Leteći cirkus Morana Zilanovića

Koljite se i gložite!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

28 Sep 2014, 16:55

Dominicus wrote:Mikyjeva pjesma

Jel' mi drag il nije - nacizam dobri, stari?
Veleizdaja posvud, Hrvat Hrvat'cu sve manje jebe,
i što mi onda ostaje, u stvari,
no Adolfovim putem stupat i na nj pozvat i tebe?
Uvik su pjesmice prolazile u nedostatku argumenata :D


User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Sep 2014, 20:24

Nije to baš "pjesmica". I dobra je, bogme. :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

28 Sep 2014, 22:22

Stitch wrote:Nije to baš "pjesmica". I dobra je, bogme. :cerek:
A sta to onda znaci :misli:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

30 Sep 2014, 13:43

Maras: Milanović u Silikonskoj dolini... dva puta...

:S :S

:rofl: :rofl: :rofl:

:cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

Ajme majko, nije čudo gdje smo kad ovakvi tupanjerosi vode važne resore... mislio sam da se ne može biti gluplji od Kirina ali sad nisam više siguran... :zubo:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

12 Nov 2014, 10:24

Možda ovo nije najlopovskija vlada, jer teško je nadmašiti pojedine hadezeove vlade u tom pogledu, ali je svakako najnesposobnija i najtuplja. Tupa... ono... do bola.

Šarlatan do šarlatana, nesposobnjaković do nesposobnjakovića, lakrdijaš do lakrdijaša... trebali bi snimit film Glupi i najgluplji... :zubo:

Koja je veza između državnog proračuna i meteorološke prognoze za jučer?

''No doista je anegdotalno da Vlada Strategiju za 2015-2017. i Smjernice ekonomske i fiskalne politike za isto razdoblje donese na telefonskoj sjednici tek 7. studenog?! Sad bi, u skladu sa Zakonom, proračunski korisnici, od ministarstava pa sve do jedinica lokalne samouprave, na temelju tih dokumenata trebali sastaviti popis svojih razvojnih planova, financiranja, želja i potreba za državnim novcem te prijedloge vlastitih proračuna dostaviti Ministarstvu financija. Do kad? Zakon kaže najkasnije do sredine rujna?! Ali to je bilo prije dva mjeseca? Točno. Strategija je morala biti donesena do sredine svibnja, a Smjernice do sredine lipnja. Ali nisu. I što ćemo sad? Ništa. Smjernice donesene u studenom imaju istu upotrebnu vrijednost kao i kupaće gaće zimi.''

''Mene i dalje muči filozofsko pitanje: Kako se nešto uopće može nazvati „smjernicama“ ako se odnosi na ono što je već prošlo? Zamislite da Vakula daje prognozu kakvo će vrijeme biti jučer?!''

:tuzni:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Dec 2014, 10:31

Kratki rezime najneučinkovitije vlade i najneuspješnijeg premijera u kratkoj povijesti hrvatske samostalnosti

Dovoljno je reći da je to jedina vlada u povijesti EU integracija koja je ulaskom u EU uspjela srozati gospodarstvo i smanjiti strane investicije... čovjek bi rekao da je tako nešto nemoguće jer ulaskom u EU postaješ interesantan investitorima, međutoa ovima je čak i to pošlo za rukom... :tuzni:


''Sigurno je da je rejting SDP-a izrazito nizak, a padat će i dalje dok gospodin Milanović bude na čelu stranke. Dok god on bude vodio SDP ta stranka ne može popraviti rejting.

U SDP-u vlada situacija vrlo slična onoj koja se odvijala u Mađarskoj krajem prošlog desetljeća, kada mađarski socijal-demokrati nisu bili u stanju smijeniti nesposobnoga premijera i šefa stranke Ferenca Gyurcsányja. Kasnije im nije pomoglo ni to što su ga maknuli i na njegovo mjesto postavili Gordon Bajnai, koji je bio dosta uspješan kao premijer. Sve se to u Mađarskoj dogodilo prekasno za socijal-demokrate, tako da su danas ostali na na marginama političke arene.

Sve dok SDP ne makne Milanovića, ne mogu računati ni na što drugo doli na daljnje posrtanje prema marginalnoj poziciji na hrvatskoj političkoj sceni"



S obzirom da ovdje postoje ljudi koji ne razumiju šta znači kad su neki trendovi u plusu ili minusu onda nije ni čudo da ne razumiju kako Milanović vodi SDP ravno u propast...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

07 Dec 2014, 21:01

Kako je Milanović postao najveće razočaranje

Zoran Milanović postao je najveće razočaranje Hrvatske upravo zato jer je na početku puta, prije tri godine kad je dobio izbornu pobjedu, bio sposoban izgovoriti onu sjajnu rečenicu: “Ne smijemo iznevjeriti!”, koja mu se, reemitirana ovih dana bezbroj puta, vraća kao prokletstvo.

Nije riječ samo o tome da je Kukuriku ekipa obećavala gospodarski rast, a zemlju ni nakon tri godine ne uspijeva potegnuti iz recesije. Privlačenje investicija ostalo je nerealizirano, otvaranje radnih mjesta također. Milanovićeva je Vlada iznevjerila prije svega očekivanja da će biti vlast drugačija od prethodne. Da će biti poštena i da će dati sve od sebe. S podrškom kakvu su na početku mandata uživali brda su se mogla pomicati. Novi je premijer znao reći da se prepao veličine potpore koju je neposredno nakon ustoličenja uživao. U njegov su tim u to vrijeme vjerovali i oni koji mu na izborima nisu dali glas. Javnost je na početku imala mnogo razumijevanja. Znalo se da su naslijedili HDZ-ovim kriminalom sprženu zemlju. Hrvatska je bila spremna na odricanja. Svjesna da brzog oporavka nema, da je nova vlast stisnuta mnogim ograničenjima.

Ali, ono što se Milanovićevoj ekipi nikako ne može oprostiti i na čemu je takoreći cijelu zemlju okrenula protiv sebe, nevjerojatna je količina ignorancije. Njihovo se vladanje državom pretvorilo u konstantnu paradu ne samo nesnalaženja i nekompetentnosti, nego potpune nezainteresiranosti. Hrvatska ima Vladu koja svakoga dana demonstrira da joj nije stalo.


:tuzni:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

07 Dec 2014, 21:03

Treće, Milanović jako podcjenjuje hrvatsku javnost kad smatra da bez rezultata može ostati u sedlu. Nije pokrenuo reforme, jer je to velika tlaka. Neće dirati u teritorijalni ustroj države, neće reformirati javnu upravu, ni ozbiljno zaorati u mirovinski ili zdravstveni sustav, jer je to težak i rudarski posao, od jutra do sutra. A on nipošto ne kani biti Alija Sirotanović. Više voli distribuirati zadatke, pa na ručak, pa s knjigicom u hladovinu.


:tuzni: :tuzni:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

07 Dec 2014, 23:42

Ovo je najtužnije...

Hrvatska je danas jako podijeljena zemlja, najviše zato jer obje velike stranke, i HDZ i SDP, raspirivanje povijesnih i svjetonazorskih antagonizama vide kao sredstvo svoje borbe za vlast. Karamarku ta vrsta konfrontacija i svađanja naroda služi za osvajanje vlasti. Milanoviću kako bi se, svemu usprkos, na njoj održao.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Dec 2014, 21:27

Počela detronizacija dragog nam Zoke... :tuzni:

Milanovićevi stranački protivnici okupili se u Rijeci: "SDP-u treba novi smjer''

Kasno Marko na Kosovo stiže, preasno za SDP... :tuzni:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

30 Dec 2014, 20:18

Tomić je najvjerniji čitatelj Trkelja:

Ante Tomić: SDP-u ni Kennedy ne bi pomogao


''Da je sam John Fitzgerald Kennedy ustao iz groba da predstavlja SDP, jednako bi prošao na predsjedničkim izborima 2014., nakon tri godine pustoši i beznađa Vlade Zorana Milanovića.
Upravo njemu predsjednička kandidatkinja HDZ-a može zahvaliti za neočekivanu glasačku omiljenost, premijeru koji zapravo ni sam više ne zna svoj politički smisao.

Primijetili ste, jedino čega se taj još može sjetiti kad ga upitaju zašto je na vlasti, jest nepouzdana, sve klimavija tvrdnja kako bi njegovi suparnici bili gori. Ni u večeri izbora nije to propustio kazati.
“Ljudi, nemojte se navući na HDZ. Prošle su samo tri godine, to su još uvijek isti ljudi”, zavapio je ponovno Milanović, kao ono janje u crtanom filmu otprije mnogo godina, što je bespomoćnim glasićem dosadno cmizdrilo: “To je vuk! To je vuk!”

I kako nas priča uči, ti su povici sve uzaludniji. Selo je iscrpljeno od kmečanja, seljaci više ne vjeruju u vuka.
''


''To je kao amen, malo se još zaista može učiniti da se SDP spasi. Pomoglo bi svakako da se oproste sa šefom, kupe mu zlatni sat, ugraviraju nekakvu dirljivu i, naravno, potpuno lažljivu zahvalu na poleđini, pa sve pažljivo i izokola mu dođu: “Ti si, Zoki, sigurno već umoran nakon svega dobrog i plemenitog što si učinio za našu hrvatsku domovinu...”

Čovjek je, istina, još mlad, nije mu vrijeme za penziju, ali moglo bi ga se riješiti kako se već rješavaju politički beznadni slučajevi, slanjem u diplomaciju. Ja znam izvrsno mjesto. Daleko na Pacifiku. Šest sati leta od Manile. Mala otočna državica Pizda Materina.
''

:rofl: :rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

30 Dec 2014, 21:38

nije mu neka poredba.

Da je sam Franjo Prvi ustao iz groba da predstavlja SDP...

e, tak bi već išlo. :zubo:

zoki je zgodniji od jfk-a, jfk jr se jedino može usprediti s našom zokom :D :zecotrep:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

13 Jan 2015, 22:45

'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

17 Jan 2015, 15:58

Milanović nije čestitao sinu rođendan i smatra da ni ne mora

Premijer Zoran Milanović, svom sinu još uvijek nije čestitao 16. rođendan, a po svemu sudeći to ni ne namjerava učiniti.


Stariji sin hrvatskog premijera rekao je kako ga je još u rođendanskoj noći nazvala majka, Sanja Musić Milanović, te mu tako čestitala rođendan. Jednako tako otkrio je i da mu nije čestitao otac Zoran Milanović, što mu je podosta zamjerio.

- Uobičajeno u civiliziranom svijetu je, bez obzira što mislite o svom djetetu, da čestitate. Uostalom, ja sam to učinio za njegov rođendan, poželio sam mu sve najbolje. Volio bih da i on meni čestita, no to je pitanje bontona - izjavio je mladi Milanović.

Iz obiteljskih krugova doznajemo kako Milanović smatra da upućivanje rođendanske čestitke u ovom slučaju nije potrebno, jer sina nije on rodio.

:rofl: :rofl: :rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

08 Nov 2015, 12:48

e, šta mislite kolko će trebati da, nakon (vrlo vjerojatnog) izbornog poraza, u SDP-u pedaliraju Zoku?

ja mu dajem 3-4 tjedna, puno sam i reko...

samo... šteta je da nisu to učinili prije 2 godine kad su vidjeli o kojem se neradniku i egotriperu radi...
'if you fall, i'll be there' (floor)
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

08 Nov 2015, 12:50

Neće ga pedalirat jer znaju da nemaju nikoga boljeg.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

08 Nov 2015, 12:58

mojne me batje da u cijelom SDP-u nemaju nikog boljeg???

ajme, sta ostade od nekoc ugledne stranke...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Nov 2015, 13:46

A vidit cemo vec veceras kakav cirkus nastupa u porazenoj stranci :kokice:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

09 Nov 2015, 09:09

Euklid » wrote:mojne me batje da u cijelom SDP-u nemaju nikog boljeg???

ajme, sta ostade od nekoc ugledne stranke...
nemaju. ugledna stranka? a kad je to sdp imao ugled - kad je racan mahao sakom brisuci pjenu s usta ili kad su izasli iz sabora kad je odbijena njihova inicijativa da se ostavi opcija ponovnog udruzivanja u jugoslaviju?

nu malo kulture koju razumijete i postujete,https://www.youtube.com/watch?v=cglZPvVgcyc :D
AJ EM BAK!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

18 Dec 2015, 13:06

Dobro je, čini se da je u SDP-u ipak ostalo ponešto mozga s jajima.

Član SDP-a Podolnjaku: Poštovani profesore, primite moju ispriku zbog Milanovićevih izjava

''Zoran Milanović je na tiskovnoj konferenciji rekao kako u redovima MOST-a postoje ljudi „koji su mijenjali pet stranaka i dva prezimena“. Mislim da je svima jasno da je time aludirao na Vas i u javnosti nedavno objavljenu informaciju kako ste prije više od dvadeset godina mijenjali prezime.

Kao socijaldemokrat, ali u prvom redu kao čovjek, smatram da je ta izjava, i Vaše prozivanje po toj osnovi, ispod razine ljudskog dostojanstva, a kamo li razine poželjne javne političke komunikacije. I zbog toga što je Zoran Milanović nastupao kao predsjednik stranke čiji sam član, osjećam obavezu da Vam se i sam ispričam. Zoran Milanović to nije rekao u moje ime''.


Stvarno ne bih bio u koži tim ljudima koji se iz mjeseca u mjesec moraju crveniti zbog kronično stupidnih i nekontroliranih izjava svojeg šefa kojima nas ovaj neumorno obasipa. Nije njima lako... :(
'if you fall, i'll be there' (floor)
Pero Djetlić
Posts: 8
Joined: 01 Nov 2015, 12:02

18 Dec 2015, 15:48

A što ti misliš, hoće li Petrov bit premijer ili bi tu vruću fotelju radije prepustio nestranačkoj nadobudnoj individui tako da ne bi morao popljuvat svoj potpis kod javnog bilježnika (što je po meni farsa od samog početka). :zubo:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

28 Dec 2015, 19:19

5 izbornih poraza u nizu... baš me zanima jesu li esdepeovci shvatili tko je uzrok poraza... i hoće li što poduzeti po tom pitanju ili im se dopalo da stalno gube... :raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

28 Dec 2015, 19:21

Euklid » wrote:5 izbornih poraza u nizu... baš me zanima jesu li esdepeovci shvatili tko je uzrok poraza... i hoće li što poduzeti po tom pitanju ili im se dopalo da stalno gube... :raspa:
Nije ga dovoljno maknit sta dalje od sdpea, vec mu sdp treba i sudit za propast stranke :amen:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

28 Dec 2015, 23:11

počelo je... :kokice:

POTRES U SDP-u, ZAHTJEV GRADONAČELNIKA SPLITA: 'Milanović i cijelo vodstvo stranke trebaju dati ostavke, idemo na izbore!'

eh, tako je to kad ne izbaciš na vrijeme razne ustaše iz vlastite stranke... :kokice:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

30 Dec 2015, 12:33

Kakav jebeni, usrani kreten:

Milanović potvrdio sastanke s dijelom Mostovaca

Prvo je tražio da se Most izjasni ko su ti Mostovci i ko je s njima vodio tajne razgovore a sad vidimo da je to upravo on bio i sada upravo on ne želi otkriti ko su ti Mostovci... :facepalm:

Zaplotnjak i njegove zaplotnjačke igrice... nije mu bio dosta fijasko s Prgometom.

No, sad je bar svima jasno da je na čelu SDP-a kompletan politički imbecil... :raspa:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply