WWIII

Koljite se i gložite!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Sep 2014, 15:04

Htjeli mi to priznat ili ne, moramo prihvatit cinjenicu da je svuda oko nas rat, pracen ideologijama, a zapravo borba za resurse. Glupo je uopce govorit gdje se tu mi nalazimo/vidimo, mozemo samo zalit sto veleizdajnike nismo adekvatno kaznili za namjerno unistenje jedne velike armije, ili pak za unistenjem nase danasnje vojske, koja ne bi mogla ni jednu ozbiljniju talacku krizu rijesiti na adekvatan nacin.

Kriza 1.Ukrajna (temu imamo) je jacanje polozaja rusije naspram amerike, i to im ide sasvim solidno. Poanta sukoba je na relaciji NATO-Rusija

Kriza 2.Islamska drzava je nusprodukt americkog djelovanja kontra muslimana. Dakle, djihadisti su se organizirali kontra svojih muslimana veleizdajnika koji su poklanjali naftu amerima za svoje osobne interese, te su danas prijetnja globalnom miru, jer im je cilj ovladat potpunim pojasom muslimanskog stanovnistva.

Kriza 3. Unutarnji problemi svih potlacenih drzava je potencijalni sukob gradjana protiv vlastitih vlada i oporbenjaka koje ja vidim kao gradjanske ratove, a sve zbog otimacinske politike MMFa kojima je cilj ovladat resursima gradjana, ono sto se rapidno povecava i u RH sa svakodnevnim ovrhama. A takva je praksa i s drzavama u okruzenju, a i unutar EU.

Kako vi vidite trenutnu globalnu situaciju? Razvoj dogadjaja?

Znam da ce neki rec kako su to sve teritorijano male cjeline za jedan globalni rat, ali napominjem da su se i predhodna dva rata zbila na jednom malom teritoriju, a da i onda veliki dio kugle i nije vidio rata.


User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

14 Sep 2014, 20:47

Ti to vidiš kao kola koja se strmoglavljuju u provaliju?
Pa da, više ili manje sve je povezano. To je jedan manični multitasking unutar interesnih sfera i izgleda da se ne zna tko tu koga jebe i zašto. Barem tako izgleda nekom prosječno obrazovanom čovjeku kojeg politika izvan njegova sokaka baš i ne zanima previše. No, vrijeme je brzog protoka informacija i strujanja raznovrsnih tumačenja koja se munjevito izmjenjuju i svakog "običnog" čovjeka zbunjuju ili izluđuju. Kako koga...
Kamo to ide i gdje će završiti?
Hm...imam dojam da neće brzo niti jednostavno već će biti duuugo i komplicirano. :raspa:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Sep 2014, 20:24

..da. ima dojam da ce to trajat nekako.. zauvijek. :zubo: :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Sep 2014, 20:31

..a unda wrote:..da. ima dojam da ce to trajat nekako.. zauvijek. :zubo: :D
Ustvari, zelis rec da se moramo naviknit na vjecno sranje :ne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Sep 2014, 20:38

miky0 wrote:Htjeli mi to priznat ili ne, moramo prihvatit cinjenicu da je svuda oko nas rat, pracen ideologijama, a zapravo borba za resurse. Glupo je uopce govorit gdje se tu mi nalazimo/vidimo, mozemo samo zalit sto veleizdajnike nismo adekvatno kaznili za namjerno unistenje jedne velike armije, ili pak za unistenjem nase danasnje vojske, koja ne bi mogla ni jednu ozbiljniju talacku krizu rijesiti na adekvatan nacin.

Kriza 1.Ukrajna (temu imamo) je jacanje polozaja rusije naspram amerike, i to im ide sasvim solidno. Poanta sukoba je na relaciji NATO-Rusija

Kriza 2.Islamska drzava je nusprodukt americkog djelovanja kontra muslimana. Dakle, djihadisti su se organizirali kontra svojih muslimana veleizdajnika koji su poklanjali naftu amerima za svoje osobne interese, te su danas prijetnja globalnom miru, jer im je cilj ovladat potpunim pojasom muslimanskog stanovnistva.

Kriza 3. Unutarnji problemi svih potlacenih drzava je potencijalni sukob gradjana protiv vlastitih vlada i oporbenjaka koje ja vidim kao gradjanske ratove, a sve zbog otimacinske politike MMFa kojima je cilj ovladat resursima gradjana, ono sto se rapidno povecava i u RH sa svakodnevnim ovrhama. A takva je praksa i s drzavama u okruzenju, a i unutar EU.

Kako vi vidite trenutnu globalnu situaciju? Razvoj dogadjaja?

Znam da ce neki rec kako su to sve teritorijano male cjeline za jedan globalni rat, ali napominjem da su se i predhodna dva rata zbila na jednom malom teritoriju, a da i onda veliki dio kugle i nije vidio rata.
..pa uvijek je bio neki rat. uvijek se radilo o borbi za resurse..ili nesto slicno vec.

sta unistenje armije? kojen armije? ko je unistio? koje talacke krize, sta? ti bi slao vojsku negdje da rijesi neku talacku krizu?
vojska nam je kakva je i drzava. nikakva. :kokice:

1. sta ponata? mislio sam da su poanta resursi. ukrajina sviima odgovara. i rusiji, i eu i americi. procice jos koja godina dok se ukrajina ne izamortizira.

2. is je obicno ludilo.

3. ma kakvi. citaj marksa. mos i postmarksiste. svi smo mi potrosaci.

vidim je taklo da ce se sve zaratit i ti ces me ic branit u abu dabi, a ja cu jest kokice i gledat cnn. e, da i jos jedna super stvar.. nece bit turizma. ako bude malo blkizu rokalo.. :cheer:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Sep 2014, 20:40

miky0 wrote:
Ustvari, zelis rec da se moramo naviknit na vjecno sranje :ne zna:
..pa trebao si vec odavna.. :D

mislim, sta sranja, di su sranja.. koja sranja? o cemu ti pricas? nama je ovdje odlicno sto se tice tih sranja koje si nabrojao. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Sep 2014, 20:51

..a unda wrote: ..pa uvijek je bio neki rat. uvijek se radilo o borbi za resurse..ili nesto slicno vec.

sta unistenje armije? kojen armije? ko je unistio? koje talacke krize, sta? ti bi slao vojsku negdje da rijesi neku talacku krizu?
vojska nam je kakva je i drzava. nikakva. :kokice:

1. sta ponata? mislio sam da su poanta resursi. ukrajina sviima odgovara. i rusiji, i eu i americi. procice jos koja godina dok se ukrajina ne izamortizira.

2. is je obicno ludilo.

3. ma kakvi. citaj marksa. mos i postmarksiste. svi smo mi potrosaci.

vidim je taklo da ce se sve zaratit i ti ces me ic branit u abu dabi, a ja cu jest kokice i gledat cnn. e, da i jos jedna super stvar.. nece bit turizma. ako bude malo blkizu rokalo.. :cheer:
Mislija sam na unistenje jugoarmije koja je bila strah i trepet, ili ove nase vojske koja je nekad barem funkcionirala da brani zemlju od ludila u okolici. A ovako smo zalogajcic svima koji malo prigladne.

1.2. i 3. je sve zajedno jedno ludilo i ko zna sta se jis moze izrodit.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Sep 2014, 20:57

miky0 wrote:
Mislija sam na unistenje jugoarmije koja je bila strah i trepet, ili ove nase vojske koja je nekad barem funkcionirala da brani zemlju od ludila u okolici. A ovako smo zalogajcic svima koji malo prigladne.

1.2. i 3. je sve zajedno jedno ludilo i ko zna sta se jis moze izrodit.
kome je bila strah i trepet? kad? :D

to je bila fer vojska. bilo koja druga vojska na njenom mjestu bi u cas posla napravila vojni udar. ova je slusala sefa.

o ovoj nasoj ne zelim uopce pricat. napravila je sto je napravila i to jedva i uz puno srece. ne treba pretjerivat.
sad moze krenut samo unutra, prema bilo kome van, nema sanse. ono, neki poluvojni, poluhistericni udarcic moze napravit, neku vojnu hunticu, tako nesto, a i to, kazem, samo uz puno histerije.. :kokice:
mislim, jebeme se i ako se zaratimo s nekim. nek ide ta vojska i neka puca tamo na koga oce..na afganistamnce, na ruse, samo nek na me ne ide, jer.. nece bit dobro..nece.. :D

pa jebete se sta ce se izrodit. os im se ti bacat pred njih i vikat..stani? :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Sep 2014, 21:05

..a unda wrote: kome je bila strah i trepet? kad? :D

to je bila fer vojska. bilo koja druga vojska na njenom mjestu bi u cas posla napravila vojni udar. ova je slusala sefa.

o ovoj nasoj ne zelim uopce pricat. napravila je sto je napravila i to jedva i uz puno srece. ne treba pretjerivat.
sad moze krenut samo unutra, prema bilo kome van, nema sanse. ono, neki poluvojni, poluhistericni udarcic moze napravit, neku vojnu hunticu, tako nesto, a i to, kazem, samo uz puno histerije.. :kokice:
mislim, jebeme se i ako se zaratimo s nekim. nek ide ta vojska i neka puca tamo na koga oce..na afganistamnce, na ruse, samo nek na me ne ide, jer.. nece bit dobro..nece.. :D

pa jebete se sta ce se izrodit. os im se ti bacat pred njih i vikat..stani? :D
Pa kazem, bar smo imali nekakvu vojsku da rusi, djihadisti ili neki treci ne krenu na nas samo tako. Ali kako nemaju nikakvig organiziranog otpora, prosetaju se u po ure drzavom i tebe i mene odvedu ka robove koji ce im :misli: nemam pojma sta tribat. Al ono, tako nekako :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Sep 2014, 21:09

miky0 wrote:
Pa kazem, bar smo imali nekakvu vojsku da rusi, djihadisti ili neki treci ne krenu na nas samo tako. Ali kako nemaju nikakvig organiziranog otpora, prosetaju se u po ure drzavom i tebe i mene odvedu ka robove koji ce im :misli: nemam pojma sta tribat. Al ono, tako nekako :zubo:
ma, nije to bas sve tako. il je tebe straj da ce ti doc is na vrata? :D

mene nece niko nigdi odvest. tebe mozda, kako vidim oce.. :D :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Sep 2014, 21:17

..a unda wrote: ma, nije to bas sve tako. il je tebe straj da ce ti doc is na vrata? :D

mene nece niko nigdi odvest. tebe mozda, kako vidim oce.. :D :D
Sve je moguce, vidis da je cilic osvoija ono sta ne bi nikad, tako IS moze pokucat na nasa vrata, ka gazde. Ma ne mora to bit IS, to mogu bit i ameri, koji ce ono izmislit nesto kao da im je to iz strateskog interesa za borbu protiv IS ili rusa :misli:
Last edited by miky0 on 15 Sep 2014, 21:21, edited 1 time in total.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Sep 2014, 21:19

miky0 wrote:
Sve je moguce, vidis da je cili osvoija ono sta ne bi nikad, tako IS moze pokucat na nasa vrata, ka gazde. Ma ne mora to bit IS, to mogu bit i ameri, koji ce ono izmislit nesto kao da im je to iz strateskog interesa za borbu protiv IS ili rusa :misli:
,moguce je i da nas sutra pogodi nubiru.. :D

nista ja tebe ne kuzim. cega je tebe strah? :D

al ti nemas drugih problema? :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Sep 2014, 21:23

..a unda wrote: ,moguce je i da nas sutra pogodi nubiru.. :D

nista ja tebe ne kuzim. cega je tebe strah? :D

al ti nemas drugih problema? :D
Cega me strah? Pa toga sta je poceja 3.svjetski i da cu otic na neku frontu izginit zbog necijeg hira :gaah:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Sep 2014, 21:37

miky0 wrote:
Cega me strah? Pa toga sta je poceja 3.svjetski i da cu otic na neku frontu izginit zbog necijeg hira :gaah:
kad je poceo? :kokice:

..ne brini se, nece tebe zvat u vojsku. tis bit oslobodjen.. :D :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Sep 2014, 21:46

..a unda wrote:
kad je poceo? :kokice:

..ne brini se, nece tebe zvat u vojsku. tis bit oslobodjen.. :D :D
Ja bi reka da je poceja zavrsetkom hladnog rata,samo sada kulminira.

Ako sam udren, zasto sam bija u ovoj vojsci ka rocnik :misli:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Sep 2014, 21:50

miky0 wrote:
Ja bi reka da je poceja zavrsetkom hladnog rata,samo sada kulminira.

Ako sam udren, zasto sam bija u ovoj vojsci ka rocnik :misli:
..a jebiga, ondas me branit. kad ides? :kokice:

..cuj, jel mislis da ces uspjet nesto obranit ili je bolje de se odma predamo? :kokice: ..ono, ka cesi nijemcima. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

15 Sep 2014, 21:52

..znas sta..najbolje ti je poslaji pismo ministarstvu da se stvaljas hitno na raspolaganje ha veu, jer ne mos vise izdrzat da ovaj treci svjetski reat prodje bez tebe. kolko traje, mogao bi skoro i zavrsit.. :kokice:

:D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

15 Sep 2014, 22:00

Krivo si svatija, ja ne zelim ginit radi budala, samo ukazujem da se mene to nece pitat.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Sep 2014, 17:54

miky0 wrote:Krivo si svatija, ja ne zelim ginit radi budala, samo ukazujem da se mene to nece pitat.
..ali zelis ginut radi pametnih, jelda? :kokice:

uostalom, ko ti je rekao da se u ratu samo gine. ti mislis da je to najgore? :kokice:

pa sta te ima ko pitat? imamo profesionalnu vojsku i nek se mlati. ako te ko zove u vojsku, kazes necu i sve rjeseno. a mos se i uklonit iz vidokruga negdje na neko vrijeme. sve je to legitimno. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

16 Sep 2014, 18:32

..a unda wrote: ..ali zelis ginut radi pametnih, jelda? :kokice:

uostalom, ko ti je rekao da se u ratu samo gine. ti mislis da je to najgore? :kokice:

pa sta te ima ko pitat? imamo profesionalnu vojsku i nek se mlati. ako te ko zove u vojsku, kazes necu i sve rjeseno. a mos se i uklonit iz vidokruga negdje na neko vrijeme. sve je to legitimno. :kokice:
Ma ako zagusti, dezertirat cu...negdi :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

11 Oct 2014, 22:33

Uz ove konvencionalne ratove koji se odvijaju diljem planeta, imamo nekonvencionalne ratove poput ovrha i otimacina, sada imamo i jos jednu
Krenulo čipiranje djece u Americi pod sloganom: Chippie je moj novi prijatelj i živi u meni!
http://2012-transformacijasvijesti.com/ ... ivi-u-meni

Sve ce nas pobit, sve :tuzni:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

11 Oct 2014, 23:21

miky0 wrote:Uz ove konvencionalne ratove koji se odvijaju diljem planeta, imamo nekonvencionalne ratove poput ovrha i otimacina, sada imamo i jos jednu



http://2012-transformacijasvijesti.com/ ... ivi-u-meni

Sve ce nas pobit, sve :tuzni:
Na lijepo mjesto zaveo me put!
I mjesto nje u kobnu rupu skočih
I krvavim si njenim znojem smočih
Moj drski obraz kao suzama.
Jer Hrvatsku mi moju objesiše,
Ko lopova, dok njeno ime briše,
Za volju ne znam kome, žbir u uzama!

:raspa:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

12 Oct 2014, 01:22

miky0 wrote:Uz ove konvencionalne ratove koji se odvijaju diljem planeta, imamo nekonvencionalne ratove poput ovrha i otimacina, sada imamo i jos jednu



http://2012-transformacijasvijesti.com/ ... ivi-u-meni

Sve ce nas pobit, sve :tuzni:
Kako si ti došao do tih sajtova? To mene zanima.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Oct 2014, 01:34

visekratni klon wrote:
Kako si ti došao do tih sajtova? To mene zanima.
Istina svako malo navrati na moj mobitel :ne zna:
visekratni klon
Posts: 7861
Joined: 14 Aug 2013, 11:45

12 Oct 2014, 01:36

miky0 wrote:
Istina svako malo navrati na moj mobitel :ne zna:
Ne sumnjam. :zubo:
Post Reply