Leteći cirkus Morana Zilanovića

Koljite se i gložite!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

04 Jan 2016, 13:01

Zoranizmi: Milanovićevi biseri koje ćemo još dugo pamtiti...

:kokice:

imali smo za premijere razne profile ličnosti, lopove, lopovčine, udbaše, strane agente, šarlatane i nesposobnjakoviće... ali ovako kompletnog retarda nismo imali.

na stranu što je bio retard, imat ćemo vjerojatno još takovih, nego što je bio umišljen da je sveznajući i bogomdan... :kokice:


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

05 Jan 2016, 11:04

nije to zajebancija, navodno je prvu dijagnozu dobio sa 17 godina.
AJ EM BAK!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

11 Jan 2016, 16:55

IDS-ovac Jakovčić: Milanović je izgubio izbore još 2011. godine, čim ih je dobio

''Istaknuo je kako je Milanović izgubio izbore još 2011., čim ih je dobio, "jer se bavio nepremijerskim poslovima".

Jakovčić za HRT kaže kako se Milanović nije aktivno upuštao u praćenje glavnih vladinih projekata i zato su svi propali. "Milanović je vjerovao i tvrdio da to moraju raditi resorni ministri. Ni jedan važan projekt neće se realizirati u Hrvatskoj ni za 150.000 godina ako ga ne bude pratio premijer", kazao je.

Tvrdi da su Milanovića na to blagovremeno upozoravali i on i Vesna Pusić, Silvano Hrelja... ali nije htio slušati.
''

Zapravo vrlo kratko i sažeto.
Debeloguza ljenčina koja ne ustaje prije 11 sati i kome sjednice vlade ne traju duže od pola sata nije malim prstom mrdnuo oko ničega i tu se krije razlog propasti ove vlade.
Stvarno treba biti maher da ti svi projekti propadnu, od monetizacije autocesata i modernizacije željeznica pa do tsunamija stranih investicija koje su nas, čini se, zaobišle u širokom luku.

Od uvođenja građanskog odgoja u obrazovni sustav pa do uvođenja ćirilice u područja sa znatnim udjelom srpske zajednice :S
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Sep 2016, 00:58

..i tako... 6. izgubljeni izbori u nizu...


natural born loser...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

12 Sep 2016, 07:26

a nema ga tko smijenit u sdp jer je pocistio sve mutikase.
AJ EM BAK!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Sep 2016, 12:07

Milanović će danas objaviti da odlazi s mjesta čelnika SDP-a

:mama:


''Zoran Milanović će navodno danas objaviti da se neće kandidirati na idućim unutarstranačkim izborima, koji se moraju održati 150 dana nakon parlamentarnih izbora, neslužbeno se doznaje u SDP-u.

Time će Milanović zapravo odstupiti s mjesta predsjednika stranke i počet će neformalan postupak traženja novog lidera SDP-a.''

shit, propade mi najzabavnija tema na trkelju... :mama: :mama:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Sep 2016, 14:10

LIVE STREAM Milanović: Neću se više kandidirati za mjesto šefa...

da su još prije 3 godine u SDP-u čitalji trkelj ne bismo ponovo imali lopove na vlasti...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

12 Sep 2016, 14:47

steta, da je ostao jos godinu, dvije sdp bi bio sveden na razinu hss.
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

12 Sep 2016, 18:15

Euklid » wrote:LIVE STREAM Milanović: Neću se više kandidirati za mjesto šefa...

da su još prije 3 godine u SDP-u čitalji trkelj ne bismo ponovo imali lopove na vlasti...
Vijest bi bila idealna da na vlast nisu dosli idioti, ali s obzirom na visok stupanj idiotiziranosti nacije, uopce nije lose da je zoki konacno otplesao zadnji politicki ples :zubo:

Nadam se da nikad vise jedna neka nova ljevica nece za sefa imat krembila poput njega.

Jedan moj mali apel istinskim ljevicarima: optuzite ga za unistenje ljevicarske ideoligije u hrvata :)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

13 Sep 2016, 12:05

Jebote, al se veselite hadezeju, jebo vas on u guzice ognjištarske...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

13 Sep 2016, 16:08

judolino » wrote:Jebote, al se veselite hadezeju, jebo vas on u guzice ognjištarske...
potpis.

u guzice pa u usta. jer vi to zaslužujete.
prije par godina sam pisala kako je dati milanovića ovom narodu bacanje bisera pred svinje, kako li sam samo bila u pravu. :tuzni:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

14 Sep 2016, 07:35

Nenia Salonitana » wrote:
potpis.

u guzice pa u usta. jer vi to zaslužujete.
prije par godina sam pisala kako je dati milanovića ovom narodu bacanje bisera pred svinje, kako li sam samo bila u pravu. :tuzni:
zadnja zemlja europe, dug udvostrucen - dakle vise nego sto je srpska agresija uspjela osiromasiti zemlju, lex perkovic zemlju na godinu dana blokirao ekonomski i politicki - a danas? vlada koja ne postoji ali nije sdp, 6 mjeseci uzastopnog pada javnog duga, rast bdp, rast industrijske proizvodnje, rast potrosnje i stranih ulaganja. biserje pred svinje? ajde dobro. na srecu je 150 tisuca sdp biraca shvatilo da smo dotaknuli dno s ekipom koja prije izbora izmislja fantomske dede ustase pa su ostali doma, kad vec nisu imali zeluca ikome drugome dati glas.
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Sep 2016, 08:54

Nenia Salonitana » wrote:
potpis.

u guzice pa u usta. jer vi to zaslužujete.
prije par godina sam pisala kako je dati milanovića ovom narodu bacanje bisera pred svinje, kako li sam samo bila u pravu. :tuzni:
Milanovic je biser :misli:

O muko isusova :facepalm:

Najveci fejk, uzas, prevara, nazovi kako god hoces je on. Politika koja nije nikom koristila je bila njegova politika. Kad je kradeze na vlasti, barem znas da nekom koristi, a ova njegova nikom ;)

Sreca nasa da necemo vise nikada imat 4 uzaludne godine s njime. Sreca nasa i u to ime nazdravlje :Pivo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Sep 2016, 09:00

7nationarmy » wrote: zadnja zemlja europe, dug udvostrucen - dakle vise nego sto je srpska agresija uspjela osiromasiti zemlju, lex perkovic zemlju na godinu dana blokirao ekonomski i politicki - a danas? vlada koja ne postoji ali nije sdp, 6 mjeseci uzastopnog pada javnog duga, rast bdp, rast industrijske proizvodnje, rast potrosnje i stranih ulaganja. biserje pred svinje? ajde dobro. na srecu je 150 tisuca sdp biraca shvatilo da smo dotaknuli dno s ekipom koja prije izbora izmislja fantomske dede ustase pa su ostali doma, kad vec nisu imali zeluca ikome drugome dati glas.
Upravo je to dokaz njegove uzasne i promasene politike. Ljudi stvarno ne razume da kad kradeze pobjedjuje, ne pobjedjuje zbog kvalitete kradeja vec zbog katastrofe sdepea.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Sep 2016, 09:55

Nenia Salonitana wrote:
potpis.

u guzice pa u usta. jer vi to zaslužujete.
prije par godina sam pisala kako je dati milanovića ovom narodu bacanje bisera pred svinje, kako li sam samo bila u pravu. :tuzni:
Slazem se.
Tako kvalitetnog desnicara nismo imali na politickoj sceni jos od razdoblja Sime Djodana i Drage Krpine :top:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

14 Sep 2016, 11:15

kaj je moguce da ste par dana bulaznjenja sumanutog zokija dozivjeli kao desnicarenje? pa to je ono kaj pisem godinama po forumu - nema u hrvatskoj predstavnika ljevice, samo foteljasi djeca i unuci nekadasnjih foteljasa koji ce za fotelje izmisliti i dedu ustasu i tudje majke bezrazlozno vrijedjati jer (pogresno) pretpostavljaju da je bas cijelo lijevo biracko tijelo debilno. eto nije, 150 somova ih poslalo poruku zokiju i ekipi.
AJ EM BAK!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

14 Sep 2016, 11:42

Ma nabijem vas na plenkovića, ja sam telku dal ciganima jer je program postal neprobavljiv.
Kužim da je Sedmica parazit kamenjarskog porijekla, ali za koji se kurac vi drugi veselite Zokijevu padu?
Šta, volite gledati one majmune iz hadezea na vlasti? Ili Petrova i njegove bolesnike?
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Sep 2016, 14:08

judolino » wrote:Ma nabijem vas na plenkovića, ja sam telku dal ciganima jer je program postal neprobavljiv.
To ti je daleko najbolji potez u zivotu :top:
judolino » wrote: Kužim da je Sedmica parazit kamenjarskog porijekla, ali za koji se kurac vi drugi veselite Zokijevu padu?
Ja se veselim njegovom padu jer vjerujem kako ce sada konacno doc na njegovo mjesto neko normalan koji ce slistit a potom i zakonom zabranit kradeze kao stranku :amen:
judolino » wrote: Šta, volite gledati one majmune iz hadezea na vlasti? Ili Petrova i njegove bolesnike?
Ni blizu. Konacno postoji sansa da netko normalan s ljevice dovede reda na nasoj politickoj sceni.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Sep 2016, 15:13

judolino » wrote:Ma nabijem vas na plenkovića, ja sam telku dal ciganima jer je program postal neprobavljiv.
Kužim da je Sedmica parazit kamenjarskog porijekla, ali za koji se kurac vi drugi veselite Zokijevu padu?
Šta, volite gledati one majmune iz hadezea na vlasti? Ili Petrova i njegove bolesnike?
evo ti je Viktor Ivančić prije sat vremena odgovorio puno bolje nego što bih ja znao...

Zašto će Zoran Milanović ostati upamćen kao tužni klaun hrvatskoga nacionalizma

:S :S

''ISPALO je da su Franjo Tuđman i djed ustaša Zorana Milanovića, nakon što ih je šef SDP-a mobilizirao kao svoje (pred)izborne adute, donijeli pobjedu suparničkom HDZ-u. ''


kratko i jasno...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Sep 2016, 15:16

''Poslije spektakularnog poraza na nedjeljnim izborima, Zoran Milanović morat će se duboko zamisliti da razriješi gornje dileme, a možda će ga, bude li dovoljno smiren, zaokupiti i neka usputna pitanja. Na primjer: Jesam li se rodio kao imbecil ili sam to postao obnašajući visoku partijsku dužnost? Jesam li se izgradio u intelektualnog i moralnog invalida zahvaljujući vlastitome trudu ili sam to naslijedio od djeda ustaše?''

:S :S
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Sep 2016, 15:19

''Dva mjeseca ranije, dok se HDZ valjao po dnu provalije, vidao rane od strmoglavoga pada i grozničavo pokušavao smisliti način da uopće preživi katastrofu uzrokovanu kratkotrajnom konzumacijom vlasti, činilo se da će SDP-u izborna pobjeda pasti u krilo poput crvljive kruške, a na to su upućivala i sva relevantna istraživanja javnog raspoloženja. Pragmatičniji među medijskim analitičarima tvrdili su da socijaldemokratska stranka u toku kampanje ne treba činiti ama baš ništa drugo nego podsjećati javnost na distopijske razmjere neuspjeha vlade HDZ-a i Mosta, koja je ordinirala jedva osam mjeseci i uspjela postići učinak negativnog superjunaka, proizvodeći maksimalnu političku i društvenu štetu u minimalnoj jedinici vremena, što je naposljetku rezultiralo uistinu dojmljivim suicidom.

Milanović i društvo, međutim, odlučili su se za posve drugu vrstu pragmatizma: nisu progovorili ni riječi o političkome divljaštvu Tomislava Karamarka, o novome teroru hrvatstva i domoljublja, o "lustraciji" i "registru izdajnika", o crnokošuljašima što su marširali ulicama, o spomenicima ustaškim teroristima, o profašističkoj kulturnoj politici Zlatka Hasanbegovića, ali je zato lider "liberalne ljevice" izveo impresivan desni prodor: simbolički je posadio Tuđmana na Markov trg, izvukao djeda ustašu iz prašnjave škrinje na tavanu, majku Andreja Plenkovića obilježio kao "vojnu lekarku", Srbe nazvao "šakom jada", Bosnu i Hercegovinu proglasio "velikim govnom"...''


:S :S
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Sep 2016, 15:23

''Nevolja sa socijaldemokratima – avaj – u tome je što će gotovo sigurno iz debakla umjesto pouka izvući alibije. Sudeći prema početnim cmizdrenjima, krivnja će pasti na glupave birače, na navadu neprosvijećenih hrvatskih građana da, iz neobjašnjivih razloga, "ukazuju povjerenje desnici" i time trasiraju put u vlastitu nesreću, a ne na "lijevo-liberalnu" partiju koja je, besramno podilazeći upravo rigidnim desničarima, pristojan svijet udaljila od glasačkih mjesta. Krivi će biti oni kojima se zgadila stopa rasta "manjeg zla".

Radi toga hrvatskim socijaldemokratima, nakon poraza, ne treba poželjeti što skoriju rehabilitaciju, nego, naprotiv, što težu i opakiju bolest, takvu koja će možda otvoriti prostor za vjerodostojne lijeve alternative, a sam SDP otpraviti u nadležnost vojnih lekara.
''


:S :S
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Sep 2016, 15:25

''Zoran Milanović stoga će ostati upamćen kao tužni klaun hrvatskoga nacionalizma, kao netko tko, zatekavši se na čelu pogrešne partije, nije uspio kapitalizirati čak ni tradicionalno podatno pučko šovenstvo. Kako se pak dogodilo to da okorjeli tuđmanofil i vjerni sljedbenik HDZ-ove državotvorne ideologije rukovodi SDP-om, pa još i cijelu kampanju odigra za suparničku formaciju, morat će analitički razmotriti nadležna stranačka tijela, no čak ni ona neće moći osporiti činjenicu da je riječ tek o farsičnome dovršetku dugoročnog procesa. Taj proces, rekosmo, stremi ka radikalnoj podjeli hrvatskoga društva na jedne te iste.''


:S :S


Apsolutno sve je rečeno, svaka čast Ivančiću!!!

Može ključ na ovu temu... :kava:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

14 Sep 2016, 16:19

:S :S :S

Jedino za cim zalim je unda. Bas me zanima kako bi pokusao pravdat zokija :tuzni:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

14 Sep 2016, 22:20

Euklid » wrote: Može ključ na ovu temu... :kava:
:facepalm:

:zubo:
Post Reply