja stručnjaka nad utvrđenom krivicom, kakvo plaćanje poreza umjesto odsluženja kazne, kakva partija, kakav metak u potiljak?
Ali nije da sam očekivao išta drugo osim nove runde kretenarija iz delirija didovog sna. :kava:
7nationarmy wrote:tebe, nobila, josipovica i jos sacicu ostataka proslog sustava. sve ostalo ode antibakterijskim sapunom.
Šutni si svoju mamu šta te nije otrla WC-papirom čim si izašao.
Last edited by haram on 19 Oct 2016, 19:28, edited 2 times in total.

haram
persona non grata

Post by haram » 19 Oct 2016, 19:24

Jelda je to tu već neka žešća patologija uzela maha? :)

Šabović Adis
Inventar

Post by Šabović Adis » 19 Oct 2016, 22:15

7nationarmy wrote:potpuno promaseno zanimanje, zivotni smjer a i na seksualni imam sumnje nakon sto citam ovo obrtnik - naime ti koji su radili u juzi bili su kontrarevolucionarni nusprodukt trulog zapada i ki taki proglaseni biciklistima i tubasima (jedini duhovit dubrovacki izraz).

danas? vid srece i blagostanja, napises blog i picaka ki pljeve. eno cujem da nives svaku vecer naskace na kiklopa i vice kvarkvarkvark
Lektorisano. :kava:

Šabović Adis
Inventar

Post by Šabović Adis » 19 Oct 2016, 22:24

Šta je državni proizvod?
I nemoj mi "državni proizvod je proizvod države", nego recider jel' državni proizvod čipičips il' kabanica il' cik-cak vata il' točak otranvaja...i kol'ko ga se godišnje proizvede, tj. imal' tog državnog proizvoda ove godine za toliko više, koliki je godišnji proizvod, nego što ga je bilo godinu prije? Ne'š meni neproduktivne države, jat' reko'...:kava:

E, da, hvala!

Quark
Informatičar starog kova

Post by Quark » 19 Oct 2016, 22:45

haram wrote:Jelda je to tu već neka žešća patologija uzela maha? :)
a harame drag mi je pa ću nastojati izvesti ga na pravi put, put bratstva i jedinstva

7nationarmy

Post by 7nationarmy » 20 Oct 2016, 08:39

haram wrote:Sedmulice, i dalje te žuta osa ne pušta? Šta je s pravnim obavezama prema radnicima, načelu jednakosti pred zakonima, i kakav nalet bicikliste, kakva druga mišljenja stručnjaka nad utvrđenom krivicom, kakvo plaćanje poreza umjesto odsluženja kazne, kakva partija, kakav metak u potiljak?
Ali nije da sam očekivao išta drugo osim nove runde kretenarija iz delirija didovog sna. :kava:
kako pioniru koji ni za partiju nije bio dovoljno pametan objasniti pravni sustav, ajmo ovako:

amerika: kriv si kad ti se dokaze, ako postoji opravdana sumnja ne mozes biti osudjen jer pravo nema veze s osjecajima nego samo i iskljucivo cinjenicama.

hrvatska pod levicarima: s naslovnica jutarnjeg pise KRIV JE - odmah u zatvor, s naslovnica jutarnjeg pise NIJE KRIV - jutarnjem se odobrava treca po redu predstecajna nagodba iliti porezni dug se prebacuje na ostale porezne obveznike odnosno hrvate a oslobodjeni se nastavlja baviti politikom.

jasnije? naravno da nije, di ce podivljali primat koji bi ljudima sudio na ulici spojit dva i dva i dobit 4. horvatincic ce za udes sa smrtnim posljedicama platiti dobrano, na kraju mozes obitelj poginulih pitati da li zele lovu ili da ga vide iza resetaka, kaj mislis kaj ce reci.
Šutni si svoju mamu šta te nije otrla WC-papirom čim si izašao.
levicar u punom sjaju :D kace vise zombi apokalipsa da vas imam povoda potamanit cim vam narastu vampirski zubici.

AJ EM BAK!

7nationarmy

Post by 7nationarmy » 20 Oct 2016, 08:41

Quark wrote:a harame drag mi je pa ću nastojati izvesti ga na pravi put, put bratstva i jedinstva
nema boljeg primjera tolerancije i suzivota od mene, vidi me dva metra 100 kila misica, picke moram tjerat metlom dab uopce mogo hodat gradom nesmetano - i koliko levicara pobijem dbenvo? nijednog. pa ti reci da nisam milosrdan.

AJ EM BAK!

judolino
Swine Who Must Be Obeyed

Post by judolino » 20 Oct 2016, 14:00

A usto i glup ko kurac, podržava zakone po kojima biciklist koji padne i sjebe sebe i nikoga drugoga, mora platit kaznu državi... Takvo nešto može podupirati samo najveći govnar i/ili imbecil.

I sad tu nekaj kao sere protiv Horvatinčića, a godinama ga je dizao u nebesa. Pravi hadezejac, oličenje časti i pravednosti... :zec:

7nationarmy

Post by 7nationarmy » 20 Oct 2016, 14:29

gdje me vidis da serem protiv horvatincica? de saberi se, otrijezni se, nemere jetra vjecno takvu agresiju trpit.

a zakon, hehe, pravo drugarsko razmisljanje - zakon je glup ajmo ignorirat zakon. e prosla jugo baka s kolacima, nema toga vise. napravis prekrsaj autom, biciklom ili romobilom i dobijes kaznu. ako ti se zakon ne svidja, mijenjaj ga ali nemoj meni kenjat kad zelim da budemo uredjena drzava - inace taj zakon je prepisan iz njemackog. al ko jebe svabe, kaj oni znaju, zar ne.

AJ EM BAK!

Quark
Informatičar starog kova

Post by Quark » 20 Oct 2016, 22:17

sad san perumoran jer san ovi tjedan u dva projekta u radioni, ali sutra ću ti udriti repliku sedmice

judolino
Swine Who Must Be Obeyed

Post by judolino » 21 Oct 2016, 15:46

7nationarmy wrote:gdje me vidis da serem protiv horvatincica? de saberi se, otrijezni se, nemere jetra vjecno takvu agresiju trpit.

a zakon, hehe, pravo drugarsko razmisljanje - zakon je glup ajmo ignorirat zakon. e prosla jugo baka s kolacima, nema toga vise. napravis prekrsaj autom, biciklom ili romobilom i dobijes kaznu. ako ti se zakon ne svidja, mijenjaj ga ali nemoj meni kenjat kad zelim da budemo uredjena drzava - inace taj zakon je prepisan iz njemackog. al ko jebe svabe, kaj oni znaju, zar ne.
A prekršaj je pasti s bicikla i sjebati se?
Takve zakone mogu podržavati samo totalni idioti, zato me uopće ne čudi da se tebi sviđaju, isto ko i tvoj drug po psihopatiji Horvatinčić - za kojega, zanimljivo, zakoni ne vrijede...

Locked