Topic za sprdanje nove vlade

Koljite se i gložite!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

23 Dec 2015, 21:52

Image

(Powered by frubar.net)


:rofl: :rofl:


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Jan 2016, 17:02

Zajedništvo Željka Reinera: Svi zajedno čekaju, on pali rotirke

Prije tri godine Mladež HDZ-a pred Sabor je donijela skije za premijera Milanovića. Hoće li sada tako dočekati i svog predsjednika Sabora? Ili će mu donijeti rotirke?

:rofl: :rofl:

Dok je pisao protiv Zoke mnogo se rogoborilo protiv Klauškog ovdje, baš me zanima sad kad krene lavina na HDZ i Most... :kokice:

Čovjek naprosto ukazuje na devijacije vladajućih... ma koji bili... :top:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Jan 2016, 17:07

Image

(Powered by frubar.net)


a u kua... :rofl: :rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Jan 2016, 21:22

:rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 Jan 2016, 19:47

Karačmarko položio engleski u Školi stranih jezika Kosor, Antičević & Bandić...

Image

(Powered by frubar.net)
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

14 Jan 2016, 09:50

Euklid » wrote:Image

(Powered by frubar.net)


a u kua... :rofl: :rofl: :rofl:
:lol:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

14 Jan 2016, 13:31

počela igranka

pa da vidimo ko igra a ko svira, bejbe
kurvanjski avatar, a
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

28 Jan 2016, 19:28

I specijalizirani topik imamo za ovu nakaradu što se događa ovih dana a od vas ni ćuš ni buš.... :gaah:



jeste li očajni ili ste krepali od smija? :hek:



ne znam koji smajlić najpaše jel ovaj :facepalm:


koja blamaža i bruka


ajd idem ja stavit nešto
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

28 Jan 2016, 22:26

Mene najviše brine tko će ga zamijeniti. :(
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

30 Jan 2016, 09:57

Nakon sto je Crnoja postao pluskvamperfekt treba hitno angazirati biskupa Kosica da blagoslovi i ostala ministarstva i cijelu vladu.
Vrag nikad ne spava, ne... :D
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

02 Feb 2016, 17:20

Euklid » wrote:Image

(Powered by frubar.net)


a u kua... :rofl: :rofl: :rofl:
:rofl: :rofl: :S


Osim toga, ništa što ima veze s novom vladom nije mi smiješno, bilo bi smiješno da se događa nekom drugom :zubo: :E
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

02 Feb 2016, 19:50

Mene čudi kak nisu zvali Markićku za ministarku :misli:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Feb 2016, 09:12

kako nije smijesno, urnebesno je. i vlada i oponenti iste. premijer ne zna hrvatski ali u 3 sekunde zacepi usta svakom bedaku tipa stazic koji bi lamentirao o recimo jugoslavenskoj agrarnoj reformi sedamdesetih. udruge i radikalna ljevica koja 4 godine suti dok 100 ljudi bjezi iz zemlje jer je toliko ili vise radnih mjesta nestalo, sad prije donesenog proracuna trazi da vlada odstupi. kako nije smijesno, jebateled ja se valjam zadnjih mjesec dana :D
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Feb 2016, 10:19

7nationarmy » wrote:kako nije smijesno, urnebesno je. i vlada i oponenti iste. premijer ne zna hrvatski ali u 3 sekunde zacepi usta svakom bedaku tipa stazic koji bi lamentirao o recimo jugoslavenskoj agrarnoj reformi sedamdesetih. udruge i radikalna ljevica koja 4 godine suti dok 100 ljudi bjezi iz zemlje jer je toliko ili vise radnih mjesta nestalo, sad prije donesenog proracuna trazi da vlada odstupi. kako nije smijesno, jebateled ja se valjam zadnjih mjesec dana :D
A misliš da je hrvatska/jugoslavenska poljoprivreda sedamdesetih bila u težem stanju nego hrvatska danas?
I što misliš, koliko je radnih mjesta nestalo recimo u Plivi dok je tamo bio tehnomenadžer naš poliglota?
Ne znam šta ti podrazumjevaš pod "radikalna ljevica" (al čini mi se da to nije ono što ti misliš), ali laburisti recimo čitav zadnji mandat pričaju kako nema praktične razlike između nazovisocijalista i nazovidesnihcentralista koji su ranije vladali. Jer svi su oni u funkciji svojih sponzora, manje-više istih neoliberalnokapitalističkih lobija.

I tko je točno izabrao ovu vladu da ne bi trebalo tražiti da ona odstupi, tko je izabrao njenog mandatara? Pa lika je s razlogom dopeljao Karačmarko. Koji je to razlog, već se vidi po zahtjevima pojedinih ministara za povećanje birokratskog aparata (čitaj uhljeba), po reakcijama ostatka ostataka radničkih sindikata, i po tome koji ga ljudi podržavaju.
Last edited by haram on 03 Feb 2016, 10:38, edited 5 times in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Feb 2016, 10:26

7nationarmy » wrote:kako nije smijesno, urnebesno je. i vlada i oponenti iste.
A ko je reko da nije smisno i urnebesno :misli:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

03 Feb 2016, 10:40

A Mikiju i SSedmici je urnebesno, tak bi uživali i u Njemačkoj 1933.
Baš je smiješno kad se od birača naprave majmuni.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Feb 2016, 10:50

judolino » wrote:...
Baš je smiješno kad se od birača naprave majmuni.
E to ti je prava demokracija, brale! :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Feb 2016, 10:51

haram » wrote: I što misliš, koliko je radnih mjesta nestalo recimo u Plivi dok je tamo bio tehnomenadžer naš poliglota?
koga briga? pliva je ranije prodana, ja sam pizdio oko te prodaje jer je bila ispod cijene ali je bila dobra odluka - pliva nije 20 i vise godina izbacila niti jedan revolucionarni proizvod (pod tim mislim financijski bitan), novi labos se pokazao kao promasaj i tvrtku je preuzelo trziste.
Ne znam šta ti podrazumjevaš pod "radikalna ljevica" (al čini mi se da to nije ono što ti misliš), ali laburisti recimo čitav zadnji mandat pričaju kako nema praktične razlike između nazovisocijalista i nazovidesnihcentralista koji su ranije vladali. Jer svi su oni u funkciji svojih sponzora, manje-više istih neoliberalnokapitalističkih lobija.
mislim na ove bedake radnicka fronta, naravno da nisu lijevo nego samo sluze kao megafon esdepeu.
I tko je točno izabrao ovu vladu da ne bi trebalo tražiti da ona odstupi, tko je izabrao njenog mandatara? Pa lika je s razlogom dopeljao Karačmarko. Koji je to razlog, već se vidi po zahtjevima pojedinih ministara za povećanje birokratskog aparata (čitaj uhljeba), po reakcijama ostatka ostataka radničkih sindikata, i po tome koji ga ljudi podržavaju.
ja 'vas' ne kuzim, prvo kenjate po politicarima i trazite nestranacke osobe - dodju nestranacke osobe a sad trazite stranacke osobe koje su izabrane iz redova bilo koje partije. de malo se odlucite, mene recimo zanimaju potezi i rezultati.
AJ EM BAK!
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Feb 2016, 10:54

judolino » wrote:A Mikiju i SSedmici je urnebesno, tak bi uživali i u Njemačkoj 1933.
Baš je smiješno kad se od birača naprave majmuni.
kao i u upisu iznad, evo ja se slazem s tobom da su i karamarko i milanovic drek. premijer je nestranacka osoba, potpuno izvan politike i politickih gadarija. logicno bi bilo pricekati poteze pa suditi, zar ne. doduse mozes ti povlaciti paralele s nacizmom ako te to pali no meni to dosadno. nemam udrugu da bi blebetao o ustaskim gujama i cuclao lovu iz proracuna da bi crtao transparente i trazio odlazak vlade prije negoli je slozila proracun.
AJ EM BAK!
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Feb 2016, 10:56

miky0 » wrote:
A ko je reko da nije smisno i urnebesno :misli:
blue, par upisa iznad tvog. eto, pomogo sam mikiju da se snajde u bespucima interneta.
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Feb 2016, 11:13

7nationarmy » wrote:koga briga?]
Pa recimo ljude koji su dobili cipelu i njihove familije.
pliva je ranije prodana, ja sam pizdio oko te prodaje jer je bila ispod cijene ali je bila dobra odluka - pliva nije 20 i vise godina izbacila niti jedan revolucionarni proizvod (pod tim mislim financijski bitan), novi labos se pokazao kao promasaj i tvrtku je preuzelo trziste.
Pliva je prodana (denacionalizirana, za vrijeme HDZ mandata) (ispod cijene -dobra odluka??) upravo zato da takvi likovi mogu doć i omogućit lešinarenje po truplu usput nešto ušićarivši i za sebe. I to je čitava priča oko te floskule "preuzimanja tržišta". O tome su jako puno već rekli mnogi nezavisni ekonomski stručnjaci, među ostalima i dobitnik Nobelove nagrade za ekonomiju Joseph Stiglich -potraži što priča o MMFu.
A je li novi labos promašaj možeš se sam otić uvjeriti na adresu Baruna Filipovića 25, jer i dalje radi po multimilionskim stranim narudžbama, svako malo prima visokostručne uposlenike, i nije pretvoren u još jedan trgovački centar.
Samo nećemo te pustit unutra, nije to Didov San. :D
mislim na ove bedake radnicka fronta, naravno da nisu lijevo nego samo sluze kao megafon esdepeu
Ma naravno, svi su megafon esdepeu koji nisu megafon hadezeu.
ja 'vas' ne kuzim, prvo kenjate po politicarima i trazite nestranacke osobe - dodju nestranacke osobe a sad trazite stranacke osobe koje su izabrane iz redova bilo koje partije. de malo se odlucite, mene recimo zanimaju potezi i rezultati.
Ponavljam, jer očito malo teže shvaćaš; tu "nestranačku osobu" je dopeljao Karačmarko, a poteza i rezultata njegove stranke smo se već valjda nagledali.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

03 Feb 2016, 12:07

actavis je ponudio vise love - prodaja barru, to je bila losa odluka, dobra odluka je bila prodaja jer tvrtka nije imala svjetlu perspektivu kako sam naveo ranije.

nije stiglich nego stiglitz i jako sam dobro upoznat s likom i djelom. ne brkaj mmf u pricu oko akvizicije jedne male tvrtke koja preko dva desetljeca nije izbacila financijski isplativ proizvod a kojoj su patenti bili pred istekom.

da, labos sada radi jer je prvi prodan. vidis da je to bila dobra odluka - vratimo se na obitelji i zaposlene koji su prodajom plive ostali bez posla, vidis da za visokostrucne ima posla ko u prici ;)

cuj, oni koji prosvjeduju prije ijedne odluke i poteza vlade i traze odlazak iste, ne treba biti lumen za zakljuciti u ciju frulicu pusu. a kad vidis sefa radnicke fronte i gradjanske akcije... trebam dovrsiti ili ces se sloziti da blebeces?

aha. jesmo. no to su spike osobe opterecene prosloscu. karamarko nije nikad bio na celu drzave niti je donsio odluke, oreskovica smatras pijunom? zanimljivo kako ga u svijetu ne smatraju pijunom, ne znaju valjda stanci koji je mag taj karamarko.
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 Feb 2016, 13:10

7nationarmy » wrote:actavis je ponudio vise love - prodaja barru, to je bila losa odluka, dobra odluka je bila prodaja jer tvrtka nije imala svjetlu perspektivu kako sam naveo ranije.
Aha. Tvrtka nije imala svjetlu perspektivu (kako kažeš) al su se jagmili oko kupovine nakon denacionalizacije. Jasno ko sunce šta "slobodno tržište" znači. :kava:
nije stiglich nego stiglitz i jako sam dobro upoznat s likom i djelom. ne brkaj mmf u pricu oko akvizicije jedne male tvrtke koja preko dva desetljeca nije izbacila financijski isplativ proizvod a kojoj su patenti bili pred istekom.
Dobro, Stiglitz je -i to je sve što se slažemo da si upoznat s likom i djelom. Al se ne slažemo i o "jednoj maloj tvrtki koja preko dva desetljeca nije izbacila financijski isplativ proizvod a kojoj su patenti bili pred istekom". Jer bi ti inače bila poznata i priča oko sumameda, koju možeš naći čak i na wikipediji.
https://hr.wikipedia.org/wiki/Sumamed
da, labos sada radi jer je prvi prodan. vidis da je to bila dobra odluka - vratimo se na obitelji i zaposlene koji su prodajom plive ostali bez posla, vidis da za visokostrucne ima posla ko u prici ;)
Aha. Labos sada radi jer je prvi prodan, a ne jer je ekonomski i znanstveno rentabilan. Hau jes nou, kongraćulejšns.
A sad pitanje za mjesečnu plaću jednog tehnomenadžera: tko su niskostručni koji obavljaju ranije poslove za koje drugi nisu kvalificirani, i tko sve ubire harače na njihove plaće dok su oni samo vanjska usluga/podizvođači radova?
I kome su na teret pali ti nezaposleni i njihove obitelji? Socijalnom sustavu ove države za koji znamo kakav je -dok istovremeno oni koji su se okoristili rasprodajom državnog vlasništva gomilaju bogatstvo u skladu sa svetim kanonima kapitalizma.

cuj, oni koji prosvjeduju prije ijedne odluke i poteza vlade i traze odlazak iste, ne treba biti lumen za zakljuciti u ciju frulicu pusu. a kad vidis sefa radnicke fronte i gradjanske akcije... trebam dovrsiti ili ces se sloziti da blebeces?
Po svemu do sada mogu se jedino složiti s nekim u čiju frulicu ti pušeš i da li blebećeš.
aha. jesmo. no to su spike osobe opterecene prosloscu. karamarko nije nikad bio na celu drzave niti je donsio odluke, oreskovica smatras pijunom? zanimljivo kako ga u svijetu ne smatraju pijunom, ne znaju valjda stanci koji je mag taj karamarko.
Naj me jebat! :rofl:
Karamarko je newbie u stranci, a Orešković nije pijun iako je čitavu karijeru proveo kao tehnomenađer u internacionalnim megakorporacijama! :S
Jebateled, spike osobe opterećene prošlošću -izazvat ćeš probavne teškoće drugu Kimu.
Last edited by haram on 03 Feb 2016, 13:19, edited 3 times in total.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Feb 2016, 13:11

judolino » wrote: Baš je smiješno kad se od birača naprave majmuni.
Nitko od biraca ne pravi majmune. Biraci su nesto najgluplje sto postoji na ovom planetu uopce. Uvreda je majmune usporedjivat s birackim tijelom ove drzave ;)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Feb 2016, 13:15

7nationarmy » wrote:blue, par upisa iznad tvog. eto, pomogo sam mikiju da se snajde u bespucima interneta.
A steta sta joj ova situacija nije smijesna. Iako mi je njezin upis bas smijesan :)
Post Reply