Izbori u SDP-u! Kalif umjesto kalifa...

Koljite se i gložite!

tko će postati novi Zoka?

1. Picula
0
No votes
2. Miljenić
1
17%
3. Ostojić
1
17%
4. Kolarić
2
33%
5. Hajduković
1
17%
6. Škulić
0
No votes
7. Leaković
0
No votes
8. Bernardić
1
17%
 
Total votes: 6
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

30 Oct 2016, 23:25

Euklid wrote:Nema se sta komentirat.
Tema, Bero novi hrvatski premijer, je davno vec otvorena ;)
mark my words, bernardinac će potpuno zasluženo popušiti ove izbore. :top:
da, znam da je predao listu s istim brojem potpisa kao zoran zadnji put kad je pobijedio. :D

budući predsjednik je:
Image

unda vrati se na forum da čujemo tvoju astro prognozu. :o


User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

31 Oct 2016, 13:02

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sabo ... 29090.aspx

:kava:

potpisi su se trebali skupljati kolegijalno za sve kandidate. provjereno znam da u mjesnim ograncima i gradskim ograncima naklonjenima bernardiću to nije bilo tako. niti su bile obješene na vidljivom mjestu da se može potpisati tko želi.
do kvartova su kružile jedino potpisne liste za bernardića, tajnicu mu, rajka ostojića. razumijete što pišem, za njihove ljude. :kava:

čujem da, ako se slučajno i skupilo za druge kandidate da su se liste uništavale.

mučno mi je i osjećam gađenje kad čujem bernardića kako propovijeda o poštenju i objedinjenju u stranci, a upravo je on bio taj koji je sijao razdor i neslogu svih ovih godina.

:rigo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

31 Oct 2016, 13:38

Bernardic je radio na unistenju sdpea samo zato jer se nije naguzio zokiju :misli:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

31 Oct 2016, 13:50

bero je debilcek, znam ga preko frenda koji je niz godina bio hns. samodopadni umisljeni pizdek koji se kurci svojim fakultetom na sve strane i sve rupe ali nema minute radnog staza u struci, ispravan partijski odabir za dokopavanje margine drustva i razuma.
AJ EM BAK!
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

31 Oct 2016, 14:06

7nationarmy wrote:bero je debilcek, znam ga preko frenda koji je niz godina bio hns. samodopadni umisljeni pizdek koji se kurci svojim fakultetom na sve strane i sve rupe ali nema minute radnog staza u struci, ispravan partijski odabir za dokopavanje margine drustva i razuma.
na sve strane i sve rupe. :cerek: :rofl:

pada on po još koječemu osim IQ. :D

joj, ne mogu se sjetiti trenutno, ali mislim da postoji još jedna istoznačnica za naslov ove wordswortove pjesme. :o :D

Sunovrati

Samotan sam ko oblak luto,
Što lebdeć' i breg i dol hvata,
Odjednom spazih mnoštvo žuto,
Obilje zlatnih sunovrata,
Uz jezero pod stabla skriše
Oni se s vetrom što ih njiše.

Redom, ko zvezde pune sjaja
U mlečnoj stazi što se broje,
U nizu kojem nema kraja
Uz obalu se oni roje:
Hiljade videh kako tresu
Glavama u tom vedrom plesu.

I vali plešu, al' to cveće
Nadmašuje ih plešuć' slađe:
Pesniku nema veće sreće
Nego kad takvu družbu nađe!
Gledah - i gledah - tad mi javi
Prizora tog se smiso pravi:

Jer često znaju oni meni,
Dok ležim setan, na um doći,
U jutarnjoj mi bljesnu zeni
Ozarujuć' me u samoći;
I srce tad mi radost hvata
Pa pleše usred sunovrata.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Nov 2016, 08:49

Nenia Salonitana wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/sabo ... 29090.aspx

:kava:

potpisi su se trebali skupljati kolegijalno za sve kandidate. provjereno znam da u mjesnim ograncima i gradskim ograncima naklonjenima bernardiću to nije bilo tako. niti su bile obješene na vidljivom mjestu da se može potpisati tko želi.
do kvartova su kružile jedino potpisne liste za bernardića, tajnicu mu, rajka ostojića. razumijete što pišem, za njihove ljude. :kava:

čujem da, ako se slučajno i skupilo za druge kandidate da su se liste uništavale.

mučno mi je i osjećam gađenje kad čujem bernardića kako propovijeda o poštenju i objedinjenju u stranci, a upravo je on bio taj koji je sijao razdor i neslogu svih ovih godina.

:rigo:
:rofl:

Ostojicev pulen.

Shvatio covjek da nema sanse protiv Bere pa krecu podmetanja u hadezeovskom stilu.

Pobjedi li Bero, sto je sada sasvim izvjesno, nece vise vrijediti maksima SDP=HDZ ;)
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

01 Nov 2016, 21:48

kaj se smiješ? da, toliko su jadni bernardić i njegovi ljudi.

isprike su bile "nisu njima poslali potpisne liste za druge kandidate.". a sva mudrost je da uzmeš jedan od praznih obrazaca i napišeš gore rukom karolina leaković i pošalješ okolo. obrasci nemaju serijski kod niti išta drugo. bijede ljudske.
nekima je valjda i mogućnost dobivanja poslića za plaćicu od 4000-5000 kn ili koliko već je u holdingu bio dovoljan da se prodaju.

kad bi bernardić pobijedio tad bi sdp uspoređivati s hdz-om postao kompliment. ;)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

01 Nov 2016, 22:10

Nenia Salonitana wrote:kaj se smiješ? da, toliko su jadni bernardić i njegovi ljudi.

isprike su bile "nisu njima poslali potpisne liste za druge kandidate.". a sva mudrost je da uzmeš jedan od praznih obrazaca i napišeš gore rukom karolina leaković i pošalješ okolo. obrasci nemaju serijski kod niti išta drugo. bijede ljudske.
nekima je valjda i mogućnost dobivanja poslića za plaćicu od 4000-5000 kn ili koliko već je u holdingu bio dovoljan da se prodaju.

kad bi bernardić pobijedio tad bi sdp uspoređivati s hdz-om postao kompliment. ;)
I koji je pravi bernardicev grijeh :misli: Sto je zokija posla ukurac zbog kontinuiranih poraza od kradezeja?
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

02 Nov 2016, 07:34

miky0 wrote:I koji je pravi bernardicev grijeh :misli: Sto je zokija posla ukurac zbog kontinuiranih poraza od kradezeja?
eto zasto ja jednostavno ni teoretski ne mogu biti simpatizer hrvatske ljevice - ne gleda se poraz hrvatske, gleda se poraz partije. dokle drugovi ;)
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 Nov 2016, 09:38

7nationarmy wrote:eto zasto ja jednostavno ni teoretski ne mogu biti simpatizer hrvatske ljevice - ne gleda se poraz hrvatske, gleda se poraz partije. dokle drugovi ;)
Nisam razumija. Jeli mo's objasnit :misli:

Ili zelis rec da je zbog zokijevog idiotizma hrvatska izgubila sto je vratila na vlast kradeze :misli:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

02 Nov 2016, 10:11

miky0 wrote:Nisam razumija. Jeli mo's objasnit :misli:

Ili zelis rec da je zbog zokijevog idiotizma hrvatska izgubila sto je vratila na vlast kradeze :misli:
4 godine kontinuiranog unistavanja zemlje koje je dovelo do pretposljednjeg mjesta u eu, ali to bernardica ne smeta nego ga smeta da je sdp popusio izbore.
AJ EM BAK!
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

02 Nov 2016, 15:16

miky0 wrote:I koji je pravi bernardicev grijeh :misli: Sto je zokija posla ukurac zbog kontinuiranih poraza od kradezeja?
zoki i njegovi su bili predobri i preblagi prema tom juncu. odavno je trebao dobiti vritnjak pa ne bi bilo ovog cirkusa.

spletkarenje, destabiliziranje stranke, puštanje u medije materijala koje su naštetile ugledu stranke, maloumni prijedlozi što bi on napravio da postane gradonačelnik zbog kojih svatko s troznamenkastim iq-om ne bi nikad poželio glasati za sdp.

zatim sama njegova pojava, beskarakterna( živi u gradskom stanu, bandić mu ženicu zaposlio u holdingu, a ima obraza srati....).

toliko je originalan da ni slogan nije kadar smisliti pa mora krasti. :D
Image
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

02 Nov 2016, 15:27

7nationarmy wrote:4 godine kontinuiranog unistavanja zemlje koje je dovelo do pretposljednjeg mjesta u eu, ali to bernardica ne smeta nego ga smeta da je sdp popusio izbore.
ne smeta ga što je sdp popušio izbore, ulagao je energiju i financijska sredstva da do toga dođe. :D

patološka ljubomora i gadni kompleksi.

ali zakonu karme nitko još nije pobjegao. :E
2018. će mu biti gadno depresivna i teška, i bez gledanja horoskopa svima osim njemu je jasno da gradonačelnik ne bude postao :rofl: , a ako se ne varam kraj 2017. su izbori i za vođu zagrebačkog sdp-a. bye- bye bero. :W
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 Nov 2016, 15:46

Nenia Salonitana wrote:zoki i njegovi su bili predobri i preblagi prema tom juncu. odavno je trebao dobiti vritnjak pa ne bi bilo ovog cirkusa.
Nadam se da ce on ako uistinu postane sefom stranke pokazat kako se s idiotima u vlastitim redovima radi, a pri tom mislim kako treba prvo optuzit a potom i osudid zokija za sve nedace sdpea :amen:

I na koji tocno cirkus mislis :ne zna:
Nenia Salonitana wrote: spletkarenje, destabiliziranje stranke, puštanje u medije materijala koje su naštetile ugledu stranke
Dakle, trebao je glumit idiota kao onaj jandrokovic koji uz sanadera nista nije znao, pa je tako i on trebao sjedit uz zokija i slijepo slusat i postivat sve sto idiotu padne napamet :misli:
Nenia Salonitana wrote: , maloumni prijedlozi što bi on napravio da postane gradonačelnik zbog kojih svatko s troznamenkastim iq-om ne bi nikad poželio glasati za sdp.
Nisam u toku, pa ne znam sto je predlagao, pa ako mozes ukazat sto je to najgore bilo od njegovih prijedloga?
Nenia Salonitana wrote: zatim sama njegova pojava, beskarakterna( živi u gradskom stanu, bandić mu ženicu zaposlio u holdingu, a ima obraza srati....).
A inace ovo nije modus operandi sdpea :misli: :rofl:
Nenia Salonitana wrote: toliko je originalan da ni slogan nije kadar smisliti pa mora krasti. :D
Image
:zubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

02 Nov 2016, 18:56

miky0 wrote:Nadam se da ce on ako uistinu postane sefom stranke pokazat kako se s idiotima u vlastitim redovima radi, a pri tom mislim kako treba prvo optuzit a potom i osudid zokija za sve nedace sdpea :amen:

I na koji tocno cirkus mislis :ne zna:



Dakle, trebao je glumit idiota kao onaj jandrokovic koji uz sanadera nista nije znao, pa je tako i on trebao sjedit uz zokija i slijepo slusat i postivat sve sto idiotu padne napamet :misli:



Nisam u toku, pa ne znam sto je predlagao, pa ako mozes ukazat sto je to najgore bilo od njegovih prijedloga?



A inace ovo nije modus operandi sdpea :misli: :rofl:



:zubo:
zoki treba dati orden, a ne ga osuđivati. velik dio najboljih godina života posvetio je stranci. ;)

na koji cirkus mislim? unutarstranački.

sorry, ali teško mi je izdvojiti najgore od njegovih prijedloga. :zubo:

ne, nije modus operandi sdp-a. ima tamo i poštenih ljudi.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 Nov 2016, 19:54

Nenia Salonitana wrote:zoki treba dati orden, a ne ga osuđivati. velik dio najboljih godina života posvetio je stranci. ;)

na koji cirkus mislim? unutarstranački.

sorry, ali teško mi je izdvojiti najgore od njegovih prijedloga. :zubo:

ne, nije modus operandi sdp-a. ima tamo i poštenih ljudi.
Slazem se, orden je apsolutno zasluzio od svih politickih protivnika. Naime, osudio ih je na konstantne pobjednike ;)

Boldano:

Vic godine :S zamisli, ima cak i postenih ljudi :lux: :lux: :lux:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

02 Nov 2016, 22:47

miky0 wrote:Slazem se, orden je apsolutno zasluzio od svih politickih protivnika. Naime, osudio ih je na konstantne pobjednike ;)

Boldano:

Vic godine :S zamisli, ima cak i postenih ljudi :lux: :lux: :lux:
predsjednik ne odlučuje sam. ;) postoji još i predsjedništvo i glavni odbor.

zoka je i više nego dobro odradio kampanju. čak je i tvoj najdraži kolumnist vojković to nevoljko priznao. :D

kad se pogleda to zakretanje udesno, na početku su to brojni politički analitičari hvalili. :D kad se svega 20% građana izjašnjava ljevima, ako hoćeš pobjediti moraš zaplesati na hdz-ovom teritoriju, ili barem u desnom centru.

sjebala ga je loša izlaznost. i nešto nerazjašnjivo, to što je ekipa opet glasala za most. :facepalm: na pitanje zašto je bilo tako odgovor neće dati sociolozi već antropolozi. :zubo: :rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 Nov 2016, 23:43

Nenia Salonitana wrote:predsjednik ne odlučuje sam. ;) postoji još i predsjedništvo i glavni odbor.

zoka je i više nego dobro odradio kampanju. čak je i tvoj najdraži kolumnist vojković to nevoljko priznao. :D

kad se pogleda to zakretanje udesno, na početku su to brojni politički analitičari hvalili. :D kad se svega 20% građana izjašnjava ljevima, ako hoćeš pobjediti moraš zaplesati na hdz-ovom teritoriju, ili barem u desnom centru.

sjebala ga je loša izlaznost. i nešto nerazjašnjivo, to što je ekipa opet glasala za most. :facepalm: na pitanje zašto je bilo tako odgovor neće dati sociolozi već antropolozi. :zubo: :rofl:
Aha, znaci u tom predsjednistvu su svi mogli iznijet svoje misljenje, i ako bi se to misljenje razlikovalo od zokijevog, nije bilo problema za takvog?

Vojki je dobar kolumnist, bez dileme, ali je jako los moderator :zubo:

Izlaznost se dogodila jer je eto zoki valjao za tu ekipu, pa ekipa nije zeljela ponovo glasat za njega. Jedno 300 iljada ljudi. Bas toliko ljudi koliko je njegova vlada napravila novoblokiranih :top:

Jos jednom, bravo zoki, kradeze ce ti napravit najveci spomenik, taman do tudjmanovog i to iste velicine :lux: :lux: :lux:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

03 Nov 2016, 00:07

miky0 wrote:Aha, znaci u tom predsjednistvu su svi mogli iznijet svoje misljenje, i ako bi se to misljenje razlikovalo od zokijevog, nije bilo problema za takvog?

Vojki je dobar kolumnist, bez dileme, ali je jako los moderator :zubo:

Izlaznost se dogodila jer je eto zoki valjao za tu ekipu, pa ekipa nije zeljela ponovo glasat za njega. Jedno 300 iljada ljudi. Bas toliko ljudi koliko je njegova vlada napravila novoblokiranih :top:

Jos jednom, bravo zoki, kradeze ce ti napravit najveci spomenik, taman do tudjmanovog i to iste velicine :lux: :lux: :lux:
bernardić je učestalo davao izjave da je jedini glasao protiv nečega u predsjedništvu pa je i dalje živ. :ne zna:

budalo. :rofl:
mjesto pored dr vranje, prvog hrvatskog predsjednika se čuva za prvu rvacku precjednicu. :ckzubo: :ex:


predsjednica je žena od ukusa, možda ćemo svjedočiti nekoj avangardi poput ove. :o

Image

uklopilo bi se kao kontrast pored vranjinog crnog mramora. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Nov 2016, 00:17

Nenia Salonitana wrote:bernardić je učestalo davao izjave da je jedini glasao protiv nečega u predsjedništvu pa je i dalje živ. :ne zna:
A on se nekako snasa, pa ga ovaj mamlaz nije uspija satrat. I zato je zasluzija postat sefom te stranke :)
Nenia Salonitana wrote:
budalo. :rofl:
mjesto pored dr vranje, prvog hrvatskog predsjednika se čuva za prvu rvacku precjednicu. :ckzubo: :ex:


predsjednica je žena od ukusa, možda ćemo svjedočiti nekoj avangardi poput ove. :o

Image

uklopilo bi se kao kontrast pored vranjinog crnog mramora. :zubo:
:rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

03 Nov 2016, 00:55

miky0 wrote:A on se nekako snasa, pa ga ovaj mamlaz nije uspija satrat. I zato je zasluzija postat sefom te stranke :)



:rofl:
nije uspio kažeš, možda bolje rečeno - nije htio. :D
pomozi sirotu...

evo i jedan grobek za abortiranu/mrtvorođenu dječicu. :o ili za čedomorstvo. :E
Image
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Nov 2016, 09:08

mislim da je od ovog bedaka samo svaljek duhovitija opcija za politicku scenu - zena najavljuje da kad postane gradonacelnica da ce gradjani sami birati koje projekte zele :D bernardic je ipak oprezniji, on kaze kako ce skupiti tim koji ce nakon visegodisnjeg promisljanja osnovati komisiju koja ce na prvoj sjednici osnovat 50 potkomisija koje ce u narednom razdoblju od 500 godina odlucit kuda i kako s vec izgradjenim fontanama.
AJ EM BAK!
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

03 Nov 2016, 14:35

7nationarmy wrote:mislim da je od ovog bedaka samo svaljek duhovitija opcija za politicku scenu - zena najavljuje da kad postane gradonacelnica da ce gradjani sami birati koje projekte zele :D bernardic je ipak oprezniji, on kaze kako ce skupiti tim koji ce nakon visegodisnjeg promisljanja osnovati komisiju koja ce na prvoj sjednici osnovat 50 potkomisija koje ce u narednom razdoblju od 500 godina odlucit kuda i kako s vec izgradjenim fontanama.
:rofl: :rofl: :rofl:

sandrica je bome RL troler najviše razine. :S :rofl:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

03 Nov 2016, 14:50

pričala mi jedna osoba koja poznaje i sdp-ovce i hdz-ovce da je reakcija na ono pismo u kampanji gdje se osjetljiva dušica našla uvrijeđena što joj se obraćaju s ti, odrađen plaćenički posao. ali ne hdz-ov, već sdp-ov. :D
to mi je rekla osoba koja definitivno nije član nečijeg stožera. :rofl:

vidim i po internetima ista stvar da se priča, da je bero ulagao novčeke da zoran popuši izbore, nije precizirano kako ali očito jest. :ne zna:

čeka se što će reći izborna komisija. :kokice:
cinična sam, točno znam kako bi mogli upakirati izjavu da opravdaju nepravilnosti. :kava:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Nov 2016, 14:54

milanovic je stvorio bernardica, naljutio se na njega kad mu je ovaj spocitao da je bezvezan i konfuzan u prodavanju magle - onda je i bandic izletio iz igre pa se bernardicu pocela motat ideja da preuzme stranku uz pomoc sacice odbacenih pripadnika stare garde.
AJ EM BAK!
Post Reply