Papa Franjo (Vratio se Walter, jebo vam je mater...)

Monoteistički i mnogobožački sustavi vjerovanja
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

08 Oct 2016, 17:23

Zvona rade cca 85 decibela a za usporedbu kad raketa ide u svemir ona radi 130

Zar ne shvaćate da je to grijeh? Narušavati ljudima zdravlje zbog jake buke? I ometanja sna, pogovo ovih kaj dođu iz noćne smjene. Jel vi vjernici to podržavate? Evo iznenađenje za vas. To što podržavate je grijeh i zbog toga ćete odgovarati pred Bogom ukoliko ga ima.
http://www.forum.hr/showpost.php?p=6065 ... count=7764

Duuuuh...:rolleyes:...85dB RMS SPL [ iz -20 dBFS RMS] je (novi SMPTE) kino i studijski standard za nivelaciju audio sistema (Dolbi bijaše 83dB al' su se popičkali sa svima i onda su ga svi i odjebali :rofl:) i to nije ništa strašno.
Raketa je cca 120dB, al' na cca. 5km udaljenosti. NU!] Ekvivalent 8,3 GW-nom kombu zvučnik-pojačalo bez izobličenja. Taj snimak sam bio skin'o, preslušav'o i nimalo se nisam usr'o ugaće, tako da ti ta spika o 130 dB ne stoji nimalo. :rofl: :rofl: :rofl:

130 dB je pikaner, mlaznjak, vikanje u uho isl. :zubo:


Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

10 Oct 2016, 13:35

slatki ste decki, wikipedija i je vas domet, nastavite vi klat klerofasiste u svojim vlaznim mastarijama - bar nikome ne naudite na taj nacin :D
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

10 Oct 2016, 15:33

7nationarmy » wrote:slatki ste decki, wikipedija i je vas domet, nastavite vi klat klerofasiste u svojim vlaznim mastarijama - bar nikome ne naudite na taj nacin :D
Jašta ćemo nego klati, tako zadojeni jugokomunističkom srbočetničkom belosvetskom nacionalšovinističkom propagandom. :cerek:

Evo imao je dobri stari Yoda 2 u belom i za tebe jednu poslanicu:

Imagefree upload pictures
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

10 Oct 2016, 16:39

7nationarmy » wrote:slatki ste decki, wikipedija i je vas domet, nastavite vi klat klerofasiste u svojim vlaznim mastarijama - bar nikome ne naudite na taj nacin :D
A neko je mor'o i tu Wikipediju metnut' na svemrežje te ju natovarit' podacima s očvrsja, zar ne?! :mirko:

Nego, kaci tako pametan, šta ti znaš o Najkvistovon limitu? :ceka:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

11 Oct 2016, 07:45

citam upravo koj to kurac i sa sigirnoscu mogu reci da nemam pojma :D
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

11 Oct 2016, 08:49

7nationarmy » wrote:citam upravo koj to kurac i sa sigirnoscu mogu reci da nemam pojma :D
Pff...laik...:rolleyes:...kurac je zatebe, zamene je obična pičikica. :D

Garant ne znaš ni koliki je maksimalni zvučni pritisak u atmosferi. :ceka:

(Ako ne znaš priupitaj nekog od tih vjerskih autoriteta, oni sve znaju jer su u dosluhu s onim vrhovnim. :giggle: )
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

11 Oct 2016, 13:29

evo pitao, vele mi da ne slusam provokatore koji burek od sira zovu sirnica :p
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

11 Oct 2016, 14:44

7nationarmy » wrote:evo pitao, vele mi da ne slusam provokatore koji burek od sira zovu sirnica :p
A jel'?! U magareću ćeš ti meni! :tuctuc:

Nego, pošto već pendluješ i pošto si u laci između mene i "njih", priupitaj ih jel fakat jedan veće neg' dva a uzevši ubzir i to da je jedan najveće!
Evo slika, da ne razbijaš vuglu suhoparnom crnobjelštinom: 1>2

:rofl: :rofl: :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

16 Oct 2016, 14:12

Evo Sedmice još jednog populističkog poteza aktualnog pape:
http://www.24sata.hr/news/papa-potpuno- ... lfu-495202
a ne kao tvoja očinsko-djedovska figura koja je kršćanski milosrdno štitila ovakve likove:
http://www.express.hr/brifing/zvali-u-g ... ofile-7471#
jel, oš doć uzoritom kardinalu poljubit skute? :cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

17 Oct 2016, 08:58

odlican clanak. imam ja jos bolji: haram je navodno silovao posljednjeg albino tuljana za kojeg se ispostavilo da je biseksualac, nakon odnosa nije platio ni cugu a iz provjerenih izvora doznajemo da je tuljan trudan.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

17 Oct 2016, 23:42

Nek abortira dok još ima pravo! :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

18 Oct 2016, 14:34

Šabović Adis wrote:Nek abortira dok još ima pravo! :rofl:
e, a zamisli da judolino siluje sedmicinu ženu a ovi njegovi zabrane abortus pa da cijeli život govori sine judinom kopiletu... :giggle:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

18 Oct 2016, 14:57

Euklid wrote:e, a zamisli da judolino siluje sedmicinu ženu a ovi njegovi zabrane abortus pa da cijeli život govori sine judinom kopiletu... :giggle:
:rofl: :rofl: :rofl:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

18 Oct 2016, 22:09

Euklid wrote:e, a zamisli da judolino siluje sedmicinu ženu a ovi njegovi zabrane abortus pa da cijeli život govori sine judinom kopiletu... :giggle:
Jebemu, ja sam mislio da se takvi k'o Sedmica ni ne žene...iz tih razloga. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

19 Oct 2016, 03:47

7nationarmy wrote:odlican clanak. imam ja jos bolji: haram je navodno silovao posljednjeg albino tuljana za kojeg se ispostavilo da je biseksualac, nakon odnosa nije platio ni cugu a iz provjerenih izvora doznajemo da je tuljan trudan.
A pazi tek ovaj; sedmulica zadržan na strogo izoliranom odjelu sa najtežim pacijentima specijalne bolnice Vrapče zbog sloma živaca izazvanog konfrontacijama realnosti sa njegovim deluzivnim dihotomijama čiji su simptomi neutaživa prodesničarska neokonzervativna nacionalšovinistička baljezganja po forumima.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

19 Oct 2016, 07:39

Euklid wrote:e, a zamisli da judolino siluje sedmicinu ženu a ovi njegovi zabrane abortus pa da cijeli život govori sine judinom kopiletu... :giggle:
predmnijevas da se drugovima a) dize i b) dize na turbo zgodne zenske, puno je to pretpostavki a povijest nas uci da je samoupravljacima vaznija svinjska polovica i direktorov polovni fiat nego picka.
AJ EM BAK!
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

19 Oct 2016, 07:42

haram wrote:A pazi tek ovaj; sedmulica zadržan na strogo izoliranom odjelu sa najtežim pacijentima specijalne bolnice Vrapče zbog sloma živaca izazvanog konfrontacijama realnosti sa njegovim deluzivnim dihotomijama čiji su simptomi neutaživa prodesničarska neokonzervativna nacionalšovinistička baljezganja po forumima.
moze, kad vec pisemo fantastiku ali ja bih se zadrzao u stvarnosti. primjerice sovinizam sam na svim forumima na kojima sam ikad sudjelovao uocio samo kod levice (od bacanja u jame do ukidanja prava glasa neistomisljenicima). i kako ta ognjistarska desnica na to sve reagira? pustamo vas ropotarnici povijesti da kartate u podrumu kockice ;)
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

19 Oct 2016, 19:03

7nationarmy wrote:moze, kad vec pisemo fantastiku ali ja bih se zadrzao u stvarnosti. primjerice sovinizam sam na svim forumima na kojima sam ikad sudjelovao uocio samo kod levice (od bacanja u jame do ukidanja prava glasa neistomisljenicima). i kako ta ognjistarska desnica na to sve reagira? pustamo vas ropotarnici povijesti da kartate u podrumu kockice ;)
Pustio bi ti svoj kurac, kad bi se dočepao vlasti.
Zanimljivo je da ne primijetiš svoje "levičarenje, šajkače, kragujevačke opančare" i sl. što prišivaš svima koji ti saspu neugodnu istinu u lice.

Bolesnik :kava:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

20 Oct 2016, 08:50

haram wrote:Pustio bi ti svoj kurac, kad bi se dočepao vlasti.
Zanimljivo je da ne primijetiš svoje "levičarenje, šajkače, kragujevačke opančare" i sl. što prišivaš svima koji ti saspu neugodnu istinu u lice.

Bolesnik :kava:
a gdje sam ja ista slicno napisao pizdek :D s druge strane ti koristis ekavicu svaki put kad se izbezumis, sto u srcu to na jeziku, ha? ne budi agresivac, levicari su povijesno pickice koje bjeze cim zagusti.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

20 Oct 2016, 22:23

A desničari zemljopisno?!
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

21 Oct 2016, 15:43

7nationarmy wrote:a gdje sam ja ista slicno napisao pizdek :D s druge strane ti koristis ekavicu svaki put kad se izbezumis, sto u srcu to na jeziku, ha? ne budi agresivac, levicari su povijesno pickice koje bjeze cim zagusti.
Koliko ja znam, ti kako ih zoveš "levičari" su slomili kičmu Hitleru, idolu tvojeg užeg i šireg ognjištarskog krda, poćerali Pavelića skupa s tvojim didovima, objesili Musolinija...

Ne bi se baš reklo da su bježali ko usraše 45... :raspa:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

21 Oct 2016, 16:41

7nationarmy wrote:a gdje sam ja ista slicno napisao pizdek :D s druge strane ti koristis ekavicu svaki put kad se izbezumis, sto u srcu to na jeziku, ha? ne budi agresivac, levicari su povijesno pickice koje bjeze cim zagusti.
Pišeš svugdje gnjido, nisi ti mene vidio kad se izbezumim i moli svog klerofašističkog papu da niti nebudeš jer ti niti svih tvojih 100 govnarskih kila i 100 kurvinjskih zakona ove države neće pomoći.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

21 Oct 2016, 22:49

judolino wrote:Koliko ja znam, ti kako ih zoveš "levičari" su slomili kičmu Hitleru, idolu tvojeg užeg i šireg ognjištarskog krda, poćerali Pavelića skupa s tvojim didovima, objesili Musolinija...

Ne bi se baš reklo da su bježali ko usraše 45... :raspa:

E'o, podrškica iz rajvoSa, ja slik'o:

Image

Valter još uvijek brani u Sarajevu. :hekla:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

24 Oct 2016, 11:22

judolino wrote:Koliko ja znam, ti kako ih zoveš "levičari" su slomili kičmu Hitleru, idolu tvojeg užeg i šireg ognjištarskog krda, poćerali Pavelića skupa s tvojim didovima, objesili Musolinija...

Ne bi se baš reklo da su bježali ko usraše 45... :raspa:
amerikanci, englezi, francuzi su levicari?!? aha ti si jedan od onih koji vjeruju da je tito porazio dusmana od urala do normandije. aj dobro ali sumnjiva ti sposobnost zakljucivanja kad svaki put bez greske napises da cim nisam 'tvoj' odmah moram biti fasist premda se svaki put kezim od veselja kad vidim fotke ustasa pobijenih ko cucaka po zagrebackim ulicama. tebi i slicnima jednostavno nije jasno da svijet nije crno-bijel i da smo mogli bolje odabrati nakon rata. i to je tvoje pravo ali ja te opet pozivam da nadjes jedan jedini moj upis gdje smatram boljim putem nacizam, fasizam ili kako god zelis nazvati to sranje. ono kaj ces naci je moje zaljenje da nismo nastavili putem stvarnih pobjednika kao sto su amerika i drugi saveznici.
AJ EM BAK!
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

24 Oct 2016, 11:23

haram wrote:Pišeš svugdje gnjido, nisi ti mene vidio kad se izbezumim i moli svog klerofašističkog papu da niti nebudeš jer ti niti svih tvojih 100 govnarskih kila i 100 kurvinjskih zakona ove države neće pomoći.
buci buci obrisi sline bivsi druze, papaj tabletice i cekaj da ti striceki u bijelom dodju promijeniti pelenu. bome vidjeti crvendaca ovako nemocnog kako se gusi u vlastitoj zuci - neprocjenjivo :D
AJ EM BAK!
Post Reply