Vibrice za Zoku!

Koljite se i gložite!
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

22 Sep 2016, 23:17

pritom ne mislim da mu nataknemo onaj durex prstenčić. :ckzubo:

bilo je tu ljudi koji su ga podržavali, zaslužio je da mu kao na pdf trudnice vibramo i šaljemo pozitivnu energiju. znam da tu ima i onih koji ga baš ne vole, ali ipak je dobar niz godina spriječio da nas hdz sve kolektivno sodomizira, poštujte to. jadan je odrađivao kampanju na 30+ stupnjeva za narod koji nije ni dupe udostojio odvući na birališe,pomogao je sirotu na svoju sramotu.

sad ga lešinare podkapacitarni kolege megalomanskih ambicija.

kolarićka nikako da sjaši, jebeš mi sve ako ta žena ne zapikava igle u voodoo lutku koju je nazvala njegovim imenom. crveni končić protiv uroka i posvećena sol, better be safe than sorry. :kava:

ja ću prva! :xlux:


!!!!!!!!!!!!!!!!!##########################)))))))))))))))))))
)))))))))))))
===================================?????????????????????
************************************************
***************************************************************************************************************************************************************
****************************************************************************************************+
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:::::::::::::::_____________________________________________________
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨


User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

23 Sep 2016, 08:05

Volim Zoku, al neću vibrice. Sad mi se čini da mu je bolje vibrirat da posivi i da dejstvuje odozad.
A Kolarićka nije omiljena međ pukom. Ja ne znam zašto.
Nije da je nešto lagala i nije da nije znala što je rekla..Valja li nama ko pobogu
kurvanjski avatar, a
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

23 Sep 2016, 12:28

mudra si ti, to i je ono što škorpionima najbolje leži, vladavina iz sjene. :D

iako mislim da bi za njega najbolje bilo da digne ruke od svega, nije ovaj narod vrijedan da se troši životna energija na male nezahvalne, jalne hrvatiće.
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

23 Sep 2016, 22:16

ja bih mu vibrao ako bi se potrudio da ostvari ono sto je rekao u onom nekom snimku, koji je procurio (kada je rekao da bi on bosnu pogurao u eu a onda je sredjivao jer nema s'kim da se pregovara tamo - covjek je rekao jebenu istinu :S )
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

24 Sep 2016, 14:21

:cerek:
dexteru, znala sam da si ti pametan dečko. :o
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

25 Sep 2016, 03:29

On i je uvijek govorio istinu, zato je nadrapao.

K'o geri kuper, sam među barabama, da citiram đoleta.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

25 Sep 2016, 17:54

:(

nije mu lako ali kad se sve slegne vidjet će koliki je ovo blagoslov bio. nije ga saturn kaznio, već nagradio. :D

u ovakvim i sličnim situacijima fino se rasčisti krug ljudi, razluči tko je prijatelj a tko je frenemy, tko je stvarno stao uz njega,a tko je jedva dočekao da ga počne cipelariti. tko je uz njega bio samo zato što je imao koristi od njega.
i ono najgore od svega, tko se drži " ne bi se štel mešati" filozofije i čuva svoju guzicu, takvi su gori od najgoreg izdajnika.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

15 Oct 2016, 15:44

jučer je opet bio totalno u elementu. :cerek:

došao samo na prisegu, nije htiJo pritiskati gumbić. :ckzubo: : ponosna: :ex: :ckzubo: :cerekava:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

11 Dec 2016, 00:14

treba imati spremljen poklon kad drugovi uvide da ih onaj specijalac bude sveo na desetak mandata i panično pozovu upomoć...

Image
uz prigodnu posvetu
dobar tek izdajice i suncokreti, jedite govna malim žličicama tako da uživali u svakom zalogaju. :kava:
Last edited by Nenia Salonitana on 11 Dec 2016, 00:17, edited 1 time in total.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

11 Dec 2016, 00:16

jer-vi-to-zaslužujete. :kava:
Post Reply