Papa Franjo (Vratio se Walter, jebo vam je mater...)

Monoteistički i mnogobožački sustavi vjerovanja
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

30 Aug 2016, 19:26

7nationarmy » wrote:dobar je vranjo, cim ga milanovic spominje s odusevljenjem bar jednom tjedno oma se zna da je rijec o bardu intelektualne misli i antifasizma.
To je Zoki pokupil od mene, na kraju krajeva, ja sam otvoril ovu temu i šupil ga iza uha da je pročita.
A to što se vama kamenjarcima, obožavateljima drvenih marija koje vam opraštaju najgore zločine, papa Franjo ne sviđa, to je logično, niste voljeli ni Tita - blago rečeno... :raspa:


User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

31 Aug 2016, 08:57

a koji su to najgori zlocini? vranjo je pizdek, jeftini populist koji shvaca da nema sansu i snagu ista mijenjati pa radi isto kaj rade sve sponzoruse svijeta - trkelja i naslikava se. bio je samo jedan papa kojeg pamtim da je zasluzio tu titulu, ivan pavao 2.
AJ EM BAK!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

31 Aug 2016, 12:04

E, sad da mi se svađa, odma bi se posvađo... :cool:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

01 Sep 2016, 13:36

zajebi svadju, nije li tocno tako? nema kaj konkretno za srediti pa glumi preko medija da opanjkava biskupe masuci rukicama kao dragutin lesar kad pita u saboru zasto se vanjski dug ne sredi stampanjem kuna.
AJ EM BAK!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

01 Sep 2016, 15:36

7nationarmy » wrote:a koji su to najgori zlocini? vranjo je pizdek, jeftini populist koji shvaca da nema sansu i snagu ista mijenjati pa radi isto kaj rade sve sponzoruse svijeta - trkelja i naslikava se. bio je samo jedan papa kojeg pamtim da je zasluzio tu titulu, ivan pavao 2.
Nou šit? To ti reče dida u podnevnoj dremci nakon jutarnje pijanke? Ne dira vas dvojicu što je realnost malkice drugačija?
Pope Francis's reforms polarise the Vatican
http://www.bbc.com/news/world-europe-35869656

A razumijem, draži je vama, nacijonalno 'rvatski smeđe usranim drkadžijama, 'vakav papa:
"He opposed divorce, birth control and abortion, the ordination of women and the lifting of the celibacy requirement for priests.
To his critics, Pope John Paul II refused to keep pace with the demands of his flock or any of the changes in the modern world.
To John Paul, it was a question of protecting what he called the "truths of the faith."
John Paul's conservatism was often seen as coming from his formation in the Polish Catholic Church, a body that remained immune to liberalizing trends in the West during the four decades of communist rule."

http://www.cbsnews.com/news/john-pauls- ... ve-legacy/

Za vas kojima englešćina neide, Ivan Pavao je bio idealan papa koji je došao u vaš heretički kamenjar koji opstoji još od hunske najezde... al od tada je malkice prošlo koje stoljeće
:cerek:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

02 Sep 2016, 08:38

ne cudi tko mu se klanja, zato ce i ostavit crkvu u krizi i problemima koje ce netko drugi morat sanirat dok se u medjuvremenu po europi ne sagradi milijun minareta.
AJ EM BAK!
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

02 Sep 2016, 14:17

Frensis:
https://en.wikipedia.org/wiki/Pope_Francis

Franciskus, a i Franc:
https://de.wikipedia.org/wiki/Franziskus_(Papst)

Franćesko:
https://it.wikipedia.org/wiki/Papa_Francesco

Franjo:
https://bs.wikipedia.org/wiki/Papa_Franjo


Jeb'omajku...:confused:...kako li se onda Adis kaže...hm...npr. na Njemačkom? Adidas?! :misli:

:rofl: :rofl: :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

02 Sep 2016, 16:39

Šabović Adis » wrote:Frensis:
https://en.wikipedia.org/wiki/Pope_Francis

Franciskus, a i Franc:
https://de.wikipedia.org/wiki/Franziskus_(Papst)

Franćesko:
https://it.wikipedia.org/wiki/Papa_Francesco

Franjo:
https://bs.wikipedia.org/wiki/Papa_Franjo


Jeb'omajku...:confused:...kako li se onda Adis kaže...hm...npr. na Njemačkom? Adidas?! :misli:

:rofl: :rofl: :rofl:
Aj ne seri blento, dobro da nisi Puma... :rofl:

Adidas ti znači Antipedersko društvo i društvo antipedera Sarajevo, a Puma je Pedersko udruženje mladih amatera... E, ovi drugi drkaju na Jovu Pavleka Drugog, njima Njofra snrdi jer je previše čovjek, a premalo pederčina... :kahva:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

03 Sep 2016, 11:51

judolino » wrote: Aj ne seri blento, dobro da nisi Puma... :rofl:

Adidas ti znači Antipedersko društvo i društvo antipedera Sarajevo, a Puma je Pedersko udruženje mladih amatera... E, ovi drugi drkaju na Jovu Pavleka Drugog, njima Njofra snrdi jer je previše čovjek, a premalo pederčina... :kahva:
A znao sam da sam neka šifra, samo nisam nikad mog'o skontat' koja. :rofl:

Nego, talentovan, kažeš?! Da ga primimo u Pionire - ja ću mu predat' štafetu, a ti haj' sa mnom da mi ne daš bježat'! :rofl: :rofl: :rofl:

:top:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

04 Sep 2016, 03:00

Joj, štoja tebe volem, bem te šašava... :rofl:
:five:

E, trebali bi reaktivirat forum, aj dovedi onog drugog Bosanca, jebeš Muju bez Hase... :nogica:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

05 Sep 2016, 07:27

adidas: all day i dream about sex. sad ste dobili svoje :D

drugo, previse covjek? znaci rasprodao je vatikanske riznice? racune u svicarskoj i lihtenstajnu? ukinuo milijune za diplomaciju i nahranio siromasne u kvartu? ajde dobro. populisticko blebetalo koje ostavlja nered.
AJ EM BAK!
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

06 Sep 2016, 00:09

S obzirom da je Franjo ipak generalni direktor te ekonomsko-političke korporacije sa life coach pretenzijama, zvane Vatikan, i u skladu s time ima neko ograničeno djelovanje, a ipak je uspio malo razdrmat tu zaostalu mentalnu vukojebinu, smatram ga modernim* idejnim Robin Hoodom :top: Drma? Ma nek drma samo :E



*Disclaimer - modernim u odnosu na što Vatikan jest, ne ono, moderno, moderno :D
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

06 Sep 2016, 07:40

:top: Franjo je pravi drug i radnik.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

06 Sep 2016, 09:16

7nationarmy » wrote:ne cudi tko mu se klanja, zato ce i ostavit crkvu u krizi i problemima koje ce netko drugi morat sanirat dok se u medjuvremenu po europi ne sagradi milijun minareta.
Crkva u krizi? Ma dajte-najte. Sve čekam kad će početi skupljati boce po kontejnerima. :cerek:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Sep 2016, 21:55

7nationarmy » wrote:a koji su to najgori zlocini? vranjo je pizdek, jeftini populist koji shvaca da nema sansu i snagu ista mijenjati pa radi isto kaj rade sve sponzoruse svijeta - trkelja i naslikava se. bio je samo jedan papa kojeg pamtim da je zasluzio tu titulu, ivan pavao 2.
Tek sam sad vidio ovaj post...Po cemu je to ivan pavao II zasluzio tu titulu? Jedino sto je imao pozitivno za razliku od nasljednika jeste umiljatu facu, dok onaj hitlercic nije imao ni to. Strasilo. A njih dva usporedjivat s ovim sadasnjim je grijeh, ako ni po cemu drugom onda zato jer je kardinalima rekao da su picke koje treba poslat u konclogore skupa sa biskupima. Okej, to nije rekao, to sam ja rekao, ali dodje na isto. On misli ono sto ja kazem :)
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

07 Sep 2016, 09:11

miky0 » wrote:Po cemu je to ivan pavao II zasluzio tu titulu?
Možda po tome što se prvi vozio u blindiranom papamobilu? :cerek:

Miky, svaka čast i tebi i svima kojise uzdate u papu Franju, ali papa je papa, a Crkva je Crkva. Dlaku mijenja, ćud nikada. A za sve je kriv onaj Taržanin. Od njega je sve to započelo.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

07 Sep 2016, 10:31

1054.!

:nogica:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

07 Sep 2016, 15:17

MmeTipfeler » wrote: Možda po tome što se prvi vozio u blindiranom papamobilu? :cerek:

Miky, svaka čast i tebi i svima kojise uzdate u papu Franju, ali papa je papa, a Crkva je Crkva. Dlaku mijenja, ćud nikada. A za sve je kriv onaj Taržanin. Od njega je sve to započelo.
Jok. Ne uzdam se ja u papa franju, jer je sasvim logicno da se tu nema sto popravit na bolje (pa da je i iljadu kao sto je papa franjo), meni je dovoljno da ga popi, biskupi i kardinali ne mogu na oci vidit. ;)
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

07 Sep 2016, 22:12

Šabović Adis » wrote:1054.!

:nogica:
Taržanin je tada bio već gotovo hiljadu godina blagopočivši.

Ne misliš valjda reći je istočna varijanta, kao, bolja. Istina, mističnije je bogoslužje, fora su im odežde i brade, ali sve je to ista folirancija. Samo različito artikulirana.

Mislim, nećete da vam držim predavanja o katoličanstvu i pravoslavlju, o ostalome da se i ne govori, je li da nećete? Sramota bi bila da učite od jedne ateistkinje. :raspa:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

07 Sep 2016, 22:14

miky0 » wrote:
Jok. Ne uzdam se ja u papa franju, jer je sasvim logicno da se tu nema sto popravit na bolje (pa da je i iljadu kao sto je papa franjo), meni je dovoljno da ga popi, biskupi i kardinali ne mogu na oci vidit. ;)
Haha. Papa je privremen, a Crkva je vječna. Samo treba malo pričekati pa svatko dođe na svoje.

A i nisam ti ja baš tako sigurna da sve to nije velika predstava.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

08 Sep 2016, 00:50

MmeTipfeler » wrote: Taržanin je tada bio već gotovo hiljadu godina blagopočivši.

Ne misliš valjda reći je istočna varijanta, kao, bolja. Istina, mističnije je bogoslužje, fora su im odežde i brade, ali sve je to ista folirancija. Samo različito artikulirana.

Mislim, nećete da vam držim predavanja o katoličanstvu i pravoslavlju, o ostalome da se i ne govori, je li da nećete? Sramota bi bila da učite od jedne ateistkinje. :raspa:
Mislim reći da znam za raskol 1054.
Znam za crkveno prokletstvo, anatemu, i šta je to što je 1054. prestalo da postoji. Znam da je crkva istorijska činjenica (što bi'no inglišmen rek'o a thing of the past) jer se to uči u školi, iz Istorije, a ko tu koga već skoro hiljadu godina farba, ko šminka mrtvaca... to...:zubo: Znal' Pulja za to? Kavazović?! Irinej?! Mislim da da - i oni su išli u školu, morali su...što se za Franju ne može reći.
Zato, reko', da mu predam štafetu. :rofl:

:top:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

08 Sep 2016, 07:38

MmeTipfeler » wrote: Možda po tome što se prvi vozio u blindiranom papamobilu? :cerek:
nakon sto ga je alibabaagca pogodio s puno ljubavi metkom od cega se nikad nije oporavio. al ulazit u blebetanje o crkvi s ljudima kojima je domet vedrana rudan - neka fala :D
AJ EM BAK!
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

08 Sep 2016, 10:08

7nationarmy » wrote: nakon sto ga je alibabaagca pogodio s puno ljubavi metkom od cega se nikad nije oporavio. al ulazit u blebetanje o crkvi s ljudima kojima je domet vedrana rudan - neka fala :D
Tu si se zajebo, micica. I to kraljevski. Meni je krajnji domet Andrea Andrassy. :bicedobro:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

08 Sep 2016, 10:15

Mir s vama! :Pop:








Pare s nama... :unda:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

08 Sep 2016, 11:40

bua dolje moderator :D

ateisti su bedaci kad blebecu o crkvi - mozes crkvu shvatit kao udrugu koaj za razliku od mnogih drugih nesto radi. moze ti se svidjat nauk ili ne ali nitko ne sili ni na sta. velis ne zelis placat? a zelis placat ursu raukar i vilija matulu te druge 'umjetnike' za koje nitko ne zna kaj rade cijeli svoj radni vijek ;)
AJ EM BAK!
Post Reply