Ajmo, izdajnici!

Koljite se i gložite!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

21 Oct 2016, 22:03

7nationarmy wrote:ima nas taman, ko uvijek.
Eki to?! Otkad je taman broj? Taman je suprotno od svijetao.
Na parove prebrojs', i recider koliko vas ima, a koliko je dozvoljeno da vas ima? I ko ste? Nemoj ja da vam ime smišljam...


Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

24 Oct 2016, 11:25

smisljaj, smisljaj, akos talentiran bice posla u odnosima s javnoscu.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

24 Oct 2016, 22:43

7nationarmy wrote:smisljaj, smisljaj, akos talentiran bice posla u odnosima s javnoscu.

Ko je rek'o?


Ja sam Šabović Adis, JMB 1610972171510, rođen 16.10.1972. g.n.e. u ponedjeljak, u 18:10 sati, u porodilištu bolnice Koševo, u opštini Centar grada Sarajeva, u SRBiH, SFRJ! Množinu izračunaj sam, ako znaš kako se takvo šta izračunava!

A ko si ti? Sigurno nisi internet bot?!

Predlažem da skokneš do trenera te da ga priupitaš ko ste jer malo mi fali da te počnem govnima lijepit'. I posipat' perjem...
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

25 Oct 2016, 07:38

aj ne seri, svi znaju da se bosanci izlegnu iz jaja.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Oct 2016, 22:04

Opet brkaš perad sa sisarima?!

I mi to znamo (al' u curku), pa šta?
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

25 Oct 2016, 22:49

Ko si ti? Je li, Niko i Ništa?
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

29 Oct 2016, 06:29

Imal' odi koji izdajnik? I, čega? :D



Najmanje se ne slažem s dr. Sunićem al' nakon voditelja. :D

Prkačin...:facepalm:...Glasnović...:facepalm:
Koji likovi, kakav politički džez jeboteeeee... :rofl: :rofl: :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

29 Oct 2016, 17:06

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6093 ... tcount=294
A abadžije iz metropole.
Iz koje?
Vidiš, možda je odnos pravnika i ostalih kriv za to da je NDH imala zakone, ma kakvi god oni bili, dok su partizani ubijali bez pisanih zakona.
Sinek, ne ubija se s pisanim zakonima. A to da partizani nisu imali zakona mo'š mačku o rep. Zna se kome je partija na čelu a zna se i to da suda osim suda partije - nema. To što pojedini priznaju fiktivne sudove...pa...nek se njima i žale na sudbinu koja ih je zadesila il' koja im je propisana fejk zakonima. :rofl:
Razlika između štrebera i školskog nasilnika.
Kenjaš, Kenjac!
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

03 Nov 2016, 05:22

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6099 ... tcount=423
Ja to sve zovem Križni put, jednostavnije je nego nabrajati jedno po jedno gomilu stratišta.
???

Masovne egzekucije se dešavaju još za vrijeme rata, najčešće nakon što bi partizani osvojili neko mjesto.


Je li problem više u masovnim ili u ugzekucijama?
Naređeno je uništenje neprijatelja gdje god da ga se zatekne - masovno, visinski, zapremnski...nebitno. Svim silama i sredstvima.
Nije se u Austriju bježalo od svetaca i tratinčica.
Tako je. Tačno se zna ko na povik Partizani!, bježi u Austriju - sveci i tratinčice inkluzive.
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Nov 2016, 09:01

ti se dakle slazes s judolinom da su djecje pletenice nadjene u stratistima po sloveniji sve sami ustase. steta normalnih ljudi ali takvi kao ti zasluzuju zivjet pored srpskog sarajeva.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

03 Nov 2016, 12:05

Pletenice=kikice.
O čemu ti, NN.
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Nov 2016, 12:19

joj suljo nemoj da ti ista moram pojasnjavat, de bavite se nalozima republike srpske i hapsite hrvate bez kojih ne bi imali ni ovaj medjunarodni protektorat, sta tu gubis vrijeme - aj lovit ustase.
AJ EM BAK!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

03 Nov 2016, 12:50

7nationarmy wrote:ti se dakle slazes s judolinom da su djecje pletenice nadjene u stratistima po sloveniji sve sami ustase. steta normalnih ljudi ali takvi kao ti zasluzuju zivjet pored srpskog sarajeva.
Ti malo pripazi na jezik jer mogao bi otići na hlađenje.
Nikada nisam napisao da su te pletenice bile ustašama na glavama - zato, pamet u glavu i pazi što pišeš.

Baš suprotno, moje je mišljenje da su te pletenice običan falsifikat, a možda su i skalpovi koje su ustaše skupljali ko ratne trofeje. Uglavnom, kao dokaz nemaju ama baš nikakvu težinu.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Nov 2016, 14:00

uh kako si strasan, napisao si ti triput gore o blajburgu i hudoj jami - i ne prijeti kaznama, ako ti se kartonira kartoniraj, ova najavljivanja ko da didija citam.

naravno, naravno, tezinu nemaju ni kosti stopala kracih od 15 cm, ma sve zli bojovnici zazidani zivi bez sudjenja. pljuc.
AJ EM BAK!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

03 Nov 2016, 15:44

7nationarmy wrote:uh kako si strasan, napisao si ti triput gore o blajburgu i hudoj jami - i ne prijeti kaznama, ako ti se kartonira kartoniraj, ova najavljivanja ko da didija citam.

naravno, naravno, tezinu nemaju ni kosti stopala kracih od 15 cm, ma sve zli bojovnici zazidani zivi bez sudjenja. pljuc.
Zadnji ti put kažem: ne laži.
Imaš fore danas navesti linkove gdje ja tvrdim to što imputiraš, ako te ne učiniš, ideš na tri dana proć.

A nastaviš li u istom tonu, bit će pa-pa na malo duže.

Malo si se previše razmahao, ovaj je forum labaviji, ali grubo se vrijeđanje ne tolerira.
User avatar
Orak
Posts: 166
Joined: 22 Oct 2015, 13:06

03 Nov 2016, 20:57

(judo, pita drug sedam jel može rok do sutra ujutro; vozi pa nemre tipkat. dont kil dmasažer.)
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

03 Nov 2016, 21:12

7nationarmy wrote:joj suljo nemoj da ti ista moram pojasnjavat, de bavite se nalozima republike srpske i hapsite hrvate bez kojih ne bi imali ni ovaj medjunarodni protektorat, sta tu gubis vrijeme - aj lovit ustase.
Misliš mene se tiče Republika Srpska?! Hapšenje Hrvata?! Protektorati?! Međunarodna pička materina, a?
Puca mi jugoslovenska kurčina sazdana od najboljih nacionalnih materijala. :bicedobro:

Nu:
Image

Jel' mene tu vidiš ili trpaš u isti koš s ovim otpadnicima ljudskog roda, kokoško jedna disleksična, obneviđela? Misliš da je meni Aljo mater jeb'o, da se zovem Bakir? Serem vam se u trojni pakt, odrode, šljamu! I u razdruženi - udruženi poduhvat! Imaš (valjda) puno demokratsko pravo da lipšeš, smeće ropsko, podaničko, podjarmljeno!

I da, mama ti je Suljo, NN! :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

03 Nov 2016, 21:21

7nationarmy wrote:uh kako si strasan, napisao si ti triput gore o blajburgu i hudoj jami - i ne prijeti kaznama, ako ti se kartonira kartoniraj, ova najavljivanja ko da didija citam.

naravno, naravno, tezinu nemaju ni kosti stopala kracih od 15 cm, ma sve zli bojovnici zazidani zivi bez sudjenja. pljuc.
1) Naravno da kosti imaju težinu - metni na dinamometar pa izmjeri! A ako te masa stopala interesuje koristi vagu! Stopala isto.

2) Kolika je dozvoljena dužina stopala, a kolika potrebna?

3) Apropo suđenja, to što nisi čuo presudu ne znači da je nije ni bilo.

4) Prvo priznat' sud partije pa se žalit' na presudu! U protivnom, mo'š se žalit' znaš ti dobro kome...i lupat' se po mudima i sve vikat': "Joooo, što boli"!

5) Ne pljuj po internetima!
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

04 Nov 2016, 01:26

http://www.forum.hr/showpost.php?p=6100 ... tcount=420

Nista ne prepravljam,


Jok, eto, potvrđuješ...

problem je upravo u tome sto se svakog tko dirne u dogmu svetosti antifasizma odmah ad hominem napadne.
Da, a o tim dogmama se inače učilo na partijskim sastancima.
I, jeb'o ti Latin mater, kad lično počneš srat' lično ćeš i jest'!
Jer Staljin i Tito su napisali svoju verziju povijesti
,

Aha, i u SSSR se učilo o bici na Neretvi, desantu na Drvar, formiranju partizanskih odreda, Pokretu nesvrstanih...i, uopšteno, Tito i Staljin su jedna te ista osoba a mi smo zapravo Rusi, povijesno dokazano. Al' u Pindičićima.

Majmune, Povijest nema verzije - pripovijest ih ima gomilu.
koja ne odgovara cinjenicama
.

Fakat, šta činjenica zna o Povijesti? Ili Povijest o činjenici?
A cinjenice ne odgovaraju


Nemaju usta, a tvoja su k'o jama...jezik otri metra...
____________ (definiraj se, nemam pojma koji je motiv, rado bih skuzil mentalni sklop).
Ako te ja sklopim...
Slušaj, Debil, i kad pr'nem, pa to fakturišem (evidentiram) - i to je činjenica. A to što ti priznaš samo prdež svog Prdonje ne mijenja ništa na činjenici da si glup koliko si težak. Fakat. Činjenica.
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

04 Nov 2016, 10:23

judolino wrote:Zadnji ti put kažem: ne laži.
Imaš fore danas navesti linkove gdje ja tvrdim to što imputiraš, ako te ne učiniš, ideš na tri dana proć.

A nastaviš li u istom tonu, bit će pa-pa na malo duže.

Malo si se previše razmahao, ovaj je forum labaviji, ali grubo se vrijeđanje ne tolerira.
opet, silno si strasan. ja ti djelujem kao osoba kojoj banovi nesto znace? samo ti baniraj judo, sta ti drugo preostaje - jugopljugerstvo se ionako svelo na forum di si ti moderator.

samo me ovaj dio za grubo vrijedjanje zanima, de pojasni to malo buduci da ovo kaj sam napisao nije ni mala beba prema onome kako me castis ss, nacist, fasist i slicno. a ako jos ima neka budala koja sumnja u istinitost mojeg navoda neka upali politiku i recimo temu o hasanbegovicu pa neka gusta u opusu crvenog majmuna cije vrijeme proslo.

jebateled didija sam uvrijedio usporedbom s tobom, taj pederko je veci muskarac :D
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

04 Nov 2016, 12:07

Ja mislim da nisi dostojan bana. :ne zna:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

04 Nov 2016, 13:10

ti mislis - oksimoron, totje kodas napiso da crveni majmun shvaca da ubijanje civila bez sudjenja nije civilizacijski dopusteno.
AJ EM BAK!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

04 Nov 2016, 14:20

7nationarmy wrote:opet, silno si strasan. ja ti djelujem kao osoba kojoj banovi nesto znace? samo ti baniraj judo, sta ti drugo preostaje - jugopljugerstvo se ionako svelo na forum di si ti moderator.

samo me ovaj dio za grubo vrijedjanje zanima, de pojasni to malo buduci da ovo kaj sam napisao nije ni mala beba prema onome kako me castis ss, nacist, fasist i slicno. a ako jos ima neka budala koja sumnja u istinitost mojeg navoda neka upali politiku i recimo temu o hasanbegovicu pa neka gusta u opusu crvenog majmuna cije vrijeme proslo.

jebateled didija sam uvrijedio usporedbom s tobom, taj pederko je veci muskarac :D
Okej, ponudio sam ti šansu. Kad i ako se vratiš, pokušaj manje klevetati, a više kvalitetno trolati.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

04 Nov 2016, 22:03

Orak wrote:(judo, pita drug sedam jel može rok do sutra ujutro; vozi pa nemre tipkat. dont kil dmasažer.)
Ajde, lijepo je znati kome ću se obratiti ako mi zatreba broj od Bujanca ili Markićke... :top:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

04 Nov 2016, 23:12

7nationarmy wrote:ti mislis - oksimoron, totje kodas napiso da crveni majmun shvaca da ubijanje civila bez sudjenja nije civilizacijski dopusteno.
Tako, znači?! E pa ja nisam ti, osim kada jesam, a to je u komunizmu, kada, dakle, osim što sam odgovoran za prvo, preuzimam odgovornost i za drugo lice jednine, kao drug, dakle, čisto drugarska stvar. Al' ne bi ti to s tvojim oksidiranomoronskim polumozgom polumog'o polushvatit'...

Drugo, ako nije dopušteno kako to da se desilo? Spriječi, pa onda mantraj da nije dopušteno! :unda: :B

:rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Post Reply