Prosvjed branitelja protiv ministra Matica...

Koljite se i gložite!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Nov 2014, 12:27

Jeftinije je bilo otpustit matica

http://www.index.hr/vijesti/clanak/vlad ... 82261.aspx

Vlada braniteljima oprostila 12,5 milijuna kuna kreditnog
:gaah: Zbog cega su oni privilegirani u odnosu na ostalih 320 000 blokiranih gradjana :ne zna:


User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Nov 2014, 12:36

Chilimama » wrote:A vi tamo idete kao optimisti neki ? :S

Ja sam tamo bila par puta i skoro dobila slom živaca zbog idiotdkih upisa . Sreća nisam pisala, vjerujem da bi doslovno ispalila da mi se neki od pacijenata obratio tonom kakvim inače pišu.
Podsjetilo me, nu sad, na sinoćnju Piramidu kad se Kolarićka obraćala izvjesnom Dujmoviću ( do sinoć nikad čula za njega) Žena je odlično spriječila sve njegove jadne pokušaje da ju diskreditira kao osobu , autoritet ili štogod..Pristojno, bez uvreda a vrlo jasno je stavila do znanja ko je i što je. Inače mi je ta moronska emisjia na dnu i sve dam se mislila kako mi je bzvz da se ona ( KOlarićka op. čilimamae) uopće spušta na tu razinu, ali nakon onog sinoć, ona je samo dobila u mojim očima.
Da se vratim na ono vaše komentiranje onog foruma....ahmm, :misli: što sam htjela reći...nebitno...nemreš s budalama...stvarno je istina ono što kažu da te budale najprije spuste na svoju razinu pa te iskustvom dotuku...
Ja sam pogledao samo jednu Piramidu i to kad je Kolarićka izbacila onu desničarsku novinarku, Anitu Malenicu.
Ta je žena toliko pametna i elokventna da je potpuno razumljivo zašto ju je Zoka pedalirao iz stranke...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Nov 2014, 17:31

Piše Mile, al piše i Hunda... :rofl:

Kako na Velikom forumu Undaminator žvače žvake i jebe majke frajkorpspenzionerima i lumpeninvalidima... :S
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Nov 2014, 20:32

Samo da ne spomene Kadijevića... :moli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply