Hajka na Index.hr

Koliko para, toliko muzike
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

23 Oct 2015, 13:37

eto, sve jasno - profi vozaci, obrtnici. cujem da cijena nije bitno povoljnija pa nece biti tesko taksistima prilagoditi se i zadrzati klijentelu. svejedno ne kuzim tolike napade na taksiste, da se razumijemo mene su raspizdili kad su onomad isli blokirat grad, bore se za musterije a tim istim musterijama stvaraju kolaps. cammeo se pokazao kao drek ali to je tek pocetak.


AJ EM BAK!
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

23 Oct 2015, 13:43

A s druge strane, slažem se s deregularizacijom tog tržišta. Te gradske licence i čudesa su najveće govno. Ne vidim ni jedan razlog koji opravdava nužnost postojanja tih čudesa. U GB to možda ima smisla, ali ovdje sigurno ne jer taksiji nisu uniformirani niti je taksi licenca pojam sigurnosti, a bogami nije ni usluge.

Što se tiče kontrola, one se mogu nametnuti vrlo jednostavno i bez cehova. Za provjeravanje alkohola je u uređenim državama zadužena policija, a liječnički pregled je uvjet za vozačku dozvolu. S time da se onima koji se profesionalno bave vozikanjem okolo može zakonski postaviti malo stroži uvjet što se tiče liječničkih pregleda. Isto kao što imaju stroži uvjet što se tiče alkohola.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Oct 2015, 13:54

Quark » wrote:
ne jebi. današnji članak mu je dobar http://www.index.hr/vijesti/clanak/uber ... 50931.aspx
nije dobar. bezvezan je.. :kokice:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

23 Oct 2015, 16:54

..a unda » wrote:
nije dobar. bezvezan je.. :kokice:
Komunjaro. :kava:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

26 Oct 2015, 07:35

judolino » wrote: Komunjaro. :kava:
pederu :p

da se razumijemo, meni je vojky skroz ok bio dok je pisao na forumu - stalozen, strpljiv i zna nekog vraga. onda je poceo pisat za index i ista prica u pocetku, primjerice oko fondova eu, granice sa slovenijom i slicno. nakon toga krece stancanje clanaka svaki dan, zapjenjeno skakanje na svakog komentatora koji ne padne nicice pred vrlo slabasnom argumentacijom - ako je placen po clanku ili broju klikova razumijem ga, zeli covjek kupit novu skodu. jos da nije aktivni clan pusickinog hns cak bi imao i simpatije prema poduzetniku.
AJ EM BAK!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

26 Oct 2015, 09:25

Ma ja nemrem nać post kad je Vojki išao lektorirat nekoga, koji je to bio piš od posta... Ispljuval sam ga zbog tog uzduž i popreko, al njega to niš ne jebe, sam se otresal i nastavil dalje...
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

26 Oct 2015, 09:28

judolino » wrote:Ma ja nemrem nać post kad je Vojki išao lektorirat nekoga, koji je to bio piš od posta... Ispljuval sam ga zbog tog uzduž i popreko, al njega to niš ne jebe, sam se otresal i nastavil dalje...
e nije takav na indexu, vidi mu facebook profil - brise komentare, pjeni se, nakon sto obrise jos danima komentira kako je herojski obrisao. a brise kad ga se pita zasto je clan hns, di ces jednostavnijeg pitanja.
AJ EM BAK!
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

04 Nov 2015, 00:44

Cek malo, ja na indexovoj stranici vidim Markickinu reklamu. :misli:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

04 Nov 2015, 06:27

Zekoslawa » wrote:Cek malo, ja na indexovoj stranici vidim Markickinu reklamu. :misli:
..a sta ce.. il reklamirat markicku il utajivat poreze.. :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

04 Nov 2015, 07:02

Daj nemoj zajebavat?! Tko? On? Mislim index... Pa to su vitezovi demokracije i pravicnosti. :zubo:

:rofl:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

04 Nov 2015, 07:50

Prvo se zafaljujem Soji na puscanju, a sad krecem na posal...

Ne kritikujte nesto sta neznate kako funkcionira.

Ka prvo, ne reklamira se markicka osobno na indexu. A ka drugo, reklamira ju agencija koja placa reklame indexu. Ili ne placa, ovisno ko je kome duzan, pa je moguca i kompezacija.

Isto tako i ja, vidija sam pun kurac puta svoje apartmane na raznoraznim portalima a da se uopce ne reklamiran kod njih. Isto tako sam vidija svoje apartmane i na indexu ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

04 Nov 2015, 08:41

karambol » wrote:Daj nemoj zajebavat?! Tko? On? Mislim index... Pa to su vitezovi demokracije i pravicnosti. :zubo:

:rofl:
..daj boze love s bilo koje strane.. :zubo:

sto vise strana, to vise love.. :zubo:

najbolji mi je bio onaj bojkot haenesa, dinama, kog kurca palca vec.. jedan dan bojkot, sutra dan dvajst vijesti o dinamu, mamicu i ha en esu.. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

04 Nov 2015, 08:46

miky0 » wrote:Prvo se zafaljujem Soji na puscanju, a sad krecem na posal...

Ne kritikujte nesto sta neznate kako funkcionira.

Ka prvo, ne reklamira se markicka osobno na indexu. A ka drugo, reklamira ju agencija koja placa reklame indexu. Ili ne placa, ovisno ko je kome duzan, pa je moguca i kompezacija.

Isto tako i ja, vidija sam pun kurac puta svoje apartmane na raznoraznim portalima a da se uopce ne reklamiran kod njih. Isto tako sam vidija svoje apartmane i na indexu ;)
ma vidjet ces ti i markicku u svom apartmanu. ono, kompenzacija neka, jel.. narocito ako je na crno, a dis crnije od markicke..
brat je mio ko je porez neplatio..

:D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Nov 2015, 11:17

isusek, grozno, grozno na kvadrat...

portal koji preživljava od plaćenih oglasa (kojih btw. nema puno, kao što ih, sjetimo se, ni Feral nije imao iz određenih razloga) oglašava uoči izbora političku stranku koja nije van zakona i protiv koje se ne vode nikakvi postupci...

ma, fuj, Babiću, fuj Index, fuj takvo novinarstvo :mad:


p.s.

jedino me muči što ni uz najbolju volju ne mogu naći Markićkin oglas :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

05 Nov 2015, 13:10

Euklid » wrote:isusek, grozno, grozno na kvadrat...

portal koji preživljava od plaćenih oglasa (kojih btw. nema puno, kao što ih, sjetimo se, ni Feral nije imao iz određenih razloga) oglašava uoči izbora političku stranku koja nije van zakona i protiv koje se ne vode nikakvi postupci...

ma, fuj, Babiću, fuj Index, fuj takvo novinarstvo :mad:


p.s.

jedino me muči što ni uz najbolju volju ne mogu naći Markićkin oglas :misli:
Meni se ukazala samo jednom na mobitelu jer tamo nemam AdBlock.

E sad se ti pravi kolko oš da je to sasvim prirodno i normalno, ali stvar je integriteta.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Nov 2015, 13:14

Zekoslawa » wrote: Meni se ukazala samo jednom na mobitelu jer tamo nemam AdBlock.

E sad se ti pravi kolko oš da je to sasvim prirodno i normalno, ali stvar je integriteta.
A ti ne zelis shvatit da reklame nisu u njihovoj domeni :misli:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

05 Nov 2015, 13:16

miky0 » wrote:
A ti ne zelis shvatit da reklame nisu u njihovoj domeni :misli:
Ne želim.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Nov 2015, 13:17

Zekoslawa » wrote: Ne želim.
A zasto ne zelis :ne zna:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Nov 2015, 13:32

Zekoslawa » wrote: Meni se ukazala samo jednom na mobitelu jer tamo nemam AdBlock.
a štaš, svako vidi ono što želi :ne zna:

eto, meni se Markićka na Indexu ne ukazuje ni na compu (vindozi), ni na gejfonu (ios) ni na tabletu (andro) :misli: :misli:
Zekoslawa » wrote:
E sad se ti pravi kolko oš da je to sasvim prirodno i normalno, ali stvar je integriteta.
ma šta bi bilo normalno? nenormalno je da nenormalnije ne može biti

portal koji preživljava od oglašavanja ustupa oglasni prostor političkim strankama uoči izbora :gaah:

žešća perverzija kako god okreneš... :mad:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

05 Nov 2015, 13:37

tko god prati index duze od par godina zna da nema tu nikakvih uvjerenja, samo lov na klikove odnosno oglasivace. jadne budale koje se pale na 'kolumniste' tipa vojkovic ili andrassy.
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

05 Nov 2015, 14:43

7nationarmy » wrote:tko god prati index duze od par godina zna da nema tu nikakvih uvjerenja, samo lov na klikove odnosno oglasivace. jadne budale koje se pale na 'kolumniste' tipa vojkovic ili andrassy.
Sta dnevno ha er veli danas :misli: :zubo:
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

05 Nov 2015, 14:59

ja ti tamo samo hodaka citam, ono je grozota od portala - od chemtrailsa do detoksikacije supka.
AJ EM BAK!
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Nov 2015, 19:08

uopće me ne čudi kad simpatizeri kradezea kenjkaju po Indexu,
mislim nije ni čudo, pa Index je otkrivao kradezeovske afere jednu za drugom u vrijeme kad su se svi značajniji mediji natjecali ko će se više dodvoriti Ćaći, od Jutarnjeg do Večernjeg, od HTV-a do RTL-a

bilo je bljutavo za čitanje i gledanje sve skupa...

no kad i pametni ljudi navale na Index iz čista mira onda tu nešto stvarno ne štima

eto, možemo čitati kako je Babić jednak Sanaderu
ili dok masa drugih medija objavljuje Obiteljaške predizborne oglase, nekom čudnom logičkom vratolomijom kriv ispadne a ko će drugi nego Index na kojem Markićki ni traga...

Index je kriv za sve, nema druge

štaš, takva su vremena došla... :ne zna:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
7nationarmy
Posts: 847
Joined: 22 Oct 2015, 11:25

06 Nov 2015, 07:40

i ko tocno ovdje spori necije afere? ja napisem kako matija osudjen (uhvacen, priznao, nagodio se), a ti da je i hadeze krao. kakve veze jedno ima s drugim, ako je jedan govno onda treba i drugo govno spomenhut kako bi prvo manje smrdilo? a mozes i tako al i dalje ces smrdit.

index je odraz vremena, neobrazovana nacija koja vrednuje pizdarije tipa filozofski faks a zanatlije tipa vodoinstalatera vrijedja da smrde. katotalibanima nazivaju crkvu, ustasama dijasporu, a izmedju ta dva clanka red guzica, red sisa i vijesti iz big bradera.

gle, kuzim ja vas, nestao vam feral tribune po istom kljucu - viktor i heni iskoristili povampirene jugonostalgicare i natukli se love, zajebali ostale zaposlene i list propao. trebalo je laznoj ljevici naci drugi ispusni ventil, no ruku na srce, ivancic-dezulovic i ostatak ekipe je za 5 kopalja pismeniji od matije i njegovih student servis kolumnista. ma za 50.
AJ EM BAK!
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

06 Nov 2015, 10:03

7nationarmy » wrote:i ko tocno ovdje spori necije afere? ja napisem kako matija osudjen (uhvacen, priznao, nagodio se), a ti da je i hadeze krao. kakve veze jedno ima s drugim, ako je jedan govno onda treba i drugo govno spomenhut kako bi prvo manje smrdilo? a mozes i tako al i dalje ces smrdit.

index je odraz vremena, neobrazovana nacija koja vrednuje pizdarije tipa filozofski faks a zanatlije tipa vodoinstalatera vrijedja da smrde. katotalibanima nazivaju crkvu, ustasama dijasporu, a izmedju ta dva clanka red guzica, red sisa i vijesti iz big bradera.

gle, kuzim ja vas, nestao vam feral tribune po istom kljucu - viktor i heni iskoristili povampirene jugonostalgicare i natukli se love, zajebali ostale zaposlene i list propao. trebalo je laznoj ljevici naci drugi ispusni ventil, no ruku na srce, ivancic-dezulovic i ostatak ekipe je za 5 kopalja pismeniji od matije i njegovih student servis kolumnista. ma za 50.
Sve to ne umanjuje cinjenicu da je index otkrivao afere u najbrojinijem broju, i kao takav ne zasluzuje osudu kako iz ljevice, tako i iz desnice, jer upravo radi te lazne ljevice, i kriminalne desnice mora krast da bi mogao opstat. Onaj koji ne krade je davno stavio kljuc u bravu. Iz bilo koje branse.
Post Reply