Rat u Europi

Koljite se i gložite!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 Mar 2016, 10:13

Nakon pariza, stradao i brisel...Ono sto mi bode oci je to sto je odgovor na salihovo uhicenje trajao samo jedan jedini dan, a trazili su ga 4 mjeseca. Pa nije moguce da se ovi ludjaci organiziraju u samo jedan dan a evropa nije u stanju pronac teroriste prije 4 mjeseca trazenja. Ili je potpuno nesto drugo na stvari :misli: Dakle, sto mislite jeli iza ovih teroristickih napada na evropu stoji sama evropa?

Mislim da bi bila u stanju zbog uvodjenja naddrzave koja bi bila skrojena poput sjedinjenh amer. drzava, i gdje bi se nacionalni identiteti evropskih drzava marginalizirali a da bi se postigao pandam americi, rusiji i kini u vojnoj i ekonomskoj moci. Po mom misljenju za taj projekt je nuzno na evropsku vlast dovest nekoh orbana/trumpa koji ce ocistiti evropu otpada kao sto su vjerski fanatici, prvenstveno muslimani, koji su btw degenericni

http://www.24sata.hr/news/ubio-sestricn ... ega-465584

Ubio sestričnu na vjenčanju jer se nije željela udati za njega


Sto mislite :ne zna:


User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

23 Mar 2016, 13:19

“A šta će sve biti nemojte me ni pitati, ne umem vam reći, jer je tako strašno. Trajaće godinama, godinama će trajati i dugo će trajati. Stradaće nevini više nego krivi. Kad se rat završi sve će biti razrušeno. Gađaće se najsvetija mesta na svetu, mnogi gradovi će biti sprženi i sravnjeni sa zemljom”

Vidio je I kolone izbjeglica koje idu preko Balkana: “Neće putovati vazduhom, ljudi će ići brodovima. Biće mnogo morskih hajduka (gusara, krijumčara) koji će uništavati sve na moru. Svaki brod će morati da strepi”, kazivao je Miloš Tarabić. Govorio je da će “kolone izbeglica iz celog sveta čekati na granicama Srbije koja će im biti kao Nojeva barka”.

:raspa:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

23 Mar 2016, 14:43

Koljinda jučer u istoj rečenici rekla kako je sigurnost u Hr. na visokoj razini i pozvala građane neka otvore četvore oči i prijavljuju sve sumnjivo.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

23 Mar 2016, 16:07

haram » wrote:Koljinda jučer u istoj rečenici rekla kako je sigurnost u Hr. na visokoj razini i pozvala građane neka otvore četvore oči i prijavljuju sve sumnjivo.
Šta da?

Imam ja par sumnjivih stvari za prijavit:
porijeklo torbica Jospie Rimac
financiranje fešte Kolinde Grabar Kiratović
financijaš fešte Kolinde Grabar Kiratović, Zdravko Mamić
slučaj izgladnjelih životinja na farmi Branka Borkovića
financijsku poveznicu Josipa Klemma sa šatorašima
vjerodostojnost i prikladnost ministra znanosti Predraga Šustara za tu poziciju
relevantno iskustvo ministrice Bernardice Juretić za tu poziciju
vjerodostojnost i prikladnost ministra kulture Zlatka Hasanbegovića za tu poziciju
i tak... :hekla:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

24 Mar 2016, 00:10

Dobar, blue, dobar... :top:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

24 Mar 2016, 00:13

miky0 » wrote:Nakon pariza, stradao i brisel...Ono sto mi bode oci je to sto je odgovor na salihovo uhicenje trajao samo jedan jedini dan, a trazili su ga 4 mjeseca. Pa nije moguce da se ovi ludjaci organiziraju u samo jedan dan a evropa nije u stanju pronac teroriste prije 4 mjeseca trazenja. Ili je potpuno nesto drugo na stvari :misli: Dakle, sto mislite jeli iza ovih teroristickih napada na evropu stoji sama evropa?

Mislim da bi bila u stanju zbog uvodjenja naddrzave koja bi bila skrojena poput sjedinjenh amer. drzava, i gdje bi se nacionalni identiteti evropskih drzava marginalizirali a da bi se postigao pandam americi, rusiji i kini u vojnoj i ekonomskoj moci. Po mom misljenju za taj projekt je nuzno na evropsku vlast dovest nekoh orbana/trumpa koji ce ocistiti evropu otpada kao sto su vjerski fanatici, prvenstveno muslimani, koji su btw degenericni

http://www.24sata.hr/news/ubio-sestricn ... ega-465584



Sto mislite :ne zna:
Ja mislim da ti nisi pročitao Bibliju.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

24 Mar 2016, 00:29

A da obrazlozis :misli:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 Jul 2016, 11:04

KOMENTAR MILJENKA JERGOVIĆA:
Rat je teror bogatih, teror je rat siromašnih


''Ubitačna je, i savršeno tačna njegova definicija stanja: "Rat je teror bogatih, teror je rat siromašnih." Ono što su Bush i Blair radili uz pomoć svojih armija, zrakoplova i tenkova, to islamisti rade uz pomoć samoubilačkih pojaseva s eksplozivom. Zasad, eksplozivni pojasevi pokazali su se bitno efikasniji i moćniji: islamisti su, naime, radikalno transformirali i preobrazili Europu i Ameriku, za razliku od zapadnih sekularista kojima svi njihovi zrakoplovi i tenkovi nisu bili dovoljni da preobraze Bliski i Srednji istok. Ovo je iznimno važna pouka za budućnost. I da, autor ne propušta da napomene, naravno sve uz navođenje faktografskih podataka, kako je broj nevinih žrtava stradalih od ratnih djelovanja bogatih i dalje neusporedivo veći od broja nevinih žrtava stradalih od terorističkih djelovanja siromašnih.''

Otprilike ono što sam pisao po ovoj temi... :raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Jul 2016, 01:16

1. Jebali mu zrakoplovi mater.
2. I on je bogati i poprilično beskorisni okot, za koji je kurac on preživio.
3. Nisam maloljetnica, pa nemam daljnjih primjedbi.
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

18 Jul 2016, 12:24

ajde euklide di si naso vodenu glavu citirat, taj idiot kad ne napada drzavu koja ga je spasila, obukla, postavila na noge i omogucila egzistenciju, dane provodi pravdajuci radikale usporedjujuci ih s liderima zapadnog svijeta.
AJ EM BAK!
Post Reply