Ivan Vilibald Svibor Sinčić

Koljite se i gložite!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

02 May 2018, 10:35

Stitch wrote:
01 May 2018, 23:32
Vilibald je kreten, a Živi zid pizdarija. :rolleyes: Neće nam ništa bolje biti dođe li Sinčić na vlast. Jebivjetra Pernara neću ni spominjati, stranka koja ga ima u vrhovništvu i Saboru zaslužuje doživotnu zabranu grupiranja više od tri elementa. :D

Ne znam zašto ljudi puše te klaune. :zubeki:
Ne pratim baš nešto tu domaću estradu, ali sam ubrao nekoliko Pernarovih misli na dobrom tragu od kakvih se populitičari inače jako ustručavaju i ograđuju, premda mladac malo previše brije na alternativu (ne samo u smislu političke) čini mi se.
Po meni je jedina prava lijeva opozicija bila ona stara garda kao Horvat iz Socijaldemokratske unije, Lorgerica iz Dalmatinske akcije, još neki likovi iz Akcije socijaldemokrata Hrvatske, i onaj impresivni sijedi sindikalist s brčinama iz Dalmacije, nikako da mu se sjetim imena.


what we've got here is failure to communicate
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

02 May 2018, 11:27

haram wrote:
02 May 2018, 10:35
Po meni je jedina prava lijeva opozicija bila ona stara garda kao Horvat iz Socijaldemokratske unije, Lorgerica iz Dalmatinske akcije, još neki likovi iz Akcije socijaldemokrata Hrvatske, i onaj impresivni sijedi sindikalist s brčinama iz Dalmacije, nikako da mu se sjetim imena.
Koji, Bruno Bulić? Nije vrag da misliš na Vilima Ribića, koji je također brkat? Demagog i glupan. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

02 May 2018, 13:40

Stitch wrote:
02 May 2018, 11:27
Koji, Bruno Bulić? Nije vrag da misliš na Vilima Ribića, koji je također brkat? Demagog i glupan. :raspa:
Ma ne... nije Bulić, a Ribića bi zgromio jednim laganim zamahom ručetine. :cerek:
Sjetit ću se, valjda...
what we've got here is failure to communicate
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

02 May 2018, 15:55

Čak i da se sjetiš, nebitno je. Sumnjam da išta vrijedi. Sindikaliste treba strijeljati, to je gotovo aksiom. :D

Ne znam nažalost jesu li strani iznimka, no ovi naši služe jedino sebi, a za radnike boli ih kita. Nadam se da je vani drukčije, pogotovo u skandinavskim i zapadnoeuropskim demokracijama. Za SAD kažu da sindikati odavno rade za mafiju, no pitanje je koliko je to istina. Možda je, kao u Las Vegasu, koji su potpuno preuzele korporacije, posrijedi fama, prošlo svršeno vrijeme. :ne zna:
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

02 May 2018, 16:53

Stitch wrote:
02 May 2018, 15:55
Čak i da se sjetiš, nebitno je. Sumnjam da išta vrijedi. Sindikaliste treba strijeljati, to je gotovo aksiom. :D

Ne znam nažalost jesu li strani iznimka, no ovi naši služe jedino sebi, a za radnike boli ih kita. Nadam se da je vani drukčije, pogotovo u skandinavskim i zapadnoeuropskim demokracijama. Za SAD kažu da sindikati odavno rade za mafiju, no pitanje je koliko je to istina. Možda je, kao u Las Vegasu, koji su potpuno preuzele korporacije, posrijedi fama, prošlo svršeno vrijeme. :ne zna:
Jbg. neki nikako da shvate da je bolje ne imati predstavnika (mešetara) mimo sebe nego imati. Što je naciji nacionalna stranka to je radništvu sindikat... :zubo:...fakin dimokrasi. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

02 May 2018, 18:47

E, Ozren Matijašević.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

03 May 2018, 12:38

Mislim da se čovjek zbilja nema čega sramiti
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/g ... u-20170609

Inače, u Hrvatskoj je registrirano blizu 600 sindikata, a pokrivaju tek jednu trećinu svih zaposlenih :D
http://www.mrms.hr/ministarstvo-rada-i- ... a-sustava/

Uvijek su mi se činile realne analize ekonomiste Guste Santinija, a i Kregar je imao dobre komentare na aktualne situacije.
what we've got here is failure to communicate
Post Reply