Topic za sprdanje nove vlade

Koljite se i gložite!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Feb 2016, 13:22

miky0 » wrote:
A steta sta joj ova situacija nije smijesna. Iako mi je njezin upis bas smijesan :)
Nikom normalnom koga se ovo tiče više nije smiješno. Groteskno jedino.
miky0 » wrote:
Nitko od biraca ne pravi majmune. Biraci su nesto najgluplje sto postoji na ovom planetu uopce. Uvreda je majmune usporedjivat s birackim tijelom ove drzave ;)
Birački gledano; ovo jest planet majmuna.
Last edited by haram on 03 Feb 2016, 13:28, edited 2 times in total.


what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Feb 2016, 13:26

haram » wrote: Aha. Tvrtka nije imala svjetlu perspektivu (kako kažeš) al su se jagmili oko kupovine nakon denacionalizacije. Jasno ko sunce šta "slobodno tržište" znači. :kava:
barr je multinacionalka, novi vlasnik takodjer. ista prica kao dukat luke rajica - samostalno nitko i nista, kvalitetna karika u multinacionalki. to kaj ti svuda vidis urote ne znaci nista, da si recimo inu uzeo kao primjer katastrofalne prodaje od racana preko sanadera, e tu bi se slozio.
Dobro, Stiglitz je -i to je sve što se slažemo da si upoznat s likom i djelom. Al se ne slažemo i o "jednoj maloj tvrtki koja preko dva desetljeca nije izbacila financijski isplativ proizvod a kojoj su patenti bili pred istekom". Jer bi ti inače bila poznata i priča oko sumameda, koju možeš naći čak i na wikipediji.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Sumamed
vidis godinu patentiranja? ako vidis onda znas da je patent isteko i da je sumamed slobodan za kopiranje. a nije sumamed jedini patent. kao sto rekoh, iz plivinog labosa nije izasao ni jedan dostojan nasljednik sumameda, a kako se lijekovi na trziste plasiraju tek niz godina nakon dovrsenog razvoja i testiranja, plan je bio prodati i pokriti bar dio ulozenog. i to su napravili.
Aha. Labos sada radi jer je prvi prodan, a ne jer je ekonomski i znanstveno rentabilan. Hau jes nou, kongraćulejšns.
a zanemarit cemo da labos ima drugu namjenu od one koju je imao u plivi? usporedjujes neusporedivo.
A sad pitanje za mjesečnu plaću jednog tehnomenadžera: tko su niskostručni koji obavljaju ranije poslove za koje drugi nisu kvalificirani, i tko sve ubire harače na njihove plaće dok su oni samo vanjska usluga/podizvođači radova?
I kome su na teret pali ti nezaposleni i njihove obitelji? Socijalnom sustavu ove države za koji znamo kakav je -dok istovremeno oni koji su se okoristili rasprodajom državnog vlasništva gomilaju bogatstvo u skladu sa svetim kanonima kapitalizma.
jesi za socijalizam ili kapitalizam? ne ide i jedno i drugo, sorry decki ali da smo '45. stali na stranu zapadnog svijeta danas ne bi imali ove glupe spike.
Po svemu do sada mogu se jedino složiti s nekim u čiju frulicu ti pušeš i da li blebećeš.
kako bilo, moj odgovor na postavljeno pitanje si dobio. tp kaj ti se ne svidja istina, to je druga stvar.
Naj me jebat! :rofl:
Karamarko je newbie u stranci, a Orešković je autonomni igrač! :
karamarko je preuzeo stranku koja je bila na sudu, ciji premijer i danas na sudu i stranku koja je izgubila izbore. ovo mu je prvi put da je na celu stranke koja je na vlasti. a spike o pijunima i lutkama na koncima, malo je to bedasto, ne cini ti se? kad gledam koga su prizeljkivali neki (valentic, vedris...) samo ispada da je oreskovic genijalan izbor. a procijenit cemo ga nakon sto vidimo poteze.
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Feb 2016, 14:10

7nationarmy » wrote:barr je multinacionalka, novi vlasnik takodjer. ista prica kao dukat luke rajica - samostalno nitko i nista, kvalitetna karika u multinacionalki. to kaj ti svuda vidis urote ne znaci nista, da si recimo inu uzeo kao primjer katastrofalne prodaje od racana preko sanadera, e tu bi se slozio.
Ajde? Ja svugdje vidim urote, a ti ne vidiš trulost sistema, al vidiš krivicu pojedinaca, a pojedinci su ništa u naciji koja služi određenim pojedincima?
Ajd prestani više s gluparijama, nismo retardirana djeca ovdje.
vidis godinu patentiranja? ako vidis onda znas da je patent isteko i da je sumamed slobodan za kopiranje. a nije sumamed jedini patent. kao sto rekoh, iz plivinog labosa nije izasao ni jedan dostojan nasljednik sumameda, a kako se lijekovi na trziste plasiraju tek niz godina nakon dovrsenog razvoja i testiranja, plan je bio prodati i pokriti bar dio ulozenog. i to su napravili.
Je, plan je bio da financijski malverzanti zarade lijepe parice, i to su i napravili.
Stvarno ne znam što se kmetovi koji stvaraju ta materijalna dobra, i po potrebi krvare zbog njih, uopće trebaju buniti :kava:
Na kraju, država i postoji zato da podmiruje vlastiti birokratski aparat koji je na usluzi različitim predatorskim jebivetrima, a kmetovi su kotačići te države.
a zanemarit cemo da labos ima drugu namjenu od one koju je imao u plivi? usporedjujes neusporedivo.
Aha. Pričaj mi o toj namjeni, i kako se ona odražava na ekonomske aspekte -kad smo već kod uspoređivanja neusporedivog.
jesi za socijalizam ili kapitalizam? ne ide i jedno i drugo, sorry decki ali da smo '45. stali na stranu zapadnog svijeta danas ne bi imali ove glupe spike.
Ma nemoj si ti davat za pravo što ide sa čime kada se o tome spore mnogo veći umovi.
Intimno, ja sam za humanizam, pa čak i nešto više od toga. A '45. smo bili više na strani zapadnog svijeta nego što smo sada.
karamarko je preuzeo stranku koja je bila na sudu, ciji premijer i danas na sudu i stranku koja je izgubila izbore. ovo mu je prvi put da je na celu stranke koja je na vlasti. a spike o pijunima i lutkama na koncima, malo je to bedasto, ne cini ti se? kad gledam koga su prizeljkivali neki (valentic, vedris...) samo ispada da je oreskovic genijalan izbor. a procijenit cemo ga nakon sto vidimo poteze.
Ma puna genijalnost tih izbora će stić kad nam stigne i Zika virus.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Feb 2016, 14:14

haram » wrote:
Nikom normalnom koga se ovo tiče više nije smiješno. Groteskno jedino.
A tko je to normalan :ne zna: Biracko tijelo :misli:
haram » wrote: Birački gledano; ovo jest planet majmuna.
Zasto vridjas majmune :ne zna:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Feb 2016, 14:24

haram » wrote: Ajde? Ja svugdje vidim urote, a ti ne vidiš trulost sistema, al vidiš krivicu pojedinaca, a pojedinci su ništa u naciji koja služi određenim pojedincima?
Ajd prestani više s gluparijama, nismo retardirana djeca ovdje.
uh koja konstrukcija, samo se ukopavas u tom paranoicnom blebetanju - premda mislim da nije ni to nego jednostavno nisi shvatio kako stvari funkcioniraju izvan komunistickog sklopa. imas sustav koji ti dopusta sve ukljucujuci izmjenu sustava. primi se posla ako te nesto smeta.
Je, plan je bio da financijski malverzanti zarade lijepe parice, i to su i napravili.
Stvarno ne znam što se kmetovi koji stvaraju ta materijalna dobra, i po potrebi krvare zbog njih, uopće trebaju buniti :kava:
Na kraju, država i postoji zato da podmiruje vlastiti birokratski aparat koji je na usluzi različitim predatorskim jebivetrima, a kmetovi su kotačići te države.
opet u nista. patent istekao, nema zamjenske kes krave za must. i to ej cijela prica.
Aha. Pričaj mi o toj namjeni, i kako se ona odražava na ekonomske aspekte -kad smo već kod uspoređivanja neusporedivog.
o cemu ti to? labos unutar takvih tvrtki ima jednu jedinu funkciju - smisljati nove proizvode. nisu smislili, prodani su. novi vlasnik im je prenamjenio funkciju i sve pet. strucni ljudi i dalje rade.
Ma nemoj si ti davat za pravo što ide sa čime kada se o tome spore mnogo veći umovi.
Intimno, ja sam za humanizam, pa čak i nešto više od toga. A '45. smo bili više na strani zapadnog svijeta nego što smo sada.
nema veceg uma od mojeg, a i o sebi bi mogao imat bolje misljenje da malo otvoris oci :D kapitalizam i demokracija je najveci doseg covjecanstva, kad pricamo o sustavima. humanizam je filozofsko pitanje i svakome ima drugo znacenje.

'45. smo otisli u slijepo crijevo svijeta i tamo bili do devedesetih.
Ma puna genijalnost tih izbora će stić kad nam stigne i Zika virus.
a ti a priori znas da je izbor los, a? ne bi pricekao ni koji mjesec s ocjenom?
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Feb 2016, 15:57

7nationarmy » wrote: uh koja konstrukcija, samo se ukopavas u tom paranoicnom blebetanju - premda mislim da nije ni to nego jednostavno nisi shvatio kako stvari funkcioniraju izvan komunistickog sklopa. imas sustav koji ti dopusta sve ukljucujuci izmjenu sustava. primi se posla ako te nesto smeta.
Znaš, ja se primam posla jedno 250-300 sati svaki mjesec i dobivam jedva pola mjesečnog državnog prosjeka, a moj "gazda" se prima preko 3/4 mog dohotka. Mogu ti dat i primjer gdje ljudi primaju minimalac (ispod 2 500kn) dok Pliva njihovim "gazdama" plaća 12 000 kuna. A stvarno misliš da me tu ne bi trebalo ništa smetat? Pa znamo mi kako stvari funkcioniraju izvan "komunističkog" sklopa -to je valjda najcrnji mrak od svih mrakova, i teška paranoja, razumljivo da se ti kao poslodavac boriš protiv toga. :cerek:
opet u nista. patent istekao, nema zamjenske kes krave za must. i to ej cijela prica.
Cijela priča je da taj institut i prije svog odcjepljenja kao i sada donosi goleme profite, što tvoju kapitalističku dogmatsku bajku o objektivno ekonomski isplativim parcijalama baca u kloaku, kao što ta bajka skriva i one koji muzu a da se nisu nit oznojili nit nažuljali.
o cemu ti to? labos unutar takvih tvrtki ima jednu jedinu funkciju - smisljati nove proizvode. nisu smislili, prodani su. novi vlasnik im je prenamjenio funkciju i sve pet. strucni ljudi i dalje rade.
Da, rade na novim proizvodima farmaceutske industrije koji donose milijarde, i novi vlasnik je tu vlasničkom pameti zaslužan -mda, o čemu ja to? Koj kurac si taj vlasnik sam ne stvara tu dobit bez tuđe pameti?
Mislim da je krajnje vrijeme da i ti svoju pamet patentiraš pa bereš novce. :rofl:
nema veceg uma od mojeg, a i o sebi bi mogao imat bolje misljenje da malo otvoris oci :D kapitalizam i demokracija je najveci doseg covjecanstva, kad pricamo o sustavima. humanizam je filozofsko pitanje i svakome ima drugo znacenje.

'45. smo otisli u slijepo crijevo svijeta i tamo bili do devedesetih.
Hau jes nou. Zato i postoje znanstvene studije koje prognoziraju kolaps ne samo globalnog ekonomskog već i eko-biološkog sustava unutar ovog stoljeća.
Al bitno je danas strpat koju pinku u džep, jelda?
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Feb 2016, 16:42

what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Feb 2016, 19:11

znas kaj, najbolje da uzmes kramp u ruke i ides na radne akcije u sjevernu koreju. tu ste negdje po razmisljanju s tim da si sigurno uhranjeniji pa ces brzo napredovat do vodje smjene. za mjesec, najvise dva, stajat ces uz voljenog vodju dok lansira kartonske rakete par metara u zrak i naziva ih hidrogenskim oruzjem.
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

05 Feb 2016, 17:27

Ajde? Jel odma, bez izlaska pred McCarthyjevu komisiju?

A sustav je toliko dobar da vodi u globalni kolaps, ne samo ekonomski, nego i ekološki.
Ali umovanju iz pune guzice perspektive ne mogu izgledat loše.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

08 Feb 2016, 09:34

haram » wrote:Ajde? Jel odma, bez izlaska pred McCarthyjevu komisiju?

A sustav je toliko dobar da vodi u globalni kolaps, ne samo ekonomski, nego i ekološki.
Ali umovanju iz pune guzice perspektive ne mogu izgledat loše.
sta ces pred tim imperijalistom i sumnjivim antifasistom? ajde ti oprobanim tekovinama revolucije, sigurno je sigurno. tu ti ne valja, jedino sto iole lici na ono sto ti se svidja je sjeverna koreja.
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

08 Feb 2016, 15:21

7nationarmy » wrote: sta ces pred tim imperijalistom i sumnjivim antifasistom? ajde ti oprobanim tekovinama revolucije, sigurno je sigurno. tu ti ne valja, jedino sto iole lici na ono sto ti se svidja je sjeverna koreja.
Ako je tebi McCarthy o.k. kao lik i djelo, bivša Juga izgleda kao Sjeverna Koreja, a multidisciplinarne studije najjačih zapadnih znanstvenih institucija kao nekakva komunistička propaganda, onda je krajnje vrijeme da ideš tužiti lječnički tim koji ti je napravio tu lobotomiju.
A na oporavak bi mogao u Rusiju, tamo su isto uspješno sproveli baš ovakvu privatizaciju, ali bonus je što se raja ni ne sjeća da im je nekad bilo bolje, za razliku od nas ovdje koji remetimo miran san domoljubima koji samo svoje guze ljube.

Jebateled, prešišaše nas Poljaci, Česi, Slovaci, Mađari, Bugari i Rumuni kojima su nekada sline curile dok su nas gledali preko željezne zavjese, opasno nam se približava i nekadašnja sprdnja čitavog istočnog bloka Albanija (ili mi njoj) - al ko je kriv??
ZNA SE!!! - TITO!!! :facepalm:



:bicedobro:
Last edited by haram on 08 Feb 2016, 15:41, edited 1 time in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

08 Feb 2016, 15:40

Ej... Seven... evo ti životni put jednog tipičnog jugokomunističkog državnog funkcionara, mo'š to pokazat i Roboartrozu:
http://www.prometej.ba/clanak/vijesti/g ... tizana-848


:cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

09 Feb 2016, 12:28

Evo izgleda i američki narod prešao u komunjare:

"Nova studija potvrdila ono što smo već znali: Amerika je postala oligarhija."

"The study looked at 1,779 policy changes made between 1981 and 2002, and analyzed them according to three categories: what the median voter wanted, what the powerful lobbies wanted, and what the super rich wanted. It turns out that most policy decisions were made in accord with the political will of the super rich and the powerful lobbies, while the median voter only got what he or she wanted when it was in line with what the lobbyists and the super rich already wanted."
...
"What do our findings say about democracy in America? They certainly constitute troubling news for advocates of “populistic” democracy, who want governments to respond primarily or exclusively to the policy preference s of their citizens. In the United States, our findings indicate, the majority does not rule — at least not in the causal sense of actually determining policy outcomes. When a majority of citizens disagrees with economic elites and/or with organized interests, they generally lose. Moreover, because of the strong status quo bias built into the U.S. political system, even when fairly large majorities of Americans favor policy change, they generally do not get it."

http://www.lousycv.com/america-has-become-an-oligarchy/

Vau, zvuči tako poznato!
I tako, taj sistem koji je iznjedrio novovjeke faraone, tirane i despote je superiška demokratiška i humanitariška, a kmetovi koji se bune su sve sami totalitaristi fašisti i komunisti...
jebate, al bi Makarti imao pune ruke posla danas... a vjerojatno bi i ujak Mao sa zavišću uzdahnuo na takvu retoriku :rofl:
Last edited by haram on 09 Feb 2016, 12:58, edited 1 time in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

09 Feb 2016, 12:54

No da se vratimo na ovu našu aktualnu vladu...
stigli su Tim, Tom i Thumb da nam podignu ekonomiju :cerekava:

Image
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

10 Feb 2016, 07:39

priznajem da je duhovito gledati kako se koprcas s teme na temu ali manje je duhovito kad djeluje kao da ne mozes bolje. sjeverna koreja je za jugu olicenje iskrene partijske misli - kad je juga prestala biti solventna (tri puta) kaj radi tito, dijeli putovnice cime je stvorio dijasporu. zatim milijun ubijenih neistomisljenika od '48. - '87. (imam link ali cekam vidjet tko ce opovrgnut ovu brojku), samar koji je juga primila od brace nesvrstanih kad su ovi okrenuli prema juznoj kojeri i kini a odbacili 'nase' turbo kvalitetne tvrtke, od brodogradnje do gradjevine.

ali neeee, kriv je franjo i njegova privatizacija, gdje bi bio kriv sustav koji je pola stoljeca unistavao svaku poru drustva pa danas blebecemo o ustasama i partizanima :)
AJ EM BAK!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

10 Feb 2016, 13:00

Imaš moj kurac u zubima, a ne link.
Posto si fakat dosadan s tim bedastoćama. Daj kad lažeš, pokušaj bit malo kreativan.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

10 Feb 2016, 14:23

tvrdis da nije istina?
AJ EM BAK!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

10 Feb 2016, 16:08

Naravno da nije, nacistu smrdljivi.

To samo serete vi pogani isprci fašističkih ubojica ne bi li opravdali svoju govnarsku, kanibalsku i divljačku rasu.

Ak dođe do sranja, ti si osobno MOJ, ako te prije ne zatuče neko drugi.

A sad seri i dalje, pacijentu.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

11 Feb 2016, 13:11

Image

(Powered by frubar.net)

:rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

11 Feb 2016, 13:36

judolino » wrote:Naravno da nije, nacistu smrdljivi.

To samo serete vi pogani isprci fašističkih ubojica ne bi li opravdali svoju govnarsku, kanibalsku i divljačku rasu.

Ak dođe do sranja, ti si osobno MOJ, ako te prije ne zatuče neko drugi.

A sad seri i dalje, pacijentu.
ako? kad. samo kad mene ugledas biti ce slicna situacija kao sa zenskama, pogled ispod oka i blesavo hihotanje. tebi cuska preko crvenomajmunske gubice, njima kurac :D
AJ EM BAK!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

11 Feb 2016, 17:20

ova mi je još bolja...

Image

:rofl: :rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

11 Feb 2016, 21:51

7nationarmy » wrote:priznajem da je duhovito gledati kako se koprcas s teme na temu ali manje je duhovito kad djeluje kao da ne mozes bolje.
Ajde, koprcam se s teme na temu? Prije će biti da pokazujem kakva smo kloaka postali u dvaipol desetljeća "samostalnosti“. Pokazujem da su čak i Ameri , i prije nego što su to objektivne socio-ekonomske studije dokazale, skužili da je ovaj tvoj nesputani kapitalizam, kakav smo i mi uveli, još jedan klijentelistički sustav koji stvara klasu superbogatih i utjecajnih novovjekih oligarha i masu kmetova sa samo fiktivnim pravima.

A što si ti pokazao, osim floskula i sofizama? Treba li ti i značenje riječi „floskula“?
sjeverna koreja je za jugu olicenje iskrene partijske misli - kad je juga prestala biti solventna (tri puta) kaj radi tito, dijeli putovnice cime je stvorio dijasporu.
Mda. Svi pobjegoše s putovnicama van, čim se dokopaše traperica u slobodnoj zoni Trst :rofl:. E sad znamo zašto je onda Hrvatska imala negativni prirast stanovništva, za razliku od danas. Ćekaj!! :D Ili baš danas bježi van svatko tko može (il si barem to priželjkuje), dok je natalitet u padu??
Da, bilo je onda političke emigracije, sustav je bio brutalan prema opoziciji (s razlogom ili ne - može se raspravljati iz današnje perspektive), bilo je i osobnih obračuna pod krinkom političke (ne)podobnosti (kao da ih danas nema), bilo je i ekonomskih emigranata (moja teta npr.), al danas je odliv stanovništva veći nego ikad u 20. stoljeću i to su neprijeporni statistički podaci, a ti možeš svirati u frulicu što god hoćeš.
zatim milijun ubijenih neistomisljenika od '48. - '87. (imam link ali cekam vidjet tko ce opovrgnut ovu brojku),
Vau! Pa gdje tolke recke stadoše na geveru političkog komesara, đenerala, povjesničara i doktora neizlječivih bolesti, stanovitog F.T.?
Tu jedino nacionalni zubar pomaže...
samar koji je juga primila od brace nesvrstanih kad su ovi okrenuli prema juznoj kojeri i kini a odbacili 'nase' turbo kvalitetne tvrtke, od brodogradnje do gradjevine.

ali neeee, kriv je franjo i njegova privatizacija, gdje bi bio kriv sustav koji je pola stoljeca unistavao svaku poru drustva pa danas blebecemo o ustasama i partizanima :)
Ajme, ti se baš neumorno prosipaš. Zar i brodogradilišta propadoše za Tita? :rofl:
Neda mi se opet kopati po statistikama na netu, pa ću samo reciklirati dio teksta iz linka što sam već dao – pametnom dosta:

„U današnjem vremenu, mediji narodu slikaju političare koji se hvale gospodarskim uspjesima iz Orwelove 84′, pa je tako danas valjda gospodarski uspjeh ostvariti proizvodnju od 15 tisuća tona čelika godišnje u Hrvatskoj, i pritom zaboraviti usporediti da je 1991. godine Hrvatska proizvodila oko 450 tisuća tona čelika. Dakle nekad, u nekom mraku, proizvodili smo trideset puta više nego danas. Ali danas, prema medijima, imamo rast industrijske proizvodnje, što je uspjeh vlade.“


Ajd odi ti sa svojim kamaradom Donaldom Trempom na kamilicu kod Kim Il Sunga, Kim Jong Ila i Kim Un Jonga. Intelektualni kapaciteti i motivi su vam tu negdje.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

11 Feb 2016, 21:59

kloaka? ajmo ovako, zanemarimo to kaj zoves floskulama i sofizmima premda krivo koristis termine. reci ti meni u kojem je vremenskom periodu od ovog sad pa unazad koliko ti srcu milo, bilo bolje na ovim prostorima? ako mozes objektivno i iskreno.

hrvata u dijaspori ima onoliko koliko ih ima u hrvatskj. tocka.

slatki ste s isticanjem komunsticke proslosti franje tudjmana ali nekako vam izmice da je iz partije izbacen pocetkom sedamdesetih i da je bio u zatvoru. taj vam se dio nekako ne uklapa, ha? :D pustam vas jos malo da gustate a onda ide poveznica na titove zlocine.

da, propadose u odnosu na ono kako su radila odmah nakon osnutka nesvrstanih. nakon njih vise odjendom nije bilo potrebe ni za cijevima iz jugoslavije a onda je i radna snaga postala preskupa. jugoslavija je zivjela od bespovratnih injekcija love, 3 puta je amerika slala 3 miljarde dolara kako juga ne bi potonula sovjetima pod skute. to su povijesne cinjenice, a ti nastavi kenjkat po trumpu ili kaj te vec veseli.
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

11 Feb 2016, 22:23

7nationarmy » wrote:reci ti meni u kojem je vremenskom periodu od ovog sad pa unazad koliko ti srcu milo, bilo bolje na ovim prostorima? ako mozes objektivno i iskreno.
Prije stoljeca sedmog , sigurno ;)
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

11 Feb 2016, 22:24

mozes i ti miki odgovorit, ako se uspijes prestat hihotat jer nisi skuzio kaj znaci kloaka.
AJ EM BAK!
Post Reply