Hajka na Index.hr

Koliko para, toliko muzike
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

29 Sep 2015, 10:17

Stitch » wrote:Što si se usrao, nitko te neće prijaviti. Još. :D
S druge strane, ni Rambo ni Vinko Pintarić nisu nikoga prijavili, ne zove ni moja jovanka osoblje Esplanade da joj zamijesi pitu, zašto gubiti vrijeme i novac na nešto što možeš obaviti sam?


Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

29 Sep 2015, 10:34

..a unda » wrote:

i eto, ko ne plati kurbu (majti, ovo je bilo figurativno :zubo: ), plati likara. :kokice:


jebate, prava bracka revolucija..

:D
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Jao, miki, pa kuda ćeš, pa neće te ovdje nitko prijaviti. Ionako su svi glasali da ćeš se sam prijaviti. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

29 Sep 2015, 10:55

Eks » wrote:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Jao, miki, pa kuda ćeš, pa neće te ovdje nitko prijaviti. Ionako su svi glasali da ćeš se sam prijaviti. :zubo:
ma, ima nesto koga se miki boji vise nego svih policija i drzava zajedno. sa svima on moze izac na kraj, ali nikoga se ne boji vise nego.. zene. :D

ako mikija ne bude neko vrijeme ovdje, to moze znacit samo jedno, a to je da mu je zena docukala sto on pise na trkeljanju i sad miki, ono, kao, povlaci se jer, naravno, mi smo krivi, nije on nista kriv, a ustvari se radi samo o tome da mu je zena rekla.. ma sta ti tamo ono laprdas..kakve puske, kakvi sabori [tava] zbenng[/tava], nema vise na trklejanje i aj tamo popravljat stekere po kuci. dat cu ti ja sabore, samo po citav dan tu tvoju puskicu cistis te joj sviras..ajtamobizdatenevidim. jos jednom spomeni puske i sabor, jel vidis ovu tavu.. opet ce radit.

:D :D
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

29 Sep 2015, 11:40

ništa tava.. miki je već objasnio za čim mu žena poteže kad se on naljuti. kad se ona naljuti, bojim se da će ruka ić malo niže..
ono, blaženi osmijeh, stisnuti zubi, šaka u grču.. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

29 Sep 2015, 11:47

:rofl: :rofl: :rofl:

E, ali neće se on naljutit nego ona. Mogla bi tava radit, mogla. :zubo:
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

29 Sep 2015, 12:30

pa obradih taj slučaj :ne zna:

..nego, ništa će to bit spram figurativnog hvata. :D

ne zna miki u šta se uvaljuje.. već ga žalim.. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

29 Sep 2015, 12:36

Ne čitam pažljivo. :facepalm:

:rofl: :rofl: :rofl:

Dajte, naljutili ste mikija. :D Unda, to si ti kriv.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

29 Sep 2015, 18:11

Eks » wrote:Ne čitam pažljivo. :facepalm:

:rofl: :rofl: :rofl:

Dajte, naljutili ste mikija. :D Unda, to si ti kriv.
..ja? :zecoeek:

:nono:

..pa zoka je kriv. :kokice:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

30 Sep 2015, 01:01

..a unda » wrote: ..ja? :zecoeek:

:nono:

..pa zoka je kriv. :kokice:
Danas slučajno prođem kraj tv-a i veli on da hdz-ovci hoće prijevremene izbore, a da bi se on rado prošetao Vukovarom još jednom i onda se brzo ispravi- naravno da ću se prošetati i iduće godine kao predsjednik Vlade. a jebote Zoki, kad ni sam ne vjeruješ u pobjedu. :facepalm:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Oct 2015, 22:54

pokralo mikya... al vjerujem da mu nije žao :zubo:


"Republika Hrvatska" je udruženi paradržavni mafijaški poduhvat

''Financiranje ove paradržave oduvijek je bilo financiranje lopova i parazita, a danas su vam uz legalizaciju pljačke pljunuli u lice i nasmijali se. Jer mogu. Jer se u ovoj zemlji kriminalcima naziva one koji im se suprotstavljaju.

Danas kad Sanader izlazi na slobodu, više nego ikad, imate svako moralno pravo, pa čak i dužnost prema vlastitoj djeci, da nađete svaki način da od ove paradržave ukradete, opljačkate, otmete. Ovom govnu od paradržave više niste dužni ništa, ako ste ikad bili. Ako ovu kriminalnu paradržavu nećete oštetiti loš ste čovjek, bijednik i kukavica koja se ne usudi boriti za svoju djecu, svoje prijatelje, svoju firmu i sebe.

Jer ovo nije vaša država, ovo je udruženi mafijaški paradržavni poduhvat koji je danas po stoti put od vas napravio idiote. Ne budite bijednik koji kleči pred mafijom i poštuje njene zakone, budite heroj koji će svoj novac ukrasti od lopova, ili ga barem sakriti pred njima. Hranite Sanadere ili svoju djecu, izbor je vaš.

Hranite Sanadere ili svoju djecu, izbor je vaš.

Hranite Sanadere ili svoju djecu, izbor je vaš.

Hranite Sanadere ili svoju djecu, izbor je vaš.

Hranite Sanadere ili svoju djecu, izbor je vaš.

Hranite Sanadere ili svoju djecu, izbor je vaš.



Ako vam je ipak draže hraniti Sanadere, nemojte se čuditi kad vas djeca jednog dana pljunu u lice.''
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Oct 2015, 09:22

Euklid se vratio :lux: :lux: :lux:

A sta's moj euklide, kad svi sve razume osim ovih nasih blentavaca s trkeljanja ;)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

03 Oct 2015, 10:13

Aha...taj Babic je ono ulovljen kako krade i farba pa sad od vlastitog lopovluka radi ideologiju kojom bi rado zasusurio svoju krađu vecom nekom. I lijepo to zamotati u papir za poklone raji s napomenom kako ce im djeca biti nesretna...ako ne naprave isto kao Babic Matija- ukrade jer je to pravedno.
Kako da ne. Ali ovo je vec bljuzga od taktike...

LOPUŽA si Babicu. Isti kao SANADER. L O P O V. I nema tu premaza kojim moze biti posteniji.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Oct 2015, 10:23

..pa i nisu bas isti. po ovom babicevom, babic je sam za sebe rekao da je sitnicav i jado, a da je sanader zapravo onaj pravi koji hoce unistit ovu drzavu koju i treba unistit.
razlika je samo mozda sto babicu ne uspijeva to organizarat nekako, a htio bi.

nevjerojatno sto sve ljudi nece napravit i rec da bi sebe prikazali postenima. u ustav bi trebalo unijet u preambulu.. politicko ekonomsko uredjenje hrvatske je.. furbarija. :D

tako je jedan rekao i za anu karenjinu da se odala prostituciji da spasi cast svoje obitelji. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Oct 2015, 10:31

karambol » wrote:Aha...taj Babic je ono ulovljen kako krade i farba pa sad od vlastitog lopovluka radi ideologiju kojom bi rado zasusurio svoju krađu vecom nekom. I lijepo to zamotati u papir za poklone raji s napomenom kako ce im djeca biti nesretna...ako ne naprave isto kao Babic Matija- ukrade jer je to pravedno.
Kako da ne. Ali ovo je vec bljuzga od taktike...

LOPUŽA si Babicu. Isti kao SANADER. L O P O V. I nema tu premaza kojim moze biti posteniji.
Karambole, malo si se zabunio. Uopce nije poanta u tome ti si lopov, a ja nelopov, ili mali lopov. Poanta je u tome, zasto ti trebas biti nelopov, kad je sasvim normalno biti lopov u drzavi u kojoj premijer biva oslobodjenim za svoja nedjela. Ili vrlo jednostavno, ako moze sanader, moze i babic, a bome mogu i ja ;) Ne volim ni ja svoga sina nista manje od koliko oni vole svoju dicu ;)

Sada mogu jedino logicno postavit pitanje svima vama koji se toboze zgrazate nad ovim, Vi vise volite sanaderovu, babicevu ili moju dicu, od vase vlastite? Ako nije, zasto ne kradete i vi :ne zna:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Oct 2015, 10:38

..ajde miki muci, ovdje si pjevao hvalospjeve o nekom bdpu za vrijeme sanadera.
ti si samo zavidan sto nisi uspio maznut kolko i sanader. :D

oim toga, sanader se za razliku od tebe barem nije bavio terorizmom. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Oct 2015, 10:50

..a unda » wrote:..ajde miki muci, ovdje si pjevao hvalospjeve o nekom bdpu za vrijeme sanadera.
ti si samo zavidan sto nisi uspio maznut kolko i sanader. :D

oim toga, sanader se za razliku od tebe barem nije bavio terorizmom. :kokice:
Pa kakve to sada ima veze s icim :ne zna:

Mislim, sta misas bdp s lopovlukom? I ako ko ima za cim plakat, to je zoki jer nije sposoban ko smaranader toliko uprihodit da se toliko nakrade ka smranader, a ne ja. Ja se nikad nisam zelija bavit krupnom politikom, osim kad sam se upisa u laburiste prije par godina, i totalno se razocara u taj profil ljudi ;) lipo te molim da se koncentiras :)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Oct 2015, 11:04

miky0 » wrote:
Pa kakve to sada ima veze s icim :ne zna:

Mislim, sta misas bdp s lopovlukom? I ako ko ima za cim plakat, to je zoki jer nije sposoban ko smaranader toliko uprihodit da se toliko nakrade ka smranader, a ne ja. Ja se nikad nisam zelija bavit krupnom politikom, osim kad sam se upisa u laburiste prije par godina, i totalno se razocara u taj profil ljudi ;) lipo te molim da se koncentiras :)
..sve ima veze, sve. ajde tamo muci, sve toi ej hadeze dao, a kad je trebalo pobjec, pobjegao si kerumu, veleizdajnice. :D

ti se bavis usitno, usitno zajebes porez, kao i babic i onda kad vas uhvate, pocnete kukat, plakat i histerizirat.. i pozivat druge da idu puskicama na sabor. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Oct 2015, 11:15

..a unda » wrote: ..sve ima veze, sve. ajde tamo muci, sve toi ej hadeze dao, a kad je trebalo pobjec, pobjegao si kerumu, veleizdajnice. :D

ti se bavis usitno, usitno zajebes porez, kao i babic i onda kad vas uhvate, pocnete kukat, plakat i histerizirat.. i pozivat druge da idu puskicama na sabor. :D
Ne skreci s teme, ljubazno molim :moli:

Govorimo o cinjenicama, a cinjenice govore ko plati porez-magarac ;)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

03 Oct 2015, 11:50

miky0 » wrote:
Ne skreci s teme, ljubazno molim :moli:

Govorimo o cinjenicama, a cinjenice govore ko plati porez-magarac ;)
Prste bi ti lomio da sam drzava i da me zajebes za porez. Americki aj er es bi bio anđeoska sluzba.
Sve vas treba u przun ili na otok neki vadit sol iz mora i ogledalima da hvatate suncevu svjetlost.
:D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Oct 2015, 11:57

karambol » wrote:
Prste bi ti lomio da sam drzava i da me zajebes za porez. Americki aj er es bi bio anđeoska sluzba.
Sve vas treba u przun ili na otok neki vadit sol iz mora i ogledalima da hvatate suncevu svjetlost.
:D
Al zasto Karambole :ne zna: zasto dajes legimitet smranaderu :ne zna: zar nije cestitije neplatit porez od placanje poreza kojeg ce smaranaderi pokrast :misli:

Kad se docepam vlasti, placanje poreza ce bit jednako okarakterizirano kao cin veleizdaje. Smaranaderi su veliki veleizdajnici, a uplacivaci poreza su mali veleizdajnici. Pa se vi mislite ;)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

03 Oct 2015, 12:04

Ti si buraz munjen. Kako mu dajem legitimitet??
Lomio bih prste svima. Kuzis? I njemu i tebi i Babicu. Kad bih bio drzava, a vi me zajebali za lovu kroz porez, prirez ili vec nesto sto mi pripada kao drzavi.
I lopov je lopov bez obzira na iznos. Ako si me zajebao za malo onda ces tek kad bude puno.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Oct 2015, 12:15

karambol » wrote:Ti si buraz munjen. Kako mu dajem legitimitet??
Lomio bih prste svima. Kuzis? I njemu i tebi i Babicu. Kad bih bio drzava, a vi me zajebali za lovu kroz porez, prirez ili vec nesto sto mi pripada kao drzavi.
I lopov je lopov bez obzira na iznos. Ako si me zajebao za malo onda ces tek kad bude puno.
Ma ti si munjen :facepalm: jer ti ne razumis da uskracujes svojoj dici uplacivanjem jebenog poreza. Lopov je lopov, istina, i dok drzava krade, a slozit ces se, ok, mozda neces jer si malo munjen, da je drzava najveci lopov, i dok je tako, nitko normalan ne bi smio uplacivat porez. Da je ovaj narod normalan, onda bi proglasio neposluh, otpor ili nesto takvo u kojem ne bi palo napamet ikom normalnom pustit smaranedar na slobodu.

No kako je ovdje sve debilno, uplacivanje poreza je veleizdajnicki cin, i kao takav se treba sankcionirat.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Oct 2015, 12:19

miky0 » wrote:
Ne skreci s teme, ljubazno molim :moli:

Govorimo o cinjenicama, a cinjenice govore ko plati porez-magarac ;)
..koja je tema? graktanje? :D

cinjenice govore da se npr od poreza placaju penzije. cinjenice govore da se od poreza placa skolstvo, npr. cinjenice govore da je utaja poreza kriminal. cinjenice govore da pricas pizdarije. :D

mozemo o sanaderu govorit sto ocemo, ali snadera se biralo dva puta. do 2000. hadeze se birao stalno i onda je napravlje i omogucen najveci dio kriminala, osamdeset posto, mozda i vise.
sanader se docepao onog sto je ostalo nakon pustosenja i to nije mogao napravit sam, a i kazem, za njega se glkasalo.
isto kao sto i keruma ne mogu puno okrivljavat, jer nije mogao sam stavit javne splitske (ili drustvene pare, kako oces) u svoj dzep bez pomoci onih koji su glasali za njega i jos su ponosni na to. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

03 Oct 2015, 12:31

..a unda » wrote: cinjenice govore da se npr od poreza placaju penzije. cinjenice govore da se od poreza placa skolstvo, npr. cinjenice govore da je utaja poreza kriminal. cinjenice govore da pricas pizdarije. :D
Dobro jutro gospodine :bicedobro:

Upravo se o tome radi, ovaj narod dokle god podrzava smranadere ne zasluzuje mirovine, place za skolstvo, zdravstvo, policiju, ma za ista. Vajda ce tada ovaj narod shvatit sto mu je ciniti ;)

A to znaci ne glasat za hdzsdp, i ne velicat jednog zokija, u cijem mandatu hdz dolazi na vlast, biva oslobodjen za kriminal, i kriminalac kao smranader izlazi na slobodu ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Oct 2015, 12:42

miky0 » wrote:
Dobro jutro gospodine :bicedobro:

Upravo se o tome radi, ovaj narod dokle god podrzava smranadere ne zasluzuje mirovine, place za skolstvo, zdravstvo, policiju, ma za ista. Vajda ce tada ovaj narod shvatit sto mu je ciniti ;)

A to znaci ne glasat za hdzsdp, i ne velicat jednog zokija, u cijem mandatu hdz dolazi na vlast, biva oslobodjen za kriminal, i kriminalac kao smranader izlazi na slobodu ;)
zokija se nema sta velicat, a sanadera i keruma se treba sramit. najmanje sramit. :D


dakle, ukini ti onda mirovine, ukini sve, samo da tebi bude dobro. :D
i da, isto kao sto je sanader, eto, po babicevim rijecima zakinuo tudju djecu, isto tako je zakinuo i babic, a i ti, koliko mogu vidjet ili barem trazis nacina kako zakinut tudju djecu. :D

eto, ukratko, to znaci to. rugao se lonac tavi. :D
Post Reply