Kolinda Grobar - Nastavimo gdje je Tuđman stao!

Koljite se i gložite!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 Jan 2015, 22:13

Zmaj021 » wrote:
paceri.. javi se kad vam advokati 4 mjeseca ne budu radili.. :D
hehe
nismo mi te sreće :tuzni:

nama bi društvo procvjetalo da nam advokati i suci ne rade

evo samo danas:

1. Ustavni sud poništio presudu protiv ratnog zločinca Glavaša
2. Ustavni sud suspendirao obiteljski zakon prema kojem se između ostalog omogućuju homoseksualni brakovi

velim ti, nemate šanse protiv nas ovaj put... :raspa:


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

13 Jan 2015, 22:24

User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Jan 2015, 14:35

Dokurca vam guzica!

Jebo Kolinjku, ajmo mi na ovu temu!
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

15 Jan 2015, 01:26

Ček, ovako otromboljeno je izgledala s DVADESET???? :eek:

Image

Kome je ono ona zgodna bila?!
A nu joj fačice, prava seljančica.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

15 Jan 2015, 07:10

Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

15 Jan 2015, 11:23

Kako ju je zatrolao. :S :rofl: http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatsk ... fault.aspx Opet joj nije čestitao nit će morati. :cerek:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

17 Jan 2015, 12:07

Dno za Hrvatsku? Tko smo mi da proturiječimo... :zubo:

Image

(Powered by frubar.net)
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

17 Jan 2015, 17:35

:lol: :rofl: :S :lol: :rofl: :S

men' se čini da netko ima trolera u svojim redovima. :S :rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Jan 2015, 17:44

Nenia Salonitana » wrote::lol: :rofl: :S :lol: :rofl: :S

men' se čini da netko ima trolera u svojim redovima. :S :rofl:
On trola vas :lol:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

17 Jan 2015, 17:48

:undazec: :natisad: :zecorolleyes: :zecdurica:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Jan 2015, 18:05

Nije ti jasno :misli:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

20 Jan 2015, 11:33

DEŽULOVIĆ Kao u parodiji Noći živih mrtvaca - Sedlar, Vitez, Alić, Granić, Tomac i Šeks skandiraju: 'Promjene!'

''U siječnju 2015., recimo, na hrvatskim predsjedničkim izborima - nota bene, s rekordnom izlaznošću - pobijedila je kandidatkinja stranke koja je samo devet mjeseci ranije zbog korupcije pravomoćno osuđena kao zločinačka organizacija. Jesu li to Hrvati neobično tolerantni na mito i korupciju?

Ne, naprotiv: samo tjedan dana pred izbore objavljeni su rezultati istraživanja Transparency Internationala, prema kojemu Hrvati svoju državu vide jednom od najkorumpiranijih na svijetu - od svih područja javnog života daleko najkorumpiranijima pri tom smatrajući upravo političke stranke - pa ipak su sedam dana kasnije hladnokrvno izabrali kandidatkinju stranke pravomoćno osuđene zbog korupcije.

Medicinskim laicima prizor je morao biti nadrealan, ali riječ je bila o školskom primjeru anterogradne amnezije: u izbornom stožeru HDZ-a u kongresnoj dvorani zagrebačkog Hypo Centra - kao u nekoj parodiji Romerove Noći živih mrtvaca - Jakov Sedlar, Zlatko Vitez, Božidar Alić, Mate Granić, Zdravko Tomac, Miroslav Tuđman, Luka Bebić i Vladimir Šeks skandiraju: „Promjene! Promjene!“.

Nedostajali su, eto, samo Pašalić, Canjuga, Milas, Krpina i još možda dvojica-trojica, pa da sastav Tuđmanova VONS-a iz devedeset osme bude kompletan.
''

:S :S
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

20 Jan 2015, 11:34

Zombieland. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

20 Jan 2015, 11:41

Euklid » wrote:DEŽULOVIĆ Kao u parodiji Noći živih mrtvaca - Sedlar, Vitez, Alić, Granić, Tomac i Šeks skandiraju: 'Promjene!'

''U siječnju 2015., recimo, na hrvatskim predsjedničkim izborima - nota bene, s rekordnom izlaznošću - pobijedila je kandidatkinja stranke koja je samo devet mjeseci ranije zbog korupcije pravomoćno osuđena kao zločinačka organizacija. Jesu li to Hrvati neobično tolerantni na mito i korupciju?

Ne, naprotiv: samo tjedan dana pred izbore objavljeni su rezultati istraživanja Transparency Internationala, prema kojemu Hrvati svoju državu vide jednom od najkorumpiranijih na svijetu - od svih područja javnog života daleko najkorumpiranijima pri tom smatrajući upravo političke stranke - pa ipak su sedam dana kasnije hladnokrvno izabrali kandidatkinju stranke pravomoćno osuđene zbog korupcije.

Medicinskim laicima prizor je morao biti nadrealan, ali riječ je bila o školskom primjeru anterogradne amnezije: u izbornom stožeru HDZ-a u kongresnoj dvorani zagrebačkog Hypo Centra - kao u nekoj parodiji Romerove Noći živih mrtvaca - Jakov Sedlar, Zlatko Vitez, Božidar Alić, Mate Granić, Zdravko Tomac, Miroslav Tuđman, Luka Bebić i Vladimir Šeks skandiraju: „Promjene! Promjene!“.

Nedostajali su, eto, samo Pašalić, Canjuga, Milas, Krpina i još možda dvojica-trojica, pa da sastav Tuđmanova VONS-a iz devedeset osme bude kompletan.
''

:S :S
Ne svidja mi se clanak. Nije navea ko je kriv za njihovo uskrsnuce :durica:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

20 Jan 2015, 11:43

miky0 » wrote:
Ne svidja mi se clanak. Nije navea ko je kriv za njihovo uskrsnuce :durica:
to je naveo u prijašnjim kolumnama... a ionako je preočito... :giggle:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Feb 2015, 22:00

DEŽULOVIĆ Markov Trg bio je poput dvorišta kaznionice u Lepoglavi za vrijeme podnevne šetnje

:giggle:

+ simpatičan jedan mali detalj: ''Tolika je bila jagma za mjesto na Markovu trgu da je belgijska policija prošlog četvrtka uhapsila hrvatskog državljanina Z. M. (48), po zanimanju predsjednika vlade, trenutno nezaposlenog, koji je sudionicima sastanka šefova država i vlada Europske unije na uglu pred kompleksom Albert Hall u Bruxellesu na crno prodavao akreditacije za inauguraciju ''

:rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

16 Feb 2015, 22:35

:S
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

16 Feb 2015, 23:13

Odličan je cijeli tekst. :D Upade mi oko odlomak odmah iza ovog citiranog:
Takav interes za neki javni događaj na ovim prostorima nije zabilježen još od sahrane Josipa Broza, pa ipak su na koncu zakletvi nove hrvatske predsjednice prisustvovali tek predsjednici bivših jugoslavenskih republika - osim, dakako, Srbije, koja je na inauguraciju poslala samo predsjednicu Kosova - pojačani za predsjednike Slovačke, Mađarske i Albanije.
:zubo:

:rofl:

Aha, da ne zaboravim Tomićevu kolumnu tj. njen sami završetak:
Tu sam nekako zaključio da sam vidio sve što sam želio vidjeti te sam se spustio s novinarske tribine i pošao prema izlazu.

“Ne mogu vjerovati, zar ste i vi ovdje!?” zapanjila se jedna gospođa prepoznajući me.

“Bogme, jesam.”

“Pa to je stvarno gubitak svih kriterija.”

U cijelosti sam se složio s građankom, piše Ante Tomić za Slobodnu Dalmaciju .
:D
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

16 Feb 2015, 23:52

sveta kolindo, milosti puna. :Pop:

pripazite malo što pišete, završit ćemo na obavijesnom razgovoru. :crying:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

17 Feb 2015, 09:03

Cekaj da vidis sta cemo tek pisat kad Kalamarko zasjedne u premijersku fotelju...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

17 Feb 2015, 09:51

Da.
Na žalost, samo ćemo pisat i to već vrlo spremni za kojekakve veleumne tekstove, ali i dalje čudeći se ko pura dreku kako su hrvatne glupasti i kako su jope odabrali krivi put. I ne, nećemo se ni prije ni poslije truditi ispraviti već milijun puta učinjene greške a nedobog pripremit se i ne dopustiti taj scenarij.



Mi sad već u zadnji čas moramo , moramo djelovati i spriječiti ikakvu kalamarkovu kampanju , hadezeu (koja je presudom proglašena zločinačkom organizacijom) spriječiti za ikakva natjecanja.

Kako? Sinčićem?
božesačuvaj :facepalm:

Nema nam pomoći.
kurvanjski avatar, a
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

17 Feb 2015, 12:20

Kolinda ne može prežaliti što je Zoka nije nazvao i čestitao

''Zoki,
znam da ti je smoki,
al daj budi muško
pa me nazovi...''

:rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Feb 2015, 12:26

Chilimama » wrote:Da.
Na žalost, samo ćemo pisat i to već vrlo spremni za kojekakve veleumne tekstove, ali i dalje čudeći se ko pura dreku kako su hrvatne glupasti i kako su jope odabrali krivi put. I ne, nećemo se ni prije ni poslije truditi ispraviti već milijun puta učinjene greške a nedobog pripremit se i ne dopustiti taj scenarij.



Mi sad već u zadnji čas moramo , moramo djelovati i spriječiti ikakvu kalamarkovu kampanju , hadezeu (koja je presudom proglašena zločinačkom organizacijom) spriječiti za ikakva natjecanja.

Kako? Sinčićem?
božesačuvaj
:facepalm:

Nema nam pomoći.
Zar ti vidis ikog drugog ko je u stanju sprijecit dolazak karamarka :misli: Koga :ne zna:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

17 Feb 2015, 12:45

ne vidim , miky, ali to nikako nije sinčić.
to bismo trebali biti mi, ljudi s terena , izravno ugroženi
ali baš mi, eto ne želimo započeti išta nego se prepuštamo stihiji da nas nosi
pa mi se međusobno ne možemo dogovoriti jer nam je ego napuhan do neba a bez imalo osnova

i u najmanjoj nogućnosti da se pokrenemo samo gledamo di je zamka
u isto vrijeme hadezeovsja svita se hrani upravo na toj slabosti jer su lešinari kojima je draža tuđa nevolja nego napredak u vlastitim redovima
kurvanjski avatar, a
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

17 Feb 2015, 12:49

Chilimama » wrote:ne vidim , miky, ali to nikako nije sinčić.
to bismo trebali biti mi, ljudi s terena , izravno ugroženi
ali baš mi, eto ne želimo započeti išta nego se prepuštamo stihiji da nas nosi
pa mi se međusobno ne možemo dogovoriti jer nam je ego napuhan do neba a bez imalo osnova

i u najmanjoj nogućnosti da se pokrenemo samo gledamo di je zamka
u isto vrijeme hadezeovsja svita se hrani upravo na toj slabosti jer su lešinari kojima je draža tuđa nevolja nego napredak u vlastitim redovima
Cuj, judolino je predlozio osnivanje politicke stranke, a niko se nije ponudija, tako da sada sputavat malog sincica nije opravdano, jer je mali zasuka rukave i krenija, bio on tebi drag ili ne ;) A ja mu dajem punu podrsku do dolaska boljih :top:
Post Reply