..bandic u zatvoru. cek malo..bandic u zatvoru??

Koljite se i gložite!
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

20 Oct 2014, 01:01

gogec bogec. :rofl:
zoran je blagonaklon prema tom bedaku. :cerek:
Image

Image

Image


visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

20 Oct 2014, 01:03

Ja se sjećam kad je Zoki tek došao na Račanovo mjesto pa je Sanader izvukao Gogija iz rukava da mu kao parira jer mu je bilo ispod časti obračunavati se javno sa Zokijem, točno se sjećam tog momenta. :D

Biće Zokiju žao budale. :D
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

20 Oct 2014, 01:13

ne sjećam se toga. :D

prema gogi su ljudi baš zločesti.
sjećaš se kako ga je pusićka oprala?

http://www.jutarnji.hr/jandrokovic--pov ... -a/986396/
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

20 Oct 2014, 01:16

Nenia Salonitana wrote:ne sjećam se toga. :D

prema gogi su ljudi baš zločesti.
sjećaš se kako ga je pusićka oprala?

http://www.jutarnji.hr/jandrokovic--pov ... -a/986396/
:giggle:

A jadničak. Tako je tup da ga svi oće tuć. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Oct 2014, 07:54

TOP 20 afera Bandića:

KRAŠOGRAD

PRENAMJENA ZEMLJIŠTA- RESNIK

IZMJENA GUP-a

NADSTREŠNICE

AFERA STROJARSKA

ZAGREPČANKA

AFERA FONTANA

AFERA PROČISTAČ

AFERA STADION I POSLOVI S DINAMOM

SLUČAJ SPALIONICA

ROBNI TERMINALI

ZAMJENA S TODORIĆEM

ZAGREBAČKE CESTE

AFERA PAVILJON

KUPOVINA STANA

AFERA POTOK

GUPČEVA ZVIJEZDA

ZLATNI WC

MONTAŽNE KUĆICE

AFERA KAMPANJA
Ovo je sve sta rade i ostali nacelnici opcina po hrvatskoj. Koliko ono imamo opcinara, nacelnika i gradonacelnika? Par iljada? Kad se ocekuje i njihovo privodjenje :ne zna:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

20 Oct 2014, 11:38

Zahvaljujući Banditiću imamo najskuplji pročistač otpadnih voda na svijetu kojeg će zagrepčani otplaćivat još desetljećima... kolko se sjećam tu je ulupano par milijardi kuna... brijem da je bar 100 milijuna na nekom njegovom tajnom računu s Kajmanskih otoka...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

20 Oct 2014, 12:29

karambol wrote:Z druge strane...morti je ovo neka originalna precjednička kampanja... :misli:

A niš...idemo delati. :zubo:
..ma opet da se vratim na ovo.. do kada je rok za kandidaturu za predsjednika?

ne znam, nekako su (bile) ove mogucnosti..

1. bandic se kandidira
2. bandic se ne kandidira
a) jer je u istraznom zatvoru
b) zbog citave ove situacije
3. bandic ce kandidira
a) jer nije u istraznom zatvoru ili cak jer se nece pokrenut optuznica
b) zbog citave ove situacije
4. bandic se ne kandidira, ne bi s ekandidirao ni ovako ni onako.

e, sad.. mozda i u vezi ovog gore (ne kazem da je razlog ili glavni razlog njegova kandidatura za predsjednika), moraju ga pustit danas do 17h ako ne misle dignut optuznicu, a ako je misle podignut, imaju vremena do sutra u 17h valjda.
ako je ne podignu, nikom nista.. valjda.

to govorim za bandica, nisu mi sad toliko bitni ostali uhapseni.
onda, ima tu jos par pitanja, npr izgleda da su uhapseni obavijesteni da ce bit uhapseni ili da je to tu negdje, da ce bit neka frka.
zatim, vidim nekako..ilimi se cinio, da se strogo postuje procdura. ono, kao da ne zele negdje zabrljat i da sve propasne radi neke proceduralne greske. jel to znaci da vec stvarno imaju solidnu optuznicu ili solidne osnove za nju?
mislim, ako zabucaju nesto, ovaj ce postat svetac. a ako nemaju bas sve tolko tesko..ako nemaju toliktesku inkriminaciju i njenu neku razradu, cemu sve ovo?

ponavljam, po onom sto sam vidio za sto ga se tereti, ne znam kako ce ga na osnovu toga opetuzit ili osudit, pokrenut sudjenje. velik je to rizik.
to mi znaci..ili da stvarno imaju nesto, da imaju vec neke cvrste dokaze ili da ce sve ispast da se digne prasina i u najboljem..ili najgorem slucaju, da bandic bude mjesec dana ili kolko vec u istraznom tom pritvoru, pa da ga poslije puste i kazu mu.. sori.

najzanimljivija mi je ova inkriminacija po tocki promjene gupa. ne znam kako ce se toizvest, bit ce to jako slozeno i dugotrajno, da ne kazem da ce se tu jos morat sigurnop rosirit broj optuzenih.
mozda je ovj sad slucaj s bandicem samo dio veceg slucaja, morat ce tu bit involvirani i neki bivsi ministri, vlade, banke, svasta nesto..

..mozda bandic bude.. pokajnik? :kokice:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

20 Oct 2014, 13:52

..a unda wrote: onda, ima tu jos par pitanja, npr izgleda da su uhapseni obavijesteni da ce bit uhapseni ili da je to tu negdje, da ce bit neka frka.
Uvjeren sam da su bili obaviješteni. Čak imam neke konkretne indicije u vezi toga. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

20 Oct 2014, 14:00

MightyMe wrote:
Uvjeren sam da su bili obaviješteni. Čak imam neke konkretne indicije u vezi toga. :kokice:
koje? :kokice:

mislim, ja nemam indicije, nego citam da su bili obavijesteni. kazu da su krenuli dan prije u akciju. neki tamo iz zagrebackog holdinga koji su svako jutro na brifingu, ono, to im je posao, jucer ujutro nisu bili. pa onda ovaj uhvacen na bregani. mislim, ne mora to znacit nista, ali eto..sta ako su bili obavijesteni? od koga? kako? :kokice:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

20 Oct 2014, 14:17

Jučer ujutro je bia organiziran neki mali skup/sastanak na kojem je bandić prisustvova, bez da je iko bija obaviješten. Ne mora značit ništa, a može svašta. :kokice:
User avatar
elma
Posts: 3104
Joined: 02 Feb 2013, 01:33

20 Oct 2014, 15:22

netko je na traču na jebenom kokošinjcu napisao još prije par tjedana da će biti velika afera. toliko o tome
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Oct 2014, 15:55

elma wrote:netko je na traču na jebenom kokošinjcu napisao još prije par tjedana da će biti velika afera. toliko o tome
To ja i euklid pisemo otkad smo na ovom forumu :giggle:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

20 Oct 2014, 17:37

opa... evo i veze Bandić-Todorić... u Agrokoru je PNUSKOK... :raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Oct 2014, 18:25

Euklid wrote:opa... evo i veze Bandić-Todorić... u Agrokoru je PNUSKOK... :raspa:
Kako si reka, a ja se ponada da je vec u agrokoru 100tinjak USKOKovih inspektora, a kad ono corak :tuzni:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

20 Oct 2014, 20:31

miky0 wrote:
Kako si reka, a ja se ponada da je vec u agrokoru 100tinjak USKOKovih inspektora
:rofl:
I ja :tuzni:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

20 Oct 2014, 20:54

Euklid wrote:opa... evo i veze Bandić-Todorić... u Agrokoru je PNUSKOK... :raspa:
To je spomenuto sada i biti će još....nikada. :zubo:
Imoćani...ko je ikada za rep ulovio Miomira Ž.? Malteškog viteza. Eeej. On je vitez. :zubo:
E, Ivica T. je od iste vrste.
Zaludu se nadaš. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Oct 2014, 07:32

MightyMe wrote:Jučer ujutro je bia organiziran neki mali skup/sastanak na kojem je bandić prisustvova, bez da je iko bija obaviješten. Ne mora značit ništa, a može svašta. :kokice:
..pa eto, moze to nesto znacit, moze. da sam na bandicevom mjesto ukratko bih objasnio sto dolazi, kako se ponasat, rec da se moraju drzat dogovorene price ili da ce nekog popapat noc.

neke prijetnje takvog tipa vec su nekim udrugama u zagrebu dolazile.. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Oct 2014, 07:42

karambol wrote:
To je spomenuto sada i biti će još....nikada. :zubo:
Imoćani...ko je ikada za rep ulovio Miomira Ž.? Malteškog viteza. Eeej. On je vitez. :zubo:
E, Ivica T. je od iste vrste.
Zaludu se nadaš. :zubo:
cek, to sam zaboravio..il je on vitez malteski? :zubo:

a dakuce, upoznao sam dvojicu, hohstapleri samo takvi. zuzul ima i cin vise, on je i govnar samo takav.. :D :D

bojim se, nece bit nista od ovog bandicem. tj, ako bude, malo ce bit, slabo. ako uskok ovdje zakaze, ako je zapucao i promasio, moze se slobodno rasformirat.

pratim dalje sa zanimanjem.. :kokice:

ali, u svemu ovom, ono sto mi je najzanimljivije, barem ono sto dolazi do mene, jest podrska koju bandic uziva u zagrebu. to je pravi problem, tragicne razmjere to ima.. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Oct 2014, 10:22

Ovdi mi nesto bode oci, jeste li primjetili otkad terete banditica? Od 2009te, a sta je bilo prije, mislim dok je bio u sdpeu :misli: :lol:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

21 Oct 2014, 12:09

što se još ne zna za što ga sve terete?

smatram da će najteža točka optužnice ipak biti ona za kulturocid. :cerekava:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Oct 2014, 12:28

Imaš ovdje, sve ti piše... al slabo je to, preslabo... kao da se žele otarasit Bandića a ne zamjerit se nekim drugim moćnim strukturama... :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Oct 2014, 12:33

Nenia Salonitana wrote:što se još ne zna za što ga sve terete?

smatram da će najteža točka optužnice ipak biti ona za kulturocid. :cerekava:
uskok je objavio ovo (samo uvod optuiznice stavljam)..

Doneseno rješenje o provođenju istrage protiv 16 okrivljenika i dva trgovačka društva


USKOK je, na temelju rezultata opsežnih i složenih izvida te podataka prikupljenih od Porezne uprave Ministarstva financija i kaznene prijave PNUSKOK-a, donio rješenje o provođenju istrage protiv 16 hrvatskih državljana M. B.(1955.), S. LJ. (1958.), P. P. (1957.), Ž. H. (1960.), I. T. (1962.), I. M. (1980.), F. Č. (1965.), M. B. (1959.), I. B. (1963.), K. R. U. (1968.), B. M. (1960.), V. B. (1949.), M. L. (1968.), Z. A. (1964.), D. K. (1949.), A. D. (1958.) i dva trgovačka društva zbog osnovane sumnje na počinjenje kaznenih djela zlouporabe položaja i ovlasti, utaje poreza ili carine, trgovanja utjecajem, poticanja na zlouporabu položaja i ovlasti i poticanja na trgovanje utjecajem. (21.10.2014.)


ima vise ovdje

http://www.dorh.hr/21102014ca

..kolko mogu razabrati, bandica se tereti za cios, zaposljavanje, prenamjenu zemljista i za koristenje auta u privatne svrhe..

nesto ce valjda proc osim ovog auta.. :D

ne znam detalje sa ciosom, ali cim je tu pripuz, neceg mora bit. dobro je holicka rekla da je to kao sopranosi. ne znam sto je sve tu..cistoca, jakusevac..ne znam sto je sve vezano i kako, ali mislim nekako da bi to moglo proc.

ono sto mene najvise zanima, to su ova zemljista, pa dakle i gup, itd.. daleko ce to ic, daleko, ne samo do ministarstava, citav je sustav, citava sira drsutvena praksa je tu u pitanju. tu bi moglo svasta bit. to bi mogao bit najmukotrpniji dio optuznice i za uskok i za bandica i za sve..
nadam se da su se tu dobro priprenili ili da su se htjeli pripremit. mislio sam da cak i ako se ne uspije direktno nesto tu napravit da ce ipak bit neka vrijednost sto ce dosta toga izac na vidjelo, sto ce se o tome pricat..ali, moraju tu bit i neke sankcije, konkretne odluke, kriminalizacija neka, nekih..mora bit, mora..

a opet, ako je ovo stvarno iskreno zamisljeno, bit ce tu borba, treba razumjet da je puno odluka pokriveno skupstinom, tj legalno. mislim, skupstina zagreba je zakon, bandic je zakon, i dosta tih zakona i odluka je prilagodjeno da se moze kriminal radit ili lakse radit.

zaista se nadam da uskok ima neke snimke, neke razgovore snimljene, nesto sto ce direktno ukazat i pokazat nesto, tako da se ustedi vrijeme i da neke stvari budu vise ocite.
ali. borba ce tu bit, borba.. :kokice:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

21 Oct 2014, 14:06

Oružana?
Potpisi su za budale.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Oct 2014, 14:17

..mada ni takva nije isključena... :slobo:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Oct 2014, 14:18

Stitch wrote:Oružana?
..paa, ne bih se kladio da nece bit.. nasi gupovi, zemljista ta neka, planovi ti neki, odluke, vlasnistva, kako, kome, kad, zasto.. to su, mislim, najvaznija pitanja ove nase zemljice. ok, medju najvaznijim.
kako to ogranicit na zagreb, ne znam. u zagrebu je vec prijeceno nekim po tom pitanju.

..ali, ako krene domino efekt, ako krene bjezanje od odgovornosti, ako se krene tim nekim pokajnicima, daleko to moze doc, daleko.. a onda i oruzana borba nije nezamisliva. :kokice:

stovise, mislim da se slicne neke informacije i procesi bas namjerno nekako doziraju, razvlace.. velik je rizik odjednom sve stavit na stol i otvorit. pitanje je sto bi se time uopce dobilo. :kokice:

..po mom skromnom misljenju, nekako dugorocno bi se dobilo. ako se, naravno, dogovorimo sto je to dobitak, za koga i cemu.. :kokice:
Post Reply